Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14008, вул. Толстого, 17

E-mail

znz04@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

my4school.at.ua

Директор закладу

Рідзель Оксана Миколаївна

Телефон

676488

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut4.rar [49.4 Kb] (cкачувань: 8)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii4.rar [285.07 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura4.rar [12.15 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry4.rar [52.07 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program4.rar [23.76 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

4.rar [9.36 Kb] (cкачувань: 13)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 271

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez4.rar [10.45 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring4.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit4.rar [55.28 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom4.rar [19.71 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug4.rar [19.69 Kb] (cкачувань: 4)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Виставка-конкурс «Зимовий букет – замість ялинки»

         19.12.2018 р. на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася виставка– конкурс "Зимовий букет – замість ялинки" в рамках природоохоронної акції "Не рубай ялинку".
Від організаторів: Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи (голова організації – Потоцька С.О.), Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (координатор – Дяченко М.О.), кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (завідувач кафедрою екології та охорони природи – Карпенко Ю.О.). навчальні заклади м. Чернігова та області були нагороджені грамотами та призами:

І місце – Чернігівська загальноосвітня школа № 5 та ліцей № 15;
ІІ місце – заклад дошкільної освіти № 38; Чернігівська гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю та ЗСШФМП № 12;
ІІІ місце – Сновський Центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Чернігівської області та КПНЗ "Будинок школяра" Чернігівської районної ради;

за активну участь – КЗ "Чернігівська обласна станція юних натуралістів"; Запека Олена.

         Відзначені подяками колективи: Чернігівської загальноосвітньої школи № 4, Киселівського НВК Чернігівський р-н; Сновського НВК І-ІІ ст. Сновської міської ради, студенти-екологи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Організатори вдячні за активну участь у заході учнівській та студентській молоді, вчителям, вихователям та небайдужим жителям  Чернігова та Чернігівської області.

Інтерактивне спілкування «Ти маєш право, але ти маєш обов’язки», «Насильство в сім’ї та способи його запобігання» у ЗЗСО №4

У рамках Тижня правознавства до Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  завітали головні спеціалісти відділу взаємодії  з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Москаленко Д.О та Васильченко І.О., які  провели інтерактивне спілкування з учнями 8-9 класів на тему «Ти маєш право, але ти маєш обов’язки», «Насильство в сім’ї та способи його запобігання».

13 грудня у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулися Андріївські вечорниці

Свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності. Вихованці театрального гуртка зі своїм керівником Клименко Тетяною Олександрівною  організували вечорниці. На святі звучали українські народні пісні та забави. Завершилися вечорниці куштуванням  білобоких вареників та калити. У нашій школі пам’ятають й шанують свою історію, культуру і традиції, які не канули в забуття, а продовжують передаватися з покоління в покоління.

Декада англійської мови у ЗЗСО №4

З 30 листопада по 07 грудня у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 пройшла декада англійської мови, протягом якої учні демонстрували знання з англійської мови, творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність.

Відкриття декади розпочалося цікавим виховним заходом «Осіння подорож» для учнів 4 класів.

Учні початкової школи брали активну участь у конкурсі малюнків «Родина звірів», а також переглянули мультфільми англійською мовою.

Цікавою та змістовною була літературна вікторина «English speaking world» для учнів 5-6 класів, яку провела Дурас Наталія Станіславівна, та урок-змагання «Who knows the English better?» для учнів 7 класу (вчитель Карпенко Юлія Вікторівна).

Святкування Дня Збройних Сил України в ЗОШ №4

У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 був проведений конкурсно-розважальний вечір «Містер школи – 2018».  Дійство відбулося з нагоди Дня Збройних Сил України, яке щорічно ми відзначаємо 6 грудня. То ж за ініціативи учнівського самоврядування до конкурсної програми були залучені учні 5-9 класів, які показали свою спритність, елегантність, кмітливість, культуру поведінки, інтелектуальні здібності у різних конкурсах.

За підсумками конкурсу, титул «Містер школи – 2018» виборов учень 8 класу – Ланько Євген.  Решта учасників конкурсу: Прокоп’єв Даніїл (5 клас), Ріпко Іван (6 клас), Сліпун Сергій (7 клас), Мамедов Костянтин (9 клас) були відзначені в різних номінаціях та отримали грамоти  і солодкі подарунки.  Володарем титулу «Містер Глядацькі симпатії» став Ріпко Іван, який отримав солодкий подарунок від директора школи Рідзель Оксани Миколаївни.

Конкурс показав, що у школі №4 ростуть справжні богатирі та захисники рідної землі!

Учнівське самоврядування та колектив Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 вітає всіх чоловіків з Днем Збройних Сил України і бажає:

Мужності, бадьорості, наснаги,
Оптимізму, сили і відваги.

Щоб ніколи втоми ви не знали,

Щоб на все вам сили вистачало!

Танець – це не просто відображення життя, танець – це саме життя

Заняття танцями знімають зайве м'язове та нервове напруження, підвищують фізичне здоров'я та покращують емоційний стан школяра. Як вид мистецтва танець розвиває здатність до самоусвідомлення та сприймання навколишнього світу і є важливим чинником естетичного виховання, розвитку творчих здібностей особистості, її інтелекту.

29 листопада у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся незвичайний вечір, який нічим не схожий на ті, які раніше відбувалися в нашій школі. Танцювальний марафон «Танець життя» присвячений  Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, який припадає на 1 грудня.

85 роковини Голодомору вшановують в ЗОШ №4Ти кажеш не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерна вимели до тла?

Як навіть мариво виймали із печі

І забирали прямо із горшків.

Окрайці виривали з рук малечі,

Із торбиночок нужденних стариків?

Ти кажеш, не було голодомору?

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій.

З метою поглиблення знань учнів про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховання поваги та зацікавленості до історичного минулого України, патріотизму, вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, 23 листопада 2018 року вчителі історії та педагог-організатор Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  провели з учнями 8-9 класів годину пам'яті «Жнива скорботи». Діти  переглянули презентацію "Геноцид українського народу", фільм "Голодомор – 33», підготували історичну довідку з якою виступили на заході та запалили свічку пам’яті.

Тиждень  безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №4

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з  12 по 16 листопада  тривав Тиждень  безпеки дорожнього руху. 

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Усі заходи, що було проведено,  мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Педагог-організатор та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху»«Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 класів), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 класів).

Для учнів 1- 4 класів відбувся конкурс малюнків «Мій друг – дорожній рух». Класоводи 1-4 класів провели бесіди «Обережно! Дорога!», «Мистецтво бути пішоходом», «Безпека пішоходів - у самих пішоходах», «Причини і наслідки дорожньо-транспортних пригод». 

Серед учнів 5-6 класів було проведено вікторину «Ні дня без Правил дорожнього руху», щодо правил дорожнього руху.

Вчителем основи здоров’я було проведено  годину спілкування «Велосипедист на дорозі», відпрацювання практичних дій під час надання першої допомоги потерпілим під гаслом «Знаю, вмію, врятую».

  Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.