Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14008, вул. Толстого, 17

E-mail

znz04@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

my4school.at.ua

Директор закладу

Рідзель Оксана Миколаївна

Телефон

676488

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut4.rar [49.4 Kb] (cкачувань: 8)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii4.rar [285.07 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura4.rar [12.15 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry4.rar [52.07 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program4.rar [23.76 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

4.rar [9.36 Kb] (cкачувань: 12)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 271

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez4.rar [10.45 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring4.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit4.rar [55.28 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom4.rar [19.71 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug4.rar [19.69 Kb] (cкачувань: 3)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Тиждень  безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №4

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з  12 по 16 листопада  тривав Тиждень  безпеки дорожнього руху. 

Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.

Усі заходи, що було проведено,  мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Педагог-організатор та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху»«Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 класів), та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 класів).

Для учнів 1- 4 класів відбувся конкурс малюнків «Мій друг – дорожній рух». Класоводи 1-4 класів провели бесіди «Обережно! Дорога!», «Мистецтво бути пішоходом», «Безпека пішоходів - у самих пішоходах», «Причини і наслідки дорожньо-транспортних пригод». 

Серед учнів 5-6 класів було проведено вікторину «Ні дня без Правил дорожнього руху», щодо правил дорожнього руху.

Вчителем основи здоров’я було проведено  годину спілкування «Велосипедист на дорозі», відпрацювання практичних дій під час надання першої допомоги потерпілим під гаслом «Знаю, вмію, врятую».

  Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

Незабутнє свято у ЗОШ №4

9 листопада 2018 року Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 традиційно відзначила День української писемності та мови. Це один із тих днів, коли кожен мав нагоду відчути себе частиною свого народу з героїчною історією, багатою і прекрасною культурою, Богом дарованою мовою.

З нагоди свята учитель української мови та літератури Вергун Наталія Олександрівна провела мовознавчу гру «У ріднім слові – цілий світ!», де учні 6-7 класів випробовували свої сили в різних конкурсах. Уболівальники теж долучилися до змагань у царині мови: виконали гімн рідній мові, декламували поезії, виявляли артистизм.

Учителі та учні школи із задоволенням написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

 Крім того, відбулися конкурси на кращу стінгазету «Мово моя материнська, квітни в душі й на устах…» та соціальну рекламу щодо дбайливого ставлення до рідної мови між учнями 5-9 класів.  Найкращі закличні листівки-реклами: «Не дай догоріти! Підтримай вогонь рідної мови!», «Люблю свою мову солов’їну», «Мова – головний інструмент взаємодії зі світом».  

Бібліотекар школи Горбач Людмила Олександрівна організувала виставку творів «Учітесь, читайте…», на якій побували учні групи продовженого дня. 

Саме в цей день стартував  І етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика.

Отже, день видався насиченим, усі отримали задоволення. Виникла потреба ще глибше вивчати й шанувати рідну мову, спілкуватися нею, удосконалювати власне мовлення.

В Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулося незабутнє свято "Посвята в першокласники"

7 листопада в  учнів першого класу ЗОШ №4 відбулося незабутнє свято "Посвята в першокласники".

За ці два місяці вони спокійно пройшли період адаптації, швидко влилися в колектив, освоїлися в школі, згуртувалися. Упродовж цього часу діти подорожували цікавою країною знань та наукових відкриттів. Учні пройшли найважчу першу сходинку самостійного шкільного життя та, за висловлюванням знаменитого педагога К.Д. Ушинського, навчилися любити вчитися. А це – найголовніше!

На святі діти знайомилися з цікавим казковими героями, веселилися, танцювали, співали,  виразно декламували вірші. Було багато креативних ігр, квестів, постановок.

Наприкінці свята учні отримали  посвідчення першокласника й солодкі подарунки.

Тиждень початкової школи у ЗОШ №4Тиждень початкової школи у ЗОШ №4

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання дізнаватися нове. Серед найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнавання є проведення ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, який проходив у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4  з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року.

Робота була спрямована так, щоб заходи охоплювали різні сторони діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, вихованню компетентної особистості.

У рамках тижня початкових класів були проведені тематичні дні з різними цікавими задачами, конкурсами, вікторинами. Підсумком стало свято «Осіння казка» з парадом казкових костюмованих героїв. У ході свята учнів було нагороджено грамотами та смачними подарунками.  Також родзинкою тижня стала виставка робіт з образотворчого мистецтва та трудового навчання «Осінь в гості завітала», яку підготували учні 1-4 класів з допомогою батьків.

Заходи з профілактики туберкульозу в ЗОШ №4

Третє тисячоліття – це вік наукового і технічного прогресу, коли без знань, науки не обійтися жодному. І для того щоб досягти успіху треба мати силу і міцну волю, а це можливо лише тим, котрі здорові фізично і духовно. У здоровому тілі здоровий дух, здоров’я – всьому голова.

25 жовтня в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 учні групи продовженого дня переглянули виставу «Збережи своє здоровя. Дитинство без туберкульозу». Виставу підготували учасники шкільного театру «Природа».  Метою вистави було: ознайомити учнів з поширеною хворобою – туберкульозом, його ознаками та способами запобігання; формувати ціннісне ставлення до себе та свого здоров’я; виховування потреби в здоровому способі життя.

Спортивно-розважальний захід  «Козаченьки молоденькі» у ЗОШ №4

Незважаючи на століття кривди й неволі, українці зберегли свою мову, культуру, традиції. Сьогодні більшість традиційних свят повертається до нас із забуття. Так 14 жовтня -  свято Покрови, святої покровительки всього роду козацького. Указом Президента України цей день оголошено Днем українського козацтва та Днем захисника України. З нагоди свята 11 жовтня в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся спортивно-розважальний захід  «Козаченьки молоденькі» серед учнів 5-8 класів.

            Захід відбувся на території школи. Команди-учасниці виконували спортивні вправи на 4 станціях: «Козацька коса», «Відун», «Гопак», «Влучний стрілець». Вболівальники мали можливість допомогти команді, виконавши завдання вікторини «Козацькими дорогами».

Директор школи Рідзель Оксана Миколаївна виконала роль Гетьмана Січі та нагородила переможців грамотами і солодким подарунком.

Свято організували і провели вчитель фізичної культури Верич Дмитро Анатолійович та педагог-організатор Клименко Тетяна Олександрівна.

Захід «Я громадянин і патріот держави» в рамках проекту Мін’юсту «Я маю право» у ЗОШ №4

10 жовтня у Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулася інформаційна зустріч з учнями 8 та 9 класів на тему «Я громадянин і патріот держави» в рамках проекту Мінюсту «Я маю право»

Зустріч провела заступник начальника управління ДВС Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Алла Володимирівна Єдомаха, яка  поговорила з учнями про механізм застосування та реалізації прав дитини.

Зустріч учнів ЗОШ №4 з мамою загиблого учасника АТО ("Єдина родина")

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування 08 жовтня 2018 у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулася зустріч учнів 8 і 9 класів з Шанською Раїсою Олександрівною, мамою загиблого учасника АТО Андрія Миколайовича Шанського.  Андрій Миколайович загинув 05 вересня 2014 року в Донецькій області.

Присутні з хвилюванням слухали розповідь Раїси Олександрівни про нелегкі будні свого сина на сході України, про його успіхи та невдачі, про мету, яку перед собою ставив її син, та про палкий патріотизм у його душі.  Раїса Олександрівна показала нагороди  та відзнаки  загиблого сина, розповіла, за які заслуги перед народом України він їх отримав.  Наприкінці зустрічі учні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про Андрія Миколайовича.