РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Січень 2022 (100)
Грудень 2021 (187)
Листопад 2021 (202)
Жовтень 2021 (158)
Вересень 2021 (135)
Серпень 2021 (69)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14008, вул. Толстого, 17

E-mail

znz04@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://osvita.ch.ua/navchalni_zakladi/zagalnyoosvitni/znz-4/

Директор закладу

Рідзель Оксана Миколаївна

Телефон

676488

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut4.rar [49.4 Kb] (cкачувань: 42)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura4.docx [22.61 Kb] (cкачувань: 23)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-2021-2022-navchalniy-rk.pdf [375.73 Kb] (cкачувань: 3)

 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtnya-programa-2020-2021-navchalniy-rk.pdf [1.19 Mb] (cкачувань: 1)

 

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

4.docx [19.32 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензований обсяг 

 600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 308

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya.pdf [186.52 Kb] (cкачувань: 0)

Результати моніторингу якості освіти

Materalno-tehnchne-zabezpechennya.pdf [186.52 Kb] (cкачувань: 0)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Rchniy-zvt-pro-dyalnst-zakladu-osvti.pdf [2.39 Mb] (cкачувань: 0)

Правила прийому до закладу освіти

pryom4.doc [78 Kb] (cкачувань: 24)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

doop4.docx [14.37 Kb] (cкачувань: 9)

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug4.docx [30.32 Kb] (cкачувань: 14)

 

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

 

Профілактика булінгу:

Nakaz-Pro-protidyu-bulngu.rar [796.95 Kb] (cкачувань: 3) 

Інформацію оновлено 02.11.2021

День Соборності України в ЗЗСО №4

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Чернігівській загальноосвітній школі I – III ступенів № 4 проведені тематичні заходи.

День 21 січня в нашій школі був доволі насиченим. Учні 9-11 класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті». 

Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності й Свободи. На стенді школи було створено фотоекспозицію «Соборна Україна: від ідеї до життя». 

За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в перших класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій  в 2-5 класах, «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 6-8 класах. Класні керівники підійшли до цього креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: вони створювали презентації, зачитували повідомлення для однокласників, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Цікаво та весело  пройшло свято Миколая  для учнів початкових класів Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів #4.

Діти радісно і тепло його зустріли. Виконували пісні, розповідали вірші, проявили танцювальну майстерність, подарували щирі святкові посмішки.

Школярі старанно вчилися, були чемними, тому і  заслужили подарунки  від Святого Миколая!

Святий Миколай завітав до ЗЗСО №4Святий Миколай завітав до ЗЗСО №4Святий Миколай завітав до ЗЗСО №4

Міжнародний день чаю відзначили в ЗЗСО №4

Щорічно 15 грудня у всіх країнах, які мають статус провідних світових виробників чаю з 2005 року, відзначається Міжнародний день чаю – напою № 1 у всьому світі. Його п’ють майже всі: хто помалу, хто побільше, хто кожен день, хто хоч раз на тиждень. Чай п’ють щоб зігрітися, щоб підбадьоритися, щоб заспокоїтися,щоб поспілкуватися. Саме за чашкою чаю бувають різні довірчі бесіди. Чай – це прекрасний корисний напій, який тамує спрагу, знімає втому, додає бадьорості, підіймає настрій. Для багатьох народів він такий же необхідний і назамінний, як і хліб.
Так і учні 6 класу Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 підготували сервіровку чайного столу, та у довірливій обстановці зачитали вислови про чай. Не дивлячись на те, що панувала легка святкова атмосфера спілкування, учні ознайомилися з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання у різних країнах,  цікавими фактами про чай та нюансами чайного етикету. Чудовим доповненням інформаційного блоку був релаксувальний момент де учні намалювали свою "ідеальну" чашку.
І як говорить вислів: «Чай – це великий світ, що може поміститися у маленькій чашці».

Учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вшанували в ЗОШ №4

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.
Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Андріївські вечорниці

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.

Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді.

Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 вирішили не порушувати хорошу українську традицію, а ненадовго повернутися в минуле. І влаштували справжнє свято – Андріївські вечорниці. Учасниками цього цікавого дійства стали учні 7 класу. Організувала театралізоване дійство педагог-організатор Клименко Тетяна Олександрівна.

Міжнародний день прав людини в ЗОШ №4

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.
З нагоди цієї події у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 4 пройшов Єдиний Всеукраїнський урок  на тему «Права людини».
Учні були ознайомлені з історією розвитку прав людини у світі,  переглянули   фільм «Історія розвитку прав людини», ознайомилися з правами які мають громадяни України, та правами які мають діти у нашій державі згідно Конвенції ООН про права дитини, яка  з 1991 року є частиною національного законодавства України.
Також відбулась правова гра «Чи знаєш ти свої права та обов’язки?». Гравці відповідали на питання, пов’язані з правами людини та правами дитини, малювали малюнки, що ілюструють права дитини, грали у гру «гарячий мікрофон» та визначали «мозковимштурмом» найголовніші права дляоднолітків.

Фотофлешмоб до Дня української хустки в ЗОШ №4Фотофлешмоб до Дня української хустки в ЗОШ №4Фотофлешмоб до Дня української хустки в ЗОШ №4Фотофлешмоб до Дня української хустки в ЗОШ №4 

Фотофлешмоб до Дня української хустки в ЗОШ №4

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 грудня – День Української Хустки.
Наша школа цей день відзначила яскраво. Ми підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою», який має на меті об’єднати дівчат і жінок зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції. Адже, саме хустка з давніх–давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору в ЗОШ №4

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні та вчителі школи. В класах пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця».

26 листопада 2021 року  пройшла виховна година до Дня пам’яті жертв Голодомору “Пам’ять голоду, пам'ять серця. Схилимо голову в скорботі”.

Діти ставили театралізовану сценку "Хліб", розказували вірші, читали статистичні дані, а також виготовили колосок з паперу та стрічки.

Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.