РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Листопад 2023 (138)
Жовтень 2023 (137)
Вересень 2023 (85)
Серпень 2023 (60)
Липень 2023 (47)
Червень 2023 (123)

Сучасний кабінет інформатики відкрився в ліцеї №15

Ще один сучасний кабінет інформатики запрацював у Чернігові.
Дякую SavED та SQUAD за допомогу. Завдячуючи вашій прицільній підтримці шкіл, навчання виходить на якісно новий рівень.
Тепер у ліцеї 15, який має вагомі здобутки за напрямом інформатики, є потужна база для дослідження ІТ напрямку
Такий клас важливий компонент на шляху реалізації концепції старшої профільної школи!
Дякую всім причетним до цієї важливої справи!

Французькі партнери інвестують на освітню галузь Чернігова більше 2 мільйонів євро. Меморандум про співпрацю між Чернігівською міською радою та Міжнародною неурядовою організацією ACTED підписали 21 листопада.

Відновлюють свою роботу два заклади дошкільної освітиВідновлюють свою роботу два заклади дошкільної освітиВідновлюють свою роботу два заклади дошкільної освітиВідновлюють свою роботу два заклади дошкільної освіти

Відновлюють свою роботу два заклади дошкільної освіти - 4 та 72 (останні приготування до зустрічі дітей).
Шлях їх відновлення розпочався влітку минулого року, після візиту представників Peace Winds Japan, які одразу взяли під опіку ці заклади. Ремонт укриття садочку 4 став можливим завдяки допомозі Добробат, а оновлення обладнання на кухні садочку 72 завдяки Ukraine TrustChain.
Я вдячний нашим партнерам за надану допомогу та якісну співпрацю, оскільки для обох сторін важливим було дотримання всіх технологій при виконанні робіт.
Тож, наразі відновлено роботу 41 садочка, які готові прийняти на вільні місця більше ніж 1100 дітей
Важливо, що більшість садочків відновлено за допомогою та у співпраці з міжнародними та українським партнерами.
Працюємо над відновленням далі!

Проєкт зі  створення навчально-практичних центрів на базі закладів професійної освіти

Початок тижня, який розпочався із замінування дитячих садочків та оголошення повітряної тривоги, знову нагадав нам, що діти, так само як і дорослі, переживають щоденний стрес. Саме тому наша основна мета в умовах війни - створення найбезпечніших і комфортних умов для навчання та розвитку наших дітей.
Для досягнення цієї мети ми постійно співпрацюємо з різними благодійними фондами та неурядовими організаціями, і намагаємось залучити ще більше підтримки як для відновлення пошкоджених будівель та оснащення укриттів, так і для створення нових цікавих просторів, де діти можуть якісно і корисно проводити свій вільний час та спілкуватись з друзями.
Сьогодні до Чернігова завітали представники Посольства Фінляндії в Україні, пані Мер'я Лахтінен та пані Мінна Хаккарайнен, щоб обговорити поточні справи та подальші спільні плани. Уряд Фінляндії відіграв важливу роль у початковій стадії відновлення, надаючи значну підтримку у виготовленні технічних звітів про пошкоджені будівлі, що стали основою для швидкого початку процесу відновлення.
Новий проєкт, який реалізовуватиметься в місті за підтримки фінських партнерів, передбачає створення навчально-практичних центрів на базі закладів професійної освіти. Ще одним важливим завданням є продовження реалізації розпочатої освітньої реформи.
Ми впевнені, що завдяки сильній підтримці міжнародної спільноти зможемо подолати всі виклики, які сьогодні стоять перед галуззю освіти.