РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДО ЗАКЛАДУ

 

Повна назва закладу позашкільної освіти

Комунальний позашкільний заклад освіти «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» Чернігівської міської ради

Адреса

14034, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7, урочище «Ялівщина»,

вул.Захисників України, 3-б

E-mail

centrtovrdm@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://www.facebook.com/centrDUTKVPV

Директор закладу

Гаврилей Олександр Іванович

Телефон

0462-608-306

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenziis.rar [579.7 Kb] (cкачувань: 24)

Структура та органи управління закладу освіти

strukturac.rar [10.97 Kb] (cкачувань: 41)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadryс

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

programc.rar [630.63 Kb] (cкачувань: 42)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

682

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezc.rar [5.01 Kb] (cкачувань: 24)

Результати моніторингу якості освіти (результати участі у змаганнях за минулий рік).

monitoringc.rar [3.23 Mb] (cкачувань: 28)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvitc.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 27)

Правила прийому до закладу освіти 

pryomc.rar [3.33 Kb] (cкачувань: 27)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

Koshtoris-i-dodatok.zip [5.39 Mb] (cкачувань: 37)

Участь у заході з вшанування пам’яті Михайла Коцюбинського на честь 157-ї річниці з дня народження письменника1

17 вересня 2021 року вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник – Матвійчук Т.В.), який працює на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 спільно з учнями 4 класу цієї ж школи (Сторожева О.Є.), взяли участь у заході з вшанування пам’яті видатного українського письменника, класика української літератури, громадського діяча Михайла Коцюбинського на честь 157-ї річниці з дня його народження. Захід відбувся на Болдиній горі біля могили Михайла Михайловича. Він був похований на місці де дуже любив гуляти і саме тут народжувалися ідеї для багатьох його творів.

У покладанні квітів до пам’ятника Коцюбинському та мітингу на честь дня його народження взяли участь представники керівництва міста і області, творча інтелігенція, громадськість міста. Долучилися до святкування і вихованці гуртка, які вивчають твори письменника та особливо захоплюються його казками для дітей. Після закінчення урочистостей для гуртківців була проведена екскурсія Болдиною горою «Зустріч із сивою давниною».

Вітаємо з призовим місцем!Вітаємо з призовим місцем!

Закінчився чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків, що проходив у м. Світловодську Кіровоградської області з 06 по 09 липня 2021 року. Команду Чернігівської області представляли Адаменко Дарина (Ніжин), В'ялий Віталій (Талалаївка), Гоголь Михайло (Прилуки), Ільченко Владислав (Бахмач), Хоменко Назар (Варва), Дзюба Марія, Муренець Максим, Шуляк Вікторія (Чернігів, вихованці Чернігівського міського Центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання).
Команди змагалися на двох дистанціях: Смуга перешкод та Крос-похід.
На Смузі перешкод наша команда посіла 6 місце, хоча якби не тренерські помилки, які призвели до 12 балів штрафу і втрати 2-3 хвилин часу, були б третіми.
Крос-похід команда пройшла без жодного технічного штрафу, знайшла всі КП орієнтування і отримала тільки 3 бали за перевищення оптимального часу. Це дозволило святкувати перемогу на дистанції та отримати один з двох необхідних балів для присвоєння КМСУ.
В загальному заліку команда Чернігівської області посіла 2 місце, поступившись команді Українського державного центру туризму (м. Київ), третіми стала команда Миколаївської області.
Дякуємо тренерам спортсменів Левченко Тетяні (Бахмач), Федченко Юрію (Прилуки), Ровенчину Олександру (Ніжин), Чубі Олегу (Талалаївка), Гутаку Віктору (Варва) за підготовку спортсменів, з якими було приємно та комфортно працювати, всім, хто допомагав під час підготовки команди на зборах та під час змагань і просто підтримував та переживав за команду. І, звичайно, подяка суперникам, які піднімали планку можливостей і вимагали від команди наднапружень та необхідності стрибнути вище голови.
Тренер команди - Журба Євгеній Леонідович (завідуючий відділом туризму КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання".
 
Літо час походів та мандрівок. У рамках табору "Мандрівник" гуртківці КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання" здійснили незабутній багатоденний похід ІІ ступеня складності Чернігівською областю за маршрутом: м. Чернігів - с. Вишеньки - с. Розльоти - с.Радичів - с.Мезин - с. Кудлаївка- с. Путивськ (Крейдяний кар'єр) - м. Новгород-Сіверський - м.Чернігів.
У поході гуртківці ознайомлювалися з архітектурними, археологічними, екологічними пам'ятками області, милувались мальовничими кручами над Десною, вивчали рослинний і тваринний світ Мезинського НПП, виконували завдання, активно відпочивали, відвідали місто легендарного князя Ігоря Святославовича - Новгород- Сіверський.

Відкритий чемпіонат Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед дорослих та відкрита першість Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків

З 4 по 6 червня 2021 року на базі Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання проходив відкритий чемпіонат Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед дорослих (учасники 2006 р.н. і старші) та відкрита першість Чернігівської області зі спортивного (пішохідного) туризму серед юнаків (учасники 2007-2012 р.н.). У змаганнях взяли участь 12 дорослих та 13 юнацьких команд (всього 117 учасників) з Бахмача, Коропа, Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук, Семенівки, Талалаївки, Чернігова Чернігівської області та з Київської і Полтавської областей. Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання був представлений 4 командами, з них 3 юнацьких.
У програмі змагань було заплановано три дистанції: особиста «Смуга перешкод», командний «Крос-похід» та дистанція зв’язок (два учасники) «Смуга перешкод». На особистій дистанції посіли перше, друге і третє місця серед чоловіків - Онищенко Сергій, Ковтун Руслан і Дихал Віталій (всі м. Ніжин), серед жінок - Шуляк Вікторія, Дзюба Марія (обидві м. Чернігів), Півень Наталія (м. Ніжин), серед хлопців - Березинець Назар, Кича Богдан (обидва м. Прилуки), Мовчан Ростислав (смт. Талалаївка), серед дівчат - Химуля Сніжана (смт. Талалаївка), Омельянюк Аліна (м. Чернігів), Кропива Поліна (смт. Талалаївка). У командному заліку серед дорослих перші «Темп» м. Ніжин, другі – команда Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання «Норд» м. Чернігів, треті – «Збірна ББНП» м. Біла Церква, серед юнаків перші «ТУЗ-2» смт. Талалаївка, другі «ТУЗ-3» смт. Талалївка, треті «Спектр-М» м. Прилуки. Краща команда Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання була четвертою.
На дистанції «Крос-похід» дорослі долали близько 7 км з 11 етапами (7 з транспортуванням потерпілого), де перемогу здобула команда «Темп» м. Ніжин, другі – «Збірна ББНП» м. Біла Церква, треті – «Вертикаль» м. Новгород-Сіверський. Юнаки долали близько 4 км дистанції з 8 етапами, перемогла команда «ТУЗ-3» смт. Талалаївка, другі «ТУЗ-2» смт. Талалївка, треті «Догори дригом U-14» м. Біла Церква. У дорослих команда Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання – п’ята, серед юнаків краща команда була четвертою.
На дистанції зв’язок в дорослих перемогла «Збірна ББНП» м. Біла Церква, другі - «Темп» м. Ніжин, треті – «Вертикаль» м. Новгород-Сіверський, серед юнаків перші «ТУЗ-2» смт. Талалаївка, другі «Спектр-М» м. Прилуки, треті «ТУЗ-3» смт. Талалївка. Серед чоловічих зв’язок Журба Денис та Муренець Максим (обидва м. Чернігів) були третіми, Дзюба Марія та Шуляк (обидві м. Чернігів) біли кращими серед учасників до 18 років.
У загальному заліку серед дорослих перемогла команда «Темп» м. Ніжин, другі – «Збірна ББНП» м. Біла Церква, треті – «Вертикаль» м. Новгород-Сіверський, команда Чернігівського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання «Норд» м. Чернігів четверта, серед юнаків перші «ТУЗ-2» смт. Талалаївка, другі «ТУЗ-3» смт. Талалївка, треті «Спектр-М» м. Прилуки.

29-30 травня 2021 року гуртківці КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання" відвідали навчально-оздоровчу, туристичну базу «Вчитель» у с. Ладинка Чернігівського району, де випробували свої сили у насиченій конкурсній програмі та нічному спортивному орієнтуванні. Програму завершила Першість Центру зі спортивного орієнтування. Переможцями стали:
4-5 класи:
І місце: Самолейко Богдан, Степаненко Степан (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
ІІ місце: Ткалич Антон, Романенко Андрій (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
ІІІ місце: Старченко Поліна, Перекуча Михайло (керівник гуртка Криволап Л.Ю.);
6-7 класи:
І місце: Мишко Анна, Карпусь Анастасія (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
ІІ місце: Швед Вікторія, Ухо Артем (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
ІІІ місце: Семирозум Євген, Довгун Марк (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
8-10 класи:
І місце: Товстенко Дмитро, Ухо Дарина (керівник гуртка Степаненко Г.В.);
ІІ місце: Науменко Вікторія, Войтешенко Єлизавета (керівник гуртка Ніколаєнко А.А.);
ІІІ місце: Малишев Валерій, Сидорко Костянтин (керівник гуртка Степаненко Г.В.).
Гарна погода, дружня атмосфера та емоції гуртківців додали наснаги перед початком літніх канікул.

Тиждень спортивного орієнтування у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

З 17 по 23 травня у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» було проведено тиждень спортивного орієнтування. У рамках цього заходу гуртківці ознайомилися з основами спортивного орієнтування, спробували орієнтуватися з картою, і у підсумку застосували набуті знання та вміння у естафеті. Переможцями та призерами стали:

Ж-4 клас:

І місце – Книга Марія(керівник Ладись Я.О.);Джум Софія(керівник Ладись Я.О.);

ІІ місце – Вінниченко Мілана (керівник Ладись Я. О.); Веремеєнко Ульяна (керівник Ладись Я. О.);

Ч-5 клас:

І місце – Самойленко Богдан (керівник Степаненко Г. В.); Степаненко Степан (керівник Степаненко Г. В.);

ІІ місце – Кобижча Владислав (керівник Овсяник І. А.); Трутень Владистав (керівник Овсяник І. А.);

ІІІ місце – Сурмило Дмитро (керівник Примак М.М.); Бортнік Андрій (керівник Примак М.М.);

Ж-5 клас:

І місце – Сорока Ольга (керівник Купрієнко Т. В.); Гайдук Альона (керівник Купрієнко Т. В.);

ІІ місце – Козленко Дарина (керівник Овсяник І. А.); Назимко Еріка (керівник Овсяник І. А.);

ІІІ місце – Беліченко Єлизавета (керівник Овсяник І. А.); Носова Маргарита (керівник Овсяник І. А.);

Мікс-5 клас:

І місце – Ігнатенко Сніжана (керівник Купрієнко Т.В.); Курбаков Максим (керівник Купрієнко Т.В.);

ІІ місце – Примак Кирило (керівник Примак М.М.); Донець Ярослава (керівник Примак М.М.);

ІІІ місце – Кириченко Гліб (керівник Купрієнко Т.В.); Кушнір Євгенія (керівник Купрієнко Т.В.);

Ч-6-7 клас:

І місце – Донець Вадим (керівник Примак М.М.); Ахметханов Дмитро (керівник Примак М.М.);

ІІ місце – Рудаков Данііл (керівник Купрієнко Т.В.); Хоменко Дмитро (керівник Купрієнко Т.В.);

ІІІ місце – Довгун Марк (керівник Степаненко Г.В.); Семирозум Євген (керівник Степаненко Г.В.);

Ж-6-7 клас:

І місце – Рябушко Анна (керівник Примак М.М.); Задорожна Віталіна (керівник Примак М.М.);

ІІ місце – Карпусь Анастасія (керівник Степаненко Г.В.); Мишко Анна (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце – Сафронова Ярослава (керівник Овсяник І. А.); Афанасьєва Єлизавета (керівник Овсяник І. А.);

Мікс-6-7 клас:

І місце – Кривець Олександра (керівник Купрієнко Т.В.); Дорошенко Ілля (керівник Купрієнко Т.В.);

8-10 клас:

І місце – Коротков Нікіта (керівник Купрієнко Г.Г.); Коваль Марія (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІ місце – Гавриленко Софія (керівник Купрієнко Т.В.); Нетерук Анастасія (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце – Папко Ірина (керівник Купрієнко Т.В.); Токарєв Петро (керівник Купрієнко Т.В.).

Гра-вікторина з історичного орієнтування «Краєзнавчий калейдоскоп» для гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

Для гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»  було проведено гру-вікторину з історичного орієнтування
«Краєзнавчий калейдоскоп»
, у якій взяли участь 47 команд у 3-х вікових групах: 4-5, 6-7 та 8-9 класи. Під час гри гуртківці показали свої знання з історії рідного міста, спритність, кмітливість, спостережливість. На підставі рішення журі переможцями стали:

вікова група 5 – 6 класи:

І місце – команда «The хрущі» (керівник Овсяник І.А.);

ІІ місце – команда «Десна - чемпіон» (керівник Ніколаєнко А.А.);

ІІІ місце – команда «Повелителі» (керівник Степаненко Г.В.);

вікова група 6 – 7 класи:

І місце – команда «Хто ми?» (керівник Овсяник І.А.);

ІІ місце – команда «Ролтон» (керівник Примак М.М.);

ІІІ місце – команда «Ворони» (керівник Примак М.М.);

вікова група 8 – 9 класи:

І місце – команда «Привид» (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце – команда «Кабачок» (керівник Криволап Л.Ю.);

ІІІ місце – команда «Ромашка» (керівник Степаненко Г.В., Ніколаєнко А.А.).

Чемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загальної середньої освітиЧемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загальної середньої освіти

Спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму краєзнавства та військово-патріотичного виховання провів Чемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загально-середньої освіти. Всього участь взяло 200 учасників та орієнтувальники з Батурина. Вітаємо переможців та призерів!
 
Ч-12
Єрьома Денис СЗСШ 1
Носки Олексій СЗОШ 2
Хоменко Дмитро СЗСШ 1  
Ж-12
Сорока Ольга СЗСШ 1
Гайдук Альона СЗСШ 1
Донець Ярослава Чернігівський ліцей 22  
Ч-14
Донець Вадим Чернігівський ліцей 22  
Корольов Ілля м. Батурин
Дорошенко Ілля СЗОШ 2
Ж-14
Кривець Олександра СЗСШ 1
Тимошенко Юліанна СЗСШ 1
Корноух Олександра СЗСШ 1  
Ч-16
Огієвський Володимир м. Батурин  
Хільченко Іван м. Батурин
Шеін Кирило ЗОШ 30
Ж-16
Рибка Анастасія СЗСШ 1
Вільневецька Маргарита Колегіум 11
Агаронян Крістіна ЗОШ 3
Ч-18
Слісаренко Тарас СЗСШ 1
Сидорко Костянтин с. Брусилів  
Дяченко Ілля ліцей 32
Ж-18
Коваль Марія СЗСШ 1
Нестерук Анастасія ЗОШ 19
Петренко Аліна ЗОШ 3.