Повна назва закладу позашкільної освіти

Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю

Адреса

14034, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7, урочище «Ялівщина»

E-mail

centrtovrdm@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

tovrdm.inf.ua

Директор закладу

Гаврилей Олександр Іванович

Телефон

0462-608-306

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statuts.rar [1.78 Mb] (cкачувань: 18)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenziis.rar [579.7 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

strukturac.rar [10.97 Kb] (cкачувань: 8)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadryс

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

programc.rar [630.63 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

682

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezc.rar [5.01 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти (результати участі у змаганнях за минулий рік).

monitoringc.rar [3.23 Mb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvitc.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти 

pryomc.rar [3.33 Kb] (cкачувань: 8)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

Koshtoris-i-dodatok.zip [5.39 Mb] (cкачувань: 8)

Дні туризму в Центрі ТОВРДМ

Сьогодні, 18.04.2019, у чудовий весняний день на базі Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в ур. Ялівщина розпочалися вже традиційні «Дні туризму» для закладів загальної середньої освіти міста. «Жердини», «Траверс», «Маятник», «Купини», «Туристична вікторина» – ось далеко не весь перелік туристичних та ігрових етапів, які мають пройти учасники. Першими цього року участь у «Днях туризму» брали здобувачі освіти колегіуму №11.

17 квітня Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів на своїй базі в ур. Ялівщина відкриті міські особисто-командні змагання з техніки пішохідного туризму серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Чернігова на командній дистанції «смуга перешкод за вибором». Змагання проводилися в двох вікових групах. Командам було надано для вибору 31 етап від самих простих, які додалися без спеціального туристського спорядження, до етапів з самонаведенням. Всі команди продемонстрували чудову фізичну підготовку та волю до перемоги.
У підсумку переможцями стали:
- середня група:
І місце – ЗЗСО № 30;
ІІ місце – ЗЗСО № 14;
ІІІ місце – ЗЗСО № 29;
- старша група:
І місце – ЗЗСО № 14;
ІІ місце – ЗЗСО № 29;
ІІІ місце – ЗЗСО № 24.

Команда м. Чернігова посіла ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавцівКоманда м. Чернігова посіла ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців

З 12 по 15 квітня відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців на базі табору «Юний турист» (с. Количівка) обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Наше місто Чернігів на обласному етапі Всеукраїнського зльоту представляла команда СЗСШ № 1 - переможниця XIV міського етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, присвяченому Дню українського козацтва.

Протягом кількох місяців методисти Чернігівського міського Центру ТОВРДМ та педагоги СЗСШ № 1 проводили кропітку роботу з підготовки команди, адже на змаганнях учасники повинні були проявити універсальні здібності.

Програма обласного етапу Всеукраїнського зльоту включала захист творчих робіт із дисциплін, частина яких не вивчається в школі – археології, геології; також географії, екології, історії, фольклору та етнографії.

Практичні навички учасники демонстрували під час дводенного туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту. Орієнтуючись в лісі за допомогою карти та компасу, долаючи природні перешкоди за допомогою навичок зі спортивного туризму, команда мала дістатися до контрольних станцій. На станціях кожної з дисциплін учасники визначали геологічні породи та мінерали, історичні пам’ятки, жанри фольклорних творів, робили описи геологічного відслонення та ґрунтового розрізу, визначали фізико-хімічні властивості води, розбивали археологічний розкоп та описували знайдені артефакти.

Окрім цього, програма обласного етапу Всеукраїнського зльоту передбачала виступ з художньою композицією «Візитка команди», сценічне літературно-мистецьке дійство «Легенди рідного краю», конкурс «Туристський побут» і фотоконкурс.

За результатами всіх днів змагань у загальному заліку команда міста Чернігова посіла ІІ місце.

Учасники команди чудово впоралися та відзначилися на окремих етапах:

  • Конкурс «Туристський побут» - І місце;
  • Фотоконкурс – ІІ місце;
  • у загальному заліку на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті – ІІІ місце;
  • у загальному заліку конкурсної програми – ІІІ місце;

  Також наша команда продемонструвала чудові знання під час захисту творчих робіт за напрямками:

  • «Археологія» - І місце
  • «Екологія» - ІІІ місце

«Географічне краєзнавство» - ІІІ місце.

Чемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед учнів ЗЗСО міста

11 квітня у лісовому масиві Кордівки Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю масово провів Чемпіонат м. Чернігова зі спортивного орієнтування серед учнів закладів загальної середньої освіти. Участь у змаганнях взяли 34 команди: 17 серед хлопців та 17 серед дівчат (загалом біля 200 учнів).

Учасники продемонстрували добрі знання з топографії та навички володіння компасом.

У підсумку кращими стали команди:

-                     серед хлопців:

І місце – Ліцей № 22;

ІІ місце – ЗЗСО № 10;

ІІІ місце – СЗСШ № 1;

-                     серед дівчат:

І місце – СЗСШ № 1;

ІІ місце – ЗЗСО № 7;

ІІІ місце – ЗЗСО № 10.

У особистому заліку переможцями стали:

-                     серед хлопців:

І місце – Денисенко Єгор (ЗЗСО № 10);

ІІ місце – Койнов Артур (Ліцей № 22);

ІІІ місце – Коротков Нікіта (СЗСШ № 1);

-                     серед дівчат:

І місце – Коваль Марія (СЗСШ № 1);

ІІ місце – Рибка Анастасія (СЗСШ № 1);

ІІІ місце – Тимошенко Юліанна (СЗСШ № 1). 

Гуртківці Центру ТОВРДМ взяли участь у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування в м. НіжинГуртківці Центру ТОВРДМ взяли участь у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування в м. Ніжин

Гуртківці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю помандрували до Ніжина - міста з тисячолітньою історією, старовинним університетом і містичними історіями та випробували свої сили у відкритих змаганнях зі спортивного орієнтування, які проходили на території Графського парку.

Команда Центру ТОВРДМ представила Чернігівську область на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтуванняКоманда Центру ТОВРДМ представила Чернігівську область на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтуванняКоманда Центру ТОВРДМ представила Чернігівську область на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Насичено та пізнавально пройшли весняні канікули у юних орієнтувальників. З 26 березня по 02 квітня 2019 р. в м. Трускавець Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів, у яких взяли участь 770 спортсменів з 24 регіонів України і м. Києва, а також Польщі, Латвії, Естонії, Фінляндії, Швеції, Молдови та Азербайджану.

Чернігівщину на цих змаганнях представляла команда Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, яка зайняла 4 місце у загальнокомандному заліку серед закладів позашкільної освіти. В основному заліку Пономаренко Марія була третьою на середній дистанції та другою на подовженій у групі Ж-14, у цій же групі Коваль Марія була третьою на скороченій дистанції, а Магдаченко Андрій був третім на скороченій дистанції у групі Ч-20. У рамках цих змагань для дітей були проведені екскурсії містами Львів і Трускавець, а також різні лотереї від спонсорів.

«Вивчаємо історію мандруючи» - з таким девізом гуртківці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю відвідали славне місто Одеса

Весна – найкращий час для подорожей. «Вивчаємо історію мандруючи!» – з таким девізом гуртківці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю відвідали славне місто Одеса. Ближче познайомились з історією та культурою Південної Пальміри та дізналися звідки пішов вислів «фонтан-не фонтан».

Одеські катакомби – найбільші у світі підземні лабіринти, розташовані під Одесою та її околицями. У селі Нерубайське діє меморіальний комплекс і підземний музей партизанської слави. В ході екскурсії гуртківці пройшли по катакомбах, побачили створені понад 100 років тому вугільні малюнки шахтарів.

Завітали до меморіального будинку – музею академіка В. П. Філатова, де ознайомилися з життям і діяльністю великого вченого-офтальмолога.

Побували у найдавнішому місті світу – Білгороді-Дністровському, він же старовинний Акерман, він же древня Тіра, де знаходиться Акерманська фортеця – одна з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. Її прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю і неприступністю.

Під час подорожі гуртківці отримали безліч незабутніх вражень, яскравих емоцій та провели час з користю.

Центр ТОВРДМ провів черговий етап конкурсу на кращий пошуковий загін серед команд ЗЗСО м. Чернігова – історичний екскурсійний квест територією Валу

22 березня 2019 року Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів черговий етап конкурсу серед учнів на кращий пошуковий загін закладів загальної середньої освіти м. Чернігова.

Цього разу це був історичний екскурсійний квест територією Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Пошуковці продемонстрували чудовий рівень підготовки. Завдання полягало в тому, що кожен загін повинен був підготувати і провести екскурсію територією Валу. Журі конкурсу (методист Центру ТОВРДМ В.В. Кириченко та відомі екскурсоводи: кандидат історичних наук В.М. Пилипенко та кандидат історичних наук О.М. Бондар) могли в будь-який момент перервати екскурсію однієї та запропонувати продовжити її іншій команді. Та ще й питання з історії задавали.

Високий рівень підготовки учасників зробив нелегким процес оцінювання квесту. Все ж, результати наступні: ліцей № 15 – 43,2 бали; ЗЗСО № 19 – 40,7 бали; ЗЗСО № 29 – 38,8 бали; ЗЗСО № 20 – 37,9 бали.

Також нагадуємо, що серед пошукових загонів ЗЗСО міста ще триває фотоконкурс «Несподіваний ракурс відомих споруд». Учасники мають змогу розмістити свої фото до 1 квітня за посиланням https://www.facebook.com/events/382413342327391/?active_tab=discussion, а всі охочі можуть підтримати своїх фаворитів уподобаннями. Долучайтеся!