Повна назва закладу позашкільної освіти

Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю

Адреса

14034, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7, урочище «Ялівщина»

E-mail

centrtovrdm@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

tovrdm.inf.ua

Директор закладу

Гаврилей Олександр Іванович

Телефон

0462-608-306

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statuts.rar [1.78 Mb] (cкачувань: 20)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenziis.rar [579.7 Kb] (cкачувань: 9)

Структура та органи управління закладу освіти

strukturac.rar [10.97 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadryс

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

programc.rar [630.63 Kb] (cкачувань: 6)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

682

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezc.rar [5.01 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти (результати участі у змаганнях за минулий рік).

monitoringc.rar [3.23 Mb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvitc.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти 

pryomc.rar [3.33 Kb] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

Koshtoris-i-dodatok.zip [5.39 Mb] (cкачувань: 10)

Міський етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, присвячений Дню Українського козацтва

10 та 11 жовтня в урочищі Ялівщина Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю було проведено ювілейний XV міський етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, присвячений Дню Українського козацтва. Всього у зльоті взяли участь 19 команд з закладів загальної середньої освіти міста. Учасникам потрібно було показати не тільки рівень знань за напрямами краєзнавчих досліджень на контрольно-залікових станціях (історичне краєзнавство, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство), а й рівень туристсько-спортивної підготовки на технічних етапах та вміння орієнтуватися на місцевості. Перемогу здобули: І місце - команда ЗЗСО 29, ІІ місце - команда ліцею 32, ІІІ місце - команда ЗЗСО 24. Вітаємо переможців.

Центр ТОВРДМ провів багатоденні змагання зі спортивного орієнтування

З 4 по 6 жовтня 2019 р. прошли відкриті багатоденні змагання зі спортивного орієнтування пам’яті воїнін-інтернаціоналістів Афганістану. В яких прийняло участь біля 400 учасників з міст Чернігова, Ніжина, Батурина, Куликівського, Бахмацького та Чернігівського районів.

В перший день змагань в особисто-командній першості м. Чернігова брали участь діти з 23 шкіл міста. Першість проходила в урочище Ялівщина. Змагання відкривали батьки загиблих в Афганістані: Шаповал С.Л., Вереня М.П..

В командному заліку відзначились команди СЗОШ №1-Імісце, ліцею № 22-ІІ місце та ЗЗСО № 29-ІІІ місце.

В особистому заліку серед дівчат 2007 р. н. та молодше: Тимошенко Юліанна (СЗОШ №1); Рябушко Анна (ліцей №22); Пшенична Софія (ліцей №22).

Серед хлопців цього віку: Коротков Нікіта (СЗОШ №1); Назаров Матвій (СЗОШ №1); Кондратьєв Артем (СЗОШ №1).

Серед дівчат 2006-2004 р.н.: Агаронян Кристина (ЗЗСО №3); Петренко Аліна (ЗЗСО №3); Карпенко Анастасія (ЗЗСО №19).

Серед хлопців цього віку: Коваленко Артем (ЗЗСО №29); Данько Денис (ЗЗСО №29); Путяк Владислав (ліцей №22).

По сумі двох останніх днів змагань , які відбувалися в лісовому масиві біля лижної бази та парку в Афганців, в своїх вікових групах переможцями стали:

Група Ч-новачки: І місце - Калита Артем (ліцей №22); ІІ місце - Куделя Артем (ЗЗСО № 19); ІІІ місце - Стоюхін Микита (СЗОШ №1).

Група Ж-новачки: І місце - Гайдук Альона (СЗОШ №1); ІІ місце  - Кушнір Євгенія (СЗОШ №1); ІІІ місце - Фатюк Валерія (ЗЗСО №19).

Группа Ч-10: І місце - Кравченко Максим (ліцей №22); ІІ місце - Донець Вадим (ліцей №22); ІІІ місце - Примак Кирило (ліцей №22).

Група Ж-10: І місце - Кривець Олександра (СЗОШ №1); ІІ місце - Мишко Анна (ЗЗСО №27); ІІІ місце - Карпусь Анастасія (ЗЗСО №27).

Група Ч-12: І місце - Назаров Матвій (СЗОШ №1); ІІ місце - Нескуба Артем(Батурин); ІІІ місце - Базалій Дмитро (Батурин).

Група Ж-12: І місце - Тимошенко Юліанна (СЗОШ №1); ІІ місце - Лазько Анна (ліцей № 32); ІІІ місце - Корноух Олександра (СЗОШ №1).

Група Ч-14: І місце - Токарєв Петро (ЗСШФМП №12); ІІ місце - Коротков Нікіта (СЗОШ №1); ІІІ місце - Хільченко Іван (Батурин).

Група Ж-14: І місце - Карпенко Анастасія (ЗЗСО № 19); ІІ місце - Рибка Анастасія (СЗОШ №1); ІІІ місце - Агаронян Кристина (ЗЗСО №19).

Група Ч-16: І місце - Слісаренко Тарас (СЗОШ №1); ІІ місце - Сидорко Костянтин (Брусилів); ІІІ місце - Глущенко Олександр (Ніжин).

Група Ж-16: І місце - Зільбович Ксенія (ліцей №32); ІІ місце - Петренко Аліна (ЗЗСО №3); ІІІ місце - Яловець Анна (Центр ТОВРДМ).

Група Ч-18: Журавель Арсен (Батурин); Койнов Артур (ліцей №22); Магдаченко Андрій (ЧНПУ).

Група Ж-16: Криволап Кароліна (ЗЗСО №7); Григорьєва Катерина (ЧНТУ); Вільневецька Анастасія (Центр ТОВРДМ).

Після зкінчення змагань діти поклали квіти до пам’ятника та вшанували пам'ять загиблих воїнів в Афганістані хвилиною мовчання.

Були виступи та спогади учасників тих далеких трагедій та повчальних для нас подій. Велика вдячність за організацію і проведення змагань голові Чернігівської спілки УСВА Кирилюку А.В. та полковнику Скуловатому С.В.

Гуртківці Центру ТОВРДМ здійснили подорож до бази Центру ТОВРДМ "Вчитель" у с. Ладинка

Осінь – неперевершена пора, чудовий час для мандрів нашим рідним краєм. Гуртківці Центру ТОВРДМ здійснили подорож до бази Центру ТОВРДМ "Вчитель" у с. Ладинка, де брали участь у цікавому квесті з елементами спортивного орієнтування, насолодилися осінньою природою.

Участь команди педагогів Центру ТОВРДМ в обласному зльоті -змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»)

З 26 по 28 вересня 2019 року міський Центр ТОВРДМ у складі команди міста Чернігова взяли участь в обласному зльоті-змаганні зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»). Змагання проводиляся на командних дистанціях «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод. Зв’язки», проходила конкурсна програма, яка включала в себе: «Фотоконкурс», «Козацькі забави» і «Туристський побут». Команда вміло продемонструваласвої навички в туристичному конкурсі «Спецзавдання» та у військово-патріотичній грі «Пластун», долала дві дистанції з велосипедного туризму («Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал»). Окрім позитивних вражень, команда повернулась з нагородами та відзнаками.

Гуртківці Чернігівського міського Центру ТОВРДМ долучилися до всіх туристів світу та відзначили цікавою грою - пригодою Всесвітній День туризму

Гуртківці Чернігівського міського Центру ТОВРДМ долучилися до всіх туристів світу та відзначили цікавою грою - пригодою Всесвітній День туризму. Гра-пригода показала зацікавленість цією формою туристсько - краєзнавчої роботи. На підставі рішення журі перемогу здобули: 

вікова група: 4-5 класи:

                  І місце – команду «Кролі» (керівник Примак М.М.);

                  ІІ місце – команду «Wi-Fi» (керівник Овсяник І.А.);

                  ІІІ місце – команду «Х’юстон » (керівник Примак М.М.).

вікова група 6-7 класи:

                 І місце – команду «Барашки» (керівник Купрієнко Т.В.);

                 ІІ місце – команду «Суслики» (керівник Купрієнко Т.В.);

                 ІІІ місце – команду «Пішоходи» (керівник Овсяник І.А.).

вікова група 8-9 класи:

                  І місце – команду «Кот Кокос» (керівник Купрієнко Г.Г.);

                  ІІ місце – команду «Амеби» (керівник Купрієнко Г.Г.);

                  ІІІ місце – команду «Динозаврики» (керівник Купрієнко Г.Г.).

Чемпіонат України зі спортивного орієнтування за участі гуртківців Центру ТОВРДМ

З 18 по 23 вересня 2019 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях, в якому прийняло участь біля 700 чоловік з 21 регіону України, м. Києва, Канади, Молдови, Швеції та Польщі. Чернігівську область на змаганнях представляли вихованці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю у п'яти вікових групах. У естафетних змаганнях серед дітей 12 років збірна Центру ТОВРДМ була пятою у складі: Тимошенко Юліанна, Коротков Нікіта, Кондратьєв Андрій та Рибка Анастасія (всі учні СЗОШ № 1).
У особистих змаганнях Криволап Кароліна (Ж-18) була четвертою у спринті та шостою у гандикапі. В десятку в своїх вікових групах потрапили Койнов Артур (Ч-18) та Слісаренко Тарас (Ч-14). У гандикапі фіналі Б третіми були - Рибка Анастасія (Ж-14) та Магдаченко Андрій (Ч-18).
Змагання проходили в мальовничих, історичних місцях м. Києва: Голосіївському парку, біля будинку звукозапису Українського радіо та на території співучого поля національного музею народної архітектури та побуту України.

Екскурсія гуртківців Центру ТОВРДМ до парку природи "Беремицьке"Екскурсія гуртківців Центру ТОВРДМ до парку природи "Беремицьке"

Бажання подорожувати, відкривати унікальні куточки рідного краю завело юних мандрівників до парку природи "Беремицьке". У ході екскурсії гуртківці гуляючи лісовими стежками побачили реконструкцію скіфської скульптури, оглянули слов'янське капище, пройшлися по підвісних місткам, побували у музеї "Диких кішок", MiniZoo, конюшні.

Семінар у Центрі ТОВРДМ

У Центрі ТОВРДМ відбувся семінар відповільних за підготовку команд до XV відкритого міського етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, присвяченого Дню Українського козацтва.  У рамках семінару, учасники обговорили теоретичні та практичні питання з історичного краєзнавства, етнографії та фольклору, географічного краєзнавства, екології, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, положення й умови проведення  майбутнього міського зльоту, який відбудеться на території Центру ТОВРДМ (урочище Ялівщина) 10 та 11 жовтня 2019 р.