НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

Повна назва закладу позашкільної освіти

Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю

Адреса

14034, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7, урочище «Ялівщина»

E-mail

centrtovrdm@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

tovrdm.inf.ua

Директор закладу

Гаврилей Олександр Іванович

Телефон

0462-608-306

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statuts.rar [1.78 Mb] (cкачувань: 25)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenziis.rar [579.7 Kb] (cкачувань: 14)

Структура та органи управління закладу освіти

strukturac.rar [10.97 Kb] (cкачувань: 13)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadryс

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

programc.rar [630.63 Kb] (cкачувань: 13)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

682

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezc.rar [5.01 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти (результати участі у змаганнях за минулий рік).

monitoringc.rar [3.23 Mb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvitc.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти 

pryomc.rar [3.33 Kb] (cкачувань: 13)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

Koshtoris-i-dodatok.zip [5.39 Mb] (cкачувань: 14)

Семінар-практикум для тренерів та представників команд ЗЗСО міста з пішохідного туризму, конкурс "В'язання вузлів", серед учнів ЗЗСО міста присвяченої Дню пам'яті Крут

Чернігівським міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю було проведено семінар-практикум особисто-командної Першості Центру ТОВРДМ, для тренерів та представників команд ЗЗСО міста з пішохідного туризму, конкурс "В'язання вузлів", серед учнів ЗЗСО міста присвяченої Дню пам'яті Крут. Під час семінару детально було розглянуто положення та умови Першості. Особливу увагу було приділено змінам в Технічному регламенті з пішохідного туризму, а саме правильності в'язання туристичних вузлів.

Зимові канікули гуртківців Центру ТОВРДМЗимові канікули гуртківців Центру ТОВРДМ

Зимові канікули найкращий час для подорожей. Гуртківці Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю розпочали зимові канікули у надзвичайно мальовничому містечку між горами на березі Пруту - Яремче. Діти мали насичену екскурсійну програму - відвідали єдиний у світі музей писанкового розпису у місті Коломия, музей Марійки Підгірянки у селі Білі Ослави на Івано-Франківщині, піднялися на гору Маковицю та пройшли стежками Довбуша, побували у Манявському Скиту, біля Блаженного каменю. У парку-музеї "Карпати в мініатюрі" ознайомились з історією та географією краю. Побачили на відстані простягнутої руки і навіть змогли погодувати благородних оленів й косуль, диких кабанів у вольєрному господарстві.

Ще одна група гуртківців вирішила відвідати казкове Закарпаття. На початку своєї подорожі туристи відвідали одну з перлин західної України, а саме термально-оздаровчий комплекс "Косино", в якому гуртківці змогли відпочити та оздоровитися після навчального семестру. Найбільше часу туристи провели в мальовничому селі Кострино, яке розташоване на відомій річці Уж, посеред величних гір. На завершення своєї подорожі гуртківці відвідали столицю Закарпаття, місто Ужгород. Місто славиться не тільки своєю історією, замком, архітектурою, а також і сучасними маленькими статуетками, які вже встигли стати одним з символів цього стародавнього міста. Діти пройшли невеличкий квест, в якому мали знайти як найбільше міні скульптур. Переможці були нагороджені солодкими призами.

Екологічний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет" для гуртківців Центру ТОВРДМЕкологічний конкурс "Замість ялинки - зимовий букет" для гуртківців Центру ТОВРДМ

Щорічно, напередодні новорічно-різдвяних свят з метою виховання відповідальності за навколишній світ, пропаганда серед дітей бережливого ставлення до оточуючого середовища, в рамках природоохоронної акції «Ялинка» Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю проводить серед гуртківців екологічний конкурс «Замість ялинки – зимовий букет». Цьогоріч у конкурсі роботи гуртківців були представлені за наступними номінаціями: "Зимова композиція", "Новорічний сувенір", "Іграшка-прикраса", "Стилізована ялинка", "Новорічний букет, новорічний віночок", "Новорічна фотозона".
На підставі рішення журі перемогу здобули: (читати далі) 

 

Гра-змагання "В гостях у Святого Миколая" для гуртківців Центру ТОВРДМГра-змагання "В гостях у Святого Миколая" для гуртківців Центру ТОВРДМ

До дня Святого Миколая у Чернігівському міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю провели гру-змагання «В гостях у Святого Миколая», у якій брали участь 48 команд гуртківців у 3-х вікових групах: 4 - 5, 6 - 7 та 8 - 9 класи.

Під час гри-змагання гуртківці показали кмітливість та спритність при проходженні етапів конкурсної програми та позмагались на боулдерінговому полігоні.

Перемогу здобули: (читати далі)→

Першість зі спортивного орієнтування з техніко-тактичної та загально-фізичної підготовки

14-15 грудня 2019 р. Чернігівським міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю було проведено відкриту Першість зі спортивного орієнтування з техніко-тактичної та загально-фізичної підготовки. Гуртківці змагались у технічній майстерності, а саме – знанні топографічних знаків, вмінні визначати масштаб та відстань, володінні компасом. І як усі спортсмени проявили рівень фізичної підготовленості. За результатами вищезгаданого заходу переможцями та призерами стали:
(читати далі)

Екологічна гра-змагання серед команд туристів-екологів Чернігівського міського Центру ТОВРДМ

Чернігівським міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю була проведена  гра-змагання серед команд туристів-екологів, у якій взяли участь 46 команд у трьох вікових групах 4-5 (26 команд), 6-7 (13 команд) та 8-9 (7 команд). Суддівство гри-змагання забезпечили старші гуртківці та студенти природничо-математичного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. Змагання мали на меті популяризацію та пропаганду екологічного виховання, формування у гуртківців екологічного мислення, поняття цінністі природи для людства і кожної людини, розвиток потреби у спілкуванні з природою, оволодіння нормами поведінки в природному середовищі, виявлення найбільш активних, підготовлених команд, що мають гарні знання з екології та туризму. Діти з цікавістю та захопленням проходили екологічні та туристичні етапи: "Сторінками Червоної книги", "Живі барометри", " Дослідник", "Прибери галявину", "Туристичний побут", "Вузлики", "Екзотичні фрукти " та багато інших. Перемогу здобули: 

у групі 4-5 класи:

І місце – команду «Nokia» (керівник Примак М.М.);

ІІ місце – команду «Барута» (керівник Антішко А.Ф.);

ІІІ місце – команду «Екологи» (керівник Степаненко Г.В.);

у групі 6-7 класи:

І місце – команду «Екзотика» (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце – команду «Стріла» (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце – команду «Переможці» (керівник Рябус Л.С.);

у групі 8-9 класи:

І місце – команду «Компас» (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІ місце – команду «Команда» (керівник Купрієнко Т.В.);

ІІІ місце – команду «ОРієнтир» (керівник Купрієнко Г.Г.).

Курс заходів та лекцій під назвою "Цивільна оборона. Антитерористичний захист" у Центрі ТОВРДМКурс заходів та лекцій під назвою "Цивільна оборона. Антитерористичний захист" у Центрі ТОВРДМ

Чернігівський міський Центр ТОВРДМ спільно з Всеукраїнським об'єднанням учасників бойових дій та волонтерів АТО, протягом всього минулого тижня, провели курс заходів та лекцій під назвою "Цивільна оборона. Антитерористичний захист" для учнів ЗЗСО м. Чернігів та гуртківців Центру.
Протягом трьох днів (20-22.11.19 р.) діти дізнавалися про принципи роботи автомата, правила поводження зі зброєю, види бронезахисту та їх застосування.
Під час практичної частини занять школярі вдосконалювали навички зі збірки-розбірки автомата та спорядження магазину набоями.
22-24.11.19 р. на базі Центру ТОВРДМ в урочищі Ялівщина був проведений вишкіл, під час якого діти закріпили набуті знання під час теоретичних занять. Проводилися локації зі зброєзнавства, медицини, альпінізму, тактики, орієнтування. На завершення в неділю було проведено лазертаг.
Вишколи були проведені за участі Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ВГО "Сокіл", та за підтримки управління освіти.

Відкрита Першість СЗСШ №1 зі спортивного орієнтування

3 листопада 2019 року Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю у рамках співпраці провів відкриту Першість СЗСШ №1 зі спортивного орієнтування у лісопарку Кордівка. Участь взяли учні ЗЗСО міста, а саме: 1,2,3,5,7,12,15,19,22,27,30,31,33 та Старобілоуська ЗОШ. Змагання відбулись за підтримки та допомоги – директора методичного центру управління освіти Тимошенко Яніни Геннадіївни, директора СЗСШ №1 Шелест Ольги Олександрівни та батьків Зільбович Оксани, Пономаренко Оксани, Степаненко Сергія. Позмагатись та випробувати свої сили змогли не тільки юні спортсмени-орієнтувальники, а і їхні батьки. Учасники та суддівська колегія щиро вдячні за активно та емоційно проведений час.

Вітаємо переможців та призерів!

Ч-Н:

І місце Стоюхін Микита(СЗСШ №1);

ІІ місце Романенко Андрій (Чернігівський ліцей №22);

ІІІ місце Курбаков Максим (СЗСШ №1).

Ж-Н:

І місце Васіна Дар'я (Старобілоуська ЗОШ);

ІІ місце Фатюк Валерія (ЗЗСО №19);

ІІІ місце Азаренко Марія (ЗЗСО №27).

Ч-10:

І місце Ахметханов Дмитро (Чернігівський ліцей №22);

ІІ місце Степаненко Степан (Старобілоуська ЗОШ);

ІІ місце Рудаков Даниил (СЗСШ №1).

Ж-10:

І місце Пшенична Софія (Чернігівський ліцей №22);

ІІ місце Мишко Анна (ЗЗСО №27);

ІІІ місце Донець Ярослава (Чернігівський ліцей №22).

Ч-12:

І місце Назаров Матвій (СЗСШ №1);

ІІ місце Дорошенко Ілля (СЗСШ №2);

ІІІ місце Кондратьєв Артем (СЗСШ №1).

Ж-12:

І місце Тимошенко Юліанна (СЗСШ №1);

ІІ місце Корноух Олександра (СЗСШ №1);

ІІІ місце Рябушко Анна (Чернігівський ліцей №22).

Ч-14:

І місце Коротков Нікіта (СЗСШ №1);

ІІ місце Ананко Олексій (Чернігівський ліцей №22);

ІІІ місце Путяк Владислав (Чернігівський ліцей №22).

Ж-14:

І місце Рибка Анастасія (СЗСШ №1);

ІІ місце Белявська Марія (гімназія №31);

ІІІ місце Пономаренко Марія (СЗСШ №1).

Ч-Батьки:

І місце Токарев Андрій;

ІІ місце Демещук Денис;

ІІІ місце Голець Андрій.

Ж-Батьки:

І місце Васіна Ірина;

ІІ місце Зільбович Оксана;

ІІІ місце Дорошенко Оксана.