РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

АРХИВ
Червень 2024 (62)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (88)

Де переглянути подані проєкти та проголосувати за них?

Ознайомитися з проєктами Шкільного громадського бюджету та прогосувати можна за посиланням:

Платформа для реалізації ідей Шкільного громадського бюджету на дитячі мрії

Дитячі мрії мають здійснюватись!Дитячі мрії мають здійснюватись!

Щиро вдячні Швейцарсько-український проєкт DECIDE за допомогу в реалізації проєкту "Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії". Цей проєкт – неймовірна ініціатива, яка об’єднала учнівську спільноту, вчителів та батьків, і допомогла втілити в життя омріяні ідеї.
Один з проєктів переможців Шкільного громадського бюджету – шкільне кафе в Чернігівській школі №35. І тепер воно виглядає саме так – сучасно та яскраво.
Особливо надихає той захват дітей, з яким вони оцінюють результат роботи.
Реалізація цього проєкту стала чудовою можливістю залучення учнів до участі в житті громади, адже під час нього діти були учасниками хакатону, організовували вибори зі справжнім голосуванням, рахували голоси та плідно працювали над ідеями. В умовах великої війни дуже важливо аби діти відчули співпричетність до відновлення міста та нашої перемоги.

Реалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мріїРеалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мрії

Чернігів у 2023 році став частиною Швейцарсько-український проєкт DECIDE, однією з ініціатив якого є реалізація Шкільного громадського бюджету на дитячі мрії.
Цьогорічні переможці - команди шкіл 32 та 35 представили гостям свої проєкти та поділились враженнями від участі. Зараз проєкти на етапі реалізації, незабаром вже матимемо можливість представити їх результати.
У наступному році у співпраці з DECIDE заплановано облаштування освітніх центів на базі укриттів у 5 школах міста, а також комплексне відновлення 13 школи.

Переможців проєкту «Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії» визначеноПереможців проєкту «Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії» визначено

Оголошено переможців проєкту «Шкільний громадський бюджет на дитячі мрії» у місті Чернігові. Ними стали:
- проєкт №8 «Облаштування шкільного подвір'я ліцею №32 - «Happy yard» (Чернігівський ліцей №32 Чернігівської міської ради Чернігівської області) з результатом 14453,31 голосів;
- проєкт №5 «Шкільне кафе з лаунж-зоною «Taller de gusto» (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Чернігівської міської ради Чернігівської області) з результатом 13915,4 голосів.
Учні із захопленням працювали над своїми ідеями, робили візуалізацію, проводили паперове голосування, створювали учнівські виборчі комісії та слідкували за ходом голосування у інших школах.
Сьогодні команди-переможці отримали сертифікати на пів мільйона гривень на реалізацію власних ініціатив, інші команди також не залишились без уваги та отримали круті набори книжок, зокрема подарунковий набір із 7 книг Гаррі Поттера
Трішки статистики. У загальному участь у голосуванні взяли 25966 осіб, із них 14 941 електронних голосів, 11 025 – голоси учнів, за подані 27 проєктів було віддано 31 369 голосів
Щиро вдячний кожному, хто долучився до реалізації цього проєкту. Даний інструмент дав можливість залучити дітей до покращення свого закладу освіти, надав можливість проявити свою активність, взяти участь у справжньому голосуванні та відчути свою роль у розбудові громади.

Голосування за Шкільний громадський бюджет

Сьогодні, 24.05, в ліцеї №15 було проведено паперове голосування у межах швейцарсько-український проєкту DECIDE "Шкільний громадський бюджет "Дитячих мрій". 
Вперше учні мали змогу відчуту себе дорослими, поставити свій власний підпис, проголосувати в кабінці та кинути бюлетень в урну, як на справжніх виборах. Активно готувались до цього дня і члени УВК, яким сьогодні не позаздриш: роботи було чимало. 
Але з поставленою задачею справились, дякуємо всім, хто долучився та підтримав нас, віддавши голос за проєкт №29. 

Ліцеї № 22: відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджетуЛіцеї № 22: відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету

24 травня в Чернігівському ліцеї № 22 відбулося голосування за дитячу мрію (Lounge Hall-створення зони відпочинку та дозвілля для учнів). Метою проекту є створення інформативно-розважального простору для всіх учасників освітнього процесу ліцею, що допоможе залучити учнів до активного та цікавого позаурочного життя, надасть можливості для вільного спілкування та особистого розвитку дітей.

 

Ліцеї № 22: відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджетуЛіцеї № 22: відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджетуЛіцеї № 22: відбулося голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету

Учні та учениці ЗОШ № 29 активно голосують за Шкільний громадський бюджетУчні та учениці ЗОШ № 29 активно голосують за Шкільний громадський бюджетУчні та учениці ЗОШ № 29 активно голосують за Шкільний громадський бюджет

ЗОШ №30: проект №31ЗОШ №30: проект №31