Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посад:  1. Учитель початкових класів (1 клас НУШ, наявність сертифікату EdEra).

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вулиця І. Мазепи, будинок 35, тел. 43250.

  • Опубліковано: 24-06-2019, 10:36 |
  • Автор: Ірина_Гнатюк
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 235 |

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади:  1. Учитель початкових класів (2 клас НУШ, на час відсутності основного працівника, наявність сертифікату EdEra);

2. Учитель початкових класів (1 клас НУШ, наявність сертифікату EdEra).

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, проспект Миру, будинок 207б, тел. 53205.

Фотозвіт пришкільного табору "Сонечко" ЗОШ № 5Фотозвіт пришкільного табору "Сонечко" ЗОШ № 5Фотозвіт пришкільного табору "Сонечко" ЗОШ № 5

Туристичний похід дошкільників ЗДО №46 «Теремок» «Туристськими стежками»Туристичний похід дошкільників ЗДО №46 «Теремок» «Туристськими стежками»

        У дошкільному навчальному закладі №46 «Теремок»  був проведений туристичний похід до лісу Ялівщина. Набагато цікавіше не просто гуляти по лісах і лугах, а відправитися в справжній похід. Туристичний похід - це, насамперед, захоплююча форма активного відпочинку, а також оздоровлення, фізичного вдосконалення, рухової активності, живого пізнання навколишнього світу. І ось нарешті настав день, коли малеча одягла рюкзаки і з величезною зацікавленістю вирушила в туристичний похід. Дошкільнята робили свої власні маленькі відкриття, раділи красі довкілля, долали природні перешкоди, учились дотримуватися правил поведінки на маршруті, техніки безпеки в природному середовищі. Діти з захопленням змагалися в туристичних естафетах. Повернувшись до дитсадка, дошкільнята ділилися враженнями про похід.

Насичене, цікаве табірне життя у фото.  Пришкільний табір "Калинонька" ЗНЗ№28

Починаючи з 3 червня до 21 червня 2019 року для  здобувачів освіти загальноосвітнього навчального закладу №28 працював табір «Калинонька». Протягом 14 днів діти відпочивали, грали, веселились, брали участь у квестах, відвідали: екскурсії, музеї, театри, виставки, парки, офіс банку, філармонійний центр, пожежну частину, бібліотеку, планетарій. А скільки цікавих заходів, конкурсів відбулось за цей час! 

Закінчення табірної зміни в ЗЗСО №9

Ось і прийшов час сказати «до побачення» пришкільному табору «Ромашка», що 14 днів працював на базі ЗЗСО №9. Кожен день був цікавий, веселий та різноманітний.

В останній день роботи з метою інформування та попередження дитячого травматизму до учнів у пришкільний табір завітали інспектори поліції. Поліцейські нагадали дітям правила поведінки під час літніх канікул, а також провели з ними бесіди щодо дотримання правил дорожнього руху та правил поведінки під час купання у водоймах.

З дітьми провели міні-вікторину, під час якої охопили всі важливі правила поводження у побуті.

Сьогодні, 21 червня, закінчилася табірна зміна, але гарний настрій, незабутні враження від проведеного часу в таборі, прагнення й далі цікаво проводити канікули у дітей, звісно, залишать!

Тренінг у рамках проєкту «Демократична школа»

З квітня 2019 року ліцей №15 бере активну участь у Всеукраїнському проєкті «Демократична школа», у рамках якого і для вихованців літнього пришкільного табору відпочинку «Джерельце» знайшлися цікаві заняття.

Дівчатка 4 загону об’єднувалися у групи, отримували завдання (роздаткові матеріали), стікери та давали правильні відповіді щодо Конвенції про права дитини (версія для дітей). У кінці заходу всі прийшли до твердження: «У мене є права і я їх знаю».

У формі гри-тренінгу дітям завжди цікаво працювати з будь-якою інформацією – до такого висновку прийшли всі присутні.

Вцілому  формування соціальної та громадянської компетентності в межах змістової лінії «громадянська відповідальність» було спрямовано на усвідомленння громадянської активності і відповідальності, здатності до реалізації прав і обов’язків задля розвитку демократичного громадянського суспільства.

Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року Про підсумки роботи пришкільних таборів у червні 2019 року