РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

АРХИВ

До дня народження Лесі Українки

До дня народження Лесі Українки, учні школи № 36 уважно вивчали творчість поетеси, виготовляли проєкти, малювали малюнки, декламували вірші та співали пісні.

З Днем народження, Українко!

Учні ЗОШ№17 долучилися до святкування дня народження Лесі Українки. Так, учні шостого класу змагалися у виразному читанні поезій, а учні восьмого класу підготували літературно-музичну композицію "Хотіла б я піснею стати…" усі присутні насолодитися живою музикою та співочим Лесиним словом.

"Обернуся в легенду..." - під таким гаслом пройшло свято у 11 класі: вірші про кохання, уривки з поем, спогади сучасників про Лесю Українку - все це створило піднесений настрій і неповторну атмосферу свята. Дякуємо вчителям української мови та літератури Коломійцевій В.П. та Шевченко І.Ф., а також усім, хто брав участь у святкуванні. 

Заходи до 150-річчя від дня народження Лесі Українки в ЗЗСО № 5

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. З нагоди цієї події в шкільній бібліотеці організована виставка «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!», проведені поетичні читання віршів «І в серці моїм переможнії співи лунають». Вчителем української мови та літератури Бабановою О.В. для учнів 10-А класу була проведена тематична година спілкування з демонстрацією автентичного українського національного одягу. Також здобувачами освіти було знято відео за мотивами поетичного циклу «Сім струн».

Заходи з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки у ЗЗСО18Заходи з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки у ЗЗСО18Заходи з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки у ЗЗСО18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. Пам’ятну дату цього року відзначатимуть на державному рівні.

Для учнів 4-А класу ЗЗСО18 (класовод Риженко Л.П.)  бібліотекарем школи, Ніколаєнко Л.В. та завідувачкою бібліотеки-філії № 6, Шум Л.А., було проведено інтегрований урок (літературне читання та бібліотечний урок) у вигляді вікторини-розповіді “ Горить моє серце, палає ”. Також була представлена виставка творів про Л.Українку та невелика частина творчої спадщини відомої письменниці. Аудіозапис декламаторів надіслано на міський конкурс читців поезії Лесі Українки «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я…» до Чернігівської міської комунальної ЦБС ім. М.М.Коцюбинського.

Цікаво і захоплююче пройшла гра «Збери портрет Лесі Українки», організована педагогом-організатором Яшніковою Т.Л.

2021 рік оголошено роком Лесі Українки. У садочку №17 на заняттях лунали її твори, педколектив теж активно долучився до святкової події. Пишаємось, пам'ятаємо поетичну спадщину, декламуємо, вчимось разом розуміти всю глибинність творів великої Лесі.

Святкуємо!

Пізнавльні виховні заходи з нагоди святкування 150 річчя від Дня народження Лесі Українки відбулися у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13.

 

Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Вакантна посада: вчитель початкових класів - 1 ставка. 

Адреса закладу: м. Чернігів, вул. Доценка 29, тел. 3-91-31, 3-91-30.

Профілактика булінгу в ЗОШ №20

Виховна година "Стоп булінг" була проведена 23.02.2021 р. в 5-Б класі. Розмовляли про булінг в шкільному середовищі, відповідальність дітей та батьків за вчинення протиправної поведінки неповнолітніх.
Дякуємо Мельник Ользі Миколаївні за доступність і змістовність зустрічі.

Всі професії у світі – від учителя

Всі професії у світі – від учителя.

Тематичні екскурсії під такою назвою проведено в музеї історії навчального закладу ліцею № 15 для випускників 9,11 класів.

Старшокласники познайомилися не тільки з історією ліцею, її традиціями та досягненнями, але й з досвідченим і авторитетним колективом педагогів, що дали дорогу в життя тисячам випускників закладу, які стали знаними фахівцями різних галузей, державними діячами, відомими вченими, спортсменами та акторами. Проте, вони завжди пам’ятають Вчителя з великої букви, професіонала, мудрого і доброго порадника.