Семінар-тренінг у ЗДО №68

     Сьогодні помічник вихователя - це не няня, не прибиральниця, не технічний працівник, як до цього ставилися раніше, не наглядач за дітьми, а повноправний  учасник  освітнього процесу ЗДО, який відіграє важливу роль у формуванні позитивного іміджу закладу.

Саме про це говорили учасники семінару-тренінгу «Роль помічника вихователя у створенні позитивного іміджу ЗДО» Чернігівського закладу дошкільної освіти №68 «Пізнайко», центру розвитку дитини. По закінченні заходу учасники семінару отримали не тільки безліч позитивних емоцій, а й  поштовх до творчої самореалізації та підвищення професійної майстерності.

Заходи до Дня Збройних сил України у НРЦ№1

До Дня Збройних сил України відбулося веселе та спортивне "Козацьке свято". Учні-козачата змагалися у спритності, вправності, швидкості та кмітливості. Вони дізнавалися історію козацької звитяги. До участі у роботі журі були запрошені військові з Державного науково-випробувального інституту (ДНВІ). 

 

Назва закладу освіти: Чернігівський дошкільний навчальний заклад №36 «Дивограй» Чернігівської міської ради Чернігівської області. 

Вакантна посада: 1. Кухар - 1 ставка

2. Прибиральник службових приміщень - 1 ст.

3. Медична сестра - 1 ставка.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Молодчого,32-А. Тел.: 666-610

  • Опубліковано: Вчора, 15:01 |
  • Автор: Ірина_Гнатюк
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 351 |

Акція #ЩедрийВівторок у ЗЗСО № 5

Стало доброю традицією для учнів школи  у #ЩедрийВівторок відвідувати  ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин".  Впродовж місяця діти та вчителі збирали  сухий та вологий корм, засоби дезінфекції, одноразові та багаторазові гумові рукавички; одноразові хірургічні халати; одноразові медичні пелюшки; миски для годування тварин. Все це було передано центру.

Показовий урок із правознавства ЗЗСО №23

03.12.2019 був проведений показовий урок із правознавства у 9 класі ЗЗСО №23 м. Чернігова на тему «Різниця між поняттями «людина», «особа» «громадянин». Громадянство України» На уроці Мельник І.В. разом з дев’ятикласниками розглянули механізми взаємовідносин особи, суспільства, держави, акцентували увагу на їхніх особливостях. Розглянули шляхи набуття українського громадянства. Учні удосконалювали уміння порівнювати поняття шляхом установлення в них спільного та відмінного, розвивали навички співпраці в групі, складали «асоціативний кущ» про підстави набуття громадянства, переглянули відеоролик, розгадували анограми, пояснювали лексичне значення утвореного слова, розвивали вміння аналізувати, формували критичне мислення. У здобувачів освіти виховувалися толерантність, повага до оточуючих. Ірина Вікторівна провела фронтальне опитування, застосувала метод «мозковий штурм», роботу в групах, з картками, проводила евристичну бесіду, роботу з першоджерелом, школярі розв’язували правові задачі.

Школа пишається своїми випускниками

Приємно, коли до школи приходять наші випускники. Але ще приємніше, коли ці випускники – люди. Відомі на всю країну.

Саме з такою людиною відбулася зустріч і Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 . молода, але вже дуже відома актриса Наталка Денисенко завітала у рідну школу! Бажаючих зустрітися з відомою випускницею було дуже багато. А зробити фото – ще більше.

Наталка розповіла про життя та роботу актриси українського кінематографа, зачепила особисте життя, дала слушні поради щодо навчання та відношення до свого здоров’я. зустріч відбувалася на дуже емоційному рівні, учасників, а особливо дівчат, цікавили різні сторінки життя Наталки, а вона відверто відповідала на будь-які питання, починаючи з освіти і завершуючи заробітною платою.

Звичайно, не обійшлося без приємних спогадів, але про них актриса згадувала в більш тісному колі вчителів: як вчила вірші, брала участь у різноманітних театральних постановках, шкільних конкурсах і концертах. Це були перші кроки до здійснення головної мети – стати актрисою кіно і театра.

Тому і не випадкова ця зустріч в рідній школі. Ми були дуже раді привітати Наталку та поспілкуватися з відомою випускницею. А Наталці було приємно побачити свою світлину на стенді «Школа пишається своїми випускниками».

Танець – це природна потреба людини. Є люди, які не уявляють своє життя без танцю, є ті, хто раптово піддається пориву рухатися під музику вдома, на дискотеці або в транспорті. Ніби мелодія повністю захоплює наше серце, змушує танцювати під особливий ритм душі. У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся танцювальний марафон "Танець життя" У ньому взяли участь 6-9 класи і всі стали переможцями. Діти отримали грамоти та солодкі подарунки.

Танцювальне суперництво проводилося для практичного знайомства зтанцювальною культурою, яка захоплювала й підкорювала цілі покоління людей своїми дивовижними рухами, грою почуттів і неповторним самовиявом людини. Танцювальний марафон був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

  • Опубліковано: 3-12-2019, 09:33 |
  • Автор: Ірина_Гнатюк
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 7 |

Тематична вікторина “Crime and punishment” у СЗОШ № 2

У Спеціалізованій загальноосвітній школі № 2 в межах методичного тижня  вчителями кафедри англійської мови  Крикніною Г.М. та Арищенко-Насікою О.Г. разом із учнями 8-х класів  було проведено тематичну вікторину “Crime and punishment” ("Злочин і покарання"), яка пройшла у формі брейн-рингу. В заході брали участь дві команди: «Шерлок Холмз» і «Міс Марпл». Ведучими заходу були учениці 8-х класів Попович Анна та Романенко Анна.  До складу журі були запрошені вчителі школи.

Команди жваво обговорювали питання та продемонстрували неабиякі знання з англійської мови та культури англомовних країн. Подібні заходи стали традиційними , так як викликають інтерес учнів та сприяють розширенню їх світогляду.

Заходи ЗЗСО №28 до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (фоторепортаж)

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у ЗЗСО № 28 були проведені акції толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ та СНІДом «Всі в червоному»  та «Червона стрічка».

Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом відзначили у гімназії №31

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, учні 9-х класів гімназії підготували виховний захід "СНІД: думай про майбутнє - обирай життя!" У своїх виступах учні розповіли про історію виникнення хвороби, згадали відомих людей, які померли від СНІДу, мотивували своїх однолітків відповідально ставитися до свого здоров'я! Для учнів 9-х класів виступила Катерина Соломко, представник всеукраїнської організації "Мережа", яка наголосила на особливостях поширення ВІЛ в Україні та шляхах передачі цієї інфекції. Також з результатами анкетування про обізнаність учнів щодо шляхів передачі ВІЛ ознайомила соціальний педагог Людмила Захарченко. Завершенням заходу став яскравий виступ учнів 10-в класу,  Горбач Кристини та учасниць народного хорового колективу "Елегія".