РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Травень 2024 (119)
Квітень 2024 (210)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (88)
Грудень 2023 (150)

25 квітня у Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня №25 відбувся надзвичайний захід - "День власників домашніх тварин", де спільними зусиллями було зібрано кошти на потреби наших пухнастих друзів.

Шановні батьки! Велика подяка усім, хто долучився до цього незабутнього дня! Ваша підтримка робить наш світ яскравішим та добрішим.

Любов до   домашніх   улюбленців, яку продемонстрували ви та ваші діти, - це не лише відчуття тепла та приязні до тварин, а й підтримка та захист їхнього добробуту та безпеки у ваших сім’ях! 

Дякуємо за те, що ви навчаєте наших дітей відповідальності та любові до тварин. Це важливі уроки, які залишаться з ними назавжди.  

Під час заходу було зібрано 5000 гривень, які будуть передані ветеринарно-стерилізаційному центру "Крок до тварин".

Виховуємо разом! Вчимо доброті та милосердю! 

ЗСШФІП № 12: День Землі

Сьогодні учні ЗСШФІП № 12 м. Чернігова долучилися до Всесвітнього Дня Землі та розпочали #STEMтиждень_spring2024 під гаслом: "Стань Творцем Екологічного Майбутнього".
Саме 22 квітня в різних куточках Землі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Учні 5-х класів на уроках ЗБД досліджували чинники, які забруднюють повітря, воду, землю. Визначали напрямки збереження природи нашої планети.

ЗЗСО №13: КВІТИ – ОЧІ ЗЕМЛІЗЗСО №13: КВІТИ – ОЧІ ЗЕМЛІ

Щоб привернути увагу учнів до екологічних проблем та розвинути почуття відповідальності за майбутнє планети, класоводи 1-4 класів провели  різноманітні вікторини, квести, майстер-класи та досліди. А також школярі посіяли насінинки ківітів і будуть за ними доглядати. З часом у кожного виросте своя рослинка. Залишається лише почекати.

ЗДО №77 для ЗСУ

Дякуємо, батькам і діткам, що долучилися до збору контейнерів від солодощів. Ці контейнери волонтери заповнять кремами і передадуть нашим військовим.

Садочок №77 постійно збирає контейнери від солодощів, а також кришечки від напоїв.

Наближаємо Перемогу разом!

Все буде Україна!

ДНЗ №42: "Хто ялинку не рубає, той природу зберігає"

Природу вмієм ми любити

І цінувати й берегти.

Тому у нашому садочку,

З'явились гості, ось які.

Ялинки, наші не звичайні,

Вони казкові,чарівні.

Милують серце, бавлять око, 

Бо незвичайної краси.

 

ЗЗСО №34: Тиждень екології

ЗЗСО №34: Тиждень екології

З 11.12 по 15.12.2023р. у Чернігівській загальноосвітній школі №34 проходив тиждень екології, який  залишив велику кількість невимовно цінних вражень не тільки для учнів, а й вчителів. Протягом цього тижня була зосереджена увага на важливості збереження навколишнього середовища, акцентуючи увагу на екологічних аспектах нашого щоденного життя.

Учні та вчителі нашої школи активно долучилися до різноманітних заходів, спрямованих на підвищення екологічної свідомості. Шкільні коридори наповнилися кольоровими стіннівками, де діти ділилися власними ідеями щодо охорони природи.

Протягом тижня для учнів 11-х та 8-х класів були проведені лекції та тренінги за участю гостей – представників ГО «Екомісто» та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області. Крім того, учні 1 – 9-х класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Альтернатива живій ялинці» (вчитель Бойко Л.Ю.). Також учні 9-х класів мали змогу переглянути соціальний ролик «Екологічні наслідки війни. Екоцид в Україні» (вчитель Луговцева О.П.).

Учні молодшої школи продемонстрували свої таланти та творчість в конкурсі «Найкраща екологічна розмальовка».

Учні старшої школи взяли участь у квесті, здійснивши подорож до країни «Еколандія». Учасники квесту отримали дипломи та нагороди (вчителі Ореховська А.С., Бойко Л.Ю.)

Серед учнів 6-х класів відбулася виставка екологічних проєктів на тему: «Збережи Україну». (Довгошей Л.П.)

В кінці тижня був проведений урок суд з біології на тему: «Різноманітність, значення та охорона плазунів», на якому учні 7-х класів дискутували щодо охорони та значення цих тварин на нашій планеті (вчитель Ореховська А.С.).

Тиждень екології в нашій школі став важливим кроком у вихованні відповідальних громадян, здатних берегти та цінувати навколишнє середовище. Сподіваємося, що отримані знання та практичні навички допоможуть кожному учаснику тижня екології втілити екологічні принципи у повсякденному житті та зробити свій власний внесок у збереження природи для майбутніх поколінь.

Учні та батьки Чернігівської загальноосвітньої школи I ступеня №25 вразили своїм творчим підходом до конкурсу "Альтернатива живій ялинці".

Учасники конкурсу нагадали всім про важливість збереження природи.

Альтернативні ялинки стали не лише символами свята, але й створені з екологічно чистих матеріалів, закликаючи та надихаючи берегти красу природи!

Учні, учителі, співробітники СЗОШ № 2 активно долучаються до акції "Підгодуємо птахів узимку", організованої ГО «Чернігівська обласна організація Українського товариства охорони природи», НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Молодіжним кліматичним центром ЧОНЛ, Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».
У межах цієї ініціативи проведено роз'яснювальні заходи щодо правильної підгодівлі різних видів птахів, виготовлено годівнички, інформаційні буклети, зібрано корм для пташок.

СЗОШ № 2: природоохоронна акція "Підгодуємо птахів узимку"СЗОШ № 2: природоохоронна акція "Підгодуємо птахів узимку"СЗОШ № 2: природоохоронна акція "Підгодуємо птахів узимку"

 

 

 

 

Конкурс "Альтернатива живій ялинці" від Державної екологічної інспекції у Чернігівській області

Управління освіти Чернігівської міської ради інформує, що Державна екологічна інспекція у Чернігівській області запрошує українську молодь, яка навчається в різних освітніх закладах – від дошкільних до вищих навчальних, доєднатися до конкурсу "Альтернатива живій ялинці", який відбудеться в період з 27 листопада по 21 грудня 2023 року.

Мета цього заходу - збереження ялинок та створення святкового декору для надання особливого зимового настрою. Це завдання створене в контексті пошуку творчих, екологічно орієнтованих ідей та усвідомлення молоді важливості збереження довкілля.

Умови участі у конкурсі надзвичайно прості та сприяють виявленню креативності, використанню екологічно чистих матеріалів:

• створіть унікальну альтернативу святкової ялинки із застосуванням екологічно орієнтованих матеріалів;

• зробіть фотографії вашого творіння разом з вами;

• надішліть фото на електронну адресу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області: deicn_press@ukr.net або прикріпіть фото в коментарях під постом з зазначенням ПІБ виконавця та назви навчального закладу.

Оцінка робіт буде здійснюватися за такими критеріями:

• оригінальність та творчість ідеї;

• використання екологічно чистих матеріалів;

• загальний естетичний вигляд творіння.

Це чудова можливість внести свій вклад у збереження навколишнього середовища та створення приємного святкового настрою для всієї громадськості. Результати конкурсу будуть оголошені 22 грудня 2023 року на офіційній сторінці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області.

Перші три переможця будуть нагороджені сертифікатами та подарунками.