РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

АРХИВ
Липень 2024 (7)
Червень 2024 (108)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)

ЗДО №53: тренінг-зустріч з батьками в межах проєкту "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації"ЗДО №53: тренінг-зустріч з батьками в межах проєкту "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації"

У закладі дошкільної освіти №53 відбулися тренінг-зустрічі з батьками в межах проєкту "Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації" за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України, який реалізується Всеукраїнським фондом "Крок за кроком".
Обговорювали та спільно шукали відповіді  на актуальні теми сьогодення. Батьки ознайомились з техніками вислуховування та ефективної взаємодії з дитиною. Зустріч проходили  у форматі дружньої бесіди, в ході якої всі обмінювалися своїм досвідом і думками. Учасники проєкту, батьки вихованців, відзначили ефективність проведених зустрічей. Проєкт дав змогу батькам: глибше пізнавати емоційний стан дітей; за допомогою арт-терапії, як найкращого засобу, відволікти та заспокоїти діток; за допомогою дихальних вправ можна звільнитися від тривоги та страхів, а також керувати стресом. Підводячи підсумки, можна відмітити, що проєкт пройшов успішно та результативно. Безмежна вдячність батькам, за активність, розуміння та спільну, плідну роботу.

А чи знаєте Ви, що робити, коли дитина проводить себе агресивно? Якщо ні, тоді ласкаво просимо до нас на гостину. Саме цю тему ми розглянули на черговому засіданні батьківської спільноти. Практичний психолог Ірина Самойленко навчила слухачів краще розуміти стани своїх дітей, надавати їм відповідну підтримку, а також відкрила таємницю, як завжди бути в ресурсі та наповнювати енергією оточуючих.

«Що робити, коли дитина проводить себе агресивно?»«Що робити, коли дитина проводить себе агресивно?»«Що робити, коли дитина проводить себе агресивно?»

Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77

Співпраця з родиною - запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят!
Сьогодні завдяки батькам наших діток, у садочку пройшов колективний перегляд вистави «Коза-дереза». Коли діти бачили своїх батьків, вони вдивлювалися в знайомі обличчя, і як тільки впізнавали в героях своїх батьків, то у них була куча емоцій!
Дякуємо за це неймовірне дійство музичному керівнику Пантелієнко Діані Миколаївні, вихователю Селюченко Людмилі Володимирівні та неймовірним нашим батькам вихованців!

Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77Вистава «Коза-дереза»: у головних ролях батьки вихованців ЗДО №77

МАМА В РЕСУРСІ - СТІЙКА РОДИНА!

Днями в гімназії пройшов треніг для батьків "Формування стресостійкості, трансформування страхів у воєнний час". Разом з практичним психологом Анжела Олексенко мами здобувачів освіти закладу познайомилися з особливістю нервової системи та як вона реагує на психологічні і психосоматичні розлади, пропрацювали практики заземлення, стресостійкості, вправи на підвищення опору стресу та життєвих конфліктів. Познайомилися з техніками пошуку та відновлення ресурсів нашого організму.
Бажаємо усім батькам бути в ресурсі, щоб стійко приймати виклики сьогодення і вміти підтримати свою родину.

Опитування батьків вихованців закладів дошкільної освіти Чернігова

Управління освіти Чернігівської міської ради проводить опитування батьків вихованців закладів дошкільної освіти міста з метою з'ясування їх думки  щодо потреби у  роботі закладів дошкільної освітиу липні, серпні, вересні 2022 року. Взяти участь в опитуванні можна, перейшовши за покликанням:

 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Батьківський лекторій «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та дитячому колективі» в 9-Б класі ЗЗСО № 5

З 25 листопада по 10 грудня в Україні щорічно проходить акція «16 днів проти насильства». З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, соціальний педагог Кобижча К.Є провела онлайн засідання батьківського лекторію «Попередження насильства, жорстокості в cім’ї та дитячому колективі». Після чого учні та батьки 9-Б класу взяли участь у фото флешмобі «Стоп Насильство».

Співпраця з патрульною поліцією батьківської громади ЗЗСО №20

У вихованні дітей немає часу для канікул. Так вирішили батьки Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 і запросили на батьківські збори старшого  інспектора з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернігівській області ДПП, лейтенанта поліції Ольгу Миколаївну Мельник.

Цього разу Ольга Мельник відповідала на болючі батьківські питання щодо правопорушень неповнолітніх, небезпеки  дітей при неконтрольованому користуванні Інтернетом, про таке явище як булінг та інші. Для більшої наочності пані Мельник приготувала відеосюжети  з даних питань.

Як приємний подарунок, учні молодших класів приготували до 4-ої річниці створення патрульної поліції свої привітання та малюнки!

Отже, тепер не тільки учні, а й батьки познайомилися з роботою старшого  інспектора з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю УПП в Чернігівській області ДПП, лейтенантом поліції Ольгою  Миколаївною Мельник.

Батьківські збори у ЗДО №68 "Пізнайко", центрі розвитку дитини

Про що насамперед мають пам’ятати батьки майбутнього першокласника? На що бажано звернути увагу їхню увагу під час підготовки дитини до школи?

   Саме такі питання розглядалися на зборах для батьків вихованців випускних груп  у ЗДО №68 «Пізнайко», центрі розвитку дитини.

Збори пройшли змістовно та цікаво. Батьки висловили подяку за надану інформацію та практичні рекомендації по підготовці дитини до школи. 

  

Взаємодії дитячого садка із сім’ями вихованців у ЗДО №64

Провідна мета взаємодії дитячого садка із сім’єю – створення в освітньому закладі необхідних умов для розвитку відповідальних і взаємозалежних взаємин із сім’ями вихованців, що забезпечують ціннісний розвиток особистості дошкільника, підвищення компетентності батьків у галузі виховання.

Щоб активізувати батьківську увагу до питання виховання, розвитку та життя дитини в дитячому закладі, педагоги використовують різноманітні форми з батьками.

Для створення атмосфери спільності інтересів дітей, батьків і колективу закладу, збагачення взаємин дітей і батьків досвідом емоційного спілкування педагоги залучають батьків до організації виставок розвитку творчої взаємодії батьків і дітей.

Батьки та діти молодшої групи створили книгу своїми руками «Улюблені казки для малят», вихованці середньої групи та їх батьки шили  іграшки «В подорожі по мультиках», дівчатка старшої групи зі своїми батьками виготовляли віночки «Віночок – оберег дівочий», батьки логопедичної  групи провели майстер-клас: «Робимо ляльку-мотанку».

Батьки та діти всього закладу могли побачити роботи на виставці «Працюємо разом».

Конференція партнерів "Спільне бачення школи" у СЗОШ №2

24.01.2020 у спеціалізованій загальноосвітній школі № 2  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася конференція партнерів "Спільне бачення школи".

До заходу долучилися представники всіх учасників освітнього процесу: учителі, здобувачі освіти та їх батьки. Конференція дала поштовх для втілення цікавих ідей та оптимізації спільної роботи всіх учасників освітнього процесу! Здійснена діагностика сильних сторін школи, а також сфер, що потребують покращень, розглянуті питання про успішну самореалізацію особистості в школі та житті.

Адміністрація закладу освіти висловлює щиру вдячність батькам, учням, вчителям за активну участь, позитивний настрій, жваву роботу в фокус-групах, активність під час панельної дискусії, конструктивні поради, щирі відповіді!