РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Червень 2026 (28)
Травень 2026 (17)
Квітень 2026 (38)
Березень 2026 (15)
Лютий 2026 (29)
Січень 2026 (18)

Запрошуємо на благодійний концерт у ЗЗСО №4

Запрошуємо на благодійний концерт у ЗЗСО №4

  • Опубліковано: 18-04-2019, 10:08 |
  • Автор: Ірина_Гнатюк
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 768 |

Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти міста 2 березня 2019 року на базі Чернігівського ліцею №32 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» за темою: «Моя мала Батьківщина».

Участь у змаганнях брали учнівські колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти №№ 1, 4, 5, 10, 11, 15, 20, 21, 22, 24, 31, 32, 33.

Кількісний склад колективу – 6 учнів віком від 11 до 17 років і 1 керівник. Журі оцінювало не тільки виступ агітбригади, а й екологічну роботу колективу протягом навчального року, яку презетвували конкурсанти.

Перемогу здобув колектив екологічної просвіти Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області, який представить місто Чернігів на обласному етапі конкурсу. Бажаємо їм перемоги! 

Заходи до Міжнародного дня рідної мови у ЗОШ №4

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 був проведений мовознавчий квест «У царстві рідної мови» між 7-8 класами. Як і годиться, все було по-справжньому: три команди, маршрутні листи, цікаві завдання, заохочувальні призи. Учні із задоволенням виконували оригінальні завдання, відвідуючи одна за одною 7 станцій.  Зрештою, перемогла команда «Волошки», яка показала краще володіння скарбами рідної мови .  Захід був дійсно пізнавальним, веселим, незвичним.

Отже, мету досягнуто! Також в цей день були проведені класні години: «Рідна мова солов`їна!», « Є мова – є нація» тощо.

 День Небесної Сотні вшанували у ЗОШ №4Патріотизм – це одна з якостей людського характеру, яка подібно до любові, керує людською свідомістю, бажанням робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не зважаючи на ціну життя, здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, перетворює звичайну людину на безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України 20 лютого 2019 року в Чернігівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 був проведений цикл заходів присвячених  Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Safer Internet Day в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

          5-6 лютого 2019 року до  Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) у Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  проведені заходи щодо безпечного користування Інтернетом. Учні 5-6 класу разом з класними керівниками переглянули презентацію «Безпечний інтернет» та пограли в гру «Що? Де? Коли?». 

         Учні 9 класу  під час проведення години  спілкування долучилися до Всеукраїнської акції  #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні, а також взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний Інтернет», який ініціював освітній проект «На Урок».

Виставка-конкурс «Зимовий букет – замість ялинки»

         19.12.2018 р. на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася виставка– конкурс "Зимовий букет – замість ялинки" в рамках природоохоронної акції "Не рубай ялинку".
Від організаторів: Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи (голова організації – Потоцька С.О.), Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (координатор – Дяченко М.О.), кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (завідувач кафедрою екології та охорони природи – Карпенко Ю.О.). навчальні заклади м. Чернігова та області були нагороджені грамотами та призами:

І місце – Чернігівська загальноосвітня школа № 5 та ліцей № 15;
ІІ місце – заклад дошкільної освіти № 38; Чернігівська гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю та ЗСШФМП № 12;
ІІІ місце – Сновський Центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Чернігівської області та КПНЗ "Будинок школяра" Чернігівської районної ради;

за активну участь – КЗ "Чернігівська обласна станція юних натуралістів"; Запека Олена.

         Відзначені подяками колективи: Чернігівської загальноосвітньої школи № 4, Киселівського НВК Чернігівський р-н; Сновського НВК І-ІІ ст. Сновської міської ради, студенти-екологи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Організатори вдячні за активну участь у заході учнівській та студентській молоді, вчителям, вихователям та небайдужим жителям  Чернігова та Чернігівської області.

Інтерактивне спілкування «Ти маєш право, але ти маєш обов’язки», «Насильство в сім’ї та способи його запобігання» у ЗЗСО №4

У рамках Тижня правознавства до Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  завітали головні спеціалісти відділу взаємодії  з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Москаленко Д.О та Васильченко І.О., які  провели інтерактивне спілкування з учнями 8-9 класів на тему «Ти маєш право, але ти маєш обов’язки», «Насильство в сім’ї та способи його запобігання».

13 грудня у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбулися Андріївські вечорниці

Свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності. Вихованці театрального гуртка зі своїм керівником Клименко Тетяною Олександрівною  організували вечорниці. На святі звучали українські народні пісні та забави. Завершилися вечорниці куштуванням  білобоких вареників та калити. У нашій школі пам’ятають й шанують свою історію, культуру і традиції, які не канули в забуття, а продовжують передаватися з покоління в покоління.