РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
16 грудня 2019 року в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 пройшли виховні години до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Відбулася виставка малюнків, присвячена героїчним діям ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Учні 5 класу поклали квіти до пам’ятника жертвам чорнобильської трагедії.
На жаль, багато кого з ліквідаторів вже давно немає. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто спас нас від ще більшого лиха.
- Опубліковано: 17-12-2019, 17:15
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 723
|
Ще із сивої давнини Україна славиться своїми традиційними святами й обрядами. Українці, шануючи свою минувшину та надбання пращурів, зберегли той чудовий колорит українських традицій, доповнивши й увиразнивши його.
Одним із таких свят, як завжди відзначали наші діди та прадіди, було велике свято – День св. Андрія. Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 вирішили не порушувати таку хорошу українську традицію та ненадовго повернутися в минуле і влаштували справжнє свято – Андріївські вечорниці. Учасниками цього цікавого дійства стали учні 5-9 класів.
Організувала театралізоване дійство педагог-організатор Клименко Тетяна Олександрівна. На свято завітали учні та вчителі школи.
Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння. Серед головних персонажів вечорниць були господиня (Власенко Ангеліна) та господар (Кайдала Микита). В гості до них завітали дівчата та парубки. Дівчата, слухаючи розпорядження господині, поєднали дозвілля з роботою: пряли, вишивали, місили тісто на калиту, а разом з хлопцями співали, танцювали та жартували. Це було свято народної мудрості та свято української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Тож на святі прозвучало багато українських народних пісень від вокального ансамблю під керівництвом вчителя музики А.В.Крутюк. Виконуючи пісні, душі дітей були переповнені почуттям любові до рідного краю. Завершальним етапом свята стало пригощання учасників дійства смачними традиційними українськими варениками.
Учні відтворили увесь колорит української культури та мали можливість проявити свої таланти, відчути себе акторами, артистами. Цей захід сприяв духовному розвитку юних особистостей.
- Опубліковано: 14-12-2019, 08:36
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 760
|
На початку грудня відбувся тиждень педагогічної майстерності вчителів математики м. Чернігова. У заході прийняли участь вчителі: Хроленко Н.В. (Чернігівський ліцей №22), Сердюк А.П. (ЗОШ №21), Кармазіна Л.М. (ЗОШ №35), Гурінова О.Є. (ЗОШ №4), Іллєнко О.О., Мошко А.М. (ЗОШ №30), Лещенко А.М. (Чернігівський ліцей №32), Лобода О.М. (СЗОШ №2), Гур`янова О.І. (колегіум №11), Табаченко Л.В. (НВК №16), Хроленко Н.Ф. (ЗСШФМП №12), Донець О.В. (ліцей № 15).
Всі учасники продемонстрували високий професіоналізм, поділилися досвідом цікавого та сучасного викладання математики, використання комп`ютерних програм та онлайн платформ під час уроку. Дякуємо всім учасникам за можливість для професійного зростання!
- Опубліковано: 12-12-2019, 10:33
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1150
|


Танець – це природна потреба людини. Є люди, які не уявляють своє життя без танцю, є ті, хто раптово піддається пориву рухатися під музику вдома, на дискотеці або в транспорті. Ніби мелодія повністю захоплює наше серце, змушує танцювати під особливий ритм душі. У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 відбувся танцювальний марафон "Танець життя" У ньому взяли участь 6-9 класи і всі стали переможцями. Діти отримали грамоти та солодкі подарунки.
Танцювальне суперництво проводилося для практичного знайомства зтанцювальною культурою, яка захоплювала й підкорювала цілі покоління людей своїми дивовижними рухами, грою почуттів і неповторним самовиявом людини. Танцювальний марафон був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.
- Опубліковано: 3-12-2019, 09:33
| - Автор: Ірина_Гнатюк
- Коментарів: 0
- Переглядів: 772
|
Традиційно в четверту суботу листопада в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.
З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 педагогом-організатором Клименко Тетяною Олександрівною та вчителем історії Федоренко Ольгою Володимирівною була проведена тематична виховна година “Жнива скорботи”.
Учні школи переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу. В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.
Наприкінці заходу школярі хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих 1932-1933 років. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних…
- Опубліковано: 23-11-2019, 18:10
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 793
|
З 11 по 15 листопада в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху з метою формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.
Класними керівниками були проведені години спілкування з питать безпеки дорожнього рух. Педагог-організатор провела єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя» та конкурс малюнків «Мій друг – дорожній рух». Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботиз дітьми: перегляд відеосюжетів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, інсценізації, виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи, зустріч з працівниками поліції.
Усі проведені заходи були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.
- Опубліковано: 15-11-2019, 16:05
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 726
|
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов з 01 по 08 листопада 2019 року Тиждень початкової школи в Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику, містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких брали участь учні 1-4 класів.
- Опубліковано: 10-11-2019, 18:13
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 765
|
Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Чернігівської міської ради Чернігівської області
Вакансія: учитель початкових класів - 1 ставка (сертифікат ED-ERA).
Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Толстого, 17, т. 676-488.
- Опубліковано: 21-10-2019, 16:09
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 817
|
- Опубліковано: 15-05-2019, 23:23
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 802
|
33 роки тому стався вибух реактора на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, 200 тонн пошкодженого високорадіоактивного палива було викинуто в навколишнє середовище. У результаті екологія Полісся була безповоротно зіпсована.
З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи з 24 по 26 квітня 2019 року в Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 були проведені тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять» (3 клас), години інформування «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти» (9 клас), «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять» (6 клас), уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія» (1,2,4 класи) , уроки мужності «Ліквідатори аварії на ЧАЕС» (5,7 класи); виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей»(1-9 класи).
У шкільній бібліотеці організована тематичну виставку, присвячена 33-ій річниці Чорнобильської катастрофи.
Учні 8 класу відвідали Чорнобильський культурно-інформаційний центр Чернігівської області.
Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.
- Опубліковано: 26-04-2019, 14:34
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 851
|