РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Під час канікул у Чернігівській гімназії №27 відбулося засідання педагогічної ради на тему «Діяльність вчителів іноземних мов в інноваційному режимі з використанням сучасних педагогічних технологій». Захід було проведено у сучасному інтерактивному форматі, що дало можливість учасникам активно долучитися до процесу. У рамках засідання педагоги виконували вправи, практикували нові методики, вивчали актуальні лексичні одиниці та навіть брали участь у творчих активностях, які сприяли колективній взаємодії. Такий підхід створив неформальну, мотивуючу атмосферу, у якій вчителі обговорювали ідеї, ділилися успішними практиками та відкривали для себе нові можливості використання педагогічних технологій у навчанні іноземних мов. Це засідання стало важливим кроком до підвищення ефективності освітнього процесу та професійного зростання педагогічного колективу.
- Опубліковано: 28-10-2024, 16:53
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 14
|
- Опубліковано: 28-10-2024, 16:52
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 7
|
У День української писемности та мови відзначаємо особисту важливу дату – другу річницю проєкту «Лагідна українізація від Чернігівської гімназії №2»! Ініціатива, яка починалася як крок до зміцнення української мови, культури та національної ідентичності, стала для нас чимось більшим – джерелом натхнення, згуртованості та гордості. За два роки ми не лише підтримали використання української мови в нашій гімназії, а й створюємо простір, де кожен учень і вчитель може відчути красу та багатство рідної культури. Завдяки спільним зусиллям усіх учасників ми побачили, як в учнів зростає любов до рідної мови та національних традицій. Це не просто проєкт – це рух, який допомагає дітям бути ближчими до своєї історії, поважати свою мову та розвивати гордість за те, що вони українці. Рухаймося вперед і нехай українська мова лунає впевнено і гучно в кожному куточку нашої гімназії та країни!
- Опубліковано: 28-10-2024, 15:39
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 13
|
25 жовтня у Чернігівській загальноосвітній школі І ступеня №25 відбулася особлива подія, бо до написання традиційного радіодиктанту долучилися захисники України – військові батьки наших учнів, цивільні батьки та бабусі, а також віддані своїй справі працівники школи. Цей захід став символом незламності українського духу та важливості збереження культурних традицій навіть у складні часи. Це був неймовірний вияв єдності сім’ї та школи, гарний приклад єдності для наших дітей.
- Опубліковано: 28-10-2024, 09:30
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 26
|
Протягом тижня з 21 по 25 жовтня у Чернігівській загальноосвітній школі I ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області проходив тиждень української мови. У межах цього заходу було організовано різні активності, спрямовані на підвищення інтересу до української мови та культури серед школярів. Учні 3-4-х класів взяли участь у шкільному брейн-ринзі «Маленькі мовознавці», де змагалися у знаннях мови, демонстрували свої вміння швидко відповідати на запитання та розв’язувати мовні задачі. Захід допоміг школярам розширити знання з рідної мови та розвинути командний дух.
- Опубліковано: 28-10-2024, 09:21
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 11
|
Щороку, в один особливий день, українці, розкидані по всьому світу, від наймолодшого до найстаршого, незалежно від професії, збираються у великому мовному колі, щоб долучитися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Магія голосу». В українському слові справді живе магія – магія, яка підтримує нас у найскладніші часи, лікує і зігріває. Диктант до Дня української писемності та мови – це не просто тест на грамотність. Це момент, коли кожне слово, кожна літера набувають особливого значення. Вони повертають нас до рідного дому, до коріння, до маминої колискової й дідусевих казок. Це мить, коли тисячі сердець б'ються в унісон, коли в одне слово вкладають мрії, надії, силу й незламність народу. Ми пишемо не тільки диктант – ми відчуваємо присутність одне одного, хоча й розділені відстанями. Кожне слово нагадує нам, що наша мова – це не просто звуки, це голоси тих, хто пішов, і тих, хто бореться далі, хто вірить у нашу спільну перемогу. Це можливість сказати: «Я – Україна, і моє серце б'ється з кожним із вас».
- Опубліковано: 28-10-2024, 09:01
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 9
|
- Опубліковано: 28-10-2024, 08:55
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 12
|
- Опубліковано: 28-10-2024, 08:50
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 11
|
До Дня української писемності та мови Чернігівська гімназія №11 традиційно провела різноманітні заходи, спрямовані на підтримку й популяризацію української мови: мовознавчі конкурси, круглі столи, вікторини, мовні квести та проєкти, бібліотечні уроки тощо. Учні з ентузіазмом долучилися до цих заходів, демонструючи свої знання української мови та любов до рідного слова. Учителі, у свою чергу, підготували цікаві уроки та майстер-класи, підкреслюючи важливість розвитку мовної культури. Заходи пройшли в теплій і творчій атмосфері, сприяючи зміцненню поваги до української культурної спадщини.
Дата свята пов'язана з ушануванням пам'яті Нестора Літописця — першого українського історика та письменника-агіографа, мислителя, ученого, з чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.
День української писемності та мови — це не лише можливість відзначити багатство й красу української мови, але й нагадати про її значення як державної мови, яка відіграє важливу роль у зміцненні національної самосвідомості та єдності українського народу.
- Опубліковано: 28-10-2024, 08:40
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 13
|
25 жовтня 2024 року відбувся Радіодиктант національної єдності. Це важлива суспільна подія, яка об'єднує тисячі українців по всьому світу, популяризує українську мову та культуру, розвиток грамотності й підтримку національної ідентичності. Це чудова можливість для кожного з нас виявити свою любов до рідної мови та підтримати національну єдність. У День української писемності та мови адміністрація Чернігівської гімназії №11, педагогічні працівники та учні традиційно активно долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Магія голосу». Із почуттям патріотизму, єдності з українцями всього світу був написаний диктант, адже мова – ідентифікатор нації, яка в умовах сьогодення виборює своє право на існування, незалежність, самостійність. Нехай цей день стане ще однією нагодою підкреслити нашу гордість за українську мову та її багатство. Вивчайте та популяризуйте українське слово!
- Опубліковано: 28-10-2024, 08:31
| - Автор: Відділ_розвитку_освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 16
|