РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
15 вересня 2018 р. пройшов Всесвітній день чистоти. Мільйони небайдужих людей у різних куточках нашої планети вийшли на прибирання, довівши цією акцією свою турботу про чисте довкілля та майбутнє планети Земля.
Не залишилися осторонь і учні колегіуму №11 взявши участь у акції «Чисті береги». Юні «Слідопити» (учні 3-Д класу) під керівництвом Пиповаривої Т. І. разом з батьками вирушили у похід до с. Павлівка, де знаходиться відомий багатьом чернігівцям водоспад на річці Білоус. Це місто досить відвідуване відпочивальниками, але нажаль, не всі прибирають за собою. Тому роботи було багато. Вдягнувши рукавички, учасники екологічного десанту стали до роботи. Було ретельно прибрано обидва берега річки в районі водоспаду, все сміття зібрали у пакети та мішки і віднесли у відведене для цього місце (на щастя біля водоспаду встановленні сміттєві баки).
Потім були ще спортивні змагання, польова каша з малиною та м’ятою.
Трохи стомлені, але задоволенні та щасливі, учасники еко-десанту поверталися додому, горді з того, що вклали часточку своєї праці у збереження чистоти рідного міста.
- Опубліковано: 17-09-2018, 20:06
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 720
|
Заклад дошкільної освіти №30 тісно співпрацює з НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області та методистом центру Прибитько В.М., яка постійно проводить з вихованцями дошкільного закладу теоретичні та практичні заняття.
І цього четверга Валентина Михайлівна запропонувала старшим дошкільникам нашого закладу відвідати музей в пожежній частині та познайомитися з відважною професією рятівника, які своє професійне свято відзначали 17 вересня.
Діти заздалегідь готувалися до цього заходу: слухали розповіді вихователів, вивчали вірші, готували малюнки до конкурсу «Ця мужня професія - рятівник». Журі високо оцінило творчі роботи дошкільнят, а найкращі – отримали пам’ятні подарунки.
Цікаву і змістовну екскурсію провела провідний фахівець відділу агітаційно - пропагандиської роботи ЦЗД у ДСНС України майор служби ЦЗ Щукина Ірина, яка познайомила дошкільнят зі спецодягом рятівників, обладнанням та знаряддям їх праці, а також показала на макетах ситуації, які виникають при недотриманні правил безпечної поведінки.
Всі присутні отримали задоволення від заходу і з нетерпінням чекають наступної зустрічі, яка відбудеться в рамках тижня безпеки.
- Опубліковано: 17-09-2018, 19:09
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 717
|
Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи у навчанні, статки родини - все це може стати причинами цькування дитини. Тривалі агресивні дії щодо іншого у світі називають булінгом. Саме з метою профілактики булінгу у закладі загальної середньої освіти №24 соціальний педагог для учнів 6-х класів провела захід "Булінг - що це?". Також було організовано квест з метою навчань вирішення конфліктів.
- Опубліковано: 17-09-2018, 19:02
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 738
|
14.09.2018 року у ЗЗСО №23 у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» соціальним педагогом школи, головним спеціалістом сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Бурзак Ю.В. та фахівцем із соціальної роботи ЧМЦСССДМ Надточій О.А. було проведено заняття з елементами тренінгу «СТОП БУЛІНГ» серед учнів 8 класу. Дітей ознайомили з поняттям булінг та розібрали ситуації на виявлення булінгу за допомогою карток, та ознайомилися з прийомами попередження булінгу.
- Опубліковано: 17-09-2018, 18:36
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 762
|
- Опубліковано: 17-09-2018, 18:31
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1161
|
14-16 вересня у нашому славетному місті відбувся ІІІ Чернігівський історичний фестиваль, який зібрав близько сотні реконструкторів з Білорусі, Польщі, Норвегії, Франції та усієї України. І вже три роки поспіль Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю гостинно зустрічає учасників фестивалю.
Територія Центру ТОВРДМ на три дні немов би перенеслася на десять століть у минуле. Серед дерев розкинули свої намети середньовічні русини, поляни, сіверяни, англосакси, ірландці, поляки, норвежці та інші варяги зі Скандинавії. Вони готують їжу, співають, танцюють, грають в історичні ігри. Чоловіки міряються своєю силою, спритністю та вмінням володіти зброєю. Поруч ремісники виготовляють знаряддя праці і побуту, зброю та прикраси. Майже все в цьому середньовічному таборі виготовлене за старовинними технологіями, наслідуючи реальні археологічні знахідки чи старовинні зображення.
Жителі та гості міста також мали змогу поринути у середньовічну атмосферу, побачити захопливі групові бої та поєдинки воїнів, спробувати себе у давніх ремеслах, разом з учасниками фестивалю пограти в історичні ігри, насолодитися веселою музикою і танцями.
- Опубліковано: 17-09-2018, 14:25
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 667
|
Захід проходив на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка зібрав 400 педагогів та науковців України.
Під час форуму діяли дискусійна панель на актуальні освітянські теми, майстер-класи, тренінги та творчі майстерні відомих вітчизняних педагогів, авторів шкільних підручників, вчителів-новаторів. Були представлені Всеукраїнські проекти Міністерства освіти і науки України.
«Масштабність, авторитетне представництво, ексклюзив презентованих педагогічних розробок стали візитівкою форуму, - зазначив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, - Чернігів є прогресивним освітянським містом, де започатковані галузеві інновації, а цей захід став ще однією яскравою подією, яка зуміла об’єднати вчителів і науковців, що прагнуть сучасних змін в освіті, готові ділитися своїм досвідом і вести за собою інших".
- Опубліковано: 17-09-2018, 09:51
| - Автор: Ірина_Гнатюк
- Коментарів: 0
- Переглядів: 954
|