РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
З метою вшанування пам’яті жертв Голодоморів українського народу:1921-1923рр., 1932-1933рр., 1946-1947рр. здобувачі освіти ЗЗСО №9 відвідали обласну бібліотеку для юнацтва, де відбулась година історії «То був страшний навмисний злочин».
Спікер, доцент, кандидат історичних наук Чернігівського Обласного Інституту Післядипломної Педагогічної Освіти імені Ушинського Коропатник Михайло Михайлович, розповів учням про страшні сторінки історії України за часів Голодомору, що назавжди закарбувалися у серцях людей і стали фатальним випробуванням. Людям доводилося не жити, а – виживати.
До уваги молоді було запропоновано документальні відео-матеріали, що дали змогу пересвідчитись та усвідомити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.
Завершився захід словами філософа Г. Ферреро, які потрібно завжди пам’ятати: «Усі народи повинні пригадати собі стару правду, що історія повторюється». Нехай це буде застереженням народу України на майбутнє.
- Опубліковано: 1-12-2019, 14:54
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 616
|
«В кожній дитині – таланту краплина» - такий девіз ми обрали для тижня мистецтва, який проходив з 25 по 29 листопада 2019 року.
Низка заходів предметного тижня була спрямована на створення зв’язків між внутрішнім світом учня та його оточенням, ознайомлення з цікавими засобами мистецтва, поглиблення знань про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток мистецтва, розвитку уяви та фантазії учнів, виховання естетичного смаку та патріотичних почуттів.
- Опубліковано: 1-12-2019, 09:08
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 524
|
27 листопада 2019 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених на тему: «Крок у науку: дослідження у галузі природничо-математичних дисциплін та методик їх навчання». Для участі в роботі були запрошені вчителі шкіл міста. Чернігівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 представляла вчителька математики Лілія Григорівна Бабич, яка витупила з доповіддю на тему: «Про реалізацію принципу єдності теоретичної і практичної підготовки майбутнього вчителя».
Тема дійсно важлива, адже саме зі студентської лави до шкіл повинні приходити висококласні спеціалісти, які не тільки добре знатимуть теорію свого предмету, а також зможуть перевести ці знання в практичну площину. Бо математика, як представниця точних наук, - необхідна кожному в якості гімнастики для розуму.
Якщо тематика виступів зацікавить наших читачів, то пропонуємо переглянути їх в збірнику тез доповідей Всеукраїнської науково-теоретичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених», яку вони можуть знайти в бібліотеці університету або в нашій шкільній бібліотеці. До речі, в цьому збірнику також є статті вчителів математики нашої школи Шолом Г.І., Єгорової О.Л.
- Опубліковано: 1-12-2019, 08:37
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 628
|
29 листопада 2019 р. до гімназії 31 завітали представники громадських організацій з Вінницької, Дніпропетровської, Одеської областей та м. Києва, які проваджують безпекові ініціативи, а також представники поліції цих регіонів. Відбулося представлення досвіду реалізації проекту по створенню безпечного середовища в гімназії через організацію діяльності Шкільної служби порозуміння, створення якої стало можливим завдяки ГО Чернігівський громадський комітет захисту прав людини. Наші шкільні медіатори: Ісаєва Анна, Федусь Поліна, Максименко Катерина, Павленко Ліна, Старикова Ірина, Сергієнко Олександр презентували досвід роботи шкільних медіаторів та поділились своїми досягненнями у важливій справі - вирішенню конфліктів мирним шляхом (медіація).
- Опубліковано: 1-12-2019, 08:37
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 689
|
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з 29.11.2019 року по 06.12. 2019 року в Чернігівській ЗОШ № 14 були проведені такі заходи: виставка малюнків учнів "Не дай СНІДУ шанс" та акція "Червона стрічка". Учні 5-х класів разом з класним керівником Гавриленко Ю.С. підготували виховний захід для учнів 3-х класів. Для учнів 8-х класів інтерактивну бесіду провела Катерина Соломко, представник всеукраїнської організації "Мережа". Класні керівники 9-11-х класів провели ряд заходів з метою інформування дітей поширення ВІЛ/СНІДУ. Соціально-психологічною службою школи також були проведені профілактичні бесіди «Що я знаю про СНІД» в 6-7-х класах. Класоводи 2-4-х класів провели виховні години на теми «Що таке СНІД. Шляхи зараження".
- Опубліковано: 1-12-2019, 08:35
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 625
|
29 листопада учні загальноосвітньої спеціалізованої школи І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов відвідали Чернігівський військово-історичний музей ім. В. В. Тарновського.
Розглядаючи експонати музею, діти багато дізнались про військову історію Чернігівщини та бойовий шлях Першої гвардійської армії .
- Опубліковано: 1-12-2019, 08:12
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 616
|