Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 62 «Алеся» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м.Чернігів 

вул. Матросова 13-А

E-mail

dnz62.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу  

http://dnz62.cn.ua

Директор закладу 

Неговська Ірина Василівна

Телефон

(04622) 5-37-10

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

1.Statut-62.rar [1.21 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

2.Licenzi-62.rar [3.18 Mb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

3.Struktura-62.rar [9.37 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

4.Kadry-62.rar [9.62 Kb] (cкачувань: 13)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

5.-Program-62.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

250

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

282

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

6.Mtzabez-62.rar [9.38 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти

7.Monitoring-62.rar [38.07 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти

8.Zvit-62.rar [29.26 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

9.Pryom-62.rar [9.88 Kb] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Театральний тиждень в ЗДО №62

Зустріч з театром - завжди свято. Надзвичайно цікаво бути не тільки глядачем, а й учасником вистави. В закладі дошкільної освіти пройшов "Театральний тиждень". Дошкільнят познайомили з професіями людей, які працюють в театрі (актори, гримери, костюмери), з правилами поведінки під час вистав, розповідали про види театрів. Вихователі показали дітям вистави використовуючи різні види театрів: ляльковий, настільний, тіньовий. Діти середніх групи подарували друзям гру - драматизацію казки «Ріпка» та «Теремок» (на новий лад). Дошкільники старших груп показали театралізовані казки: «Коза – дереза», «У сонечка  в гостях», «Колобок» , «Троє поросят». У таємничий світ лялькового театру повели музичні керівники Мироненко М.М., Корсунова І.М., показавши дошкільникам лялькову виставу «Жаднюля».

Театральний тиждень подарував багато веселощів та позитивних емоцій.

ЗДО №62: спортивні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім`я!»

26 березня  2019 року у ЗДО № 62 «Алеся» відбулося родинне спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім`я!».  Участь брали вихованці старших груп та їх батьки. Святкова, дружня атмосфера була створена командами. Сім’ї продемонстрували вправність у спортивних естафетах, змаганнях із віджимання, обертанні обруча. Усі старання учасників змагань були оцінені журі. За участь у спортивних змаганнях сім’ї вихованців були відзначені грамотами дошкільного закладу.
У дошкільному закладі сформувався колектив дружньої родини!

Свято весни у ЗДО № 62 «Алеся»Свято весни у ЗДО № 62 «Алеся»

Справжня казка відбулась у закладі дошкільної освіти № 62 «Алеся» .
Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні про маму, бабусю, компліменти від маленьких джентльменів, слова вдячності, любові, які розчулювали до сліз. Наприкінці свята діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Новорічний карнавал у ЗДО №62Новорічний карнавал у ЗДО №62

У ЗДО № 62 «Алеся» були організовані та проведені цікаві святкові новорічні ранки, на яких діти поринули у захоплюючу новорічну подорож разом з Бабою Ягою, невгамовною Машею та її товаришем Ведмедем, веселим Кузьою, Хурделицею та Сніговиком.

Дошкільнята розповідали вірші, співали пісні, танцювали таночки разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Кожен з дітлахів отримав солодкий подарунок до Нового року, а також незабутні враження від свята.

 

Відбулася зустріч творчої групи практичних психологів ЗДО

      27 грудня відбулася зустріч творчої групи практичних психологів на базі ЗДО № 62 ”Алеся”. Психологом Кукшин Т.В. було проведено тренінг для педагогів дошкільних закладів ”Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі”.

      В ході тренінгу педагоги розвивали здатність до вербального й невербального спілкування, удосконалювали навички взаємодії між собою та використовували техніки саморозслаблення. Також активізували творчу уяву, вміння міркувати нестереотипно, вчилися домовлятися один з одним та узагальнювати інформацію за допомогою складання нестандартних віршів-синквейнів .

       Після тренінгу для педагогів-дошкільників розпочався майстер-клас з практичними психологами. Психологи виготовляли декоративні свічі до свята Нового року. Творчість дорослих пройшла під гаслом : ” Зумій домовитись!”

        В свою роботу кожний психолог вклав творчість, повагу один до одного та побажання для себе та своїх колег.

        Учасники провели рефлексію своїх вражень. Кожний дорослий отримав заряд позитиву та відчув теплу атмосферу присутніх.

Методичне об’єднання музичних керівників в ЗДО № 62

ЗДО №62 відвідали музичні керівники дошкільних закладів міста. Тут було проведено семінар для даної категорії педагогів на тему «Реалізація ідей інтеграції музики в освітньому процесі сучасного закладу дошкільної освіти». 
Учасники заходу мали змогу практично переглянути інтегроване заняття «Квітни в садочку червона калина, рідна земля для нас всіх Україна», в ході якого дошкільники познайомились з новим музичним інструментом, бандурою, у піснях, таночках, народних іграх прославляли рідний край та його обереги.
Вихователь - методист Демяненко І.І. надала методичні рекомендації щодо реалізації даної проблеми та залучила учасників семінару до практичних інтерактивних форм роботи. 
А на завершення музичний керівник Мироненко М.М. зачарували глядачів музичною розвагою «Казочка про дівчинку Оксанку, вередулю-несміяночку». Та на гостей чекав ще один сюрприз від випускників-вихованців садочка – світлове шоу від Magic Light.

Звіт про проведення Тижня безпеки дитини в ЗДО  № 62 «Алеся»Звіт про проведення Тижня безпеки дитини в ЗДО  № 62 «Алеся» 

На виконання наказу завідувача ДНЗ № 62 від 22.10.2018 р. №139-агп “Про організацію тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з 29 – 2.10.18р. в дошкільному закладі проведено “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”.

Метою проведення "Тижня безпеки дитини" є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

Під час «Тижня безпеки дитини» в ЗДО № 62 проведено:

  • виставка дитячих робіт «Небезпека поруч»;
  • перегляди тематичних мультфільмів з правил поводження з вогнем, електроприладами, на дорозі;
  • цільові екскурсії до проїжджої частини, світлофора;
  • екскурсія до пожежної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області;
  • інтегровані заняття з використанням ІКТ «Обережно, гриби!», «Безпечно – небезпечно»;
  • бесіди та консультації з батьками «Правила безпеки», «Як створити безпечний простір вдома», «Корисна і шкідлива їжа», розміщення ширм, папок-пересувок «Безпека ваших дітей», «Сірники – не іграшки»;
  • зустріч з інспектором Управління патрульної поліції в Чернігівській області Палуб Аліною Сергіївною , яка провела бесіду з дошкільниками про правила дорожнього руху та дозволила вихованцям наочно познайомитися з патрульною машиною;
  • бесіди: «Пожежна безпека в громадських місцях», «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Служби порятунку» тощо;
  • сюжетно-ролові ігри «Пожежники», «Ми пішоходи», «Водії», «Лікарня»;
  • театралізація «Червона шапочка» , «Семеро козенят», «Біда навчить»;
  • театральна вистава «Кицькин дім».

Треба зазначити, що такі змістовні заходи, як проведення тижня безпеки життєдіяльності, в яких приймають участь діти, батьки, педагогічний колектив ЗДО приносять велику користь для наших дітей. Діти – це наше майбутнє. І ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей особистої безпеки, навчити розумінню того, що найважливіше для людини – це здоров’я та життя. Тиждень безпеки дитини в дошкільному закладі проведено у повному обсязі згідно плану роботи.

Дивовижна фантазія осені в ЗДО № 62 «Алеся»Дивовижна фантазія осені в ЗДО № 62 «Алеся»Дивовижна фантазія осені в ЗДО № 62 «Алеся»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Осінь це чарівна, золота пора! В нашому садочку вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, лісові галявинки, картини із листя та насіння. Діти в великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини. 
     Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уяву кожної родини.

День знань в ЗДО № 62 «Алеся»

Навчальний рік у ЗДО № 62 « Алеся» розпочався з проведення свята - Дня знань.

Є добра традиція в садочку  вітати дошкільнят, вихователів та батьків вихованців з цим світлим святом. Тому зранку з подарунками зустрічали дітей  та їх батьків веселі ляльки – Катруся та Оленка .
Яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти дарували нам атмосферу свята маленьких українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України.

В святковій програмі дітям та гостям дарували веселий настрій клоуни Тімошка і Іриска.

Діти із задоволенням грались в ігри, жартували, виконували пісні про дружбу та дитячий садочок.