РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Щовесни ми оновлюємо зелене вбрання нашої школи. У минулому році висадили туї та самшити. Цього року продовжили традицію і у Всесвітній день Землі, 22 квітня 2021 року на подвір’ї школи була висаджена алея бузку. До слова, бузок символізує розквіт і молодість, родинне щастя. Сподіваємося, що квітуча алея стане окрасою шкільного подвір’я, а дивовижний аромат та цвіт бузку зачаровуватиме та милуватиме око.
Учні початкової школи створили тематичні поробки до Всесвітнього Дня Землі.
- Опубліковано: 22-04-2021, 18:45
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 441
|
22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.
Чернігівський колегіум №11 також долучився до проведення цього дня. Пройшли години спілкування: «Давайте почуємо голос Землі», «Бережімо Землю», «Земля – наш дім», «Усе починається з любові», «Доля планети у наших руках», а також відбулося упорядкування клумб на пришкільній території колегіуму.
Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати та вдосконалювати її. Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній.
- Опубліковано: 22-04-2021, 18:25
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 742
|
Таке рішення прийняла президія Чернігівського обласного комітету профспілки з метою підтримки навчання студентів та учнів, які потребують соціального захисту.
Вже цього року студентська рада Чернігівського кооперативного фахового коледжу висуне кандидатури восьми студентів та учнів для отримання стипендії у розмірі 375 гривень щомісячно. Кожного нового навчального року перелік претендентів буде оновлюватись.
-Свого часу правління облспоживспілки стало ініціатором заснування стипендії для студентів-відмінників у кооперативному закладі освіти області. Надихнувшись цією ініціативою, президія обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації вирішила заснувати профспілкову стипендію і для малозабезпечених родин, – поділилась голова Чернігівського обласного комітету профспілки працівників споживчої кооперації Олена Губар.
Відповідно, право на профспілкове заохочення отримають студенти і учні, які навчаються за денною формою здобуття освіти та не перебувають в академічній відпустці, із числа:
-дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
-осіб, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків (батьки яких померли/оголошені померлими, загинули або пропали безвісти);
-дітей з інвалідністю (до 18 років);
-студентів (учнів) із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".
-Підтримка обдарованих студентів, заохочення їх досягнень у навчанні, спорті та творчості завжди була пріоритетним напрямком у нашій роботі. Тому вже понад шість років тридцять кращих студентів коледжу отримують щомісячні стипендії від правління облспоживспілки. Сподіваємося, що в подальшому ми зможемо збільшити її розміри, – наголосивголова правління облспоживспілки Анатолій Мирошниченко.
Кандидатури на отримання стипендії правління облспоживспілки обговорюються після здачі сесії на спільному засіданні адміністративної і студентської рад коледжу. А з 2017 року за підсумками вступних іспитів правління облспоживсілки також оплачує вартість навчання кращих слухачів закладу. На сьогоднішній день таку пільгу отримують 10 студентів та учнів. Оскільки коледж не має місць державного замовлення - створення для молоді додаткового фінансового стимулу у навчанні стало важливою складовою здобуття освіти.
Всі ці фактори – додатковий стимул вступу вас або вашої дитини до Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки з подальшим успішним здобуттям омріяної професії та європейського майбутнього.
- Опубліковано: 22-04-2021, 16:21
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 403
|
Уже 35 років Україна живе з болем Чорнобиля. Це найбільша світова катастрофа, яка торкнулась майже кожної української сім’ї та всього світу. До 35 роковин Чорнобильської катастрофи у Чернігівському ліцеї № 22 відбулися такі онлайн-заходи:
-урок мужності «Чорнобильська катастрофа та її наслідки» в 11-х класах;
-виховна година «Мужність і біль Чорнобиля»(10-Б клас, кл.кер.Клюй О. І.)
-усний журнал «Чорнобиль не має минулого часу» (9-Б клас, кл. кер. Білик О. М.)
-віртуальна екскурсія до Національного музею «Чорнобиль» (7-Б клас, кл. кер. Замерлова А. В.)
Учні початкової школи підготували малюнки, що висвітлюють події Чорнобильської катастрофи.
У бібліотеці закладу була оформлена тематична виставка «26 квітня – День пам’яті Чорнобильської катастрофи».
- Опубліковано: 22-04-2021, 16:02
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 419
|
- Опубліковано: 22-04-2021, 15:57
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 360
|
22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і зберігання багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
У цей день кожен мешканець Землі може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.
Колектив ЗДО №52 «Сонечко» долучився до відзначення Всесвітнього Дня Землі та взяв участь у акції «Відродити нашу Землю».
В даній концепції нами висаджено більше 20 дерев та безліч різноманітних квітів.
Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо наш край зеленим та квітучим!
- Опубліковано: 22-04-2021, 12:02
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 390
|
20 квітня здобувачі освіти 8-х класів школи № 28 долучилися до он-лайн зустрічі з відомою дитячою письменницею, поетесою, перекладачам і редактором Катериною Міхаліциною та фізиком Станіславом Дворницьким, котрі презентували свою книгу "Реактори не вибухають".
Ця книга про Чорнобиль зараз і до 1986 року. Має досить цікаву сучасну структуру (QR-коди і картки, поділ на блоки, ілюстрації; ліричні відступи і тлумачення фізичних термінів мовою зрозумілою дітям), з метою пояснити причини аварії на ЧАЕС. Діти дізналися про історичний та психологічний супровід до книги, кому належала ідея його створення та з якою метою.
Цікаві паралелі провів пан Станіслав між вибухом на ЧАЕС, війною на Сході України та ситуацією з пандемією, у якій ми перебуваємо зараз: невідомість, страх, боротьба понад усе і досвід, який робить нас сильними...
А пані Катерина зазначила, що говорити на тему Чорнобиля треба: старшому поколінню - щоб побороти психологічний бар'єр страху; із молодшим - щоб уберегти від помилок та не згасити пам'ять про ліквідаторів.
Слід зазначити, що книга "Реактори не вибухають" стала "книжкою - переможницею" Книжкового Арсеналу, BookForumі Book Space у Дніпрі, а також потрапили до короткого списку Топу Барабуки.
- Опубліковано: 22-04-2021, 08:22
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 473
|