Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14014, м. Чернігів,           вул. Толстого, буд. 148

E-mail

znz24@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://www.facebook.com/shkola024/

Директор закладу

Доман Юрій Вікторович

Телефон

(0462) 645-011

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut24.rar [1.46 Mb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii24.rar [1.48 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura24.rar [6.93 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry24.rar [6.78 Kb] (cкачувань: 20)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program24.rar [14 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

24.rar [9.19 Kb] (cкачувань: 9)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1004

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

594

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez24.rar [7.36 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring24.rar [52.45 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit24.rar [19.53 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти

pryom24.rar [6.98 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug24.rar [6.29 Kb] (cкачувань: 3)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Заходи у рамках проекту "Я маю право!" у ЗЗСО №24

У рамках проведення правопросвітницького проекту "Я маю право" у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 було проведено низку заходів правоосвітнього, інформаційного характеру у сфері захисту прав людини для здобувачів освіти, у тому числі з питань протидії домашньому насильству, булінгу, торгівлі людьми, вчинення правопорушень неповнолітніми тощо. А саме:
1. Зустріч учнів 7-х класів з начальником Центрального відділу Державної виконавчої служби міста Чернігвова ГТУЮ у Чернігівській області Павленком С.О. та заступниками Петренко С.В., Середою А.В.
2. Перегляд учнями 5,7,10,11 класів документального фільму "Гірчиця" від ГО «MART» у рамках проведення Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у місті Чернігові та Чернігівській області.
3. Конкурс малюнків для учнів 7-8-х класів "Я маю право".

Заходи до Дня Збройних сил України у ЗЗСО №24

До Дня Збройних сил України, з метою популяризації воєнної справи та патріотичного виховання молоді, у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 було проведено спортивні змагання "Козацькому роду нема переводу" серед учнів 4-х класів. Перемогу здобули учні 4-А класу (класний керівник Березан І.М.). Також була проведена акція "Мій татусь на фронті", учні 2-6-х класів малювали привітання. Усі малюнки були передані волонтерам.
Для учнів 9-х класів була проведена бесіда "Тривожна валізка" спільно з Чернігівським обласним молодіжним центром.

Тиждень здорового способу життя у ЗЗСО №24

З 26 по 30 листопада 2018 року у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 пройшов Тиждень здорового способу життя. Для учнів 1-11-х класів класні керівникик провели виховні години "Ми за здоровий спосіб життя", "Твоє здоров'я у твоїх руках". Для учнів 6-10-х класів спільно із Чернігівським обласним молодіжним центром було організовано лекції про здоровий спосіб життя та лекції з планування сім'ї. А учні 10-х класів мали змогу у закладі освіти пройти "Маршрут безпеки", який був організований практичним психологом, соціальним педагогом та педагогом-організатором.

85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років вшанували в ЗОШ №24

24 листопада в Україні пройдуть 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. У цей період в результаті штучного голоду загинуло більше 7 мільйонів українців. Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 долучилися до вшанування пам'яті жерт Голодомору. Була організована виставка учнівських малюнків, проведено флешмоб, на якому учні виконали пісню Оксани Білозір "Свіча".

Заходи до Дня Гідності та Свободи у ЗЗСО №24

20 та 21 листопада у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи. Були запрошені представники Юнацького корпусу. Вони організували для учнів 7-А класу вікторину "Мовознавець". У вікторині брали участь чотири команди. Виграла команда "Лакости", за що отримала гарні блокноти від Юнацького корпусу. Також представники Національної дружини та Юнацького корпусу були запрошені на урок Мужності, під час якого розповіли про техніку поводження зі зброєю, про будову зброї, першу медичну допомогу, відкрили секрети своєї похідної аптечки та відповіли на питання дітей стосовно подій Революції Гідгості.

Всесвітній день дитини відзначили у ЗЗСО №24

Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
З метою взаємопорозуміння здобувачів освіти у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 було проведено спільно з Чернігівським центром соціально-психологічної реабілітації дітей спеціальний тренінг, на якому діти вчилися розуміти почуття  дітей, що залишилися без батьківського піклування або опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСМО №24

У період з 12 по 18 листопада 2018 року у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Для учасників освітнього процесу класні керівники організували виховні години з безпеки дорожнього руху та відпрацьовували безпечний шлях додому.

Захід до Дня Гідності та Свободи у ЗЗСО №24

Відповідно до плану роботи Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 з Громадською організацією "Єдина родина Чернігівщини" та до Дня Гідності та Свободи у закладі освіти №24 був організований виховний захід для учнів 5-х класів.  

Учні віддали шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Тиждень толерантності у ЗЗСО №24

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 5 по 9 листопада 2018 року у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 пройшов Тиждень толерантності.
У рамках Тижня були проведені наступні заходи:
1. "Толерантність в моєму житті" - учні 5-х класів намалювали стіннівку, звернувши увагу на необіхідність дотримуватись принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування.
2. З учнями 6-х класів було проведено анкетування та діагностична робота та на основі отриманих результатів здійснено психологічну просвіту на тему "Ми всі різні, але рівні".
3. У ході виховних заходів "Толерантність врятує світ" учні 7-х класів мали змогу визначити людські якості та чесноти, притаманні толерантним людям, які необхідні для мирного життя.