РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Грудень 2023 (7)
Листопад 2023 (139)
Жовтень 2023 (137)
Вересень 2023 (85)
Серпень 2023 (60)
Липень 2023 (47)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14014, м. Чернігів, вул. Толстого, буд. 148

E-mail

chernigiv024@gmail.com

Сайт закладу

https://www.facebook.com/shkola024/

Директор закладу

Доман Юрій Вікторович

Телефон

(0462) 645-011

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut24.rar [1.46 Mb] (cкачувань: 49)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 28)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura24.rar [7.28 Kb] (cкачувань: 20) 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry24.rar [7.12 Kb] (cкачувань: 55) 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Читати

 

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

24.docx [12.82 Kb] (cкачувань: 11)

Ліцензований обсяг 

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

536

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez24-1.rar [7.79 Kb] (cкачувань: 25)

 

 

Результати моніторингу якості освіти

monitoring24.rar [44.06 Kb] (cкачувань: 15) 

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Читати

 

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom24.rar [7.35 Kb] (cкачувань: 55)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Протидія булінгу: 

переглянути

Інформацію оновлено: 09.10.2023

ЗОШ № 24: Тиждень здорового способу життя

У школі №24 проходить тиждень здорового способу життя. Були проведені фізкультхвилинки та виставка малюнків. Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні секції, любити і дотримуватись чистоти, тому що чистота– запорука здоров’я. А ще виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати поганих, шкідливих.

ЗЗСО №24: День гідності та свободи

День Гідності та Свободи 21 листопада - знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість. У Чернігівській загальноосвітній школі І - ІІІ ст. № 24 до цього свята провели флешмоб, години спілкування "Заряджені гідністю та жагою свободи".

Фінські партнери відвідали заклади освіти Чернігова
07 листопада 2023 року з робочим візитом місто відвідав виконавчий директор FCA Finn Church Aid пан Томі Ярвінен. Разом з пані Патрісією Марущак, виконавчою директоркою філії Фонду, та регіональною командою відвідали залізничний ліцей, де у співпраці з фондом, заплановано облаштування сучасного навчально-практичного центру зварників.
Більше того, за рахунок благодійної допомоги у професійному ліцеї будуть виконані роботи з відновлення, оскільки цей заклад освіти також зазнав пошкоджень. Сподіваємось на вдалу та успішну реалізацію цього проєкту. Крім того, під час візиту оглянули виконані, за сприяння фонду, ремонтні роботи у школі №24. У ній було відремонтовано стелю та стіни спортивної зали, кабінет інформатики та частково їдальню. Також обговорили майбутні плани та можливості співпраці щодо створення якісних умов для офлайн навчання дітей.
  • Опубліковано: 11-11-2023, 20:23 |
  • Автор: Ольга_Количева
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 1025 |

Тренінг від «NOVI» у ЗЗСО №24Тренінг від «NOVI» у ЗЗСО №24

19 вересня 2023 року у ЗОШ № 24 пройшла зустріч, знайомство з іноземною благодійною організацією «NOVI». Представники організації їздять по країнам, у яких відбуваються військові конфлікти або на території війна. Основна мета візитів це психологічна допомога дітям, які страждають від військової агресії, визначення страхів дітей, допомога позбутися них, а також визначення позитивних моментів у житті дітей та підняття їх на перший план: родина, друзі, спілкування у школі, на вулиці тощо.

У школу №24 завітали два представника організації з Америки та Норвегії, які провели з учнями 4-х класів тренінг заняття! Діти активно та чудово провели час, отримали позитивні враження від спілкування з людьми носіями англійської мови, прийняли участь у тренінгу, малювали свій портрет у повний зріст, позначали свої радість і тривоги, страхи та визначали шляхи щоб позбутися негативних емоцій.

Майстер-клас «Ебру — диво на воді» в ДНЗ №24

Відомо, що подив - один з головних стимулів до активного пізнання, дослідження та експериментування. Ознайомлення з незвичайною технікою малювання на воді є таким стимулом, адже вона дивує, захоплює, вражає. Головне диво техніки «ебру» полягає в абсолютній унікальності і непередбачуваності результату роботи.

Педагоги закладу мали можливість збагатити власні знання та удосконалити навички з цієї техніки зображення під час майстер-класу «Ебру - диво на воді», який провела керівник гуртка Сливка В.Д.

Нетрадиційні техніки образотворчості допомагають розвинути креативність, уяву, фантазію, гнучкість і самостійність мислення, активізувати інтерес дошкільників до образотворчої діяльності.

День вишиванки з ЗДО №24День вишиванки з ЗДО №24

Вдягнули всі свої чудові вишиванки,
Відчули в них і ласку, і тепло,
І чистий ранок в ніжному серпанку,
І те, як добре з мамою було!

 

Завдяки проєкту #Flowers4School біля школи № 24 розквітлі клумбиЗавдяки проєкту #Flowers4School біля школи № 24 розквітлі клумби

Зустрічі з майбутніми першочками

У Чернігівській загальноосвітній школі І - ІІІ ст. № 24 розпочалися заняття для майбутніх першачків. Сьогодні був неймовірний перший день підготовчих занять. Вони знайомились із школою, говорили про те що вони учні, що необхідно покласти до рюкзачка, рахували фрукти для ланчбокса, рухались... Далі буде ще цікавіше!

ЗЗСО №24: День Європи

До Дня Європи в Чернігівській загальноосвітній школі І - ІІІ ст. № 24 провели тиждень євроінтеграції. На перервах учні мали змогу ознайомитися із музичними творами європейських композиторів, малювали малюнки, проводили виховні години. Для учнів 8 - 9 класів провели вікторину "Що я знаю про Європу?".