Чернігівська спеціалізована загальноосвітня школа № 2  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Чернігівської міської ради Чернігівської області 

Адреса

14013, м. Чернігів, вул. Савчука, 13

E-mail

znz02@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://2school.org.ua/

Директор закладу

Касаткіна Тамара Іванівна

Телефон

(0462) 675-843

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut_2.rar [774.7 Kb] (cкачувань: 19)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності:

 

 

licenzii_2.rar [342.19 Kb] (cкачувань: 13)

Структура та органи управління закладу освіти:

 

struktura_2.rar [12.9 Kb] (cкачувань: 12)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами:

 

kadry_2.rar [24.64 Kb] (cкачувань: 56)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program_2.rar [34.18 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO2-2019.docx [16.61 Kb] (cкачувань: 12)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1176

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1023

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

mtzabez_2.rar [12.27 Kb] (cкачувань: 12)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring_2.rar [11.7 Kb] (cкачувань: 12)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit_2.rar [1.46 Mb] (cкачувань: 12)

Правила прийому до закладу освіти

pryom_2.rar [10.45 Kb] (cкачувань: 15)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Інформацію оновлено 25.02.2019

Шануймо пам'ять загиблих в АТО захисників УкраїниШануймо пам'ять загиблих в АТО захисників України

Сучасний громадянин України має бути добрим, чуйним, не байдужим до чужого горя. З метою формування цих якостей та патріотичного духу протягом березня і квітня місяців у шкільному музеї СЗОШ № 2 проходили зустрічі учнів 3 – В класу, 6 – В класу, 7 – А класу, 9 – В класу, 11 – А, Б класів із Запекою О. М., Чередніченко М. М. –  матерями загиблих в АТО випускників школи, Запеки Віктора та Чередниченко Дениса.

Дякуємо матерям за мужніх і сміливих синів України, а захисникам – за наше мирне життя!

Веселі шкільні історії 11Б класу СЗОШ № 2

Що таке шкільне життя? Це усе, що  оточує учнів протягом багатьох шкільних років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змагання. Це - безліч справ, непомітних для цілого світу, але таких важливих для учнів, а особливо, якщо ти одинадцятикласник! Життя учнів хоча і складне, але таке цікаве! За багато років склалося чимало гарних, цікавих, смішних історій і казусів, пов'язаних з навчанням. Учні 11Б класу відтворили на шкільній сцені найвеселіші моменти із свого шкільного життя.

Їх виступ відрізнявся креативним підходом, талановитою акторською грою, піснями та танцями. Слід відмітити професійну режисерську роботу класного керівника, керівника шкільного театрального гуртка «Юність» Комлевої Тетяни Дмитрівни.

Всі присутні отримали яскраві враження та позитивні емоції.

Учні 10-х класів СЗОШ № 2 провели екологічну акцію «Чисте довкілля»

Учні нашої школи постійно підтримують природоохоронні заходи. Коли у вересні 2018 року дізнались про добровільну акцію «Чисті береги» - не могли стояти осторонь. І, прибираючи берегову зону річки Стрижень, були шоковані, так як зустріли таку купу сміття, що, навіть  не могли повірити, як людина може так  поводитись із природою! І це мешканці нашого міста! На жаль, така сумна ситуація із сміттям була і навесні 2019 року. Тому 8 квітня учні школи знову зібралися на березі річки Стрижень, намагаючись зробити наше місто чистішим.

Дані заходи є дуже корисними для  всього міста. Бо розповідати на уроках про бережливе ставлення до природи – це добре. Але побачити на практиці таку бездумну діяльність людини – дасть більш ефективний результат. Піклуйтесь про чисті береги, чисте узбіччя, чисте місто!

Десятикласники СЗОШ №2 на квесті «Доброволець FEST»

Здобувачі освіти 10-х класів СЗОШ№2 брали участь у квесті «Доброволець FEST», приуроченому до Дня українського добровольця, мета якого підвищення національного духу, історичної пам’яті та національно-патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації і розвитку творчого потенціалу молоді. Учні з захопленням розповідають про отримані знання та яскраві враження.

Шкільний Х – фактор «Весняний настрій» в СЗОШ № 2

Протягом двох днів в СЗОШ № 2 панувала творча атмосфера, що об'єднала талановитих дітей на шкільному Х - факторі «Весняний настрій». Вперше зібрались на шкільній сцені невідомі таланти навчального закладу! Учні продемонстрували свою майстерність в найрізноманітніших жанрах - від декламування віршів до гри на музичних інструментах, від танців до співів.

Талант і творчість – це неповторна сила, яка може нас окриляти, радувати, запалювати серця. Всі ми  ще раз переконалися, що наша школа, наша Україна багата на талановитих, здібних та обдарованих дітей.

Година спілкування «Безпека на дорозі» в 2-В класі СЗОШ № 2

У 2-В класі ( в рамках Фестивалю класного керівника «Творчість – це я і діти») класним керівником Стьопіною Лідією  Григорівною була проведена година спілкування з теми «Безпека на дорозі».  В ігровій формі діти мали змогу ознайомитись, згадати та вивчити правила дорожнього руху. Вчитель майстерно підібрала види і форми роботи з дітьми. Провела «Автовікторину», гру «Упізнай дорожній знак», захоплюючою була вправа «Так можна робити – так не можна робити». Діти в свою чергу готували вірші і розповіді про транспортні засоби і правила поводження на дорогах.

Година спілкування видалася інформаційно насиченою та емоційно забарвленою.

Свято 8 Березня в СЗОШ № 2

Нарешті настала весна і 8 березня, які принесли з собою сонце, радість, квіти й надію. Ми поспішаємо привітати всіх жінок і дівчат школи. Хай радість і світло посмішок розчинять проблеми, як весняне сонце прибирає із землі останні острівці снігу. І навіть в похмурі дні бажаємо вам залишатися в доброму настрої. Бажаємо вам справжнісінького променистого щастя в кожну мить!

Напередодні свята учні школи привітали зі святом весни своїх матусь, бабусь, вчителів, працівників школи веселими піснями й запальними танцями. А також подарували теплі слова привітань та святковий настрій.

 

 

Увічнення пам’яті першого космонавта України, Героя України  Леоніда Каденюка у СЗОШ №2

Учні 6-Б класу Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з класним керівником Якубенко Т. С. на годині спілкування здійснили віртуальну захоплюючу подорож до загадкового Всесвіту. Учні мали змогу дізнатися про будову Всесвіту, дивовижні відкриття вчених, видатних космонавтів, серед яких перший космонавт України, Герой України Леонід Каденюк.

Учні із задоволенням готували різні цікаві факти про космічний простір, малювали малюнки, брали участь у вікторинах, розшифровували послання з космосу, розгадували назви сузір'їв. Година спілкування видалася інформаційно насиченою та емоційно забарвленою.

Навчання за курсом «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століння» у СЗОШ №2

Педагоги СЗОШ№2 долучилися до навчання за курсом «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століння».

Мета курсу – допомога учням у розвитку життєвих компетенцій та громадських якостей у безпечному, турботливому і стабільному середовищі.
Особливістю комплексу Lions Quest є збалансовані академічне, соціальне, емоційне і етичне навчання в цілісному підході до освіти підлітків. В основу освітнього підходу покладено соціально-емоційне навчання базових компетенцій, інтегроване з позитивною профілактикою, розвитком характеру особистості, навчання волонтерській діяльності, а також об’єднання зусиль учнів, колективу школи, родини і спільноти, що сприяє створенню максимально сприятливого освітнього середовища.