РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

АРХИВ
Грудень 2024 (63)
Листопад 2024 (116)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)

 

Чернігівська гімназія № 2 Чернігівської міської ради

Адреса

14013, м. Чернігів, вул. Паркова, 13

E-mail

 

chernigiv02@gmail.com

Сайт закладу

посилання на сайт

Директор закладу

Горнюк Наталія Миколаївна

Телефон

(0462) 675-843

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut_2.rar [774.7 Kb] (cкачувань: 188)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності:

 603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 60)

Структура та органи управління закладу освіти:

переглянути

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами:

переглянути

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

переглянути

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

2.pdf [94.17 Kb] (cкачувань: 14)

Ліцензований обсяг 

1860

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

886

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

перегялнути

Результати моніторингу якості освіти

переглянути

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

переглянути

 

Правила прийому до закладу освіти

переглянути

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

 переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Профілактика булінгу: 

Матеріали на сайті закладу освіти

Переглянути

Оновлено: 26.07.2024

Інтегрований урок української мови та курсу «Здоров'я, безпека та добробут» у межах проєкту Лагідна Українізація у Чернігівській гімназії № 2

Лагідна українізація в дії!
Учителі Никипорець Д. В. та Биченок А. Ю. провели цікавий та корисний інтегрований урок української мови та курсу «Здоров'я, безпека та добробут» для учнів 7-В класу.
На занятті школярі мали змогу наочно запам’ятовувати назви органів людини українською мовою та їхнє правильне розташування в тілі. Поєднання мови та основ анатомії дозволило зробити урок не лише пізнавальним, а й інтерактивним.
Такий формат навчання сприяє ефективному засвоєнню знань і водночас популяризує використання української мови у повсякденному житті.
Разом до нових висот у знаннях та розвитку!
#Лагідна_Українізація_від_Чернігівської_гімназії_2

Благодійний ярмарок та благодійний концерт у гімназії № 2

Благодійний ярмарок та благодійний концерт у гімназії № 2

У цей нелегкий час кожна ініціатива допомоги нашим захисникам завжди має велике значення. Чернігівська гімназія №2 стала яскравим прикладом єдності та підтримки, організувавши кілька благодійних заходів задля допомоги Збройним Силам України. Учні, учителі та гості зібралися на незабутню годину музики, де звучали пісні, що надихають і підтримують дух нашої боротьби. Зібрані кошти передали Наталії Власенко для купівлі станцій живлення нашим захисникам. На ярмарку можна було знайти найрізноманітніші вироби: від смачних домашніх смаколиків до яскравих поробок, зроблених руками учнів. Усі кошти, отримані під час заходу, спрямовані на нагальні потреби ЗСУ. Гімназія також організувала збір теплих речей, медикаментів і продуктів для військових. Кожен зібраний пакунок став частинкою турботи та вдячності, яку ми висловлюємо нашим захисникам. Кожна гривня, кожна річ і кожне слово підтримки важливі. Дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи. Разом ми сильніші, разом ми переможемо!

Акція «16 днів проти насильства» у Чернігівській гімназії № 2

Акція «16 днів проти насильства» у Чернігівській гімназії № 2

Щорічно наша гімназія долучається до всесвітньої акції «16 днів проти насильства», провівши ряд заходів, спрямованих на формування безпечного шкільного середовища:
• Інтерактивні заняття «Світ без насильства» Учні досліджували причини та наслідки насильства, а також разом із соціальним педагогом Карпенко І. С. шукали способи створення світу, де панує мир та взаємоповага.
• Створення плакату «Ми проти насильства» Школярі початкової школи об’єдналися, щоб виготовити плакат, який закликає сказати «НІ!» будь-якому прояву насильства. Він став символом нашої спільної позиції проти агресії.
• Бесіда «Стоп, булінг!». Учні 5-х класів дізналися, як розпізнавати булінг, що робити в таких ситуаціях, і куди звертатися за допомогою.
Під час заняття обговорювали реальні приклади та навчалися підтримувати одне одного. Ці заходи стали частиною нашого внеску в боротьбу з насильством. Разом ми будуємо середовище, де кожен відчуває себе у безпеці! Дякуємо учням, вчителям та інспектору відділу «Служба освітньої безпеки» за активність і небайдужість! Пам’ятаймо: світ без насильства починається з кожного з нас.  

Освітня розмова «Поважай та розумій: про етику спілкування з людьми з інвалідністю» у Чернігівській гімназії № 2

На Землі проживає близько 8 мільярдів людей. За оцінками Усесвітньої організації охорони здоров’я понад мільярд із них мають певну форму інвалідності. Щодня ми можемо зустрічати людей з видимими формами інвалідності. Водночас важливо пам’ятати, що ці люди такі ж, як і всі інші: вони мають свої прагнення, емоції та цілі. Серед нас також є справжні герої: це наші захисники та захисниці, які боронячи країну, отримали бойові травми і сьогодні живуть із різними формами інвалідності. Для того, щоб зробити суспільство більш доброзичливим і зручним для кожного, варто знати як правильно пропонувати та надавати допомогу особі з інвалідністю та як проявляти гідність та повагу у спілкуванні з особами з інвалідністю. #SuperCoins #ПоважайРозумій #ЩедрийВівторок

Усесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності з ВІЛ-позитивними людьми у Чернігівській гімназії № 2

Починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та день толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему. Традиційно у цей день представники учнівського самоврядування провели акцію «Серце людяності та порозуміння». Це ініціатива, покликана виявляти солідарніст з ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД людьми. Тож заповнюймо серце червоними стрічками, символом боротьби зі СНІДом.

Вручення посвідчення члена/членкині учнівського самоврядування в Чернігівській гімназії № 2

Днями у Чернігівській гімназії № 2 новообрані членкині учнівського самоврядування урочисто отримали свої посвідчення. У теплій і дружній атмосфері їх привітали представники правління: президентка, заступниці, секретар і голови секторів. Вони підкреслили важливість активної участі молоді у житті школи та висловили впевненість у майбутніх досягненнях команди. Юні лідерки поділилися своїми ідеями й натхненно запевнили, що готові працювати над цікавими проєктами, спрямованими на покращення навчального середовища. Учнівське самоврядування вже давно стало рушієм змін у гімназії, розвиваючи лідерські та організаторські здібності учнів. Ця подія залишила теплі спогади й надихнула на втілення нових ініціатив, які зроблять шкільне життя ще яскравішим та насиченішим!

Участь Чернігівської гімназії № 2 у проєкті «Театр для діалогу: ми є світові партнерами»

Участь Чернігівської гімназії № 2 у проєкті «Театр для діалогу: ми є світові партнерами»

Феєрверком позитивних емоцій та неймовірних вражень був сповнений фестиваль проєкту «Театр для діалогу: ми є світові партнерами», під час якого учасниці й учасники з різних закладів освіти презентували свої просвітницько-профілактичні вистави, узяли участь в майстер-класах, поспілкувалися один з одним. Команда нашої гімназії продемонструвала виставу, у якій була піднята тема упереджень Читати далі 

 День пам'яті жертв голодоморів у Чернігівській гімназії № 2

Вони зробили їжу зброєю... Кожного року у четверту суботу листопада Україна згадує мільйони, що загинули не просто від голоду, а від свідомого сталінського геноциду. Голодомор 1932–1933 років – це не стихійне лихо чи неврожай, а цілеспрямована спроба знищити націю українців. Минуло дев’ять десятиліть, але увесь світ досі не визнав Голодомор геноцидом. Цьогоріч пам’ять жертв вшановується в умовах нової війни – війни, де Росія знову вдається до геноциду, намагаючись стерти українську ідентичність.  Читати далі

День Гідності та Свободи в Чернігівській гімназії № 2

День Гідності та Свободи в Чернігівській гімназії № 2

Свобода завжди була і залишається серцем української ідентичності. Ми не просто прагнемо її — ми живемо нею. Двадцять років минуло від Помаранчевої революції, одинадцять — від Революції Гідності. Але наша боротьба за волю триває століттями. На майданах, у затінку барикад, під прицілом гвинтівок, під ударами системи — ми повсякчас обирали сміливість і незламність. Історію можна спробувати перекроїти чи викривити. Але стерти Україну з карти світу чи з сердець її людей неможливо. Під час двох революцій світ затамував подих, дивуючись нашій відвазі та єдності. Для когось це стало уроком, для нас — черговим доказом сили нашого духу. День ГІДНОСТИ та СВОБОДИ — це нагадування, ким ми є. Ми народ, для якого свобода — не вибір, а сенс буття.