Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов

Адреса 

 

проспект Миру, 40,

м. Чернігів, 14000

E-mail 

znz01@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://school1.cn.ua/

Директор закладу

Шелест Ольга Олександрівна

Телефон

0462-77-41-48

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut01.rar [2.74 Mb] (cкачувань: 27)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii01.rar [1.94 Mb] (cкачувань: 14)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura01.rar [18.64 Kb] (cкачувань: 14)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry01.rar [19.72 Kb] (cкачувань: 42)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program01.rar [25.75 Kb] (cкачувань: 19)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

1.rar [8.36 Kb] (cкачувань: 133)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1116 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez01.rar [19.03 Kb] (cкачувань: 9)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring01.rar [216.61 Kb] (cкачувань: 24)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit01.rar [20.96 Kb] (cкачувань: 17)

Правила прийому до закладу освіти

pryom01.rar [19.3 Kb] (cкачувань: 63)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Виставка-конкурс новорічних композицій у СЗСШ №1

18.12.2018 року в СЗСШ №1 відбулася виставка-конкурс новорічних композицій «Замість ялинки - зимовий букет», з метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованих і талановитих дітей, заохочення їх до творчої самореалізації в школі. На виставці були представлені роботи учнівських колективів 7-8 класів.

Новорічні композиції підтвердили, що фантазія дітей – безмежна. Важливим моментом є те, що наші учні ще раз переконалися, що прикрасити житло можна без використання живої ялинки.

 

Навчальна гра «Країна гідності» в СЗСШ №1Навчальна гра «Країна гідності» в СЗСШ №1

    6 грудня в СЗСШ №1 разом з Громадською організацією  МАRТ була проведена навчальна гра  «Країна гідності» з вивчення соціальних прав через освіту з прав людини. Учні 9-х класів мали можливість створити свою країну гідності. Кожен гравець виконував роль члена парламенту вигаданої країни, долучався до прийняття рішень щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав.  

   Цей проект спрямований підвищити обізнаність про невід’ємність,  взаємозв’язок та універсальність прав людини. Заохотити учасників до реалізації соціальних прав в реальному житті.

Свято Першокласників у СЗСШ №1

20.11.2018р. у СЗСШ №1 відбулося Свято Першокласників. Для маленьких школяриків захід підготували учні сьомих класів. Під час свята було 4 номери художньої самодіяльності, за участю окремих учнів – першочків: 3 бальних танці та пісня у виконанні Агафонової Каміли, учениці 1-А класу.

Дітям було вручено значки з емблемою нашої школи та грамоти за активну участь в загольношкільних конкурсах та акціях ( «Макулатуринг», «Найкреативніший Гарбуз», «Збери каштани»). Учні дали Клятву Першокласника, що є підставою вважати їх тепер справжніми учнями!

Зустріч з ветераном АТО У СЗСШ №1

 19.11.18 р. у Чернігівській СЗСШ №1 відбулася зустріч здобувачів освіти з ветераном АТО, випускником школи Павлом Лепехою. 150 учнів із захопленням слухали спогади молодого ветерана про військові події на Сході Україні, про вірних бойових друзів та любов до Батьківщини.

Тиждень безпеки дорожнього руху у СЗСШ №1

Відповідно до листа Управління освіти і науки  Чернігівської обласної державної адміністрації від 18.10.2018 р. № 03/1-09/3980 щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху у СЗСШ №1, у період з 12.11 по 18.11.2018р., проведені наступні заходи:

1). У п’ятих класах:

-  створення проекту «Безпека руху»;

- конкурс малюнку на тему «Вбережемося від пожеж!»;

- практичні заняття по попередженню надзвичайних ситуацій;

- створення та перегляд презентацій « Безпека на дорозі»;

-  виховні години на теми: «Цінуй  життя своє та близьких»,

«Я пішохід, я водій.»;

- пізнавальна гра « Я знаю правила дорожнього руху, а ти…».

2). У 8 класах:        

- бесіди на теми «Організація дорожнього руху», «Правила для пішохода та водія».

- конкурс на кращий плакат « Молодь за безпеку дорожнього руху».

        - тренінги-інструктажі: «Основні принципи порятунку і захисту людей при надзвичайних ситуаціях на автошляхах», «Домедична допомога за надзвичайних ситуацій на автошляхах», «Алгоритм дій при пожежі в транспорті».

- виховна година -  спілкування «Безпечна дорога – виховане суспільство».

Захід з патріотичного виховання у СЗСШ №1

У рамках проведення заходів з національно-патріотичного виховання у СЗСШ №1 відбулася зустріч з волонтеркою Оленою Мокренчук «Армія, що нас змінила», яка присвячена бойовим діям, трагедіям і перемогам Захисників Вітчизни під час відбиття російської агресії проти України. 

СЗСШ № 1 конкурс "Міс Золота осінь"

Яка дівчина не мріє стати принцесою? Напевно, кожна! І тому 02 листопада в СЗСШ №1 відбувався конкурс краси “Міс Золота Осінь – 2018”, на якому кожна учасниця могла відчути себе справжньою принцесою. Конкурс відбувся серед дівчат 9 класів.

Учасниці змагалися в різних конкурсах, в яких розповідали про себе, показували свої таланти, демонстрували свої вміння готувати та презентували перед поважним журі надзвичайно гарні осінні костюми.

Ведучими на святі були Іванова Марія та Фаталієв Еміль (10 клас). Журі відзначило високий рівень підготовки учасниць конкурсу, загальну атмосферу проведення конкурсно-розважальної програми та визначили переможців за номінаціями:

«Міс Золота осінь - 2018» - Анастасія Глухова, учениця 9-Г класу, «Віце-міс Золота осінь- 2018»  - Анастасія Ільєнко, учениця 9-Б класу, «Міс Ніжність» - Анастасія Ткаченко, учениця 9-В класу, «Міс Чарівність» - Анастасія Неділя, учениця  9-А класу, «Міс Елегантність» - Катерина Улізько, учениця 9-Б класу,

«Міс Талант» - Єлизавета Кадала, учениця 9-Г класу.

По-закінченню конкурсу краси, можна було зробити висновок, що кожна з учасниць по-своєму чарівна, талановита, має гарне почуття гумору і майстерна рукодільниця.

Учні 9-х класів СЗСШ №1 на заході в обласній бібліотеці

25 жовтня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося заняття з безпеки життєдіяльності для студентів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та учнів CЗСШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов. Захід відбувся за сприяння НМЦ ЦЗ та БЖД в Чернігівській області та "Клініки дружньої до молоді".
   Спілкувалися на тему про здоровий спосіб життя молоді з психологом Павлом Васильовичем Коротковим з "Клініки дружньої до молоді".  
  Валентина Куценко, завідувач відділу документів із гуманітарних наук привітала всіх присутніх і представила книжкову виставку "Вести здоровий спосіб життя – це модно!". Зокрема, вона підкреслила, що найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше – це бути переможеним своїми пристрастями.
  "Життя і здоров'я – це найбільші цінності, які має людина, тому й підхід до них повинен бути серйозним і виваженим", – наголосив психолог. Він зупинився на таких негативних явищах серед молоді, як куріння, п'янство, ВІЛ/СНІД, діагностика та шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Також учні переглянули та обговорили відео-ролик "Тест на тему: "ВІЛ-інфекції".
  "Життя має бути схоже на радісну прогулянку полем у сонячний день, а не на безкінечну виснажливу боротьбу з бурею", – такими словами радості і щастя закінчив спілкування П. В. Коротков.