Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов

Адреса 

 

проспект Миру, 40,

м. Чернігів, 14000

E-mail 

znz01@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://school1.cn.ua/

Директор закладу

Шелест Ольга Олександрівна

Телефон

0462-77-41-48

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut01.rar [2.74 Mb] (cкачувань: 27)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii01.rar [1.94 Mb] (cкачувань: 14)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura01.rar [18.64 Kb] (cкачувань: 14)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry01.rar [19.72 Kb] (cкачувань: 39)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program01.rar [25.75 Kb] (cкачувань: 19)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

1.rar [8.36 Kb] (cкачувань: 121)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1116 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez01.rar [19.03 Kb] (cкачувань: 9)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring01.rar [216.61 Kb] (cкачувань: 24)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit01.rar [20.96 Kb] (cкачувань: 17)

Правила прийому до закладу освіти

pryom01.rar [19.3 Kb] (cкачувань: 61)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Зустріч з ветераном АТО У СЗСШ №1

 19.11.18 р. у Чернігівській СЗСШ №1 відбулася зустріч здобувачів освіти з ветераном АТО, випускником школи Павлом Лепехою. 150 учнів із захопленням слухали спогади молодого ветерана про військові події на Сході Україні, про вірних бойових друзів та любов до Батьківщини.

Тиждень безпеки дорожнього руху у СЗСШ №1

Відповідно до листа Управління освіти і науки  Чернігівської обласної державної адміністрації від 18.10.2018 р. № 03/1-09/3980 щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху у СЗСШ №1, у період з 12.11 по 18.11.2018р., проведені наступні заходи:

1). У п’ятих класах:

-  створення проекту «Безпека руху»;

- конкурс малюнку на тему «Вбережемося від пожеж!»;

- практичні заняття по попередженню надзвичайних ситуацій;

- створення та перегляд презентацій « Безпека на дорозі»;

-  виховні години на теми: «Цінуй  життя своє та близьких»,

«Я пішохід, я водій.»;

- пізнавальна гра « Я знаю правила дорожнього руху, а ти…».

2). У 8 класах:        

- бесіди на теми «Організація дорожнього руху», «Правила для пішохода та водія».

- конкурс на кращий плакат « Молодь за безпеку дорожнього руху».

        - тренінги-інструктажі: «Основні принципи порятунку і захисту людей при надзвичайних ситуаціях на автошляхах», «Домедична допомога за надзвичайних ситуацій на автошляхах», «Алгоритм дій при пожежі в транспорті».

- виховна година -  спілкування «Безпечна дорога – виховане суспільство».

Захід з патріотичного виховання у СЗСШ №1

У рамках проведення заходів з національно-патріотичного виховання у СЗСШ №1 відбулася зустріч з волонтеркою Оленою Мокренчук «Армія, що нас змінила», яка присвячена бойовим діям, трагедіям і перемогам Захисників Вітчизни під час відбиття російської агресії проти України. 

СЗСШ № 1 конкурс "Міс Золота осінь"

Яка дівчина не мріє стати принцесою? Напевно, кожна! І тому 02 листопада в СЗСШ №1 відбувався конкурс краси “Міс Золота Осінь – 2018”, на якому кожна учасниця могла відчути себе справжньою принцесою. Конкурс відбувся серед дівчат 9 класів.

Учасниці змагалися в різних конкурсах, в яких розповідали про себе, показували свої таланти, демонстрували свої вміння готувати та презентували перед поважним журі надзвичайно гарні осінні костюми.

Ведучими на святі були Іванова Марія та Фаталієв Еміль (10 клас). Журі відзначило високий рівень підготовки учасниць конкурсу, загальну атмосферу проведення конкурсно-розважальної програми та визначили переможців за номінаціями:

«Міс Золота осінь - 2018» - Анастасія Глухова, учениця 9-Г класу, «Віце-міс Золота осінь- 2018»  - Анастасія Ільєнко, учениця 9-Б класу, «Міс Ніжність» - Анастасія Ткаченко, учениця 9-В класу, «Міс Чарівність» - Анастасія Неділя, учениця  9-А класу, «Міс Елегантність» - Катерина Улізько, учениця 9-Б класу,

«Міс Талант» - Єлизавета Кадала, учениця 9-Г класу.

По-закінченню конкурсу краси, можна було зробити висновок, що кожна з учасниць по-своєму чарівна, талановита, має гарне почуття гумору і майстерна рукодільниця.

Учні 9-х класів СЗСШ №1 на заході в обласній бібліотеці

25 жовтня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося заняття з безпеки життєдіяльності для студентів Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та учнів CЗСШ № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов. Захід відбувся за сприяння НМЦ ЦЗ та БЖД в Чернігівській області та "Клініки дружньої до молоді".
   Спілкувалися на тему про здоровий спосіб життя молоді з психологом Павлом Васильовичем Коротковим з "Клініки дружньої до молоді".  
  Валентина Куценко, завідувач відділу документів із гуманітарних наук привітала всіх присутніх і представила книжкову виставку "Вести здоровий спосіб життя – це модно!". Зокрема, вона підкреслила, що найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше – це бути переможеним своїми пристрастями.
  "Життя і здоров'я – це найбільші цінності, які має людина, тому й підхід до них повинен бути серйозним і виваженим", – наголосив психолог. Він зупинився на таких негативних явищах серед молоді, як куріння, п'янство, ВІЛ/СНІД, діагностика та шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Також учні переглянули та обговорили відео-ролик "Тест на тему: "ВІЛ-інфекції".
  "Життя має бути схоже на радісну прогулянку полем у сонячний день, а не на безкінечну виснажливу боротьбу з бурею", – такими словами радості і щастя закінчив спілкування П. В. Коротков.

СЗСШ №1: кокурс костюмів Halloween

30 жовтня  2018 року в СЗСШ №1, з нагоди всесвітньовідомого свята Halloween, в нашій школі відбувся конкурс костюмів серед учнів 7-11 класів. Конкурс складався з дефіле та візитки, якою учасники представили свої костюми. Більшість з них було створено власноруч і з ентузіазмом. Всі учасники підготувалися до конкурсу дуже відповідально і креативно.

За результатами конкурсу кожен з учасників отримав свою номінацію: Нікіта Зузлов, 9-В клас – «Майстер перевтілення»; Артем Бут, 7-Г клас – «Найстрашніший костюм»; Маргарита Солобай, 7-В клас – «Найоригінальніший образ»; Леон Гойварц, 7-А –  «Майстер жаху»; Еліна Сердюк, 7-А клас «Найбогемніший образ»; Євгенія Белева, 7-А клас – «Наймиліший образ»; Тетяна Мокобок, 7-А клас – «Найкреативніший образ»; Катерина  Боброва, 7-В клас - «Наймодніший костюм»; Ірина Попко, 7-Г клас – «Готичний образ»; Еліна Герасимчук, 8-Г клас – «Екстравагантний образ»; Марія Виговська, 7-А клас – «Найкращий вампстиль»; Катерина Мисюра, 7-А клас – «Незабутній образ»; Поліна Трубенок, 7-Г клас – «Химерний образ».

Всі учасники  та глядачі отримали незабутні враження.

СЗСШ №1: конкурс «Найкреативніший гарбуз» до свята Halloween

29 жовтня  2018 року в СЗСШ №1 відбувся конкурс «Найкреативніший гарбуз» до свята Halloween. Учні 1-4 класів взяли активну участь та вразили всіх своєю фантазією. Були визнані найкращі роботи учнів: Владислава Білоус (1-Б клас); Радіон Доламанський, Степан Шуманський, Кирил Харченко (2-В клас); Марк Пономаренко, Олена Грищенко (2-Г клас) , Лариса Онопрієнко (3-Б клас), Марго Гойварц, Даниіл Рудаков (4-Б клас), Кирил Швачка,  Єлизавета  Драшпуль (4-В клас) та за активну участь класи: 1-А, 1-В, 2-А, 2-Б, 2-В, 4-В, 4-Г.

Відкрита першість СЗСШ № 1 зі спортивного орієнтуванняВідкрита першість СЗСШ № 1 зі спортивного орієнтуванняВідкрита першість СЗСШ № 1 зі спортивного орієнтування 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 жовтня 2018 року на території Валу Чернігівським міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та батьківським активом гуртка спортивного орієнтування була проведена відкрита першість СЗСШ № 1 зі спортивного орієнтування, у якій взяли участь понад 100 дітей (із закладів загальної середньої освіти міста Чернігова № 1,2,3,11,12,15,19,22,27,28,32,35, Брусилова, Старого Білоуса) та 18 батьків (10 жінок та 8 чоловіків).

Діти змагалися на дистанції спринт у 4 вікових групах окремо серед дівчат та хлопців. Окремо серед чоловіків і жінок змагалися батьки на дистанції за вибором.

Кращими у своїх вікових групах стали:

Ч-новачки: І місце – Степаненко Степан (Старий Білоус);

ІІ місце – Рудаков Даніїл (СЗСШ № 1);

ІІІ місце – Радченко Павло (СЗСШ № 1);

Ж-новачки:І місце – Кривець Олександра (СЗСШ № 1);

ІІ місце – Мишко Анна (ЗЗСО № 27);

ІІІ місце – Карпусь Анастасія (ЗЗСО № 27);

Ч-10: І місце – Семирозум Євген (ЗЗСО № 27);

ІІ місце – Дорошенко Ілля (СЗОШ № 2);

ІІІ місце – Кондирин Володимир (Ліцей № 22);

Ж-10:І місце – Тимошенко Юліанна (СЗСШ № 1);

ІІ місце – Кобель Вероніка (ЗЗСО № 27);

ІІІ місце – Вінтонюк Єлизавета (ЗЗСО № 5);

Ч-12: І місце – Гарсес-Лейва Даніїл (ЗЗСО № 19);

ІІ місце – Токарєв Петро (ЗЗСО № 12);

ІІІ місце – Коротков Нікіта (СЗСШ № 1);

Ж-12:І місце – Вільневецька Маргарита (Колегіум № 11);

ІІ місце – Карпенко Анастасія (ЗЗСО № 19);

ІІІ місце – Шумал Анна (ЗЗСО № 19);

Ч-14: І місце – Слісаренко Тарас (СЗСШ № 1);

ІІ місце – Вареник Єгор (СЗСШ № 1);

ІІІ місце – Сидорко Костянтин (Брусилів);

Ж-14:І місце – Коваль Марія (СЗСШ № 1);

ІІ місце – Халько Вікторія (ЗЗСО № 28);

ІІІ місце – Карпенко Анастасія (ЗЗСО № 19).

Серед батьків місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки: І місце – Голець Андрій;

ІІ місце – Токарєв Андрій;

ІІІ місце – Коротков Олексій;

4 місце – Слісаренко Валерій;

5 місце – Демещук Денис;

6 місце – Бойко Владислав.

Жінки: І місце – Голець Галина;

ІІ місце – Короткова Оксана;

ІІІ місце – Лисиця Марина;

4 місце – Рудовська Юлія;

5 місце – Дорошенко Оксана;

6 місце – Кубрак Алла.

Всі переможці, призери та учасники отримали задоволення, заряд здорової енергії та солодкі призи від спонсорів.

СЗСШ №1: конкурс-ярмарок «Щедра чарівниця осінь»СЗСШ №1: конкурс-ярмарок «Щедра чарівниця осінь»

26 жовтня 2018 року у СЗСШ№1 з поглибленим вивченням іноземних мов уже традицією стало проведення виставки-конкурсу  урожаю і квітів. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, і проводилося під гаслом «Щедра чарівниця осінь».

Учні 5-6-х класів з неабияким ентузіазмом готувались до даного заходу. Розмаїття дитячих виробів вабило око та зігрівало душу. Роботи школярів були змістовними, тематичними, креативними та барвистими.

Поки журі оцінювало роботи учасників і підбивали підсумки, вчителі та учні  могли й самі ознайомитись поближче з «дарами осені».

За результатами конкурсу серед 5 класів І місце – 5-Б, 5-В класи; ІІ місце – 5-Г клас, ІІІ місце – 5-А клас; серед 6 класів І місце – 6-Г клас, ІІ місце – 6-А, 6-Г класи, ІІІ місце – 6-В клас.