РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Колектив управління освіти Чернігівської міської ради сумує з приводу смерті Заслуженого вчителя України Віктора Леонідовича Солодовнікова і висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.
Майже півстоліття присвятив Віктор Леонідович праці на освітянській ниві. Свою педагогічну діяльність розпочав у 1969 році вчителем фізики Олишівської середньої школи Чернігівського району.
З 1971 по 1975 р.р. очолював Чернігівську середню школу №11. З 1985 по 2000 р.р. був незмінним директором Чернігівської середньої школи №29.
Понад 10 років працював завідуючим відділом народної освіти м.Чернігова. Пізніше обіймав посаду спеціаліста управління освіти Чернігівської облдержадміністрації, методиста Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Віктор Леонідович здійснював методичний супровід усіх освітніх починань і нововведень. Очолював методичну роботу з впровадження 12-бальної системи оцінювання знань учнів, програми роботи з обдарованою молоддю, зокрема, проведення олімпіад з базових дисциплін, діяльності Малої академії наук України.
З 1972 по 2007 р.р. обирався депутатом Чернігівської міської ради, Деснянської районної ради м. Чернігова.
Заслужений вчитель України (1996), нагороджений 3 медалями СРСР, нагрудними знаками «Відмінник народної освіти УРСР», «Відмінник освіти України».
Світла пам’ять про Віктора Леонідовича Солодовнікова назавжди збережеться у серцях його колег і учнів та буде прикладом для наступних поколінь освітян.
- Опубліковано: 30-08-2018, 15:28
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1636
|
Відповідно до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126 (зі змінами) Мінмолодьспорту спільно з Львівською облдержадміністрацією у погодженні з Державною прикордонною службою України з 10 по 18 серпня 2018 року провело Всеукраїнський вишкіл, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура-Прикордонник". Захід відбувався на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби (Львівська обл., м. Великі Мости).
У заході брали участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами. З метою вивчення історії всіх спроб здобуття Незалежності України, євроінтеграційних устремлінь українців та ціннісних орієнтирів визначених в Указі Президента України від 13 жовтня 2015 р. № 580 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", представники різних регіонів були об'єднанні в іменні сотні провідників боротьби українського народу за самовизначення, а саме: «МАЗЕПИНЦІ», «ПЕТЛЮРІВЦІ», «БУЛЬБІВЦІ» та «БАНДЕРІВЦІ».
Протягом вишколу з юними вихованцями проводились навчальні стрільби, практичні відпрацювання патрулювання кордону під назвою «Порушники кордону», навчання з орієнтування на місцевості за допомогою компаса, місцевих об'єктів, визначення азимуту, відстаней, практичні заняття з
тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби "Рава-Руська" та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України та багато іншого. На завершальному етапі була проведена "Теренова гра" - давнє козацьке змагання на швидкість, вправність та силу.
Особливу увагу під час організації та проведення вишколу було приділено національно-патріотичному вихованню молоді сіл і міст, які розташовані вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО, де це питання є надзвичайно актуальним.
Чернігівська область була представлена роями з Семенівського і Новгород-Сіверського районів.
У наступному - 2019 році заплановано проведення Всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник" в м. Ізмаїл Одеської області.
(Інформацію розміщено для ознайомлення відповідно до листів Міністерства молоді та спорту України від 22.08.2018 №6585/14 та Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 30.08.2018 №05-17/3207).
- Опубліковано: 30-08-2018, 14:37
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 939
|
- Опубліковано: 30-08-2018, 13:49
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 922
|