РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

АРХИВ
Листопад 2024 (70)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)

Кубок України з пішохідного туризму у приміщенні серед юнаків (відкритий Кубок Полтавської області)

01-04 березня в м. Решетилівка Полтавської області проходив Кубок України з пішохідного туризму у приміщенні серед юнаків (відкритий Кубок Полтавської області). Змагання проходили у двох вікових групах: старша (учасники 2001-2003 р. н.) та молодша (учасники 2003-2006 р. н.) У змаганнях взяли участь 12 команд в старшій віковій групі та 19 команд у молодшій віковій групі з 11 регіонів України (Полтавської, Донецької, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської, Тернопільської, Чернігівськохї, Харківської, Херсонської, Львівської областей та міста Києва), які змагалися на двох дистанціях третього класу – особиста та командна «Смуга перешкод».

Чернігів у молодшій групі представляла команда «Норд, Центр ТОВРДМ» Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, яка займається на базі ЗОШ №14 (тренер – Журба Денис Євгенійович). Для команди це був перший виїзд на такі представницькі змагання.
На особистій дистанції «Смуга перешкод» команда «Норд, Центр ТОВРДМ» посіла 5 місце, на командній дистанції «Смуга перешкод» – 10 місце.

У загальному заліку команда «Норд, Центр ТОВРДМ» посіла 8 місце.

  • Опубліковано: 5-03-2018, 16:39 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 734 |

Відкритий Чемпіонат міста Чернігова зі скелелазіння пам’яті Олександра Науменка 

У перші вихідні березня на боулдерінговому полігоні Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю відбулися традиційні змагання серед дорослих – відкритий Чемпіонат міста Чернігова зі скелелазіння пам’яті Олександра Науменка.

У змаганнях взяли участь 32 спортсмени: 7 жінок та 25 чоловіків. На жаль, свої корективи внесла непогода. Так і не змогли приїхати 12 спортсменів з Києва, які постійно демонструють високий рівень майстерності.

 Учасники змагалися на 17 боулдерах (скелелазних трасах). У запеклій боротьбі переможцями стали:

- серед чоловіків:

І місце – Максименко Іван;

ІІ місце – Афанасьєв Олександр;

ІІІ місце – Легеда Олександр;

- серед жінок:

І місце – Науменко Тетяна;

ІІ місце – Попова Анна;

ІІІ – ІV місце – Черняк Тетяна та Самойлович Катерина.

Організаторами змагань виступили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та Чернігівський міський Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.

  • Опубліковано: 5-03-2018, 16:21 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 730 |

Меморіальні заходи з нагоди 75-річчя Корюківської трагедії

З нагоди 75 річчя Корюківської трагедії, яка стала наймаштабнішою за кількістю жертв на окупованих територіях.  На початку березня в закладах загальної середньої освіти вшанували пам'ять загиблих жителів містечка Корюківка на Чернігівщині.

Корюківські вбивства за кількістю жертв майже в 45 разів перевищують білоруську Хатинь, у 41 — чеське Лідіце, у 12 — французький Орадур.  Українців розстрілювали, вбивали ударами по голові та спалювали живцем.  За радянських часів інформація про цю трагедію замовчувалася - на думку тодішніх ідеологів режиму, вона кидала тінь на радянських партизанів, адже саме за їхню діяльність нацисти покарали безневинних мешканців Корюківки.  На початку лютого Верховна Рада внесла її до переліку дат, щодо яких передбачені заходи  на державному рівні.

Тому у ЗОШ №21  відбулися жалобні заходи: тематичні виховні години, перегляд відеороликів про Корюківську трагедію та вистава для учнів 9-11 класів, що висвітлювала весь жах тих подій. 

У ЗОШ № 28 був проведений брейн – ринг на тему «Спалена історія Чернігівщини». Захід пам`яті  для учнів 5-х класів пройшов під назвою «Пам’ятаємо рідну історію», учні вшанували  загиблих хвилиною мовчання. Було проведено історичну гру «Корюівка -Хатинь. Два спалених світи». Також були проведені тематичні  години спілкування. Учні старшої школи переглянули фільм «Корюківська трагедія - злочин ІІ Світової війни».

У ЗОШ №30 відбулися: тематична виставка літератури у шкільній бібліотеці, години спілкування, радіолінійка «Ніколи більше», загальношкільна хвилина мовчання, виховний захід  «Корюківська трагедія» для 8-х класів, оформлено тематичний пересувний стенд. 

У ЗОШ № 14 відбулися наступні заходи: у 5-6 класах – виховні години з перегляду фільму «Корюківка: забута трагедія»; у 7-9 класах – перегляд та обговорення документального фільму «Корюківська трагедія, злочин проти людяності»; у 10-11 класах – учнівська конференція до 75-х роковин Корюківської трагедії.

У СЗСШ №1 проведено такі заходи: у всіх класах проведена Хвилина скорботи «Корюківська трагедія – національний символ скорботи» (01 березня 208 року); у бібліотеці організовано виставку документальної  та художньої літератури, присвячену 75-м роковинам Корюківської трагедії; у шкільному музеї організовано фотовиставку, присвячену 75-м роковинам Корюківської трагедії; для учнів 5-8 класів проведено виховні години «Корюківська трагедія назавжди в нашій пам’яті» (26 лютого – 02 березня 2018 року); «круглі столи» на уроках історії для учнів 9-11 класів, присвячені 75-м роковинам Корюківської трагедії.

  • Опубліковано: 5-03-2018, 11:54 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 1362 |

Виступ Клубу спортивного бального танцю «Аэліта»

03.03.2018 під керівництвом О.В.Мірошниченко в Міському палаці культури ім. В.Радченка відбувся святковий концерт Клубу спортивного бального танцю «Аэліта» під гаслом «Чарівна країна танцю».
Було представлено кращі номери колективу, а родзинкою став мюзикл на тему «Джунглі».
О.В.Мірошниченко, тренер «Аэліта» та учасники подарували феєричне дійство всім прихильникам танцювального мистецтва, насамперед – своїм рідним і друзям. Вихованці «АЕЛІТА» продемонстрували найвищий ступінь акторської майстерності, високу техніку виконання та щирість почуттів, створивши для глядачів справжнє свято танцю і краси.

  • Опубліковано: 5-03-2018, 11:31 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 891 |

З 19 березня розпочинається прийом заяв на оздоровлення дітей пільгових категорій

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради з 19 березня 2018 року розпочинає прийом заяв на оздоровлення дітей пільгових категорій.

Повідомляємо, що управління є координатором питань щодо оздоровлення дітей у місті, однак направленням безпосередньо до оздоровчих закладів та організацією оздоровчих послуг також займаються і інші управління міської ради, наприклад, управління охорони здоров’я та управління освіти (пришкільні табори).

До компетенції управління відносяться питання оздоровлення (загального, яке не потребує додаткового медичного або санаторного лікування або нагляду) виключно дітей шкільного віку (7 - 17 років), зазначених у Законі України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Відповідно до Постанови   Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 р. N 734 та доручення заступника голови – керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації № 04-10/6500 від 21.12.2016 року п. 1.4. «у  першочерговому  порядку  оздоровлюються діти-сироти, діти, позбавлені  батьківського  піклування;  діти, один із батьків яких  загинув  (пропав  безвісти)  у районі проведення антитерористичних  операцій,  бойових  дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок  поранення,  контузії  чи  каліцтва,  одержаних у районі проведення  антитерористичних  операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а  також   внаслідок  захворювання,  одержаного  у  період  участі  в  антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під  час  масових  акцій  громадянського  протесту  або помер внаслідок  поранення,  контузії  чи каліцтва, одержаних під час масових акцій  громадянського  протесту; діти, батьки яких загинули від нещасного  випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків». Тобто при прийомі заяв на оздоровлення на засадах загальної черги дітям вищезазначених категорій будуть (у разі наявності) пропонуватися путівки першочергово, навіть якщо заяви були подані пізніше інших (непершочергових) заявників.

У 2017 році всього заяви на оздоровлення були подані від 366 заявників. Можливості фінансування управління дали змогу оздоровити відповідно лише 131 дитину під час літньої оздоровчої кампанії, а саме:

1. ДТ «Чайка» (смт. Сергіївка Одеської обл.) – І зм. - 25 дітей, ІІ зм. – 27 дітей

2. ДОЗ «Сонячний берег» (смт. Сергіївка Одеської обл.) – І зм. – 13 дітей, ІІ зм. – 4 дітей

3. ДТ «Прибрежний» (Херсонська обл.) – І зміна – 4 дітей

4. ДОЗ «Дивосвіт» (смт. Седнів, Чернігівського району) – І зм. – 15, ІІ – 20, ІІІ – 23 дитини.

Таким чином, управління направило на  оздоровлення: 48 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, 37 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 3 дитини перебувають на д/обліку, 5 дітей-інвалідів, 12 талановитих та обдарованих, 24 дитини учасників бойових дій, 2- переселенці.

Заяви будуть прийматися щопонеділка з 15-00 до 18-00 та щочетверга з 11-00 до 14-00 (за умови наявності повного пакету документів у 2-х примірниках) за адресою вул. Всіхсвятська, 16 (відділ соціально-профілактичної роботи), телефон 670-453.

Для оформлення дитини на оздоровлення необхідні наступні документи:

- для дітей-сиріт –

· заява опікунів;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· копії свідоцтв про смерть батьків;

· довідка з місця проживання;

· витяг з рішення районної ради про призначення опікуна;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для дітей-інвалідів – (направляються у разі відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування)

· заява батьків або опікунів;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· копія посвідчення про належність дитини до цієї категорії;

· медичний висновок про можливість дитини перебувати на оздоровленні;

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

- для дітей, позбавлених батьківського піклування –

·        заява опікунів;

·        копія свідоцтва про народження дитини;

·   копія рішень суду про позбавлення батьків батьківських прав;

·        витяг з рішення районної ради про призначення опікуна;

·        довідка з місця проживання;

·     довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для дітей з багатодітних сімей –

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї;

· довідка про склад сім’ї видана за місцем проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для дітей з малозабезпечених сімей –

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· довідка про одержання державної соціальної допомоги по малозабезпеченості;

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· довідка з місця проживання;

· копія документу, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для талановитих та обдарованих дітей –

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· копія грамоти/диплому (І-ІІІ особисте або командне місце) міського, обласного. всеукраїнського чи міжнародного рівня (офіційні змагання або конкурси). При пред’явленні грамоти/диплому за командне місце надавати лист-клопотання керівника команди.

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

- для відмінників навчання –

·  заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· копії табелів про навчання за два останні роки з річними відмітками;

·  довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для рідних дітей з прийомних сімей –

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження дитини;

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

· копія розпорядження райдержадміністрації/міськвиконкому про створення прийомної сім’ї та довідка про склад сім’ї видана за місцем проживання;

для дітей, що перебувають на диспансерному обліку –

· заява батьків;

·  копія свідоцтва про народження дитини;

·  довідка 079-о щодо перебування на диспансерному обліку з обов’язковим записом „дитина перебуває на „Д”обліку.

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

- для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції -

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження;

· копія свідоцтва про смерть батька/матері;

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася  та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

- для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" -

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження;

· копія посвідчення учасника бойових дій;

· довідка з місця проживання;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки);

для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи -

· заява батьків;

· копія свідоцтва про народження;

· копія довідки про взяття на облік внутрішньопереміщеної особи;

· довідки, що дитина не оздоровлювалася та не відпочивала у 2018 році з навчального закладу та медичної установи (на момент відправлення у разі отримання путівки).

 З собою до оздоровчого закладу дитина повинна мати: медичну довідку форми 079/0, а також оригінал свідоцтва про народження або посвідчення, що надає пільги на проїзд залізницею.

  • Опубліковано: 5-03-2018, 09:25 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 1456 |