РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

АРХИВ
Листопад 2024 (101)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)

Назва закладу: Чернігівський дошкільний навчальний заклад №77

«Дельфін» Чернігівської міської ради Чернігівської області.
Вакантні посади: 
1. Помічник вихователя для дітей віком від 3х років (на постійне місце роботи).
2. Діловод (на постійне місце роботи).
Адреса закладу: м. Чернігів, вул. Захисників України, 15, тел. 3-70-80.

ЧСШ №1: Тиждень дорожнього руху

ЧСШ №1: Тиждень дорожнього руху

ЧСШ №1: Тиждень дорожнього руху

Тиждень дорожнього руху для молодших школярів - це цікавий фільм, загадки, вікторини та малюнки. З нетерпінням чекали на Світлофор. А він приніс дорожні знаки, ребуси, цікавинки. Мандрували дорогою, впізнавали знаки, зупинялись, пояснювали. Дотримуємось правил доронього руху!

Назва закладу освіти: Чернігівський ліцей №15 Чернігівської міської ради

Вакантна посада: прибиральник службових приміщень - 1 ст. 

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Козацька, 4Б.

Чернігівська гімназія №7: Профілактика туберкульозу

Чернігівська гімназія №7: Профілактика туберкульозу

З метою захисту здоров'я дітей, надання достовірної інформації про туберкульоз, профілактики його поширення серед учнів та формування навичок здорового способу життя, в листопаді в нашій гімназії медичною сестрою було проведено інформаційно-роз'яснювальну кампанію. У рамках заходу учні отримали важливі знання про природу туберкульозу, його симптоми, шляхи передачі та методи профілактики. Особливу увагу було приділено важливості вакцинації, дотриманню правил особистої гігієни, зміцненню імунітету через здорове харчування, фізичну активність і загартовування.

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. МІЛЬЙОНИ людських життів… Зважаючи на масштаб трагедії, у 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу. Третій рік ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – ушановані. Читати далі 

 

Гімназія №7 та ДНЗ №39: спортивні розвагиГімназія №7 та ДНЗ №39: спортивні розваги

25 листопада відбулися спортивні розваги спільно з вихованцями ДНЗ №39 та учнями 1-А класу Чернігівської гімназії №7. Діти брали участь у різноманітних іграх та змаганнях, що сприяло їхньому фізичному розвитку та створило позитивну атмосферу для спілкування між ровесниками.

Участь Чернігівської гімназії № 2 у проєкті «Театр для діалогу: ми є світові партнерами»

Участь Чернігівської гімназії № 2 у проєкті «Театр для діалогу: ми є світові партнерами»

Феєрверком позитивних емоцій та неймовірних вражень був сповнений фестиваль проєкту «Театр для діалогу: ми є світові партнерами», під час якого учасниці й учасники з різних закладів освіти презентували свої просвітницько-профілактичні вистави, узяли участь в майстер-класах, поспілкувалися один з одним. Команда нашої гімназії продемонструвала виставу, у якій була піднята тема упереджень Читати далі 

 День пам'яті жертв голодоморів у Чернігівській гімназії № 2

Вони зробили їжу зброєю... Кожного року у четверту суботу листопада Україна згадує мільйони, що загинули не просто від голоду, а від свідомого сталінського геноциду. Голодомор 1932–1933 років – це не стихійне лихо чи неврожай, а цілеспрямована спроба знищити націю українців. Минуло дев’ять десятиліть, але увесь світ досі не визнав Голодомор геноцидом. Цьогоріч пам’ять жертв вшановується в умовах нової війни – війни, де Росія знову вдається до геноциду, намагаючись стерти українську ідентичність.  Читати далі

День Гідності та Свободи в Чернігівській гімназії № 2

День Гідності та Свободи в Чернігівській гімназії № 2

Свобода завжди була і залишається серцем української ідентичності. Ми не просто прагнемо її — ми живемо нею. Двадцять років минуло від Помаранчевої революції, одинадцять — від Революції Гідності. Але наша боротьба за волю триває століттями. На майданах, у затінку барикад, під прицілом гвинтівок, під ударами системи — ми повсякчас обирали сміливість і незламність. Історію можна спробувати перекроїти чи викривити. Але стерти Україну з карти світу чи з сердець її людей неможливо. Під час двох революцій світ затамував подих, дивуючись нашій відвазі та єдності. Для когось це стало уроком, для нас — черговим доказом сили нашого духу. День ГІДНОСТИ та СВОБОДИ — це нагадування, ким ми є. Ми народ, для якого свобода — не вибір, а сенс буття. 

Чернігівська гімназія №11: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Чернігівська гімназія №11: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

    Голодомор 1932–1933 років — одна з найстрашніших сторінок в історії України. Ця трагедія, спричинена штучним голодом, забрала мільйони життів мирних українців. Голодомор був результатом політики радянського режиму, спрямованої на колективізацію сільського господарства та придушення українського національного спротиву.

    Голодомор був визнаний геноцидом українського народу багатьма країнами світу. Він залишив глибокі рани в історичній пам'яті України, проте водночас став символом незламності народу, його прагнення до свободи та справедливості.

     До вшанування пам'яті жертв Голодомору доєдналися і учні Чернігівської гімназії №11. Були проведені бесіди, усні журнали, відеоперегляди, онлайн-екскурсії до музеїв, на будівлі закладу освіти приспущено Державний Прапор України,  гімназисти та педагоги долучилися до акції "Запали свічку пам'яті". Сьогодні ми пам’ятаємо цю трагедію, щоб подібне ніколи не повторилося. Вшановуючи жертв Голодомору, українці демонструють свою єдність, пам’ять і повагу до предків, які стали жертвами нелюдського режиму.