Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14

E-mail

znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool3.pp.ua/ 

Директор закладу

Яковчук Олена Миколаївна

Телефон

676-332

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-3.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 28)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-3.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 18)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-3.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 12)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry3.rar [9 Kb] (cкачувань: 62)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-3.rar [9.83 Kb] (cкачувань: 19)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO3-2019.docx [16.31 Kb] (cкачувань: 57)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1354

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez3.rar [11.34 Kb] (cкачувань: 13)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring3.rar [12.7 Kb] (cкачувань: 43)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit3.rar [25.45 Kb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти

pryom3.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 49)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug3.rar [10.02 Kb] (cкачувань: 13)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено 25.02.2019

Пришкільний табір "Дружба" в ЗЗСО № 3

  3 червня в ЗЗСО № 3 відкрився  пришкільний табір «Дружба». Дуже цікаве та насичене життя розпочалося у дітей: відвідування театрів, філармонії, музеїв, кінотеатрів, зустрічі з цікавими людьми – представниками Приватбанку, відділу цивільного захисту населення, музичні та спортивні заняття, конкурси, концерти ті ін. А попереду ще багато цікавого!

Участь команд ЗЗСО №№ 2 та 3 у відкритті проекту ChAC

   01.06.19р у День захисту дітей в сквері ім.Б.Хмельницького на відкритті проекту ChAC учні 9-их класів ЗЗСО № 2 та ЗЗСО № 3  деботували на тему: «Чи потрібний Чернігову Зелений патруль?» Нашу школу представляли учні: Попело Анастасія – фіналістка національного етапу німецько-українського проекту «Молодь дебатує»; Агеєнко Орина, Ковбаса Іван, Рубан Єлізавета. Керівник групи – вчителі історії Корх І.М..

Дякуємо за запрошення та підтримку Катерину Литвин із туристично-інформаційного центру ЧМР.

Парад зірок-2019 у ЗЗСО № 3

Дякуємо за партнерську підтримку проекту Чернігівській міській раді, управлінню освіти Чернігівської міської ради, сім'ї Скивка, профспілковому та батьківському комітетам школи, ФОП Ігнатенко, Федерації бадмінтону, курсам англійської мови Just Go, пані Асатрян О, центру Level up, сім'ї Склярець!
Завдяки небайдужим громадянам та організаціям більше ста учнів-переможців та призерів олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань міського, обласного та Національного рівнів нагороджено різноманітними подарунками від солодощів до SMART-годинників, а наставники нагороджених були премійовані і нагороджені технічними засобами для осучаснення освітнього процесу! Найрезультативніші успіхи були відмічені відзнакою. 

Здобувачі освіти ЗОШ №3 створили власноруч смачний шедевр «Веселі карамелі»

Кінець навчального року - саме час для трохи розслабитись і збагатити свої знання позашкільною програмою. Учні 2-Б класу Чернігівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 на екскурсії не тільки дізналися багато нового про улюблені солодощі, а і мали можливість власноруч створити смачний шедевр «Веселі карамелі».

Екскурсія до КиєваЕкскурсія до Києва

Вихідні, батьки, друзі, зоопарк - чудовий рецепт гарного настрою для 1-Е Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Крім того, юні здобувачі освіти відвідали Музей Води. І діти, і батьки дізналися багато нового під час чудової екскурсійної програми.

Відкрита першість ЗЗСО № 3 з бадмінтону "Весняний кубок"

18 травня відбулася чергова відкрита першість ЗЗСО№3 з бадмінтону «Весняний кубок» серед дівчат, що навчаються в закладах загальної середньої освіти Чернігова. Ці змагання були започатковані у жовтні минулого року спільними зусиллями учителя фізкультури ЗЗСО№3 О. Мірошникова та президента клубу «СМЕШ» Г. Денисенка, і мали своєю метою поширення і розвиток бадмінтону як виду спорту, залучення учнів до активного дозвілля, пропаганду здорового способу життя. Дівчата-учасниці змагалися у двох вікових категоріях, продемонстрували значний прогрес в освоєнні технічних і тактичних прийомів гри, поліпшенні особистих фізичних якостей і показали наступні результати:

-молодша вікова група

І місце – Свиридова Валерія ЗЗСО№9;

ІІ місце – Карпенко Анастасія ЗЗСО№19;

ІІІ місце –АгаронянКрістіна ЗЗСО№3.

-старша вікова група

І місце –Нестерук Анастасія ЗЗСО№19;

ІІ місце – Артеменко Ксенія ЗЗСО№28;

ІІІ місце –Петренко Аліна ЗЗСО№3.

ЗЗСО№3 та клуб «СМЕШ» запрошують чернігівських школярів і учителів фізичної культури активно долучитись до розвитку бадмінтону в рідному місті і прийняти участь в наступних змаганнях, які відбудуться на початку наступного навчального року.

День безпеки на воді в ЗЗСО № 3

  За підтримки обласної рятувально-водолазної службі та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 16.05.2019 р. для учнів ЗЗСО № 3 відбувся День безпеки на воді. Були проведені дуже цікаві та корисні заходи: для учнів 2-Д класу – бесіда про правила поведінки на воді з демонстрацією мультфільму, серед учнів 5-х класів – конкурс малюнків, вікторина зі знання правил поведінки на воді, учні 5-а та 5-в класу провели практичне заняття на березі річки Стріжень з демонстрацією водолазного спорядження, показу правил рятування потопаючого та використання рятувальних засобів, правил надання медичної допомоги постраждалому, естафети, змагання. Наприкінці були підведені підсумки, визначені та нагороджені переможці.

День цивільного захисту в ЗЗСО № 3

17 квітня в ЗЗСО № 3 відбувся День цивільного захисту з метою практичної перевірки рівня набутих учнями умінь і якостей підготовки. У всіх класах пройшли виховні години с правил безпеки, учні старшої ланки підготували проекти, відеопрезентації  на дану тематику. Команда ДЮП «Палаючі серця», яка напередодні здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП, дуже яскраво виступила для учнів 2-х та 5-х класів. У цей день також була проведена екстрена евакуація учнів з приміщень. До цього заходу були залучені всі працівники школи, а також представники ДСНС України в Чернігівської області.