Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14

E-mail

znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool3.pp.ua/ (перебуває у розробці)

Директор закладу

Яковчук Олена Миколаївна

Телефон

676-332

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-3.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 18)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-3.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 11)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-3.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry3.rar [9 Kb] (cкачувань: 27)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-3.rar [9.83 Kb] (cкачувань: 11)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

3.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 45)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1272

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez3.rar [11.34 Kb] (cкачувань: 9)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring3.rar [12.7 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit3.rar [25.45 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom3.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 24)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug3.rar [10.02 Kb] (cкачувань: 6)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:26 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 167 |

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада: вчитель початкових класів (1 ставка). Умова: наявність сертифікату курсів ed-era.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14, тел. 676-332.

 • Опубліковано: 23-05-2018, 11:02 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 313 |

"Парад зірок" у ЗОШ №3

У ЗЗСО №3 пройшло свято Інтелекту, Праці й Таланту – Парад Зірок, на якому відзначили учнів та вчителів школи.  2017-2018 н.р. для  школи №3 був дуже плідним. 49 учнів  школи взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади. У порівнянні з минулим роком учні продемонстрували кращі результати. За результатами ІІІ етапу олімпіади учень школи Шоман Данило номінований до міської Дошки пошани та буде отримувати стипендію міського голови В. Атрошенка. Школа другий рік поспіль в 6-ці кращих за підсумками олімпіад серед освітніх закладів міста. Вперше за останні 5 років два учні  школи брали участь в Всеукраїнському етапі олімпіади з математики та хімії – Шоман Данило та Караван Богдан, двоє учнів, Фесенко Дарина та Бакуменко Богдан, вибороли перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у МАН (керівник В.А. Казимір).

Нагородження відбувалось у номінаціях: «Переможці олімпіад», «Юні науковці року», «Спортивна гордість року», «Обдарованість і творчість», «Лідер року»  та «Активіст року», «Клас року».

Не було б жодного переможця без віри в силу учня та без кропіткої, плідної праці вчителя. Вчитель, мов скульптор, що створює прекрасний шедевр, який возвеличується в очах інших. Тому з великою пошаною на святі відмітили працю вчителів, які підготували учнів-переможців олімпіад та конкурсів і методичні об’єднання вчителів, що продемонстрували цьогоріч найкращі результати.

Адміністрацією закладу було залучено більше 20 тисяч грн. позабюджетних коштів для того, щоб усі номінанти отримали подарунки, а найрезультативніші ще й - відзнаки «Гордість школи».

Учні, батьки та вчителі мали змогу зберегти у пам’яті урочистий момент відзначення скориставшись спеціально оформленою фотозоною «Гордість школи 2018».

 • Опубліковано: 22-05-2018, 18:45 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 48 |

Заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дню пам’яті та примирення у ЗОШ №3

Заходи, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дню пам’яті та примирення у ЗОШ №3

Ніхто не забутий ,на попіл ніхто не згорів

     Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть

     І доки є пам’ять в людей, і живуть матері ,

     Допоки й сини, що спіткнулись об кулі – живуть.

Пам’ять! Гірка пам’ять війни. Вона ніколи не згасне, вона ятрить мозок, збуджує уяву. Найвищою нагородою тих  хто уцілів, є життя, а  для загиблих – пам’ять.

У ЗНЗ №3 відбулися ряд заходів присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, Дню Пам’яті та Примирення. Учні та вчителі школи завжди з великою пошаною ставляться до всіх ветеранів, загиблих героїв, плекаючи пам’ять про них та їх великі подвиги.

Так, в рамках травневих дат,у школі провели Фестиваль патріотичної пісні, в якому брали участь учні 5-х та 10-х класів. У своїх виступах діти згадували полеглих героїв, тих, хто брав участь у Другій Світовій війні, учасників бойових дій на територіях інших держав, зоні проведення АТО та ООС. На фестивалі були присутні гості: сім’ї загиблих в Афганістані та зоні АТО, волонтери (Кожар Л.А., Харітонова Т.І.,Харитонова С.С., Харитонова Н.П. та Харитонов М.К., Запека О.М., Чередніченко М.М., Шанський М.М., Горошко А.)

Підтримуючи акцію «Ніколи знову» учні та вчителі закладу прийшли до школи з символом Дня пам’яті та примирення – червоним маком.

Учні 10-х класів та 9-А класу відвідали бібліотеку ім. Короленка, де відбулася зустріч з ветераном Другої Світової війни – Іваном Онищенком. Учні захопливо слухали розповідь героя, а після дарували йому квіти, кожен з них дякував ветерану за його подвиг.

Учні початкових класів школи підготували малюнки та листівки до Дня Перемоги, які були направлені до геріатричного пансіонату. Також діти разом з класними керівниками покладали квіти до пам’ятного меморіалу.

Учні 8-х, 9-х, 10-х класів відвідували ветеранів Другої Світової війни вдома і привітали їх зі святом Перемоги.

У школі на першому поверсі був створений пам’ятний стенд присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Учні школи взяли участь у міському заході до Дня Перемоги біля меморіалу Вічного вогню.

 • Опубліковано: 9-05-2018, 17:12 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 28 |

Нестандартні уроки з математики у ЗЗСО № 3

   Сучасні діти потребують сучасного підходу до процесу викладання. А організувати його зовсім не важко. Варто лише захотіти бути креативним.

   Як результат – щасливі, задоволені діти, що вже не вважають геометрію нудною…

   Краще за всі рецензії та коментарі до нестандартних уроків - враження учнів, для яких це все і відбувається. Ось  погляд на один з таких уроків учениці 8-Б класу (до речі  з поглибленим вивченням іноземних мов) Примаченко Катерини: «Сьогодні у нас відбувся дуже незвичайний урок геометрії. Учні нашого класу та наша вчителька Ільєнко Олена Вікторівна на життєвій практиці опрацьовували тему «Площа прямокутника та квадрата». Наш захоплюючий урок складався з декількох частин: об'єднання у мікрогрупи, вимірювання об’єктів у нашому чудовому сквері ім. Хмельницького та запис роботи у зошити. Родзинкою було саме виконання завдань на свіжому повітрі. Ми з рулетками вимірювали грані лавок, сходинки біля пам’ятника, плитку на монументі та плитку біля фонтану. Також ми проявили оригінальність і заздалегідь намалювали на асфальті біля школи малюнки, які включали в себе потрібні фігури: будинок, вікна, двері, рибку, вантажівку та повітряного змія. Більше того, у всіх команд були різні одиниці вимірювання, завдяки цій умові наша робота ставала ще цікавішою.

   На мій погляд, це гарний досвід, що може знадобитися у повсякденному житті. Такі завдання відпрацьовують гнучкість розуму, уважність, оригінальність та вміння працювати командою!».

 • Опубліковано: 3-05-2018, 18:00 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 200 |

 • Опубліковано: 2-05-2018, 23:08 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 29 |

День самоврядування у ЗОШ №3

Як краще зрозуміти іншу людину, як вчителю зрозуміти учня, а учню – вчителя? Вихід знайшли в Чернігівській школі №3, коли організували день самоврядування. 25 квітня в школі учні та вчителі помінялися місцями.

Здобувачі освіти замінили не тільки педагогічний склад школи, а й адміністрацію, секретаря, завгоспа, охоронця, бібліотекарів. Учні заздалегідь готувалися до цього дня, дізнавалися про свої обов’язки, розробляли конспекти уроків. Дублерами вчителів  в день самоврядування стали учні 6-11 класів.

Але не тільки діти могли відчути себе дорослими. Учителі сам організувалися у педагогічний клас. Педагоги  проявляли свою творчість на уроках художньої культури та музики, де навіть змогли заспівати в караоке. Також учителі продемонстрували свої знання на уроках української мови та математики. За кожен урок новоспечені учні отримували оцінки в щоденники, а на уроці математики – шоколадні медалі! У якості домашнього завдання педагогам пропонували з’їсти ці медалі! Так учителі змогли знову поринути в шкільні роки і зрозуміти, що учнем бути не легко. Самі ж учні зрозуміли, що вчителі важливі та що вчителем, як і учнем, бути нелегко.

Своїми враженнями з дня самоврядування всі без виключення могли поділитися у спеціально відведеному місці на першому поверсі школи. Ніхто з учасників дня самоврядування не залишився байдужим, кожен зробив висновки і тепер чекають наступного року і можливості здобути новий досвід!

 • Опубліковано: 27-04-2018, 23:37 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 28 |

 Vita brevis, littera longa!

«Життя  коротке, література – вічна!» Цей відомий латинський вислів став лейтмотивом  Тижня зарубіжної літератури , який традиційно відбувається   в закладі загальної середньої освіти № 3 наприкінці березня та присвячений  двом визначним датам-Міжнародному дню поезії та Міжнародному дню театру.

На учнів  з 5 по 11 клас чекало ціле розмаїття цікавих  пізнавальних подій: літературний квест  «Знайди літературного героя!», вікторина «Світ літератури», літературний брейн - ринг, конкурс знавців зарубіжної  літератури «Розумники і розумниці», дистанційний конкурс «Подорож країнами та епохами». Зануренню в літературну хвилю допомагали сучасні інсталяції  з книг та  крилаті вислови зарубіжних  авторів мовами світу.

Яскравим та хвилюючим фіналом  Тижня, створеного завдяки  співпраці  вчителів  зарубіжної літератури та талановитих  учнів, стала церемонія нагородження  в  літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського учнів різних класів, які брали участь у конкурсі та перемогли в ІІ Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower» на Всеукраїнському, регіональному та шкільному рівнях.

Діти і вчителі провели цікавий флешмоб із «вічним деревом літератури». Кожен учень приклеював до нього імпровізовану квітку, на якій було написано, що таке, на його думку, література, які функції вона виконує.
А наприкінці літературного вечора учениця 9-Г Єрко Дарина натхненно зіграла на роялі, який пам’ятає  зустріч з геніальним українським композитором М. Лисенком  у меморіальному будиночку, де багато років тому жив Михайло Коцюбинський. 

Радіймо з того, що в нас підростає таке талановите та обдароване покоління!

 • Опубліковано: 2-04-2018, 17:29 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 30 |

Вибори президента учнівського самоврядування у ЗОШ №3

15 березня 2018 р. в ЗОШ №3 відбулася важлива подія для учнів школи – вибори Президента учнівської ради школи. За право бути Лідером боролися чотири кандидати, учні 9-10-х класів: Литвиненко Кристина (9-Г), Лугіна Катерина (10-Б), Руденок Ірина (9-А), Усов Іван (10-А). Передвиборча гонка розпочалася дуже активно, всі кандидати розробили свої програми, агітаційні листівки, лозунги, які стали розповсюджуватися по всім класам школи. Кожен кандидат достойно провів агітаційну кампанію.

Кандидати в Президенти учнівської ради школи проводили зустрічі з учнями, де докладно презентували свої передвиборчі програми.

День виборів був дуже насиченим. Розпочався він з дебатів кандидатів в Президенти школи. Учні могли задати питання кандидатам щодо їх програм та цілей.

истина (9-Г), Лугіна Катерина (10-Б), Руденок Ірина (9-А), Усов Іван (10-А). Передвиборча гонка розпочалася дуже активно, всі кандидати розробили свої програми, агітаційні листівки, лозунги, які стали розповсюджуватися по всім класам школи. Кожен кандидат достойно провів агітаційну кампанію. 

Кандидати в Президенти учнівської ради школи проводили зустрічі з учнями, де докладно презентували свої передвиборчі програми. 

Після дебатів почалася «година тиші», кандидати зняли всі агітаційні листівки та плакати, які розміщувалися по школі. І нарешті настав момент самих виборів. Самі вибори організовувала шкільна виборча комісія на чолі з головою – Альоною Глузд, ученицею 10-Б класу. Шкільна виборча комісія підготувала бюлетені для виборів, списки учнів 7-11 класів, саме вони брали участь в виборах, скриньку для бюлетенів та кабінку для таємного голосування. Учні голосували по документам: учнівським квиткам, паспортам. Спостерігачі слідкували, щоб всі дотрималися правил проведення таємного голосування. Вибори тривали годину, після чого шкільна виборча комісія почала підрахунок голосів.

Явка учнів на вибори була не високою, всього 40,5%. За результатами підрахунку голосів, з великим відривом переміг Усов Іван, учень 10-А класу.

16 березня відбулося засідання Ради Лідерів, на якому Президент учнівської ради школи після прийняття присяги приступив до своїх обов’язків.

Учні голосували по документам: учнівським квиткам, паспортам. Спостерігачі слідкували, щоб всі дотрималися правил проведення таємного голосування. Вибори тривали годину, після чого шкільна виборча комісія почала підрахунок голосів.

 • Опубліковано: 17-03-2018, 13:11 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 68 |

Проект "солодка бібліотека" у ЗОШ №3

«Солодка бібліотека» - таку назву мав проект, розроблений і проведений учителями третіх класів спільно з працівниками бібліотеки ЗНЗ № 3. Дітям справді було солодко. І не лише від цукерок, якими вони ласували. «Солодким» і цікавим було саме дійство. Адже учні отримали масу задоволення від перегляду інсценівок, розгадування ребусів, загадок, участі у конкурсах. І скільки було радості, коли у назвах своїх улюблених цукерок діти знаходили відомі літературні твори. «Червона шапочка», «Гулівер», «Прометей», «Ясочка», «Котигорошко», «Три богатирі», «Пітер Пен» - ці улюблені дитячі цукерки виявлялись і назвами улюблених творів. Дивовижне – поряд.

 • Опубліковано: 26-02-2018, 14:00 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 61 |