Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14

E-mail

znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool3.pp.ua/ 

Директор закладу

Яковчук Олена Миколаївна

Телефон

676-332

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-3.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 22)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-3.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 13)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-3.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 10)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry3.rar [9 Kb] (cкачувань: 42)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-3.rar [9.83 Kb] (cкачувань: 12)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

3.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 59)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1272

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez3.rar [11.34 Kb] (cкачувань: 11)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring3.rar [12.7 Kb] (cкачувань: 40)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit3.rar [25.45 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom3.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 31)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug3.rar [10.02 Kb] (cкачувань: 9)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Екологічна акція «Змайструй годівничку – врятуй життя пташкам» у ЗЗСО №3

Учні 2-х класів ЗЗСО №3 долучилися до акції «Змайструй годівничку – врятуй життя пташкам».

Мета акції – привернути увагу до проблеми виживання птахів у зимовий період. Відомо, що впродовж зими через нестачу харчів і холод з 10 пташок виживає тільки 1 чи 2. Учні вдома разом з батьками, дідусями та бабусями виготовляли годівнички для пернатих друзів із різноманітних матеріалів: дерева, металу, пластикових пляшок, пакетів з-під соку тощо.

Виготовлені годівнички учні разом з класними керівниками розвісили на подвір’ї школи, у сквері Богдана Хмельницького  а також у місцях скупчення пташок. 
Діти з задоволенням розповідали, навіщо потрібні годівнички та що саме пташечки люблять їсти. У всіх учнів залишилися приємні враження та позитивні емоції від такої доброї справи. 

Благодійна акція "Побудь чарівником!" в ЗЗСО №3

У школі №3 до Дня Святого Миколая пройшла благодійна акція "Побудь Чарівником!". Кожен бажаючий міг до неї долучитися, залишивши солодощі в "кошику доброти" при вході до школи. Висловлюємо подяку небайдужим учням та їх батькам за активну участь. Вже сьогодні частину подарунків було доставлено до Чернігівського реабілітаційного центру.

Учні ЗЗСО №3 вітають вихованців ЧЦСПРД з Новим роком!

Сьогодні до нашої школи завітали незвичайні гості – маленькі вихованці Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Зустрічали їх учні 9-В класу ( кл.керівник Бас Т.А.) та 11-А класу ( кл.керівник Саковська Ж.Ю.) Вони провели екскурсію по школі, всі разом створили креативні новорічні ялинки, а на останок переглянули веселу розважальну новорічну програму. Наприкінці всі отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Ці подарунки зібрали батьки, учні та вчителі під час акції «Побудь чарівником».

Екскурсія до Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області

Учні 8-Г класу ЗОШ №3 відвідали Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області. Робітники управління вперше відкрили свої двері для екскурсії. Діти дізналися про основні напрямки діяльності управління, змогли побачити процедуру оформлення ID-карток та закордонних паспортів, зрозуміли значення паспорта для перебування за кордоном. Було цікаво, корисно і весело. Та ще учні отримали цінні подарунки. Дякуємо працівникам УДМС, що приділили нам свій дорогоцінний час, діти залишилися в захваті.

"Маленьке Міністерство початкової школи" в ЗЗСО №3

Серед учнів 3-4-х класів в ЗЗСО №3 створили "Маленьке Міністерство початкової школи" (ММПШ) від кожного класу було обрано по 3 представники-міністри освіти, культури та спорту. Кожен обраний учень буде відповідати саме за свій напрямок роботи. Засідання ММПЧ проходитиме один раз на два тижні, де всі присутні будуть висловлювати побажання та пропозиціїї класу для удосконалення начальної та виховної роботи в школі.  Кожен клас самостійно обрав учнів яким довірити таку важливу місію анонімним голосуванням.

Проект "Учитель на годину!" у ЗЗСО №3

У ЗЗСО №3 розпочався та триває дуже цікавий унікальний проект "Учитель на годину!". На протязі двох тижнів, будь-хто з батьків може спробувати себе у ролі вчителя та провести урок у класі, де навчається його дитина. Кожен, хто бажає, може самостійно обрати напрямок та спосіб подачі матеріалу учням і донести інформацію з навчального предмету, організувати виховну годину, годину спілкування або ж майстер-клас. Таким чином, всі учасники проекту зможуть обмінятися досвідом, відкрити нові горизонти та змінюватись разом на краще!

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В ЗЗСО №3ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В ЗЗСО №3ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В ЗЗСО №3   

 

 

 

 

 

 

 

6  грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй  Батьківщині.
     Проте День Збройних сил України — це насамперед свято та честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

     З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та з метою патріотичного виховання молоді  у ЗЗСО № 3 були проведені дуже цікаві заходи та зустрічі. З презентацією своєї книги до учнів 5-7-х класів була запрошена волонтер, автор книги «Аліска - фронтова лисичка» Олена Мокренчук. В бібліотеці оформлена виставка книг та періодичних видань, присвячених Дню Збройних Сил України. До учнів 11-х класів прийшли офіцери цівільно-військового співробітництва оперативного командування  «Північ»  капітан Пененко Т.В. та майор Булах О.В.. Учні 7-х класів запросили до себе волонтера Жіночої Сотні Горошко А.Ю., бійців АТО Ломакіна Дениса та Гордієнко Олександра. Діти, які навчаються в 6-х класах зняли відеозверення на підтримку своїх Захисників та прийняли участь у Всеукраїнському флешмобі «Дякуємо Захисникам». Малюнки, вірші, листі та подарунки передали діти нашім бійцям в ООС. Яскравими та незабутніми були військово-спортивні змагання серед юнаків 10-11-х класів. На цьому святі наших хлопців привітав  зразковий художній колектив студії сучасного танцю Бродвей (керівник Слободська-Кислиця Т.А.).

Урок доброти до дня людей з обмеженими можливостями ЗЗСО №3

   Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, прогресивне людство засвідчує цим, що ця категорія громадян зпотребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

   У музеї Коцюбинського пройшло свято з запрошенням людей з обмеженими можливостями. Учні 4-Г класу ЗЗСО №3 підготували привітання: Коновалова Діана, Дорошенко Дар’я, Левковський Михайло, Шаговка Поліна та Батюг Вероніка співали пісні та танцювали, а Максименко Маргарита прийняла участь в виставці робіт прикладного мистецтва.

   Учасникам та гостям дуже сподобалося це свято.

Екологічну акцію провели у ЗЗСО №3

    Добрі вчинки – це наші спроби зробити світ кращим. Тому  школа №3 провела екологічну акцію зі збору макулатури та відпрацьованих батарейок «Зробимо наше місто чистим». Здавши папір на переробку, це крок до збереження  лісу – зелених легень нашої планети. Загалом, зусиллями усієї школи було зібрано 2782 кг макулатури та 45 кг батарейок. Збір проводився протягом жовтня-листопада, а участь брали як учні початкової та старшої школи, так і вчителі з батьками. І це неабиякий внесок у зелену скарбничку людства, що вказує на небайдужість до нашого майбутнього.