Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14

E-mail

znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool3.pp.ua/ (перебуває у розробці)

Директор закладу

Яковчук Олена Миколаївна

Телефон

676-332

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-3.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 3)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-3.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 1)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-3.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 1)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry3.rar [9 Kb] (cкачувань: 5)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-3.rar [9.83 Kb] (cкачувань: 2)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

3.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1272

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez3.rar [11.34 Kb] (cкачувань: 3)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring3.rar [12.7 Kb] (cкачувань: 5)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit3.rar [25.45 Kb] (cкачувань: 2)

Правила прийому до закладу освіти

pryom3.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 5)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug3.rar [10.02 Kb] (cкачувань: 1)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:26 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 38 |

        Канікули – довгоочікуваний час не тільки для школярів, а й для педагогів. Учителі Чернігівської ЗОШ № 3 зимові вакації провели з користю: і відпочили, і добре підготувалися до роботи в другому семестрі.

         Сьогодення диктує нові правила: цінність матимуть лише ті працівники, що володіють необхідними ресурсами для реалізації своїх ідей, творчих задумів. Тому адміністрація школи під час планування роботи на зимові канікули зробила акцент на особистісний розвиток, професійне зростання кожного вчителя, використання як зовнішнього так і внутрішнього ресурсу педагогів закладу для  підвищення фахового рівня.

         У школі з 23.12.17 по 14.01.18 відбулася ціла низка традиційних методичних заходів: засідання педагогічної ради, шкільних методичних об’єднань, «круглий стіл», консультації з психологами.

         14 учителів школи мали щасливу нагоду долучитися до запропонованого директором Методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради Яніною Тимошенко тренінгу «Інноваційні освітні інструменти для сучасного вчителя». Автор та викладач курсу, вчитель-новатор Ново-Печерської школи м. Києва Юрій Гайдученко, поділився з колегами практичними прийомами впровадження онлайн-ресурсів, ігрових та релакс-технологій в освітній процес. А вчителі-учасники курсу відчували себе учнями, «гугнили», гралися, розшифровували інформацію з QR-кодів.  І, навіть після  8 годинного тренінгу, не стомилися, а, вмотивовані і переповнені натхнення, планували реалізацію апробованого матеріалу у себе на уроках.

         Крім того у межах школи, було організовано взаємне навчання за запитом. Учителі школи за зручним для кожного графіком мали можливість удосконалити свої навички в роботі з комп’ютером, підвищити рівень володіння українською та англійською мовами. Обмін один з одним знаннями та емоціями створював позитивний настрій спілкування. Слід зазначити, що майстер-класи давали не лише досвідчені педагоги школи, а й молоді спеціалісти.

Завдячуючи батькам одного з учнів школи, а саме директору Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Даниленку Ігорю Валентиновичу, 6 груп учителів (майже весь колектив школи) протягом канікул відвідали практичні заняття з першої медичної допомоги. Педагоги ознайомилися з протоколами надання допомоги та дізналися про родзинки досвіду практиків, що надали можливість кожному учаснику оволодіти практичними навичками порятунку як дорослих, так і дітей. Слід зазначити, що заняття проводилися з використанням відповідних засобів і матеріалів. Учителі відмітили ефективність та важливість збагачення досвіду поведінки в надзвичайних ситуаціях. Учителі ЗНЗ №3 висловили щиру вдячність за високий рівень професіоналізму фельдшерам навчально-тренувального відділу: Ткаченко С.М.,  Суклеті А.О., Копиш Л.І., Болотному С.М. – та сподівається на подальшу співпрацю.

         Отже, педколектив школи обрав оптимальний для себе варіант проведення канікул. Правильно організована перерва в роботі з дітьми допомогла вчителям не лише швидко «перезавантажитись», а й опанувати нові педагогічні координати і в гарному настрої та доброму здоров’ї далі працювати. 

Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3Поки учні відпочивали, учителі працювали: канікули в школі №3

 • Опубліковано: 13-01-2018, 08:05 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 5 |

Відкриття шкільної новорічної ялинки у ЗОШ №3Відкриття шкільної новорічної ялинки у ЗОШ №319 грудня у ЗНЗ № 3 відбулося урочисте відкриття новорічної шкільної ялинки. 

Справжнім дивом для дітей стала поява всіма бажаного гостя – Святого Миколая. Він пригощав солодощами та вітав дітей зі святом. У школі працювала пошта Св. Миколая, куди діти кидали свої листи з побажаннями до Миколая. На відкритті ялинки Миколай відзначив тих дітей, які написали найщиріші та найдобріші листи до нього, хто побажав миру і злагоди іншим людям: своїм однокласникам, сім’ї, друзям, нашій школі, місту і нашій Україні.

На святі був присутній ще один гість – Лісовий Андрій Миколайович – заступник голови Парафіяльної ради козацької православної громади собору Св. Катерини. Завдяки його ініціативі булопроведено акцію «Напиши листа бабусі». Саме роботи учнів ЗНЗ №3 були відібрані на конкурсі малюнків до дня Св. Миколая і надруковані на спеціальних конвертах та плакатах, що прикрасили актову залу школи. Святий Миколай разом з Лісовим Андрієм Миколайовичем вручали діткам авторські конверти та солодощі, а потім разом відкрили шкільну ялинку. Головною ідеєю свята була  думка: «День Св. Миколая – це свято милосердя, свято доброти, прощення, любові до ближніх. Наслідуймо добро і вчинки Святого Миколая, адже кожен з нас зможе стати чарівником!».

 • Опубліковано: 21-12-2017, 14:53 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 33 |

 Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3«Милосердя», « любов», «співчуття» - які важливі для кожної людини ці слова!

 Відчути їх значення  всім серцем змогли  учні 10-А класу ЗНЗ № 3 м. Чернігова, які разом зі своїм класним керівником  Саковською Ж.Ю. напередодні  Дня Св. Миколая  завітали до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1. Їх тепло та гостинно  зустрічали 30 вихованців Центру віком від 3 до 16 років. Гості привітали дітей з прийдешніми святами та подарували  не тільки солодощі та приладдя  для розвитку і творчості, але намагалися передати  маленьким  мешканцям Центру  частинку  свого душевного тепла. Учням 10-А класу  вдалося створити справжню казку: перед вдячними глядачами лунали весели  пісні (Дяченко І.), проходив майстер-клас з волейболу  (Кульгейко Д. та Седляр Д.), зачаровувала магія справжнього цирку (Книр М.) та подарували кожному лист від Святого Миколая.

Весело та затишно  було малечі у колі справжніх друзів! Проводжали гостей з надією на нову зустріч.

Цей урок добра та любові був важливим для кожного, тому  нехай естафета милосердя буде нескінченною!

Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3Естафета добра та милосердя в ЗНЗ № 3

 • Опубліковано: 16-12-2017, 13:09 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 82 |

Тиждень права у ЗОШ №3Тиждень права у ЗОШ №3Тиждень права у ЗОШ №3

 • Опубліковано: 14-12-2017, 21:13 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 57 |

Свято Андрія Первозванного ЗНЗ № 3

 

 • Опубліковано: 14-12-2017, 12:53 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 8 |

      Екскурсія до м.Києва ""Екпериментаніум" "Аптека-музей" учнів ЗОШ №310 грудня 2017 року учні 8 – х класів ЗОШ № 3 разом зі своїми класними керівниками: Бас Т.А., Скок В.Є., Шак О.Є., Палютою О.В. їздили на екскурсію до м. Києва .

   У рамках подорожі завітали до старовинної  Аптеки – музею на Подолі, яка з’явилася в 1728 році  й проіснувала 111 років. Колекція нараховує понад 50 000 експонатів.

  Восьмикласники з цікавістю розглядали  хату знахарки, лабораторію алхіміка, обійшли всі 12 зал музею.

Опинившись у аптеці 1728 року, де не тільки торгували ліками, а ще їх і виготовляли,  дійшли висновку, що аптека 2018 року – це скоріш магазин із продажу ліків сумнівної якості.

     Опісля відвідали Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» - місце, де наука стає справді цікавою! Окрім інтерактивної екскурсії гіди влаштували видовищне навчально-розважальне реактив – шоу  у якому учні були безпосередніми учасниками дійства й перетворилися на справжніх дослідників.

 

Екскурсія вдалася не лише пізнавальною, але й надзвичайно цікавою.

Екскурсія до м.Києва ""Екпериментаніум" "Аптека-музей" учнів ЗОШ №3Екскурсія до м.Києва ""Екпериментаніум" "Аптека-музей" учнів ЗОШ №3Екскурсія до м.Києва ""Екпериментаніум" "Аптека-музей" учнів ЗОШ №3Екскурсія до м.Києва ""Екпериментаніум" "Аптека-музей" учнів ЗОШ №3

 • Опубліковано: 11-12-2017, 17:34 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 17 |

21 листопада 2013 р. українці голосно заявили про своє бачення майбутнього України, вийшовши на Євромайдан. Прагнення жити у вільній європейській країні ми виборюємо й досі.

Діти 1-4 класів виготовили прапорці в державних кольорах, а учні 5-11-х класів на знак солідарності з євроінтеграцією наклеїли їх на стенд «Україна - європейська держава» , що символізує прагнення бачити нашу країну в європейській сім’ї.

Сьогодні, 21.11.2017р., учні школи № 3 своєю акцією  вкотре підтвердили ідеали Майдану.

Акція «Україна - європейська держава» в ЗНЗ № 3Акція «Україна - європейська держава» в ЗНЗ № 3Акція «Україна - європейська держава» в ЗНЗ № 3

 

 • Опубліковано: 22-11-2017, 20:19 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 26 |

Зустріч учнів школи з представниками провідних ІТ-компаній ЗНЗ№331 жовтня в ЗНЗ № 3 відбулася зустріч учнів10-11-х класів із представниками ІТ-компаній. Учнів випускних класів інформували про ІТ-спеціальності та професії у ІТ-сфері.

 

Райчинець Євгенія, учениця 10-Б класу: «Мені дуже сподобалась ця зустріч. Я дізналася багато цікавого, що відбувається в ІТ-сфері. Спеціалісти розповіли про переваги роботи в сфері ІТ, як нові технології заповнюють наше життя. Особисто я дізналася багато чого про розвиток ІТ у Чернігові. Я зрозуміла, що працювати у цей сфері дуже перспективно. Також у нашій країні не вистачає кваліфікованих спеціалістів у цій галузі».

 • Опубліковано: 1-11-2017, 08:52 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 30 |

Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"20 жовтня Чернігівська загальноосвітня  школа №3 прийняла естафету в загальнообласній акції «Війна, якої немає...»

 

Учні навчального закладу, а їх зібралося близько 300, не тільки відвідали виставку й переглянули фільм  у  Кінокультурно-мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді, але й підготували яскравий флешмоб.

«Ми прогнемо миру в нашій Україні!» - це головний посил, який школярі передають своїми рухами та танцем. Їх енергійність, цілеспрямованість і любов до власної країни не дають навіть найменшого шансу сумніватися у світлому майбутньому України.​

Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"
Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"
Близько 300 учнів ЗНЗ №3 долучилися до акції "Війна, якої немає!"

 • Опубліковано: 21-10-2017, 22:54 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 90 |