Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14

E-mail

znz03@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool3.pp.ua/ 

Директор закладу

Яковчук Олена Миколаївна

Телефон

676-332

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-3.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 22)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-3.rar [1.13 Mb] (cкачувань: 13)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-3.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry3.rar [9 Kb] (cкачувань: 37)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-3.rar [9.83 Kb] (cкачувань: 12)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

3.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 59)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1300

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1272

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez3.rar [11.34 Kb] (cкачувань: 11)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring3.rar [12.7 Kb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit3.rar [25.45 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom3.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 29)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug3.rar [10.02 Kb] (cкачувань: 9)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

ЗЗСО №3: День української писемності та мови

Видатний знавець української мови Д. Павличко писав: «Українська мова не бідна, не вульгарна, не кривоуста. Вона має свою особливу музикальність. Ця незбагненна душа нашої мови, як золотоносна ріка, виблискує на хвилях народної пісні, переливається в душу нації, творить чуттєву нерозривність українського серця й української землі. Геніальні композитори Моцарт і Бетховен, Глинка й Чайковський, Барток і Стравінський скористалися українськими мелодіями у своїй творчості, а це значить, що вони чули вібрацію найвищих небес нашої мови.

Українська мова не вчора придумана. Вона – не сирота, вона має слов'янську родину і світову славу. Вона має все».
  Успіхи людини в житті, її взаємини з іншими членами суспільства значною мірою залежать від уміння спілкуватися. Мова – найважливіший універсальний засіб спілкування людей, до якого можуть входити, крім висловлення думок, почуття і волевиявлення. Українська літературна мова належить до найпоширеніших високорозвинених мов світу.

  Щороку саме в День української писемності та мови проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до якого приєднуються і українці за кордоном. Найголовніше в ньому – це і перевірка знань, а також солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.  

  Учні ЗЗСО № 3 сьогодні прикрасили двері своїх класних кімнат висловами про мову, випустили стіннівки, а також приєдналися до написання диктанту. І зараз нетерпляче чекають на результат.

Німецько-український проекту «Молодь дебатує»

  09 листопада в рамках німецько-українського проекту «Молодь дебатує» відбулася зустріч між учнями 2-ї та 3-ї шкіл (керівник – вчитель історії Корх І.М.) з метою визначення – кто буде представляти Чернігів на регіональних дебатах. 

Тиждень педагогічної майстерності вчителів фізичної культури у ЗЗСО №3Тиждень педагогічної майстерності вчителів фізичної культури у ЗЗСО №3

З 06 по 09 листопада 2018 року в закладах загальної середньої освіти пройшов тиждень педагогічної майстерності вчителів фізичної культури. Педагогічну майстерність ЗЗСО №3 продемонстрували вчителі: Мірошников О.В. – майстер клас «Гирьовий хортинг» - 10, 11 клас, Шаповаленко В.І. – майстер клас «Кросфіт - як інновація на уроці фізичної культури» - 10 клас. Учителі показали високий рівень педагогічної майстерності та продемонстрували цікавий підхід до викладання свого предмета. Відбулося спілкування та обмін досвідом з колегами.

Зустріч з психологом ЗЗСО №3

      У ЗЗСО № 3 відбулася зустріч Катерини Волкової, психолога, педагога, музиканта з учнями 9-10-х класів на тему «Основи сексуального виховання для підлітків». Метою зустрічі було надання інформації про усвідомлений вибір своїх стосунків, гендерний розвиток та зважений вибір у житті. Були розглянути актуальні питання для підлітків, а саме: стать та сексуальність, взаємовідносини та почуття, безпека, гігієна та здоров’я. Діти та вчителі отримали позитивні враження від цієї зустрічі.

У ЗЗСО №3 вшанували жертв Батуринської трагедії

Учні ЗЗСО № 3 віддали данину пам’яті жертвам одного з найтрагічніших епізодів української історії – знищення російськими військами гетьманської столиці Батурин та жорстокої розправи над його мешканцями 2 листопада 1708 року. За оцінками істориків, жертвами масового вбивства стали від 11 до 15 тисяч містян. В школі були проведені виховні години та перегляд відеофільмів, присвячених цієї трагедії.

Урок безпеки в ЗЗСО№3Урок безпеки в ЗЗСО№3

Життя і здоров’я дітей – найважливіші цінності нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент на майбутнє. Та й у сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

У ЗЗСО № 3 для учнів 4-х класів було проведено урок безпеки працівниками ДСНС – підполковником служби цивільного захисту Євгенієм Дубиною та начальником групи піротехнічних робіт Михайлом Ільєвим.

Фахівці розповіли про основні причини пожеж, як діяти у разі виникнення пожежі вдома. Дітям продемонстрували різні види вогнегасників та  навчали на практиці, як ними користуватися.

          Учням було представлено цілий арсенал вибухової зброї та засоби захисту піротехніків. Діти дізналися, як рятувальникам вдається знешкоджувати цю небезпечну зброю. Також їх ознайомили з  правилами поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.  

Знання цих  правил допоможе  дітям  зберегти своє життя та здоров’я, адже саме діти шкільного віку часто потрапляють у небезпечні ситуації.

Учні школи вітали гостей яскравими музичними номерами.

Відкритий  «Осінній» Кубок ЗЗСО№3 з бадмінтону

27.10.18 в Чернігові були проведені змагання з бадмінтону серед школярів—відкритий «Осінній» Кубок ЗЗСО№3

     Ініціаторами цього турніру виступили: учитель фізичної культури ЗЗСО№3 Олександр Мірошников і президент аматорського клубу з бадмінтону «СМЄШ» Григорій Денисенко. Захід мав за мету популяризацію видів спорту, що недостатньо розвинені в м. Чернігові, впровадження в шкільну програму з фізкультури нових варіативних модулів, пропаганду здорового способу життя серед учнів ЗЗСО. Учасниками змагань були дівчата, що навчаються в школах міста, які виборювали першість у двох вікових категоріях.  

 

Переможницями та призерками турніру стали: 

Категорія 2003-2004 р. н.                   
          1 
місце – Артеменко Ксенія ЗЗСО №28.
          2 місце—Нестерук Анастасія ЗЗСО№19. 
          3 місце—Петренко Аліна ЗЗСО№3.

Категорія 2005-2006 р. н.

          місце—Свиридова Валерія ЗЗСО№9.

           місце—Агаронян Крістіна ЗЗСО№3.

           місце—Вільнівецька МаргаритаЗЗСО№11.

Організатори змагань запрошують учнів шкіл міста Чернігова та їх учителів фізкультури до участі в наступному, відкритому «Весняному» Кубку ЗЗСО№3 з бадмінтону, що відбудеться у квітні 2019 року.

Профілактика туберкульозу в ЗЗСО №3

 У ЗЗСО №3 була спрямована робота на обізнаність дітей, учнівської молоді та їх батьків з питань профілактики туберкульозу. В школі  були проведені виховні заходи, зокрема конкурси творчих робіт «Збережи своє життя. Дитинство без туберкульозу», виставка малюнків, стінгазет, інформаційних бюлетенів.

"Гетьманську столицю" відвідали здобувачі освіти ЗЗСО №3

Теплого осіннього дня учні 8-9 класів Чернігівської ЗЗСО №3 разом із класними керівниками  відвідали Національний історико-культурний заповідник. "Гетьманська столиця", що знаходиться у місті Батурин (Чернігівська обл.)
          Екскурсія вразила безцінними пам'ятками архітектури, культури, історії, археології та природи: палацово-парковий ансамбль К.Розумовського, Будинок генерального судді В.Кочубея, Музей археології Батурина, Воскресенська церква - усипальниця гетьмана К.Розумовського, парк Кочубеївський, Цитадель Батуринської фортеці, пам'ятник жертвам Батуринської трагедії 1708 року. Поїзка залишила незабутні враження і дозволила поглибити учням свої знання з історії України.