Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14030.м.Чернігів,вул. Всіхсвятська, буд.4

E-mail

znz27@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

cnschool27.at.ua

Директор закладу

Піун Олена Петрівна

Телефон

3-12-34

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut27.rar [1.78 Mb] (cкачувань: 14)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenzii27.rar [655.14 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura27.rar [12.4 Kb] (cкачувань: 10)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Kadry27.rar [10.46 Kb] (cкачувань: 38)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program27.rar [14 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO27-2019.docx [14.08 Kb] (cкачувань: 17)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

900

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

732

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez27.rar [11 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми по предметам та паралелям класів, у відсотках, прізвища учнів та вчителів не вказуються – за грудень і за травень поточного навчального року).

monitoring27.rar [60.24 Kb] (cкачувань: 18)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit27.rar [341.46 Kb] (cкачувань: 15)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад і правила прийому для закладів нового типу)

pryom27.rar [10.22 Kb] (cкачувань: 12)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений стаціонарним пандусом, в туалетних кімнатах на першому поверсі розширені дверні пройоми, встановлені поручні для дітей, що пересуваються на візках, обладнана медіатека

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Інформацію оновлено: 25.02.2019

Зустріч колективів учнів і педагогів шкіл № 6 м. Чернігова та м. Слов'янська Донецької області

27 березня п¢ятий рік поспіль зустрічалися колективи учнів і педагогів шкіл № 6 м. Чернігова та м. Слов'янська Донецької області. Традиційно цей захід відбувся на базі 8 навчального центру Держспецтрансслужби, в теплій та дружній атмосфері. Учні ЗЗСО № 6 м. Чернігова привітали гостей зі сходу святковим концертом та сувенірами, виробленими власноруч. Також до привітань долучився військовий оркестр навчального центру.

Нещодавно в нашій школі відбувся конкурс "Патріот" для знавців української мови, літератури, культури, традицій та історії нашого народу. Цьогоріч до участі долучилися учні 5-А, 5-Б та 6-в класів.

Учні 9-А класу ЗОШ №27 на чолі з вчителем географії Петренко Т.К. провели урок презентацію на тему збереження водно-болотних угідь та обговорили Рамсарську конвенцію.

Примітка: Рамсарська конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (англ. The Convention on Wetlands of International Importance, especially as Waterfowl Habitat) — міжнародна конвенція, що була підписана 1971 року в місті Рамсар, Іран.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: 1. Учитель фізики (10 годин) - на час відсутності основного працівника - 04.02.2019 вакансія закрита.

                      2. Учитель інформатики (14 годин) - на час відсутності основного працівника.

Адреса закладу освіти: вул. Всіхсвятська, буд.4, тел. 3-12-34.

Правова конференція для учнів 10-х класів ЗОШ №27

У рамках проведення тематичного тижня, під керівництвом Андрєєвої Наталії Євгенівни, вчителя правознавства та історії, відбулась традиційна правова конференція для учнів 10-х класів ЗОШ №27, щодо побудови ефективного механізму захисту прав дитини, її обов'язків та профілактики булінгу в школі.

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала ЗОШ №27Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала ЗОШ №27

Сьогодні, 26 жовтня, у Чернігові з робочим візитом перебуває Дружина Президента України Марина Порошенко. Загалом цей візит спрямований на вивчення впровадження інклюзивної освіти на Чернігівщині.

Під час відвідування чернігівської загальноосвітньої школи №27 Перша леді презентувала проект Школи «Бути батьками», який сприятиме включенню батьків учнів з особливими освітніми потребами в навчальний процес, їх підготовку до виховання та взаємодії з дітьми. Вона оглянула сучасну шкільну медіатеку, створену за типовим проектом Фонду Порошенка. А ще відвідала урок математики у 1-Б класі, де навчається дитина з особливими освітніми потребами. Також поспілкувалася з батьками та освітянами, які безпосередньо впроваджують нові підходи до навчання.

- Чернігів та область активно впроваджують інклюзивну освіту. Наразі майже кожна п’ята школа області застосовує інклюзивні принципи освіти. І дуже важливо, що вони запрацювали на всіх рівнях – дошкільному, шкільному, професійно-технічному та позашкільному. Наразі майже 200 «особливих» дітей відвідують гуртки та секції. Інклюзія є нормою цивілізованого світу і невід’ємною частиною Нової української школи, — наголосила Марина Порошенко.