РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

АРХИВ
Травень 2025 (51)
Квітень 2025 (77)
Березень 2025 (81)
Лютий 2025 (101)
Січень 2025 (90)
Грудень 2024 (113)

 

Чернігівська гімназія № 2 Чернігівської міської ради

Адреса

14013, м. Чернігів, вул. Паркова, 13

E-mail

 

chernigiv02@gmail.com

Сайт закладу

посилання на сайт

Директор закладу

Горнюк Наталія Миколаївна

Телефон

(0462) 675-843

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Переглянути

Ліцензії на провадження освітньої діяльності:

Ліцензія

Структура та органи управління закладу освіти:

переглянути

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами:

переглянути

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

переглянути

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

2.pdf [94.17 Kb] (cкачувань: 23)

Ліцензований обсяг 

1860

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

886

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

перегялнути

Результати моніторингу якості освіти

переглянути

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

переглянути

 

Правила прийому до закладу освіти

переглянути

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

 переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Профілактика булінгу: 

Матеріали на сайті закладу освіти

Переглянути

Оновлено: 24.04.2025

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Чернігівській гімназії № 2Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Чернігівській гімназії № 2

З 5 по 9 травня у  гімназії проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності — щорічні профілактичні дні, покликані підвищити рівень обізнаності учнів з питань особистої та громадської безпеки.
Участь у заходах брали здобувачі освіти всіх класів — від найменших до старшокласників.
Упродовж тижня було реалізовано різноманітні форми роботи:
– перегляд відеороликів із подальшим обговоренням для учнів 1–4 класів. Діти дізналися про безпечну поведінку в інтернеті, правила дій у разі пожежі, основи мінної безпеки. Відео були підібрані з урахуванням вікових особливостей учнів і сприяли розвитку навичок критичного мислення;
– бесіди з фахівцями на тему вибухонебезпечних предметів і дій у разі виявлення підозрілих об’єктів. Учні середньої ланки обговорювали ризики, пов’язані з мінною небезпекою, навчилися алгоритму дій у небезпечних ситуаціях, познайомилися з макетами вибухівок;
– заняття з кібербезпеки, на яких учні ознайомилися з основними загрозами в цифровому просторі, зокрема шахрайством, кібератаками, онлайн-грумінгом, і розібралися, як захистити себе в мережі;
– години спілкування, присвячені протидії втягненню дітей у протиправну діяльність через інтернет. Учні вчилися розпізнавати небезпеки, аналізувати інформацію та звертатися по допомогу в разі потреби;
–заняття на тему безпечного працевлаштування були особливо актуальними для учнів 9 класів. Йшлося про легальне працевлаштування, трудові права неповнолітніх, а також про шахрайські схеми, з якими можна зіткнутися під час пошуку роботи;
– зустрічі з інспекторами та курсантами, які ділилися реальними прикладами зі своєї практики, викликали жвавий інтерес серед учнів та сприяли формуванню усвідомленого ставлення до питань безпеки.
Завершальним акордом тижня стала участь у конкурсі дитячих малюнків «Безпека в житті – життя в безпеці», де учні відобразили своє бачення важливості дотримання правил безпеки у повсякденному житті.
Тиждень безпеки пройшов насичено, цікаво та змістовно. Ми впевнені: знання, отримані під час заходів, допоможуть дітям бути уважними, обачними та відповідальними як у реальному, так й у віртуальному світі.   

Назва закладу освіти: Чернігівська гімназія № 2 Чернігівської міської ради 

Вакансії: 1) вихователь ГПД – 1 ставка;

2) педагог-організатор - 1 ставка;

3) інженер-електронік - 1 ставка.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Паркова, 13, т. (0462) 675-843.

День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Чернігівській гімназії № 2

8 травня ми вшановуємо пам’ять мільйонів людей, чиє життя обірвала Друга світова війна. Схиляємо голови перед подвигом українців, які боролися з нацизмом, і пам’ятаємо: український народ зробив величезний внесок у перемогу над злом, яке загрожувало світу.
Сьогодні історія знову постукала в наші двері. У ХХІ столітті ми змушені виборювати свободу і гідність у новій війні — проти рашизму. Агресія росії – не просто війна за території, це боротьба за саме існування української державності, культури й людяності.
Учні, вчителі та вся спільнота Чернігівської гімназії № 2 вірять у силу правди, у незламність наших захисників і захисниць, у те, що добро завжди перемагає. Пам’ятаючи минуле, ми творимо майбутнє — вільне, сильне, українське.
Сьогодні ми ведемо свою війну за свободу, за життя, за право бути українцями. І як колись перемогли нацизм — так переможемо й рашизм. Бо сила нашого народу — у правді, в єдності й незламному дусі.

Тиждень імунізації у Чернігівській гімназії № 2

З 24 квітня по 2 травня у гімназії відбулися заходи, спрямовані на формування відповідального ставлення до власного здоров’я та підвищення обізнаності про роль вакцинації. Протягом тижня учні долучалися до пізнавальних класних годин, брали участь у тематичних вікторинах з біології та основ здоров’я, переглядали й обговорювали навчальні відео про імунітет і значення щеплень. Особливу увагу привернув конкурс дитячого малюнка «Захисти себе — вакцинуйся!», у якому учні змогли творчо висловити своє бачення теми імунізації.
Наприкінці тижня відбулося урочисте підбиття підсумків конкурсу.
Почесними гостями стали:
– Макарова Ніна, регіональний координатор проєкту від Громадської спілки «Коаліція за вакцинацію»;
– Бубирь Олександр, завідувач відділу імунопрофілактики ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України».
Переможці отримали дипломи й подарунки, а шкільна бібліотека поповнилася новими книжками про здоров’я, вакцинацію та профілактику захворювань.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до Тижня імунізації!
Разом виховуймо свідомих і поінформованих громадян!

Участь учнів ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 2 у Всеукраїнському фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії у напрямі "Ужиткова хімія"Участь учнів ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 2 у Всеукраїнському фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії у напрямі "Ужиткова хімія"

Учні 9 класу разом із учителькою хімії Горнюк Н. М. успішно презентували міждисциплінарний STEM-проєкт «Смачна та корисна таблиця хімічних елементів» на Всеукраїнському фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії у напрямі «Ужиткова хімія».
Згідно зі статистикою, оприлюдненою міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, 9 із 10 випадків передчасної смерті в Україні спричинені неінфекційними захворюваннями. Одним із головних заходів профілактики таких хвороб є здорове харчування та регулярна фізична активність. Саме тому в нашому освітньому закладі вже третій рік поспіль реалізується проєкт «Тарілка здорового харчування» Читати далі
 

39-роковини Чорнобильської трагедії в Чернігівській гімназії № 239-роковини Чорнобильської трагедії в Чернігівській гімназії № 2

Сьогодні минає 39 років із дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка стала найбільшою техногенною катастрофою в історії людства. У ніч на 26 квітня 1986 року вибухнув четвертий енергоблок ЧАЕС. У повітря було викинуто десятки тонн радіоактивних речовин. Вибух спричинив пожежу та масове зараження навколишніх територій. Радіоактивна хмара охопила не лише Україну, а й значну частину Європи.
Першими на боротьбу з невидимим ворогом стали пожежники, енергетики, військові — ліквідатори, які ціною власного життя стримали наслідки катастрофи. Завдяки їхньому героїзму світ уникнув ще більшого лиха.
У Чернігівській гімназії № 2 вшанували цю важливу дату проведенням інформаційно-просвітницьких заходів. Класні керівники організували виховні години, перегляди відео, обговорення та живі бесіди з учнями. Говорили про причини трагедії, долі людей, що опинилися в зоні лиха, про евакуацію Прип’яті та про довготривалі наслідки для довкілля і здоров’я.
Пам’ятаймо подвиг героїв Чорнобиля. Дякуймо. Учімося бути відповідальними.

Тиждень здорового харчування в Чернігівській гімназії № 2

Тиждень здорового харчування в Чернігівській гімназії № 2

Протягом минулого тижня в нашій гімназії проходив тиждень, присвячений здоровому харчуванню. Це були цікаві та змістовні дні, наповнені проєктами, уроками, вікторинами, інтегрованими заняттями, математичними розрахунками та навіть круглим столом.
Учні досліджували, яка їжа є корисною, а яка — шкідливою, вивчали склад продуктів, висаджували мікрозелень, порівнювали фрукти та овочі, складали власні тарілки здорового харчування. На класних годинах говорили про те, як у шкільних умовах можна легко замінити чипси та сухарики на смачні й корисні перекуси. А головне — ми всі переконалися: турбота про себе починається з простих речей, зокрема — з вибору їжі.

Батьківські збори в Чернігівській гімназії № 2

Батьківські збори в Чернігівській гімназії № 2

У Чернігівській гімназії №2 відбулися чергові батьківські збори, присвячені важливим аспектам освітнього процесу та безпеки учнів. Зустріч була насиченою й конструктивною, а серед головних тем обговорення — питання, які стосуються як внутрішньої організації навчального процесу, так і викликів сьогодення.
Першим обговорили питання протидії вербуванню та підлітковій злочинності. Батьки отримали рекомендації щодо виявлення ризикованої поведінки серед підлітків та розпізнавання потенційних загроз з боку сторонніх осіб від інспектора відділу «Служба освітньої безпеки» Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, капрала поліції Ніколенко Наталії Володимирівни.
Далі йшлося про організацію освітнього процесу на 2025–2026 навчальний рік, зокрема оновлення освітніх програм, інноваційні підходи до викладання та співпрацю між педагогами й батьками в контексті змін до державних стандартів освіти.
Особливу увагу приділили впровадженню освітньої платформи «МРІЯ», яка відкриває нові можливості для ефективного та персоналізованого навчання. Було продемонстровано функціонал платформи й пояснено, як нею користуватимуться як учні, так і вчителі.
На завершення обговорили комплексне самооцінювання закладу освіти, яке дозволить не лише оцінити досягнення, але й виявити напрями для подальшого розвитку школи. Батькам запропонували долучитися до цієї процедури, адже думка кожного є важливою для формування якісного освітнього середовища.
Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері, сповненій розуміння важливості партнерства між родинами та школою задля благополуччя і розвитку кожної дитини.

Круглий стіл-презентація міждисциплінарного освітнього проєкту «Healthy Food: здоровим бути здорово та сучасно» у Чернігівській гімназії № 2Круглий стіл-презентація міждисциплінарного освітнього проєкту «Healthy Food: здоровим бути здорово та сучасно» у Чернігівській гімназії № 2

У Чернігівській гімназії №2 відбувся круглий стіл-презентація міждисциплінарного освітнього проєкту «Healthy Food: здоровим бути здорово та сучасно», автором та керівником якого є учитель хімії Наталія Горнюк з командою учителів: Бутко А. Ю., Барсукової Л. А., Барбасова С.О., Биченок А. Ю., Никипорець Д. В. та учнів: Давиденка М., Супрун В., Піщурової В., Кудри Д., Дацюка К., Павлюк А., Грищенко Д., Костирко К.
Мета проєкту — підвищення обізнаності школярів про засади здорового харчування, мотивацію до здорового способу життя та профілактику неінфекційних захворювань.
У програмі заходу були Читати далі