РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Квітень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

АРХИВ
Квітень 2025 (4)
Березень 2025 (78)
Лютий 2025 (101)
Січень 2025 (90)
Грудень 2024 (113)
Листопад 2024 (116)

 

Чернігівська гімназія № 2 Чернігівської міської ради

Адреса

14013, м. Чернігів, вул. Паркова, 13

E-mail

 

chernigiv02@gmail.com

Сайт закладу

посилання на сайт

Директор закладу

Горнюк Наталія Миколаївна

Телефон

(0462) 675-843

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut_2.rar [774.7 Kb] (cкачувань: 207)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності:

Ліцензія

Структура та органи управління закладу освіти:

переглянути

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами:

переглянути

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

переглянути

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

2.pdf [94.17 Kb] (cкачувань: 19)

Ліцензований обсяг 

1860

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

886

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

перегялнути

Результати моніторингу якості освіти

переглянути

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

переглянути

 

Правила прийому до закладу освіти

переглянути

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

 переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Профілактика булінгу: 

Матеріали на сайті закладу освіти

Переглянути

Оновлено: 26.07.2024

Щорічна регіональна інформаційно-просвітницька акція «Жінки, знайте свої права» в Чернігівській гімназії № 2

З 3 по 7 березня 2025 року в нашій гімназії пройшли заходи в межах щорічної регіональної інформаційно-просвітницької акції «Жінки, знайте свої права». Соціальний педагог Карпенко Ірина Сергіївна провела низку зустрічей та інтерактивних занять, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності учнів.

Тематика заходів охопила:

• права жінок та механізми їх захисту;

• протидію дискримінації та гендерно зумовленому насильству;

• запобігання торгівлі людьми;

• розвиток жіночого лідерства.

У гімназії було проведено тематичні бесіди з учнями про рівні можливості та повагу, переглянуто відеоролики та обговорено теми, порушені в них, організовано тренінги щодо безпечної поведінки та правової грамотності.

Ушанування пам'яті жертв Корюківської трагедії в Чернігівській гімназії № 2

Ушанування пам'яті жертв Корюківської трагедії в Чернігівській гімназії № 2

Корюківська трагедія: найбільша каральна акція нацистів у Другій світовій війні 1–2 березня 1943 року нацисти знищили Корюківку – селище на Чернігівщині, де було вбито близько 7 тисяч мирних жителів. Це жорстоке масове вбивство перевершило за масштабами відомі трагедії Лідиць (Чехія), Хатині (Білорусь) та Орадур-сюр-Глану (Франція). Причиною стала помста за дії радянських партизанів, які напередодні атакували окупаційний гарнізон у селищі. У відповідь німецькі війська разом із угорськими підрозділами, жандармами та колабораціоністами влаштували криваву розправу над беззахисним населенням. Селище спалили, людей розстрілювали групами в будинках, які потім підпалювали. Урятуватися вдалося лише одиницям. Трагедія тривала кілька днів: 9 березня нацисти повернулися, щоб добити вцілілих і допалити залишки будівель. Чому світ майже не знає про Корюківку? Радянська влада замовчувала цю трагедію, адже вона піднімала незручні питання: чому партизани не спробували врятувати мирних жителів, хоча знаходилися неподалік? Чому жертв Корюківки не вшанували так, як інших? Сьогодні ми маємо пам’ятати цю страшну сторінку історії, щоб подібні трагедії ніколи не повторилися. Ми пам'ятаємо. Україна пам’ятає. Світ має знати.

Пропонуємо фоторепортаж про нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізики, придбані управлінням освіти Чернігівської міської ради за кошти освітньої субвенції на обладнання кабінетів НУШ.

Гімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізикиГімназія №2: нові наочні посібники та обладнання в кабінетах біології та фізики

Минуло 11 років з моменту, коли кримські татари та українці вийшли під стіни Верховної Ради АР Крим, щоб відстояти територіальну цілісність України та завадити проросійським силам реалізувати їхні плани. Цей день став символом боротьби за свободу та гідність.
За ці роки спротив не припинився — змінилися лише його форми. Українці продовжують боротися в Криму, попри репресії, арешти та переслідування. Партизанські рухи, активний спротив кримських татар, інформаційний фронт – усе це доводить, що Крим був, є і буде Україною.
Пам’ятаємо! Боремося! Переможемо!

Чернігівська гімназія № 2: День кримського спротиву російській окупаціїЧернігівська гімназія № 2: День кримського спротиву російській окупаціїЧернігівська гімназія № 2: День кримського спротиву російській окупації

22 лютого 2025 року на міжнародній конференції «Війна, наука та емоції: від інтерв’ю до пам’яттєтворення» гімназія № 2 представила важливі ініціативи, присвячені осмисленню наслідків війни та формуванню національної пам’яті.
Проєкт «Війна очима дітей», який презентувала вчителька іноземних мов Манжола Н.С. – це збірка спогадів дітей про страшні дні війни, фото зруйнованого Чернігова та історії героїв нашої школи, які віддали життя за Україну. Онлайн-версія альбому постійно доповнюється й доступна за QR-кодом у музеї гімназії та на наших сторінках у соцмережах.
Тема «Меморіалізація російсько-української війни як один із головних аспектів національно-патріотичного виховання», яку розкрили директорка гімназії №2 Горнюк Н.М. та завідувачка музею гімназії Байдакова Л.П. Меморіалізація – це не лише вшанування пам’яті загиблих, а й найважливіший елемент формування громадянської самосвідомості молоді.
Для нас, освітян, важливо, щоб кожен учень усвідомлював свою приналежність до України, знав її історію, відчував відповідальність за майбутнє держави.
Тому ми продовжуємо:
• доносити світу правду про злочини росії в Україні;
• передавати емоції дітей, які пережили війну;
• фіксувати фактичні наслідки «руського миру» для Чернігова;
• дякувати волонтерам та всім, хто наближає перемогу;
• ушановувати пам’ять героїв – випускників та працівників гімназії;
• будувати віру в майбутнє – у мирну, демократичну, європейську Україну.
Після найтемнішої ночі завжди настає світлий день. Ми віримо в це. Віримо в нашу перемогу. Віримо, що наші діти житимуть у вільній та незалежній Україні. Разом – до перемоги!

Участь Чернігівської гімназії № 2 у міжнародній конференції «Війна, наука та емоції: від інтерв’ю до пам’яттєтворення»Участь Чернігівської гімназії № 2 у міжнародній конференції «Війна, наука та емоції: від інтерв’ю до пам’яттєтворення»Участь Чернігівської гімназії № 2 у міжнародній конференції «Війна, наука та емоції: від інтерв’ю до пам’яттєтворення»

Відкритий захід для містян у межах проєкту «Лагідна Українізація» від Чернігівській гімназії № 2 з нагоди Міжнародного дня рідної мови

21 лютого у межах проєкту «Лагідна українізація» проведений відкритий захід, присвячений Дню рідної мови.
Цей день має особливе значення для нас, українців. У часи глобалізації та впливу іноземних мов ми повинні пам’ятати, наскільки важливо зберігати та розвивати нашу рідну мову, яка є невід’ємною частиною нашої ідентичности. Рідна мова — це не просто засіб спілкування. Вона несе в собі багатство нашої культури, традицій та історії.
Вивчення та використання української мови допомагає підтримувати нашу самобутність і зв’язок із минулим. Це важливо для виховання майбутніх поколінь, які повинні знати та шанувати свою спадщину. Сьогодні, коли ми стикаємося з численними викликами, зокрема агресією з боку зовнішніх сил, важливо, щоб ми об’єднувалися навколо нашої мови. Вона може стати символом нашої єдности та сили.
Використання української мови в щоденному житті, у медіа, освіті та культурі — це наш внесок у майбутнє країни. Святкуймо цей день, підкреслюючи важливість української мови в нашому житті, підтримуючи одне одного під час її вивчення та використання, і разом створюючи середовище, де наша мова процвітає!
Никипорець Дарина, учителька української мови і літератури нашої гімназії, презентувала інформацію про Новий правопис у місці, що зберігає мову на хрустких аркушах книг, у Бібліотеці імені М. М. Коцюбинського.
Захід відбувся за підтримки громадської організації «Спілка жінок м. Чернігова».
Пишаймося своєю мовою та зберігаймо її для майбутнього!

Події зими 2013–2014 років стали переломним моментом в історії України. Придушення мирних протестів силовим шляхом призвело до ескалації конфлікту та людських жертв. Активістів, які загинули під час протистоянь, назвали Небесною Сотнею. Пізніше до них приєдналися й ті, хто поліг навесні 2014 року, захищаючи територіальну цілісність країни.
Революція Гідності стала народним протестом проти корупції, несправедливості та проросійського курсу влади. Її результатом стало повалення режиму тодішнього президента, повернення України на шлях євроінтеграції, початок масштабних реформ та становлення громадянського суспільства.
Небесна Сотня – це не просто назва, це символ незламності та самопожертви. Наймолодшому з Героїв, Назарію Войтовичу, було лише 17 років, найстаршому, Іванові Наконечному, – 82. Вони були різного віку, різних професій, різних національностей, але всіх об’єднувала любов до України та прагнення до справедливості.
Ми пам’ятаємо їхню жертву. Ми не забудемо, за що вони боролися. Україна продовжує свій шлях, і наша відповідальність – берегти та відстоювати ті цінності, за які віддали життя Герої Небесної Сотні.
Герої не вмирають!

День Героїв Небесної Сотні у Чернігівській гімназії № 2День Героїв Небесної Сотні у Чернігівській гімназії № 2

День Героїв Небесної Сотні у Чернігівській гімназії № 2

День відкритих дверей для першокласників та їхніх батьків у Чернігівській гімназії № 2День відкритих дверей для першокласників та їхніх батьків у Чернігівській гімназії № 2

25 січня Чернігівська гімназія № 2 гостинно відкрила свої двері для майбутніх першокласників та їхніх батьків. Захід став справжнім святом, сповненим радості, відкриттів та яскравих вражень. Дітлахи разом із учителями та казковою чаклункою вирушили у чарівну мандрівку світом знань. На їхньому шляху було безліч цікавих зупинок: від станцій творчості до таємничих лабораторій. Кожна дитина змогла відчути себе справжнім дослідником і першовідкривачем Читати далі

День Соборності України у Чернігівській гімназії № 2

День Соборності України у Чернігівській гімназії № 2

У час, коли Україна бореться за свою свободу і незалежність, День Соборності набуває особливого значення. Це нагадування про те, що наша сила – в єдності. Єдність українців стала запорукою нашої боротьби, витримки й віри у майбутнє. У Чернігівській гімназії №2 це свято відзначили з теплом і натхненням. Атмосферу створило музичне привітання від Військово-музичного центру сухопутних військ, яке зворушило кожного присутнього, нагадавши про силу національної культури. Класні керівники провели тематичні виховні години, де учні дізналися про історичне значення Акту Злуки та його уроки для сьогодення. Школярі обговорювали, чому єдність важлива не лише в історичному контексті, а й для перемоги та відбудови країни. Це свято нагадує: разом ми здатні подолати будь-які труднощі. Зберігаймо цю єдність щодня! З Днем Соборності України!