РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Комунальний заклад "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №2" Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14027, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 183

E-mail

nrc2@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Гусак Регіна Вікторівна

Телефон

3-01-56, 3-01-65

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut.rar [4.41 Mb] (cкачувань: 76)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 603-NRC2.pdf [113.5 Kb] (cкачувань: 12)

 

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.rar [12.56 Kb] (cкачувань: 23)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry21.pdf [338.5 Kb] (cкачувань: 0)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtnya-programa-KZ-ChNRC-2-na-2021-2022.pdf [1.1 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг

284

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

184

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez21.pdf [434.86 Kb] (cкачувань: 0)

Результати моніторингу якості освіти

 

-

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Rchniy-zvt-direktora-za-2020-2021.pdf [512.37 Kb] (cкачувань: 1)

Правила прийому до закладу освіти

pryom.rar [9.98 Kb] (cкачувань: 52)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

doop.rar [9.95 Kb] (cкачувань: 27)

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug.rar [10.05 Kb] (cкачувань: 34)

 

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Профілактика булінгу: Plan-zahodv-bulng21.pdf [407.76 Kb] (cкачувань: 0) 

Інформацію оновлено 01.11.2021

Бабин Яр. 80.

Відповідно до листа Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 09.09.2021 №06-14/2949 на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 року №1010-р «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» у ЧНРЦ №2 було проведено:

-загальнонаціональний урок пам’яті, приурочений 80-м роковинам трагедії у Бабиному Яру у дитячій бібліотеці імені М.Островського;

-огляд виставки літератури «Бабин Яр.80».

День Європи в НРЦ №2

До Дня Європи у ЧНРЦ №2 було проведено Квест «Орел і Решка» країнами Європи, де кожен клас презентував свою країну. 5 клас презентував Німеччину, 6 клас – Україну, 7 клас – Польщу, 8 клас – Грузію, 9-А клас – Болгарію, 9-Б – Білорусію, 10 клас – Італію. Подорожі були цікавими, пізнавальними та смачними, адже довелося навіть спробувати національні страви країн.

398-річницю надання Чернігову Магдебурзького права відзначили в НРЦ №2

Протягом тижня з 22.03 по 26.03 у «Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2» були проведені заходи, стосовно 398-річниці надання Чернігову Магдебурзького права (1632 р.).

Для учнів 6-х, 7-х, 8-х, 9-х класах на краєзнавчому гуртку «Чернігів – наш рідний дім». Були проведені теми: «Історія створення Магдебурзького права», «Впровадження магдебурзького права у Чернігові».

Для здобувачів освіти продемонстровані: презентація на тему «Надання Чернігову Магдебурзького права», та відеоматеріали «Пригодницька експедиція Артефакти». (10 випуск) стосовно даної теми.

Флешмоб "Крим-це Україна" у ЧНРЦ №2

У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 проведено флешмоб "Крим -  це Україна".

Патріотичні заходи в НРЦ №2Патріотичні заходи в НРЦ №2

Протягом першого тижня навчання у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 відбулися патріотичні заходи, присвячені 29-й річниці Незалежності України та вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Учениця Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2 здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Україна рушникова»

У Всеукраїнському конкурсі «Україна рушникова», який провела Школа народних ремесел Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, взяли участь 74 учасники з п’ятнадцяти областей України. На огляд широкого загалу учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей Центру були представлені яскраві творчі роботи, які відповідають визначенню «Рушник святкової обрядовості», «Подарунковий рушник», «Утиральник», які є зразками традиційних і копіями стародавніх рушників. В роботах поєднуються національні художні та виховні традиції із елементами творчого доповнненя сучасними елементами та матеріалами. Всеукраїнський конкурс «Україна рушникова» проводиться із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; співпраці і обміну досвідом між осередками дитячої творчості, культурно-освітніми установами; популяризації дитячої художньої творчості через засоби масової інформації. Журі конкурсу відмітило високий естетичний рівень виконання конкурсних робіт, традиційність, символіку, пошуково-дослідницький підхід при виконанні давніх родинних, музейних зразків рушників, творчу самореалізацію, високий рівень подачі і оформлення робіт.

Приємно, що серед переможців є учниця ЧНРЦ №2.

За активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу створення виробів декоративно-ужиткового мистецтва, творчу самореалізацію та наполегливість, велику повагу до живих духовних традицій нашого народу та сприяння добрих родинних цінностей Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце серед учасників Всеукраїнського конкурсу «Україна рушникова» нагороджено Фефелову Владиславу, ученицю комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2» Чернігівської міської ради Чернігівської області, за творчу роботу «Святковий Спас» (100 балів із 100 можливих). Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджено Галушко Юлію Миколаївну, вчителя праці комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2» Чернігівської міської ради Чернігівської області за підготовку переможниці Всеукраїнського конкурсу «Україна рушникова». Вітаємо!