Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №74 «БУДИНОК ДОБРА І РАДОСТІ» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

вул. Доценка, 20

E-maildnz74.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

dnz74.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Петренко Тетяна Володимирівна

Телефон

3-81-09; 3-90-87

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut74.rar [394.67 Kb] (cкачувань: 12)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii74.rar [2.68 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura74.rar [3.09 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry74.rar [5.78 Kb] (cкачувань: 9)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program74.rar [3.58 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

205

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

258

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez74.rar [3.24 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring74.rar [15.27 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit74.rar [19.66 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom74.rar [4.21 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інтелектуально-музична гра «У пошуках скарбів Святого Миколая»

Знайти під подушкою подарунок від Святого Миколая – бажання кожної дитини. А отримати його в результаті пошуку під час цікавої подорожі – це і реалізація мрії і участь в захоплюючій грі. Для вихованців ЗДО № 74 розваги до свята  були проведені у формі квесту: інтелектуально-музичної гри «У пошуках скарбів Святого Миколая». Участь у ній була забезпечена не тільки  дітям, а і співробітникам закладу: інструктору з фізкультури,  вихователю – методисту, медичним сестрам, кухарям, завідувачу. Виконуючи завдання, діти склали пазли, які вказали їм схованку з подарунками.

День казки в ЗДО № 74

Щомісяця в закладі дошкільної освіти № 74 традиційно проводиться тематичний День казки. Адже для дошкільнят казкові персонажі і стосунки – мірило власної поведінки і поведінки однолітків, засіб пізнання  життя та соціальних взаємовідносин. Починаючи з ранку, в усіх вікових групах діти спілкуються з улюбленими  казковими героями, вирішують моральні і соціальні завдання пов’язані із сюжетом та змістом казки. На сцені дитячого театру, який обладнано в закладі, вихованці із задоволенням беруть участь в іграх – драматизація, інсценівках і з гордістю виступають як перед батьками.

Науково-практична конференція «Творча спадщина В.О.Сухомлинського в контексті інноваційного розвитку дошкільної освіти» у ЗДО №74

Сторічний ювілей педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського дошкілля міста відзначило проведенням науково-практичної конференції «Творча спадщина В.О.Сухомлинського в контексті інноваційного розвитку дошкільної освіти», яка була організована на базі закладу дошкільної освіти № 74 «Будинок Добра і Радості» (центр В.О.Сухомлинського). Своєрідний підсумок діяльності педагогічних колективів ЗДО міста, звірення їх значущості та ефективності з науково-практичними ідеями видатного педагога був підведений у виступах вихователів-методистів дошкільних закладів № 19 (Суровець І.А.), № 10 (Шубенок Н.П.), № 45 (Постол К.М.), № 71 (Кислиця І.А.), № 64 (Одексієнко Н.В.), № 54 (Попружна О.О.).   Поєднання науково-методичних досліджень перлин педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського та узагальнене висвітлення перспективного педагогічного досвіду закладу дошкільної освіти № 74 та ЗОШ І ступеня № 25 прозвучало у виступах завідувача ЗДО Петренко Т.В. та вчителя початкових класів Коломійченко А.А.

«Мандрівка стежкою доброти»

Традиційно, щороку в ЗДО № 74 проводиться тематичний тиждень «Мандрівка стежкою доброти», який приурочено до дня народження В. О. Сухомлинського. У рік сторіччя видатного педагога-гуманіста він проходить по-особливому насичено і урочисто. Так, 25 вересня на базі дошкільного закладу було організовано і проведено заняття школи  перспективного педагогічного досвіду «Реалізація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в практиці роботи з дошкільниками». В рамках заходу власні педагогічні здобутки презентували вихователі Велічко К.В. (Естетичний комплекс «Барви осені») та Анікієць А.С. (Заняття по типу уроку мислення і милування в природі «Чому засмутилася горобина»). Рівень педагогічних досягнень колективу був високо оцінений колегами закладів дошкільної освіти міста.

Назва закладу освіти: Дошкільний навчальний заклад №74 «БУДИНОК ДОБРА І РАДОСТІ» Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада:  вихователь - 1 штатних одиниці по 0,9 ставки (на час відсутності основного працівника).

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Доценка, 20, т. 3-81-09; 3-90-87.

Свято до Дня захисту дітей в ЗДО 74

Створення радісної, затишної і комфортної атмосфери для дошкільнят – щоденна турбота усіх працівників дошкільного закладу. Особливо це стає актуальним коли День захисту дітей відзначається в усьому світі.

Благодійна акція для закладу дошкільної освіти № 74

Завжди  надихає усвідомлення того, що у нашому непростому житті залишається місце таким людським чеснотам як благодійність та меценатство.  Ми захоплюємось енергією, наполегливістю, альтруїзмом директора благодійної організації допомоги обдарованим дітям м. Чернігова Вінниченко Марії Миколаївни, яка ініціювала ідею придбання лікувально-відновлювального обладнання для офтальмологічного кабінету, що обслуговує дошкільнят спеціальних груп. Ми низько вклоняємося усім небайдужим людям, які брали участь у різноманітних благодійних акціях по збору коштів. Ми щиро дякуємо управлінню освіти за розуміння та підтримку.

30 травня 2018 року директором благодійної організації допомоги обдарованим дітям м. Чернігова Вінниченко М.М. для офтальмологічного кабінету було передано апарат для низькоінтенсивної лазерної терапії.

Акція перетворилася у справжнє свято в якому взяли участь вихованці ЗДО № 74 та творчі колективи благодійної організації.

 • Опубліковано: 31-05-2018, 13:10 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 101 |

День вишиванки в закладі дошкільної освіти № 74

«Вишиванка – це генетичний код нації»

Леся Воронюк – засновнициця

свята вишиванки

Дошкільний вік – початковий етап становлення особистості. Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення, яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов’язаним із ними. Пам’ятаючи, що потреба сьогодення – установлення розірваних зв’язків із минулим, повернення втрачених народних традицій, відновлення ланки духовності й осмислення формули «минуле – сучасне – майбутнє», вихователі і батьки наших вихованців  поширюють інтерес дітей до народних традицій, сприяють формуванню патріотичних почуттів, залучають їх до джерел народної творчості, що сприятиме всебічному розвитку національного типу особистості. Участь у заходах тематичного Дня вишиванки в дошкільному закладі завжди має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

 • Опубліковано: 17-05-2018, 15:18 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 98 |

Геокешинг ЗДО № 74

Дошкільнята закладу дошкільної освіти № 74 з ентузіазмом прийняли естафету проведення пригодницької гри з елементами туризму і краєзнавства. Захоплююча мотивація, цікаві завдання, улюблені казкові герої створили незабутню атмосферу, забезпечили творчий і значимий для учасників процес реалізації поставлених завдань.

Цінним було те, що до участі у спортивно – інтелектуальній грі залучилися не тільки вихованці старших груп дошкільного закладу, а і їх батьки.

Захід було проведено 8 травня на території паркової зони Березовий гай.

 • Опубліковано: 10-05-2018, 16:40 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 125 |