Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №74 «БУДИНОК ДОБРА І РАДОСТІ» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

вул. Доценка, 20

E-maildnz74.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

dnz74.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Петренко Тетяна Володимирівна

Телефон

3-81-09; 3-90-87

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut74.rar [394.67 Kb] (cкачувань: 12)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii74.rar [2.68 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura74.rar [3.09 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry74.rar [5.78 Kb] (cкачувань: 12)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program74.rar [3.58 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

205

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

258

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez74.rar [3.24 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring74.rar [15.27 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit74.rar [19.66 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom74.rar [4.21 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Весняні канікули в ЗДО № 74

Канікулярний тиждень в дитячому садку – це не тільки весело, а і цікаво, пізнавально, захоплююче. Кожний день змістовно підпорядкований одній темі і насичений різноманітними формами дитячої діяльності. Денну тематику кожна група визначає для себе сама в залежності від інтересів, уподобань і бажань дітей, а також від здібностей та творчих нахилів педагогів. «День доброти», «День кольорових вражень», «День книги», «День вітамінки» і т.і. Але є одна тема, яка цікавить і об’єднує всіх – це театр. Цій темі був присвячений день 27 березня у Всесвітній День театру. Колектив педагогів вважає, що театральна діяльність допомагає дітям розкомплексуватися, формує комунікативні вміння, підвищує самооцінку, розвиває мову, емоційну сферу і просто вносить яскраву незабутню різноманітність в повсякденне життя, збагачує внутрішній світ.  

Свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в ЗДО №74

Фізкультурні свята дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. Командні спортивні ігри, та ще й за участю батьків, дозволяють малюкам відчути сильні емоційні переживання, викликають радість від отриманих результатів, допомагають виробляти навички спілкування як з дорослими, так і з однолітками, а батьків повертають до чудесного світу дитинства. 

Весело і змістовно пройшло спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я» в дошкільному закладі №74.

Заняття Школи перспективного педагогічного досвіду в ЗДО №74

Педагог, який має звання «вихователь - методист» - це не тільки професіонал високого рівня фахової майстерності та людина відповідних моральних якостей. Це науковець, експериментатор, дослідник – автор власних методичних розробок. Це мудрий наставник, який мотивує колег до впровадження  перспективного досвіду.

Саме такий підхід до розкриття ролі і значення звання «вихователь - методист» продемонструвала вихователь ЗДО № 74 Жура Людмила Тимофіївна під час чергового заняття Школи перспективного педагогічного досвіду в рамках проведення Тижня педагогічної майстерності, яке відбулося 28 лютого 2019 року. Її методичні здобутки «Системний підхід до планування занять з логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку», «Системний підхід до планування занять з розвитку мовлення для дітей старшої групи» отримали високу оцінку у колег – педагогів дошкільних закладів міста.

Інтелектуально-музична гра «У пошуках скарбів Святого Миколая»

Знайти під подушкою подарунок від Святого Миколая – бажання кожної дитини. А отримати його в результаті пошуку під час цікавої подорожі – це і реалізація мрії і участь в захоплюючій грі. Для вихованців ЗДО № 74 розваги до свята  були проведені у формі квесту: інтелектуально-музичної гри «У пошуках скарбів Святого Миколая». Участь у ній була забезпечена не тільки  дітям, а і співробітникам закладу: інструктору з фізкультури,  вихователю – методисту, медичним сестрам, кухарям, завідувачу. Виконуючи завдання, діти склали пазли, які вказали їм схованку з подарунками.

День казки в ЗДО № 74

Щомісяця в закладі дошкільної освіти № 74 традиційно проводиться тематичний День казки. Адже для дошкільнят казкові персонажі і стосунки – мірило власної поведінки і поведінки однолітків, засіб пізнання  життя та соціальних взаємовідносин. Починаючи з ранку, в усіх вікових групах діти спілкуються з улюбленими  казковими героями, вирішують моральні і соціальні завдання пов’язані із сюжетом та змістом казки. На сцені дитячого театру, який обладнано в закладі, вихованці із задоволенням беруть участь в іграх – драматизація, інсценівках і з гордістю виступають як перед батьками.

Науково-практична конференція «Творча спадщина В.О.Сухомлинського в контексті інноваційного розвитку дошкільної освіти» у ЗДО №74

Сторічний ювілей педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського дошкілля міста відзначило проведенням науково-практичної конференції «Творча спадщина В.О.Сухомлинського в контексті інноваційного розвитку дошкільної освіти», яка була організована на базі закладу дошкільної освіти № 74 «Будинок Добра і Радості» (центр В.О.Сухомлинського). Своєрідний підсумок діяльності педагогічних колективів ЗДО міста, звірення їх значущості та ефективності з науково-практичними ідеями видатного педагога був підведений у виступах вихователів-методистів дошкільних закладів № 19 (Суровець І.А.), № 10 (Шубенок Н.П.), № 45 (Постол К.М.), № 71 (Кислиця І.А.), № 64 (Одексієнко Н.В.), № 54 (Попружна О.О.).   Поєднання науково-методичних досліджень перлин педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського та узагальнене висвітлення перспективного педагогічного досвіду закладу дошкільної освіти № 74 та ЗОШ І ступеня № 25 прозвучало у виступах завідувача ЗДО Петренко Т.В. та вчителя початкових класів Коломійченко А.А.

«Мандрівка стежкою доброти»

Традиційно, щороку в ЗДО № 74 проводиться тематичний тиждень «Мандрівка стежкою доброти», який приурочено до дня народження В. О. Сухомлинського. У рік сторіччя видатного педагога-гуманіста він проходить по-особливому насичено і урочисто. Так, 25 вересня на базі дошкільного закладу було організовано і проведено заняття школи  перспективного педагогічного досвіду «Реалізація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в практиці роботи з дошкільниками». В рамках заходу власні педагогічні здобутки презентували вихователі Велічко К.В. (Естетичний комплекс «Барви осені») та Анікієць А.С. (Заняття по типу уроку мислення і милування в природі «Чому засмутилася горобина»). Рівень педагогічних досягнень колективу був високо оцінений колегами закладів дошкільної освіти міста.

Назва закладу освіти: Дошкільний навчальний заклад №74 «БУДИНОК ДОБРА І РАДОСТІ» Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада:  вихователь - 1 штатних одиниці по 0,9 ставки (на час відсутності основного працівника).

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Доценка, 20, т. 3-81-09; 3-90-87.

Свято до Дня захисту дітей в ЗДО 74

Створення радісної, затишної і комфортної атмосфери для дошкільнят – щоденна турбота усіх працівників дошкільного закладу. Особливо це стає актуальним коли День захисту дітей відзначається в усьому світі.