Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 60 «ЧЕБУРАШКА»

Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14032, вул. Бєлова, 16

E-mail

dnz60.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Плугова Зоя Михайлівна

Телефон

(04622)3-91-95

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut60.rar [1.63 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii60.rar [409.25 Kb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura60.rar [11.86 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry60.rar [23.93 Kb] (cкачувань: 8)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program60.rar [12.85 Kb] (cкачувань: 6)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 227

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez60.rar [10.89 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring60.rar [17.54 Kb] (cкачувань: 4)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit60.rar [65.57 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom60.rar [14.7 Kb] (cкачувань: 5)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №60

З 29 жовтня по 02 листопада в ЗДО № 60 пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників щодо формування у дошкільників ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я в умовах загрози або виникнення НС.

«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» розпочався урочистим відкриттям, під час якого відбувся «Парад екстремальних професій». Кожен день мав тематичну назву.

 Під час проведення Тижня безпеки дитини для педагогів та працівників дошкільного закладу було проведено: анкетування з теми «Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку»; теоретичний семінар для педагогів «Попередити небезпеку спільними зусиллями»; практичне заняття ланки санпоста з працівниками закладу «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках».

Для дошкільнят під час Тижня безпеки музкерівниками організовано показ вистав, фізінструктором проведено квест «Врятуймо лісових звірят»; організована тематична зустріч з працівниками ГУНП «Безпечність на дорозі»; проведено вікторину для старших дошкільників «Будь обережним»; а також була організована робота з дітьми по створенню колажів на асфальті «Вогонь – друг, вогонь – ворог»;

Був проведений ряд заходів для батьків: анкетування з теми «Безпека дитини вдома – важлива умова здоров’я малюка»; організовано спортивні змагання за участю батьків; майстер-клас на тему «Будь уважний»; надана консультації для батьків «Причини виникнення пожежі»; організований День відкритих дверей «Знавці правил безпечної поведінки».

 

Спортивне свято «Козацькому роду нема переводу»

11 жовтня в ЗДО № 60 до дня Українського козацтва та дня Захисника України пройшло спортивне свято «Козацькому роду нема переводу» за участю вихованців старших груп та їх батьків.

Гостем свята був справжній козак з Війська Запорізького, який відбирав найспритніших козаків до свого загону. Дві команди дітей змагалися у різних естафетах на спритність, силу, мужність, витримку: «Хто швидше скупається», «Напоїмо коня», «Втеча з полону», «Гарматні ядра». Батьки завзято допомагали своїм дітям у виконанні завдань.

В результаті змагань обидві команди отримали в нагороду від козака по справжній булаві та запрошення до Війська Запорізького.

Туристичний похід вихованців ЗДО № 60 до Ялівщини

18 вересня в ЗДО № 60 було організовано піший туристичний похід до Ялівщини. Вихованці старших груп відвідали центр туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, де вони долали різноманітні перешкоди, з цікавістю грали у спортивні ігри, шукали скарб. Кульмінацією походу стало «приготування» каші на багатті.

Майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання міста та області у ЗДО №60Майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання міста та області у ЗДО №60

12 вересня в ЗДО № 60 відбувся майстер-клас для інструкторів з фізичного виховання міста та області «Організація тематичного дня «Мій веселий дзвінкий м’яч». Інструктор з фізичного виховання Виливок В.Г. провела квест «День народження М’ячика» з дітьми старших груп. Вихователь-методист Кудра Л.С. ознайомила присутніх з методикою організації та проведення тематичного дня здоров’я.

День захисту дітей в ЗДО № 60День захисту дітей в ЗДО № 60

01 червня в ЗДО № 60 відбулося свято до Дня захисту дітей з елементами геокешингу. Воно пройшло у формі веселого квесту з пошуків скарбів-цукерок, який підготувала інструктор з фізичного виховання Виливок В.Г. та музичний керівник Нестеренко Г.А.

Під час захоплюючої подорожі за схованими скарбами діти зустрічали на своєму шляху казкових героїв: Художника, Професора, Будівельника та Бабу Ягу, які давали дошкільнятам різні завдання. Малеча із захопленням сортувала «сміття»: пластик та папір, відгадувала загадки, малювала на асфальті, відкопувала скарби у піску. За виконання кожного завдання діти отримували приз. Впоравшись із запропонованимизавданнями,дошкільнята розчаклували зачароване дерево і всі отримали смаколики. Свято пройшло весело, з піснями та танцями.

Захід за участю батьків і дітей «Свято забутих ігор» у ЗДО №60

30 травня у ЗДО №60 проходили загальносадові батьківські збори, наприкінці яких був проведений захід за участю батьків і дітей «Свято забутих ігор», під час якого батьки згадували ігри свого дитинства та навчали своїх дітей у них грати. Дійство пройшло дуже весело та цікаво. Діти та батьки були задоволені спільно проведеним дозвіллям. 

 • Опубліковано: 1-06-2018, 16:25 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 89 |

Семінар для інструкторів з фізичного виховання в ЗДО № 60

24 квітня в ЗДО № 60 відбувся семінар для інструкторів з фізичного вихованнязакладів дошкільної освіти м. Чернігова. Під час практичного модулю відбувся перегляд фізкультурного заняття тренувального типу «Ми йдемо до фітнес-клубу»  в старшій ортопедичній групі та вечір розваг «Подорож на весняну галявину»  у середній групі, які провела фізінструктор Виливок В.Г.

 Під час методичного модулю завідувач Плугова З.М., вихователь-методист Кудра Л.С. та інструктор з фізичного виховання Виливок В.Г. ознайомили присутніх з поняттям, метою, завданнями, функціями використання тренажерів, методикою організації фізкультурного заняття з використанням тренажерів різного типута використанням простих тренажерів в індивідуальній роботі з дитиною з обмеженими можливостями здоров’я.

Також для інструкторів з фізичного виховання було представлено виставку нестандартного фізкультурного обладнання.

Курси завідувачів у ЗДО № 60

18 квітня в ЗДО № 60 приймав слухачів курсів підвищення кваліфікації Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.  К.Д. Ушинського. Завідувач Плугова З.М. ознайомила присутніх з теоретичними основами технології сталого розвитку, яку дошкільний заклад впроваджує в практику роботи з дошкільниками. Педагоги Гончаренко Т.П. та Першина О.М. показали практичну діяльність з дітьми старших груп на реалізацію завдань сталого розвитку через такі теми занять: «Таємниці паперового листочка» та «Вода – колиска життя». 

 • Опубліковано: 21-04-2018, 10:42 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 79 |

Дійство «Еко-Україна» у ЗДО №60

У ЗДО № 60 30 березня 2018 року відбулося дійство «Еко-Україна», в якому брали участь діти та їхні батьки. Під час цього дійства звучали пісні, декламувалися вірші про охорону природи. Різні види діяльності під час дійства були спрямовані на виховання екологічної свідомості дошкільнят. Приємно, що активність проявили батьки вихованців дошкільного закладу. 

 • Опубліковано: 2-04-2018, 18:03 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 66 |