Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 60 «ЧЕБУРАШКА»

Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14032, вул. Бєлова, 16

E-mail

dnz60.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Плугова Зоя Михайлівна

Телефон

(04622)3-91-95

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut60.rar [1.63 Mb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii60.rar [409.25 Kb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura60.rar [11.86 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry60.rar [23.93 Kb] (cкачувань: 9)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program60.rar [12.85 Kb] (cкачувань: 7)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 227

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez60.rar [10.89 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring60.rar [17.54 Kb] (cкачувань: 5)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit60.rar [65.57 Kb] (cкачувань: 9)

Правила прийому до закладу освіти

pryom60.rar [14.7 Kb] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День гуманного ставлення до тварин в ЗДО № 60 (фоторепортаж)День гуманного ставлення до тварин в ЗДО № 60 (фоторепортаж)

У ДНЗ №60 презентували курс «Освіта для сталого розвитку»

14 лютого до дошкільного навчального закладу № 60 завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського – завідувачі та вихователі-методисти. Завідувач Плугова З.М. ознайомила гостей з курсом «Освіта для сталого розвитку». Вихователь Горбач Т.Є. з дітьми провела акцію «Збережемо природу», під час якої присутні дізналися про шкоду від батарейок та поліетиленових пакетів. Всі гості отримали у подарунок сумку з тканини, пошиту власноруч та візитівки з найближчими пунктами прийому відпрацьованих батарейок.

Також гості мали змогу переглянути два практичні заняття  з курсу «Освіти для сталого розвитку». Вихователь Буряк В.П. провела з дітьми старшої групи заняття з теми «Папір», під час якого діти самостійно виготовляли папір з макулатури. Вихователь Гончаренко Т.П. провела з вихованцями логопедичної групи заняття на тему «Допомога та підтримка», під час якого дошкільнята на практиці вправлялися в умінні пропонувати допомогу та отримувати її.

Город на підвіконні у ДНЗ №60

Зазвичай весни хочеться задовго до її календарного приходу – коли тріщать морози і віють хуртовини. Але якщо для багатьох бажання залишаються просто бажаннями, то для вихованців ДНЗ № 60 «Чебурашка» вони втілюються в життя. Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин.

Акція «Збережемо природу» в ЗДО №60

Проблеми виховання бережного та економного ставлення до природи завжди були актуальними в освітньо-виховній роботі з дошкільниками, і саме освіта для сталого розвитку покликана допомогти педагогам у розв'язанні цих проблем. Ми весь час користуємося дарами природи. Однак вона потребує нашої уваги і захисту. Так, використовуючи з дітьми різні форми роботи, щодня колектив  садочку вчить своїх вихованців віддячувати природі за щедрі  її подарунки турботою про збереження природних ресурсів, милуванням її красою та її примноженням.

Не винятком був і сьогодніший день в ЗДО №60. Так,  8.02.2019р. педагогічний колектив разом з вихованцями організували акцію «Збережемо природу», яка була проведена біля магазину «Союз». Діти із задоволенням розповідали  перехожим про шкідливість використаних батарейок та роздавали листівки з  адресами пунктів прийому їх в місті Чернігові. Із захопленням дітлахи розповідали про шкідливість полієтиленових пакетів та обмінювали їх на сумки, виготовлені власноруч разом з батьками.

Сподіваємося, що такі заходи сприятимуть вихованню любові до рідної природи,  формуватимуть зачатки економічної та моральної свідомості не тільки маленьким громадянам нашої держави, а й дорослим користувачам природного довкілля.   

День здоров'я в ЗДО № 60

Білий сніг лежить навколо,

Вкрив дерева, впав додолу.

Годі вдома нудьгувати!

Швидше, швидше, нумо грати.

Так 25 січня в ДНЗ № 60 пройшов День здоров’я під гаслом «Не боїмося ми погроз і не страшний нам мороз». Фізінструктор організувала спортивні розваги на свіжому повітрі. Молодші дошкільнята із задоволенням долали смугу перешкод, блукаючи лабіринтами та робили кольорову квіточку зі снігу. Діти середніх груп викладали сніговичків та грали у м’яча. Вихованці старших груп грали у волейбол на снігу та каталися на льодянках.

Після зимових розваг на свіжому повітрі діти залишилися задоволеними та в гарному настрої.

Обрядове дійство «Щедрівочка щедрувала» у ЗДО № 60

Найочікуваніші свята в дитячому закладі – новорічно-різдвяні. До них ретельно, з бажанням, усмішкою, піднесеним настроєм готуються: прикрашають садочок, роблять подарунки, вивчають пісні, вірші та таночки …

11 січня з великою радістю та захопленням ми зустріли обрядове дійство «Щедрівочка щедрувала». Вихованці співали колядки і щедрівки, водили Козу та носили різдвяну «звізду». 

Дошкільники бажали господарям кращого року, ніж торік, щиро співали колядки та щедрівки, а вони із задоволенням пригощали щедрівників словами вдячності та солодощами.

Тренінгове заняття у ЗДО №60

13 грудня для слухачів курсів підвищення кваліфікації Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського практичний психолог дошкільного закладу № 60 «Чебурашка» Ніщенко Н.Є. провела тренінгове заняття із вихователями закладу на тему «Формування психологічної готовності педагогів до взаємодії з дитиною з обмеженими освітніми потребами (ООП)». 

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗДО №60

З 29 жовтня по 02 листопада в ЗДО № 60 пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Метою проведення «Тижня безпеки дитини» було удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників щодо формування у дошкільників ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я в умовах загрози або виникнення НС.

«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» розпочався урочистим відкриттям, під час якого відбувся «Парад екстремальних професій». Кожен день мав тематичну назву.

 Під час проведення Тижня безпеки дитини для педагогів та працівників дошкільного закладу було проведено: анкетування з теми «Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку»; теоретичний семінар для педагогів «Попередити небезпеку спільними зусиллями»; практичне заняття ланки санпоста з працівниками закладу «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках».

Для дошкільнят під час Тижня безпеки музкерівниками організовано показ вистав, фізінструктором проведено квест «Врятуймо лісових звірят»; організована тематична зустріч з працівниками ГУНП «Безпечність на дорозі»; проведено вікторину для старших дошкільників «Будь обережним»; а також була організована робота з дітьми по створенню колажів на асфальті «Вогонь – друг, вогонь – ворог»;

Був проведений ряд заходів для батьків: анкетування з теми «Безпека дитини вдома – важлива умова здоров’я малюка»; організовано спортивні змагання за участю батьків; майстер-клас на тему «Будь уважний»; надана консультації для батьків «Причини виникнення пожежі»; організований День відкритих дверей «Знавці правил безпечної поведінки».

 

Спортивне свято «Козацькому роду нема переводу»

11 жовтня в ЗДО № 60 до дня Українського козацтва та дня Захисника України пройшло спортивне свято «Козацькому роду нема переводу» за участю вихованців старших груп та їх батьків.

Гостем свята був справжній козак з Війська Запорізького, який відбирав найспритніших козаків до свого загону. Дві команди дітей змагалися у різних естафетах на спритність, силу, мужність, витримку: «Хто швидше скупається», «Напоїмо коня», «Втеча з полону», «Гарматні ядра». Батьки завзято допомагали своїм дітям у виконанні завдань.

В результаті змагань обидві команди отримали в нагороду від козака по справжній булаві та запрошення до Війська Запорізького.