РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Дистанційне навчання 5-11 класів у чернігівських школах – крок вимушений і підстави для нього – реальні та серйозні. У той же час, як тільки ситуація з COVID-19 у Чернігові покращиться і місто вийде з "червоної" зони – школи повернуться до звичної форми навчання.
Щодо того, як саме має відбуватися дистанційне навчання: зараз в освітян є нормативний документ – Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, а також Методичні рекомендації з організації дистанційного навчання в школі. У Чернігові була нарада з директорами шкіл, де керівникам навчальних закладів ці рекомендації надані. Також це питання вони розглядали у себе на педагогічних радах. Єдина вимога даного положення – не менше 30% навчального процесу має відбуватися в онлайн-режимі. Усе інше - може обирається з різних варіантів, і самостійне вивчення - лише один з них. Тож рішення про те, в якому форматі відбуватиметься дистанційне навчання, у кожному закладі приймалося окремо. Виходячи з тих опитувань, які вони проводили, а також з можливостей вчителів та забезпеченості учнів комп’ютерною технікою з доступом до інтернету.
Управління освіти сьогодні займається постійним моніторингом того, як організовані уроки при дистанційному навчанні, як їх проводять. Якщо виявляються окремі проблеми в якихось школі чи класі - їх вирішують індивідуально. Але у всіх школах міста вже є електронний щоденник учнів на дистанційному навчанні, а також електронний журнал. Усі навчальні заклади працюють на платформі гул-сайт, а деякі – через гул-класрум або ще й інші платформи. Цими днями в усіх класах з дистанційним навчанням відбуваються батьківські збори – саме в онлайн режимі, в зумі – для того, щоби батьки самі спробували все це, розібралися. Навіть учора в деяких класах вони вже відбулися.
На жаль, простого виходу з даної ситуації нема. Небезпека – реальна. Маємо вчити наших дітей і вчитися самі, пристосовуючись до викликів часу.
Думки експертів з цього приводу читати далі →
- Опубліковано: 4-11-2020, 15:11
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 851
|