РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
11 квітня 2018 року у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 відбувся міський етап інтелектуальної гри «Спортивне «Що? Де? Коли?!» серед старшокласників міста Чернігова. Інтелектуальні змагання проводилися з метою підвищення гравцями рівня ерудиції, пропагування і розвитку у школярів інтересу до інтелектуальних ігор, виявлення обдарованих та талановитих дітей, стимулювання розвитку інтелектуальних і пізнавальних можливостей учнів, створення умов для самореалізації та самопізнання, змістовного досугу для учнівської молоді у канікулярний період. Організаторами інтелектуальної гри «Спортивне «Що? Де? Коли?!» серед старшокласників м. Чернігова є:
- управління освіти Чернігівської міської ради;
- методичний центр управління освіти Чернігівської міської ради.
Захід відбувся за підтримки ФОП Усенко Анатолій Анатолійович.
Участь у конкурсі брали учнівські колективи закладів загальної середньої №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11 ,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, – всього 30 команд. До складу кожного колективу, який боровся за перемогу, входило 7 осіб - 6 учнів віком 11-17 років та 1 керівник. Гра складалася з трьох турів, у кожному з яких командам ставилися запитання, відповіді на які вони давали письмово.
За підсумками змагань переможцями міського етапу інтелектуальної гри «Спортивне «Що? Де? Коли?!» серед старшокласників м. Чернігова стали:
І місце - команда Чернігівської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов;
ІІ місце - команда Чернігівської СЗШФМП №12;
ІІІ місце - команда Чернігівського ліцею №22.
Вітаємо переможців!
Висловлюємо подяку колективу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 (директор Шелупець Л. Г.) за проведену роботу щодо підготовки до проведення конкурсу, а також ФОП Усенко Анатолій Анатолійович за надані призи переможцям та учасникам інтелектуального турніру.
Інші фрагменти гри на каналі управління освіти
Підсумкова таблиця результатів гри:
- Опубліковано: 11-04-2018, 22:48
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1015
|
- Опубліковано: 11-04-2018, 19:28
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 764
|
- Опубліковано: 11-04-2018, 18:28
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 751
|
На виконання листа управління освіти Чернігівської міської ради від 14.03.2018 р. № 01-11/529 «Про недопущення порушення педагогічними працівниками прав дітей» у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 практичним психологом Кузіною І.М. був проведений дводенний психологічний тренінг для педагогічних працівників на тему «Недопущення проявів психологічного та фізичного насильства по відношенню до дітей», на якому піднімалися питання дотримання педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі, поваги особистої гідності учнів.
- Опубліковано: 11-04-2018, 18:04
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 787
|
Сьогодні, 11.04.2018, діти старшої групи ЗДО №5 показали театралізоване дійство, на яке запросили своїх батьків та дітей середньої групи.
Щедра господиня пригощала своїх "жучків-павучків" смачним фіточаєм та запашними пасками. Під час свята долучали дітей до національних традицій, виховували любов та повагу один до одного, налаштовували на добро, любов та дружні взаємини.
Наприкінці вистави герої запросили своїх батьків скуштувати запашних великодніх пасок з чаєм.
Хай мир у кожного панує,
Хай ангел Божий щастя Вам дарує!
- Опубліковано: 11-04-2018, 17:51
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 916
|
11 квітня 2018 року на базі ЗОШ № 5 відбувся психологічний тренінг для вчителів на тему: "Добрі взаємини між учителем та учнями, як запорука успіху освітнього процесу", який провела практичний психолог школи Гусол Марія Ігорівна.
На тренінгу вчителі вивчали природу негативних емоцій, ознаки їх вияву та способи роботи з гнівом. Розглядали можливі причини непорозумінь між вчителем та учнями, а також варіанти розвитку взаємин між дорослим та дитиною. Знаходили способи, які допоможуть встановлювати довірливі взаємини з учнями, а також з людьми в цілому.
Тренінгове заняття пройшло продуктивно, цікаво та жваво завдяки застосуванню арт-терапевтичних технік. За їх допомогою вдалося показати сутність впливу емоцій на взаємини між людьми.
- Опубліковано: 11-04-2018, 17:12
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 793
|
Управління освіти Чернігівської міської ради підбило підсумки цьогорічної атестації педагогічних працівників навчальних закладів.
Атестаційною комісією управління освіти Чернігівської міської ради атестовані 400 педагогів. За результатами атестації атестаційною комісією прийняті рішення про присвоєння:
- кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" 44 учителям загальноосвітніх навчальних закладів;
- педагогічного звання "учитель-методист" 18 учителям загальноосвітніх навчальних закладів;
- педагогічного звання "старший учитель" 38 учителям загальноосвітніх навчальних закладів;
- кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" 20 вихователям дошкільних навчальних закладів;
- педагогічного звання "вихователь-методист" 2 вихователям дошкільних навчальних закладів;
- педагогічне звання "старший вихователь" 1 вихователю дошкільних закладів.
Згідно з підсумками атестації, визнано такими, що не відповідають раніше присвоєному педагогічному званню "старший учитель" - 8 педагогічних працівників, визнано такими, що не відповідають кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" - 2 педагогічних працівника.
- Опубліковано: 11-04-2018, 16:23
| - Автор: Ірина_Гнатюк
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1942
|
Об’єктивний підхід до перевірки професійних знань освітян передбачив, зокрема, особисту їхню присутність на атестації, чого раніше не було. Це повністю відповідає вимогам Типового положення про атестацію, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки.
Під час проведення атестації, визначення рівня кваліфікації атестаційною комісією враховувалися в першу чергу результативність роботи вчителя (а саме рівень успішності учнів, їхні досягнення та здобутки), а також використання вчителем передового педагогічного досвіду, його участь у професійних конкурсах та роботі міських методичних об’єднань.
Особливістю цьогорічної атестації шкільних вчителів став також моніторинг рівня володіння інформаційно-комунікаційними технологіями. Одним із завдань, наприклад, було знайти необхідну інформацію в Інтернеті, створити текстовий документ та скористатися електронною поштою.
«Використання комп’ютерних технологій, мережі Інтернет є невід’ємною складовою сучасного освітнього процесу. Разом з тим, як засвідчили результати моніторингу інформаційної компетентності, лише 60% чернігівських вчителів мають високий або достатній рівень знань з комп’ютерної грамотності», - відмітив начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь БІЛОГУРА.
Варто зазначити, що це був саме моніторинг, оскільки участь у ньому не була обов’язковою умовою атестації, і результати виконання запропонованих завдань офіційно не оцінювалися.
«Враховуючи те, що частина чернігівських педагогів виявилася не готовою до зміни підходів у професійній атестації, зауважу, що ми, освітяни, маємо керуватися не суб’єктивними поглядами і особистими образами, а передусім інтересами дітей. Наше завдання - створити максимально сприятливі умови для здобуття якісної освіти, і високі професійні стандарти педагогічної діяльності вчителя – одна з складових Концепції нової української школи», - наголосив Василь БІЛОГУРА.
- Опубліковано: 11-04-2018, 10:37
| - Автор: Ірина_Гнатюк
- Коментарів: 0
- Переглядів: 678
|