РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

АРХИВ
Листопад 2024 (87)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)

Вітаємо команду ліцею №22 з перемогою на міському етапі щорічного обласного конкурсу "Віват, Інтелект - 2017"Вітаємо команду ліцею №22 з перемогою на міському етапі щорічного обласного конкурсу "Віват, Інтелект - 2017"20.04.2017 у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбувся фінал міського етапу щорічного обласного конкурсу "Віват, інтелект - 2017". За перемогу і право представляти місто Чернігів на заключному етапі конкурсу боролися команди шести загальноосвітніх навчальних закладів № 2, 9, 20, 22, 31, 34, які стали переможцями півфіналів. Перемогу здобула команда ліцею № 22. Вітаємо!

19.04.2017 у ЗНЗ №17 відбувся "урок мужності". У гості до учнів закладу завітали волонтер Кадик Віталій Олександрович, засновик і директор благодійного фонду «Альфа-допомога» і Жеребило Любов Володимирівна, мати Жеребила Вадима, який загинув в зоні АТО. 

«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17«Урок мужності» в ЗНЗ № 17

 У загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов зустрілися з героєм АТОВиховна година за участі воїна АТО майора Смірнова Дмитра Володимировича за темою «Хоробрі серця» та бесіда «Ми пишаємося воїнами АТО» 19.04.2017 відбулися у загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

 

 

 

 

У загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов зустрілися з героєм АТОУ загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов зустрілися з героєм АТОУ загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов зустрілися з героєм АТОУ загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов зустрілися з героєм АТО

 

Зустріч з дитячою письменницею Софією Багрей у ДНЗ №5 Сьогодні, 20.04.17 року, в  ДНЗ № 5 «Ялиночка»  відбулася зустріч з дитячою письменницею Софією Іванівною Багрей. Діти з вогником в очах та з великим задоволенням слухали бабусині казочки про тварин, які мешкають у лісі. 

Під час розповіді виховувалась любов до лісових мешканців, бережне відношення до рідної природи. Також діти пригадали правила поведінки перебування в лісі та показали свої знання щодо безпеки поводження під час відпочинку на природі.

Бабуся Софія пограла з дітьми  в ігри « Чарівний сундучок» та « З якої казочки герой». Діти приємно вразили бабусю своїми знаннями про зміст казок, про гарні  та погані вчинки героїв  в цих казках. 

На згадку про зустріч діти подарували письменниці подарунки, зроблені своїми руками. Такі зустрічі виховують у дітей любов до книги та повагу до письменників.

Зустріч з дитячою письменницею Софією Багрей у ДНЗ №5

Зустріч з дитячою письменницею Софією Багрей у ДНЗ №5

Зустріч з дитячою письменницею Софією Багрей у ДНЗ №5

Спорт - це здоров'я! Під таким гаслом 20 квітня проходив у ліцеї № 15 спортивний квест, у якому брали участь учні 5-тих класів. Кожен клас підготував свою назву команди, девіз та форму одягу.

Завдання розробляли члени шкільного парламенту під керівництвом куратора Семчижиної М. О.

У кожної команди був свій маршрутний лист, за яким вони бігали по станціях: розгадували загадки про відомих спортсменів України, розгадували кросворд, танцювали та виконували фізичні вправи. За результатами балів, отриманих на різних етапах квесту визначили переможців та нагородили їх грамотами. 

Усі весело та активно провели час. 

Спортивний квест у ліцеї № 15Спортивний квест у ліцеї № 15Спортивний квест у ліцеї № 15

Змагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл міста19 квітня 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 відбулася спортивна подія міського значення: змагання з волейболу між збірною командою учителів школи та командою директорів шкіл міста.

Команда вчителів школи, до складу якої входили маленькі та тендітні вчительки Таран Юлія Олександрівна, Каращук Катерина Григорівна, Старченко Анна Миколаївна, Лисенко Катерина Володимирівна, а також кращі вчителі фізкультури Шепель Леонід Віталійович, Потапенко Павло Іванович, Чернушко Дмитро Олександрович, гідно протистояла збірній команді директорів.

У перерві між таймами позитивний настрій учасникам змагань та глядачам подарував виступ танцювального колективу «Бродвей».

Боротьба за кожний бал була дуже напруженою. В запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогу здобула команда директорів ЗНЗ міста.

Всі учасники отримали подарунки від торговельної компанії з виробництва природної мінеральної столової води БонБуассон.
Змагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл містаЗмагання з волейболу між збірною командою учителів ЗНЗ №33 та командою директорів шкіл міста

Конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 роціДепартамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році

 

Конкурс проводиться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету».doc«Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету».

Пріоритетні соціальні завдання, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти громадських організацій та творчих спілок:

1.Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів, та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення:

1.1. формування патріотичної свідомості молоді, зокрема у навчальних закладах і у молодіжному середовищі, шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності;

1.2. виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, формування шанобливого ставлення до внеску національних меншин у державотворчі процеси України;

1.3. посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді;

1.4. залучення молоді до організації та проведення молодіжних культурно-мистецьких, спортивних, інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди Дня Соборності, Дня пам’яті героїв Крут, Дня пам’яті та примирення, Дня молоді, Дня Конституції, Дня незалежності, Дня Державного Прапора, Дня захисника України, Дня гідності та Свободи інших державних свят, визначних та пам’ятних дат;

1.5. підтримка ініціатив молоді та її іноваційного потенціалу, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення;

1.6. формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

2.Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Види діяльності:

проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів ті інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення:

2.1. підвищення рівня здоров’я, молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;

2.2. сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей; формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі;

2.3. забезпечення репродуктивного здоров’я молоді; популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

3.Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості і самозайнятості молоді).

Види діяльності:

проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, конференцій, форумів та інших заходів;видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою:

3.1. формування усвідомлених мотивів молоді щодо вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення її матеріальних і духовних потреб;

3.2. сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі;

3.3. залучення молоді до волонтерської діяльності;

3.4. формування та реалізація механізму підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях та залученню до суспільно значущої діяльності як способу забезпечення вторинної зайнятості.

Реалізація проекту повинна здійснюватися на території Чернігівської області, в період з січня до грудня 2017 року.

Для участі у конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані громадськими організаціями та творчими спілками, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.

Конкурсні проекти повинні охоплювати більш як половину районів області та/або забезпечити участь у проекті осіб з більш як половини районів області.

Орієнтовний загальний фінансовий фонд конкурсу становить 172 тис. гривень, з них:

-на підтримку проектів молодіжних, дитячих громадських організацій та студентського самоврядування, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді та формування громадянської позиції орієнтовно планується 100 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, становить 30 тис. гривень;

- на підтримку проектів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового та безпечного способу життя орієнтовно планується 50 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, становить 10 тис. гривень;

- на підтримку проектів, спрямованих на створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді орієнтовно планується 22 тис. гривень. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, становить 5 тис. гривень.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості проекту. Решта 25 % необхідного обсягу фінансування проекту мають бути забезпечені громадською організацією (творчою спілкою) у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплати вартості оренди приміщення, техніки, обладнання і т.д.

Для участі у конкурсі громадські організації та творчі спілки повинні подати конкурсну пропозицію, складену державною мовою.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою, затвердженою розпорядженням голови від 01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету»;

2) копії свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства, статуту (положення), скріплені його печаткою (у разі наявності);

3) копію документа, виданого територіальним органом ДФС не раніше ніж за 30 днів до дати оголошення проведення конкурсу, що підтверджує включення (на момент подання конкурсної пропозиції) інституту громадянського суспільства до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

4) опис проекту та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту, за формою, затвердженою розпорядженням голови від 01 квітня 2016 року № 182 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету»;

5) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) проекту;

6) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Проект та кошторис витрат, подані на конкурс, повинні відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».

При плануванні видатків також слід враховувати, що проекти мають бути орієнтовані на рівний доступ в них жінок і чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації у молодіжному середовищі.

З метою сприяння соціальній адаптації молоді з числа переселенців при плануванні проектів передбачати їх залучення до організації та проведення тематичних заходів.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 10.00 до 16.00 год. 
(м. Чернігів, пр. Миру, 14, к. 413, 
тел. 674514, e-mail: dsms_post@cg.gov.ua).

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 20 червня 2017 року.

Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження обласного бюджету на 2018 рік.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований громадською організацією з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.