Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум№11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів,

пр-т Миру, 137

E-mail

znz11@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 8)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii11.zip [1.78 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura11.rar [11.24 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry11.zip [308.25 Kb] (cкачувань: 31)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program11.rar [19.28 Kb] (cкачувань: 4)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

11.rar [9.32 Kb] (cкачувань: 37)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1550

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1651

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez11.zip [428.84 Kb] (cкачувань: 9)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring11.rar [13.71 Kb] (cкачувань: 16)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit11.rar [33.2 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 19)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

80 років з дня створення святкує Чернігівський колегіум №11

Чернігівський колегіум №11 святкує 80 років з дня створення. Урочистості з нагоди цього свята проходили сьогодні, 30 листопада, в Міському Палаці культури ім.В.Радченка.

Привітати адміністрацію школи, педагогічний та учнівський колектив прийшли чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Максим Черненок, керівники структурних підрозділів міськради й інші поважні гості.

- Дійсно 80 років – це філософський вік, він з однієї сторони вже не малий, але з іншої – школа сьогодні юна, модернізована, амбітна. У 2019 році планується зробити досить серйозний капітальний ремонт самої будівлі школи, відновити спортивну залу, зробити басейн, закупити сучасне обладнання.

Хочу побажати, щоб у всіх вчителів залишалося натхнення до роботи, щоб колектив батьків, учнів і вчителів був єдиним.

Сьогодні досить суттєва увага міської влади приділяється вашому колегіуму, оскільки заклад є одним із найбільших у місті. Я сподіваюся, що ви це відчуваєте. Тільки з 2017 по плановий 2019 рік спрямовано на капітальні роботи більше 32 млн грн. Тому хочу вірити, що ваша школа та ваш колектив матиме прекрасне майбутнє. А для цього прошу вас - знаходьте найкоротші, найоптимальніші шляхи до душ, до розуму дітей і виховуйте з них щирих українців, які працюватимуть у Чернігові, - сказав Владислав Атрошенко у вітальному слові.

Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою полібшення  роботи із запобігання  дитячом дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення знань з безпеки дорожнього рух до школи  і дому  в Чернігівському колегіумі з 12.11 по 18.11.2018р.  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки  дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. В бібліотеці відбулася виставка літератури  «Дотримуся Правил дорожнього руху!». Учнями самоврядування був організований показ мультфільмів «Азбука дорожньої безпеки» (1-2 класи). Для учнів 3-4 класів проведена зустріч з працівниками Патрульної поліції Чернігова на тему «Правила поведінки на дорозі». Гуртківці клубу «ЮІР»  провели конкурс ребусів та загадок про дорожній рух для  колегіїстів 5-6 класів. Класними керівники 7  класів провели  вікторину седед школярів «Знай і виконуй ПДР».  Учителі основ здоров'я провели бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира». Проведено  години спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя» (8-9 класи). Ознайомено дітей  із Законом України  «Про дорожній рух», проведено тренінг «Твій безпечний шлях до колегіуму». Для  колегіїстів 10-11 класів організовано перегляд документального фільму з обговоренням «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам».

      Проведення Тижня безпеки дорожнього руху показало, що колегіїсти в достатні мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знати вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної  з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідні сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

НАШІ ВИПУСКНИКИ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ

6 листопада у гості до колегіїстів завітав випускник колегіуму 2006 року, учасник АТО, Кіборг з позивним «Цар» ВАДИМ БОЙКО разом зі своїм другом – рядовим батальйону «Чернігів» ДМИТРОМ БУСЛОМ.

Їх гостинно зустрічали учні 8-А класу (класний керівник СТЕБЛОВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА).

ВАДИМ БОЙКО поділився спогадами про захист Авдіївки, Водяного, Пісків, Донецького аеропорту, відповів на численні запитання учнів. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять ВОЛОДИМИРА БЛИЗНЮКА, випускника колегіуму, та усіх загиблих на Сході України. Звучало багато віршів, пісень. Ми із задоволенням дізналися про участь Вадима у Всеукраїнському проекті «Запроси мене з війни» та подивилися відео його виступу на презентації проекту у Кабінеті Міністрів України. А ще Вадима запросили зніматися у кіно. Це будуть фільми про Кіборгів, про війну, про мужність…

Потім гості відвідали Зразковий музей «Історія школи», де їх чекали екскурсоводи – члени пошукового загону «Слідопити». Перегляд експозиції був дуже цікавим, адже Вадим Бойко – один з героїв розділу експозиції про наших випускників – захисників України.

Кожен отримав безліч емоцій, а ще – фото та селфі на згадку. Дякуємо за зустріч, яка нікого не залишила байдужим!

Тиждень безпеки життєдіяльності у Чернігівському колегіумі №11Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

З метою  виховної роботи з колегіїстами з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час Надзвичайних ситуацій з 29.10 по 02.11.2018р.  у колегіумі бу проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи: квест «Школа безпеки» (1-2 класи); перегляд мультфільмів «Азбука безпеки»; зустріч з працівниками Патрульної поліції Чернігова (3-4 класи); усний журнал «Правила користування газовими приладами» (5 клас); вікторина з пожежної безпеки «Попереджений – захищений» (7-8 класи); бесіди: «Правила безпечної поведінки біля водоймищ», «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами. Поведінка у НС», «Обережно! Гриби!», «Правила пожежної безпеки», «Правила користування електроприладами та необхідність економії електроенергії. Енергозбереження»; практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги (10-11 класи).

Проведення Тижня безпеки життєдіяльності показало, що колегіїсти в достатній мірі знають Правила безпеки життєдіяльності, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі,  під час пожежі, знаходженні вибухонебезпечних  речовин вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної  з безпекою життєдіяльності. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил безпеки життєдіяльності.

"Слідопити" Чернігівського колегіуму № 11 вивчають історію виготовлення народних музичних інструментів

Сьогодні юні "Слідопити" Чернігівського колегіуму № 11 побували в гостях у чудової жінки - Валентини Степанівни Шльончик, дружини відомого не лише в Україні, а й далеко за її межами майстра з виготовлення народних музичних інструментів Олександра Шльончика. Нажаль, видатний майстер пішов з життя вже 10 років тому, але Валентина Степанівна з любов'ю береже все, що з ним пов'язане. Вона запросила нас до майстерні Олександра Микитовича, де все залишилося так, як було за життя майстра: креслення інструментів, заготовки та вже готові вироби... На щастя, великий талант Майстра продовжує жити в його учнях. Зустріч з Олександром Бешуном була сьогодні ще одним приємним сюрпризом. Він у майстерні Олександра Микитовича як вдома: розповідає про кожен робочий інструмент, верстат, кожну сопілку та мандоліну, виготовлену майстром. Це і не дивно, адже своїми сьогоднішніми досягненнями він завдячує своєму вчителю - Олександрові Микитовичу. Ну і, звичайно, надзвичайний талант, величезне бажання і терпіння самого Олександра Михайловича. І сьогодні він - один з найвідомішіх і найпопулярніших майстрів з виготовлення та реконструкції музичних інструментів. Дякуємо за чудову зустріч та незабутні враження!

Змагання серед колегіїстів до Дня захисника України

У колегіумі до свята були проведені заходи між учнями 8-х класів. Спочатку було представлення команд, пісня та спортивні змагання, а на завершення – перетягування канату. Результати:
І місце - 8-Б клас
ІІ місце - 8-Г клас
ІІІ місце - 8-А та 8-Г класи

Святкування Дня міста в  Чернігівському колегіумі №11

        Зі святом тебе, мій рідний Чернігів! Ми любимо, шануємо, пишаємося тобою! Миру, добробуту, процвітання, краси та щастя твоїм мешканцям! Рідне місто – це найкращий куточок на землі, бо ми тут народилися, тут живуть рідні, друзі, знайомі… Тут надзвичайно мальовничі краєвиди, найцікавіші казки,і все своє, таке рідне й миле.

         У цьому навчальному році в колегіумі №11 відбулося багато цікавих та оригінальних заходів, приурочених цьому чудовому святу.

         Учителі та колегіїсти з захопленням переглянули  благодійний концерт Народного аматорського хору ветеранів війни та праці Міського палацу  культури під керівництвом Красножона Миколи Петровича, присвячений річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини. Артисти співали українських пісень, зачитували свої власні твори.  Глядачі отримали задоволення від концерту та заряд позитивних емоцій.

         До святкування Дня міста колегіїсти 9-В класу, класний керівник Милиця Л.Ю., створили кліп «Місто моє є Чернігів!».

         У Зразковому музеї «Історія школи» проведені екскурсії,  присвячені 75 річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини.

Учні взяли участь у творчому конкурсі «Чернігів – місто легенд», де діти 1-4 класів малювали найулюбленіші  куточки нашого міста, а колегіїсти 5-9 класів зробили оригінальні селфі на фоні пам’ятних історичних місць Чернігова.

       Проведено День Здоров'я, де учні мали змогу позмагатися у спритності,  витривалості та швидкості. Абсолютними переможцями по паралелях стали колегіїсти 11-А класу (класний керівник Ліхута В.В.), 10-А класу (класний керівник Шулик О.А.), 9-Г класу (класний керівник Ушата О.О.), 8-Г класу (класний керівник Тищенко Т.П.), 7-Б класу (класний керівник Ткаченко О.Г.), 6-А класу (класний керівник Коробко О.М.), 5-А класу (класний керівник Дорофеєва Н.В.).

«Зустріч поколінь» у Чернігівському колегіумі №11, присвячена 80-річчю школи №11«Зустріч поколінь» у Чернігівському колегіумі №11, присвячена 80-річчю школи №11«Зустріч поколінь» у Чернігівському колегіумі №11, присвячена 80-річчю школи №11 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У колегіумі було захоплююче та навіть гаряче – відбувався ювілейний захід «Зустріч поколінь», проведений 80-річчю школи №11. Два різні покоління – колегіїсти та випускники – об’єдналися в дві команди, аби в дружньому матчі з волейболу помірятися силами. Досвідчену команду вчителів  очолив  Тимченко С. І. (капітан команди), вчителі фізкультури -  Акуленко О. О., Іванов І. Л., Кухаренко М. Л.,  учителі іноземних мов - Вдовін Е. Ю., Терещенко С. Ф. та Макаренко О. І., а також почесні гості – Вашкевич В. Л.,  Вовк В. М.  та випускник колегіуму – Ліхута Олександр. У складі збірної команди колегіїстів були  учні сьомих, восьмих та дев’ятих класів: Мукомела Д., Лукаш М., Максимчук В., учні 9-Г класу; Тимченко Я., учень 9-А класу; Косенко М., учень 9-Б класу; Тасенко А., учень 7-Г класу; Подтергера І., учень 8-Б класу; очолював команду випускник  2018 року Васильєв Євген.  У захоплюючій грі перемогу виборола  команда колегіїстів . Вітаємо переможців!

Радо зустрічали гостей учні й учителі навчального закладу, які запросили їх до оновленого Зразкового музею «Історія школи». Колегіїсти привітали гостей концертною програмою за участю вокалістів і танцювального колективу «Глорія». Доброзичливу атмосферу створювали зворушливі спогади вчителів. Гості з цікавістю переглянули слайд-шоу «Сучасний колегіум»  і фільм «Місто моє є Чернігів», створений учнями 9-В класу під керівництвом Милиці Л.Ю.

Завершився вечір чаюванням і звучанням улюблених пісень у виконанні Назаренко В.О., які надали зустрічі тепла родинного затишку.

Такі заходи проводяться в колегіумі не вперше й уже стали доброю традицією.