Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум№11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів,

пр-т Миру, 137

E-mail

znz11@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 17)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii11.zip [1.78 Mb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura11.rar [11.24 Kb] (cкачувань: 12)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry11.zip [308.25 Kb] (cкачувань: 48)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program11.rar [19.28 Kb] (cкачувань: 9)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO11-2019.docx [15.42 Kb] (cкачувань: 25)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1550

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1675

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez11.zip [428.84 Kb] (cкачувань: 11)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring11.rar [13.71 Kb] (cкачувань: 23)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit11.rar [33.2 Kb] (cкачувань: 10)

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 31)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Інформацію оновлено 25.02.2019

Вітаємо переможців сімейно-спортивного заходу "Футбол з татами"!

18-19 травня 2019 року на відкритому  футбольному майданчику зі штучним покриттям Чернігівської ЗОШ № 19 за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради, Чернігівської обласної федерації футболу, Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, комплексної  дитячо-юнацької спортивної школи №1 управління освіти Чернігівської міської ради проведено сімейно-спортивний захід «Футбол з татами».

За результатами змагань 1 місце виборола команда ЗОШ № 27, 2 місце - команда ЗОШ № 19, 3 місце - команда ЗОШ № 11. Вітаємо переможців!

КОЛЕГІЇСТИ ВІДВІДАЛИ ТЕЛЕКАНАЛ UA:ЧЕРНІГІВ

У рамках профорієнтаційного проекту «Чернігів – місто професій» колегіїсти відвідали телеканал UA: Чернігів, де на власні очі побачили, що відбувається за лаштунками телебачення. Учні спостерігали процес створення новин, підготовку до зйомок та ознайомилися з різноманіттям телевізійних професій. Спробували себе у якості телеведучих  інформаційної програми «Новини».  До екскурсії приєдналася телеведуча програми «Ранок з UA: Чернігів», яка із задоволенням поділилася особливостями і секретами своєї роботи. Від зустрічі колегіїсти отримали незабутній досвід та позитивні враження.

День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Чернігівському колегіумі №11

Щороку 8 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь  у  війні 1939 -1945рр. Людям назавжди запам’ятались  важкі дні Другої світової війни.  Хоча минуло вже багато весен і все далі відходять роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар перемоги своє життя. 8 травня в Чернігівському колегіумі пройшла лінійка-реквієм,  присвячена Дню пам'яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В знак пошани та вдячності за наше мирне сьогодення колегііїсти поклали квіти до пам’ятного знаку учням та вчителям колегіуму, що загинули в роки Другої світової війни,  до меморіальної дошки Олени Білевич та Володимиру Близнюку, випускнику  нашого колегіуму, який віддав своє життя за свободу і незалежність Батьківщини в зоні АТО. Традиційно колегіїсти привітали ветеранів Другої світової війни квітами та цукерками.  

     Цього ж дня відбулася зустріч колегіїстів  за участю старшого  офіцера  відділу цивільного-військового співробітництва оперативного командування військ «Північ»,   майором Пененком Тарасом Васильовичем.  У ході спілкування Тарас Васильович розповів учням  про Другу світову війну та про те, наскільки зараз для нас є важливим   настання миру.  Військовий подарував колегіуму багато книжок, які описують сучасні події на Сході України.  Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

У Чернігівському колегіумі №11 ушанували пам’ять героїв ЧорнобиляУ Чернігівському колегіумі №11 ушанували пам’ять героїв Чорнобиля

У колегіумі були проведені години спілкування на тему «Атомне століття раною горить», адже 26 квітня для українського народу – це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити його з пам’яті неможливо.

Мета: розширити знання учнів про Чорнобильську трагедію; наголосити на потенційній небезпеці радіації, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС; вчити застосовувати в повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички; виховувати почуття поваги й пам’яті до трагічних сторінок України.

Учні з’ясували, що таке радіація, ознайомилися з правилами поводження в забрудненому середовищі,  визначили, які рослини допомагають зменшити рівень радіаційного опромінення. З великою цікавістю колегіїсти переглянули відеопрезентацію «Герої Чорнобиля» й ушанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

         26 квітня, у 33 річницю Чорнобильської трагедії, молодша група "Слідопитів" Зразкового музею "Історія школи" (керівник Пивоварова Т.І.) провели інформаційну годину для учнів 2-3 класів "Дітям про Чорнобиль", у якій представили цікаві факти про минуле та сьогодення атомної енергетики в Україні.

19 квітня 2019 року відбулася  учнівська конференція  «Вибори Президента Чернігівського колегіуму №11». 5 кандидатів на посаду президента учнівського  самоврядування  презентували свої  передвиборчі програми: Богатирьова Марія (9-В клас), Василенко Дар'я (9-Г клас), Івасюк Марк  (8-Г клас), Плясун Андрій (10-Б клас), Стельмах Карина (10-А клас). Кандидати на пост президента виступили перед електоратом (учнями 5-11 класів, вчителями колегіуму), відповіли на запитання своїх виборців та опонентів. У ході голосування президентом учнівського самоврядування колегіуму було обрано Богатирьову Марію.  Виборча  конференція пройшла у дусі підтримки та взаємоповаги.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО КОЛЕГІУМУ №11 

 

Дні туризму в Центрі ТОВРДМДні туризму в Центрі ТОВРДМ

Сьогодні, 18.04.2019, у чудовий весняний день на базі Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в ур. Ялівщина розпочалися вже традиційні «Дні туризму» для закладів загальної середньої освіти міста. «Жердини», «Траверс», «Маятник», «Купини», «Туристична вікторина» – ось далеко не весь перелік туристичних та ігрових етапів, які мають пройти учасники. Першими цього року участь у «Днях туризму» брали здобувачі освіти колегіуму №11.

Чернігівський колегіум №11 долучився до Всеукраїнської  акції «Діти! Поліція! Безпека!»

У рамках акції відбулася зустріч із старшим  інспектором відділу ювенальної превенції  Управління  превентивної діяльності (УПД)  ГУНП в Чернігівській області, майором поліції Шарпатим Олегом Анатолійовичем; старшим інспектором ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції, майором поліції Горох Наталією Михайлівною; старшим інспектором-вибухотехніком вибухотехнічного відділу  ГУНП в Чернігівській області Дем’янченком  Олексієм Олександровичем; старшим інженером-вибухотехніком вибухотехнічного відділу ГУНП в Чернігівській області Шакуном Артемом Вікторовичем. У ході бесіди колегіїсти дізналися про першочергові дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.