РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів,

пр-т Миру, 137

E-mail

znz11@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 69)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 17)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.rar [11.33 Kb] (cкачувань: 52)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Cherngvskiy-kolegum-11_-kadrove-zabezpechennya-zakladu-osvti.pdf [143.23 Kb] (cкачувань: 8)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Navchaln-plani-1-4-klasi-2021-2022.pdf [433.59 Kb] (cкачувань: 2)Navchaln-plani-5-9-klasi-2021-2022.pdf [416.68 Kb] (cкачувань: 1)Navchaln-plani-10-11-klasi-2021-2022.pdf [320.47 Kb] (cкачувань: 1)Osvtnya-programa-kolegum-5-9-klasi-2021-22.pdf [1.15 Mb] (cкачувань: 2)Osvtnya-programa-kolegum-10-11-klasi-2021-22.pdf [1.22 Mb] (cкачувань: 1)Cherngvskiy-kolegum-Materalno-tehnchne-zabezpechennya.pdf [240.54 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

 11.docx [18.15 Kb] (cкачувань: 114)

Ліцензований обсяг 

1860

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1828

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Cherngvskiy-kolegum-Materalno-tehnchne-zabezpechennya.pdf [240.54 Kb] (cкачувань: 5)

 

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-uspshnost-uchnv-Cherngvskogo-kolegumu-za-2020-2021.pdf [1.6 Mb] (cкачувань: 3)

 

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvt-direktora-2020-2021.pdf [656.36 Kb] (cкачувань: 3)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 185)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Профілактика булінгу: 

Pro-zapobgannya-ta-protidyu-bulngu_kolegum-11.pdf [1009.31 Kb] (cкачувань: 0)Pro-poryadok-dy-personalu-pri-ztknenn-z-vipadkom-bulngu_kolegum-11.pdf [436.98 Kb] (cкачувань: 2)

Інформацію оновлено 28.10.2021

НІКОЛИ ЗНОВУ…

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

28 листопада в нашій державі відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. Народ України схилив голову перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Сьогодні кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок – Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.  У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю України – однієї з найродючіших країн світу.

Упродовж 22-26 листопада в Чернігівському колегіумі №11 було проведено історичні уроки пам’яті і свободи, години спілкування «Допоки пам'ять в серці не згасає», «Зерна Надії», «Голод 33-го – біль душі і пам'ять серця», «Голодомор – біль серця всієї України», переглянуто   документальні та художні фільми, присвячені Голодомору 1932-1933 років, факти, твори українських письменників та поетів торкнулися душі кожного учня.   

Запаливши свічки пам’яті, які можна порівняти лише з зорями на небі, учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять тих людей, які були заручниками страшних років та стали для наступних поколінь прикладом мужності та витримки.

У Чернігівському колегіумі №11 відбулося традиційне свято - «Посвята в колегіїсти». Колегіумна родина поповнилася новими колегіїстами, учнями перших класів, які готувалися до цього незабутнього свята. Діти співали українських пісень, тацювали. Казковий герой – Пізнайко ознайомив дітей з правилами колегіїстів. Діти виконали усі випробування казкового героя, пройшли тест на старанність, показали гостроту свого розуму і міцність пам'яті, відгадуючи казки. Довівши, що варті почесного звання колегіїста, першокласники отримали значки учнів колегіуму.

ПОСВЯТА В КОЛЕГІЇСТИПОСВЯТА В КОЛЕГІЇСТИПОСВЯТА В КОЛЕГІЇСТИ

ТОЛЕРАНТНІСТЬ ВРЯТУЄ СВІТ

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Також толерантність – це єдність у різноманітті, те, що сприяє переходу від конфліктів до культури миру. Для громадян це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників освітнього процесу в умовах карантину, у Чернігівському колегіуму №11 протягом тижня були проведені такі заходи: тренінг «Ми різні, але ми рівні» (4-ті класи), заняття-тренінг «Що таке толерантність» (6-А класи), хвилинка позитиву «Комплімент кожному» (всі бажаючі), проведене анкетування «Чи толерантна ти людина?» (7 класи), перегляд мультфільму про добро та повагу (1-4 класи), конкурс малюнку «Квітка толерантності» (2-4 класи), стінівка «Дерево толерантності» (7-11 класи), бібліотечна виставка «Країна добра».

Діти та вчителі змогли відповісти для себе на такі дилемні питання як: «Чи до всього треба ставитися толерантно?»,  «Чи можна стерпіти крик, бійку, приниження гідності людини?». Усі учасники заходів дійшли висновку, що потрібно прагнути бути толерантним,  жити й чинити так, щоб усім поряд  з тобою було приємно і радісно.  

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі толерантність як рису характеру. Для цього необхідно: бути готовими до того, що всі люди різні – не кращі й гірші, а просто різні; навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається; цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими; зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Усеукраїнський радіодиктант національної єдностіУсеукраїнський радіодиктант національної єдності

Адміністрація, учителі та учні Чернігівського колегіуму №11 9 листопада 2021 року взяли участь у традиційній щорічній загальнонаціональній акції, присвяченій українській мові, – флешмобі єднання навколо рідної мови:  написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, головною метою якого є спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури писемного мовлення, розвитку орфографічної та пунктуаційної грамотності.

Цьогорічна осінь вражає щедрим розмаїттям барв, поєднанням тепла і ранкової прохолоди, хочеться щодня гуляти парком та слухати шурхіт опалого листя. Безліч його - усіх відтінків жовтого, зеленого, червоного, коричневого -  вже лежить під деревами і проситься, щоб його прибрали. Тому колектив колегіуму останній тиждень перед канікулами провів під гаслом "Чистота - запорука здоров'я". З урахуванням карантинних обмежень і наявного у колегіумі інвентаря, усі охочі учні та вчителі долучилися до екологічного десанту з прибирання території колегіуму. Працювали завзято і весело. Розуміючи небезпеку спалювання сухого листя, все було винесено за територію колегіуму і майже одразу прибрано комунальною службою. Підтримуємо чистоту нашого міста разом! 

Чистота - запорука здоров'яЧистота - запорука здоров'яЧистота - запорука здоров'я

Дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу»Дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу»

Учні 5-х класів ЗЗСО № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 19, 21, 27, 30, 34, 35 21.10.2021 брали участь у дитячому футбольному фестивалі «Відкриті уроки футболу», метою якого є активізація розвитку шкільного футболу у Чернігові, ознайомлення і опанування дітьми елементів гри у футбол, пропаганду здорового способу життя, підвищення знань щодо прав та обов’язків дітлахів, адаптації в дитячому колективі й самовираження. Захід було організовано Українською асоціацією футболу / Ukrainian Association of Football, благодійним фондом «Розвиток футболу України».
Цікаві футбольні вправи та естафети сприяли ефективному проведенню занять в кожному секторі та росту мотивації дітей до занять спортом. Головне, що всі завдання діти виконували з радістю та задоволенням, а також отримали безліч позитивних емоцій.
Один з майданчиків був присвячений спілкуванню дітей з інспектором ювенальної превенції у ГУНП в Чернігівській області.
Діти із задоволенням пограли на свіжому повітрі, вдосконалили свої спортивні навички та отримали безліч приємних вражень і позитивних емоцій.

КОЗАЦЬКІ ЗВИТЯГИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

Напередодні Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника й захистниць України, у Чернігівському колегіумі №11 відбулось тридиційне свято для восьмикласників - «Козацькі звитяги». Майбутні захисники отримали можливість позмагатись в силі, спритності, кмітливості, показати свої знання з історії козацтва, та вміння в наданні домедичної допомоги. Почесними гостями заходу були: Бизган Ігор Михайлович – голова Чернігівської обласної організації Товариства сприяння  обороні України, учасник бойових дій на Сході України, Хропата Світлана Вікторівна – помічник голови з національно-патріотичної роботи Чернігівської обласної організації Товариства сприяння  обороні України, Коваленко Леонід Леонідович – заступник командира 134–го батальйону  охорони оперативного командування «Північ». За підсумками всіх конкурсів, переможцями стали:

І місце – 8-А клас (класний керівник – Дорофеева Н.В.)

ІІ місце – 8-В клас (класний керівник – Тригубенко О.О.)

ІІІ місце –8-Б, 8-Г класи (класні керівники – Березкіна Л.О., Сташевська В.О.)

Всі перможці були нагороджені грамотами та подяками від Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України, особистий подарунок від Бизгана Ігоря Михайловича отримав куріний 8-Г класу – Дунай Іван.

Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій.

Вітаємо усіх захисників та захисниць зі святом та бажаємо миру та процвітання нашій державі!

КОЗАЦЬКІ ЗВИТЯГИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11КОЗАЦЬКІ ЗВИТЯГИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11КОЗАЦЬКІ ЗВИТЯГИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

Свято працівників освіти в колегіумі №11

Прекрасною осінньою порою приходить до нас свято працівників освіти.

Від самого ранку в Чернігівському колегіумі №11 лунала святкова музика, усміхнених учителів зустрічали вітальні газети учнів, які цього року були по-особливому яскравими та креативними. На першому поверсі була облаштована фотозона, біля якої фотографувалися усі охочі.

Уже доброю традицією свята є проведення дня учнівського самоврядування. У цей день колегіїсти мали змогу відчути себе в ролі вчителя, адже з задоволенням проводили повноцінні зазделегіть підготовлені уроки.

Завершальним акордом дня став святковий концерт «Ми Вам даруємо тепло своїх сердець!», родзинкою якого стала розважально-інтелектуальна гра «COOL TEACHER», на якій учителі отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Бажаємо вчителям, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

День звільнення Чернігівщини  від нацистських загарбників та День миру в Чернігівському колегіумі №11

Історія нашого стародавнього славетного міста налічує багато визначних і героїчних дат та подій. Особливе місце серед них посідає 21 вересня 1943 року. Це – день визволення міста від нацистської окупації. Перш за все, – це свято тих, на чию долю випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни, на окупованій території, та тим  хто боронить нас та територіальну цілісність України на сході і зараз.

Символічно, що саме цього дня, 21 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це - усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчув кожен з нас. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди цих пам'ятних дат в Чернігівському колегіумі №11 були проведені такі заходи: у Зразковому музеї «Історія школи» відбулися екскурсії для колегіїстів; учні колегіуму вшанували пам’ять підпільниці Олени Білевич,  вчителів та учнів школи, що загинули в роки Другої світової війни, а також наших випускників  Володимира Близнюка та Володимира Шпака, які, виконуючи свій бойовий обов’язок на Сході України,  віддали життя за свободу та незалежність нашої держави; були проведені ранкові зустрічі «День миру», бесіди «Ми за мир в усьому світі», «Принеси мир в Україну!»,  «Мир на землі – радість у родині», «Під мирним небом».

Бажаємо всім мешканцям рідного містата всієї України  мирного неба, добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, міцного здоров’я і натхнення, щасливого майбутнього!

День звільнення Чернігівщини  від нацистських загарбників та День миру в Чернігівському колегіумі №11День звільнення Чернігівщини  від нацистських загарбників та День миру в Чернігівському колегіумі №11День звільнення Чернігівщини  від нацистських загарбників та День миру в Чернігівському колегіумі №11