Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум№11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів,

пр-т Миру, 137

E-mail

znz11@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii11.zip [1.78 Mb] (cкачувань: 1)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura11.rar [11.24 Kb] (cкачувань: 1)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry11.zip [308.25 Kb] (cкачувань: 4)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program11.rar [19.28 Kb] (cкачувань: 2)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

11.rar [9.32 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1550

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1651

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez11.zip [428.84 Kb] (cкачувань: 1)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring11.rar [13.71 Kb] (cкачувань: 8)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit11.rar [33.2 Kb] (cкачувань: 1)

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 1)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:23 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 20 |

Новорічні свята у колегіумі №11Новорічні свята у колегіумі №11Є багато різних свят, які нам подобаються і яких чекаємо, але найулюбленіше це Новий рік. Завжди з нетерпінням чекаємо Нового року, з якимось невимовно радісним та казковим передчуттями. Заздалегідь учні класів малюють газети.                  

     Також між класами колегіуму відбувся конкурс "Подаруй ялинці життя".                   

    Приємно спостерігати, як всі метушаться, готуються до свята, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини, купують всілякі фрукти, цукерки, шоколад. Чернігівський колегіум №11 також готувався до Нового Року заздалегідь. Спочатку учні поставили ялинку та прикрасили яскравими маленькими ліхтариками, іграшками, гірляндами, цукерками. Потім розвішали гірлянди та різнокольорові кульки по класах, а також витинанками прикрасили вікна колегіуму. І запанувала святкова новорічна атмосфера.              

    Жодне свято не проходить без конкурсів, веселощів та дискотек, от і колегіїсти відвідали Міський палац культури та побували на Новорічній виставі.

Новорічні свята у колегіумі №11Новорічні свята у колегіумі №11Новорічні свята у колегіумі №11

 

 • Опубліковано: 30-12-2017, 12:24 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 24 |

         Часом не потрібно чекати дива. Іноді їм можна просто бути. І сьогодні для дітлахів та їх батьків справжнім дивом стали друзі з 11 колегіуму. Вони принесли із собою гарний настрій, чудові подарунки, щирі привітання з Днем Святого Миколая, а ще свою неймовірну солодку випічку та соки. Гостинців було стільки, що все не вміщалося на одному столі. Завдяки такій щедрій підтримці батьки відчули, що вони не самі, а обличчя дітлахів осяяла яскрава посмішка. 

     Діточок провідали вчителі Тищенко Тетяна Петрівна, Тригубенко Ольга Олександрівна, Кухаренко Алла Володимирівна, а також і активні батьки та учні 11-А класу.

     Адже завдяки їх об'єднанним зусиллям на лікування Добробоженко Марії (6 років) було передано близько 6000 грн, а ще 2225 грн передали бабусі дівчинки Буряк Олени.

 • Опубліковано: 20-12-2017, 12:17 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 9 |

Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»З 5 по 7 грудня 2017 року в місті Ірпінь Київської області проходив Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху».  Організаторами заходу були Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією. Чернігівську область представляли делегати учнівського самоврядування з міста Чернігова та міста Ніжина, у складі – виконуючого обов’язки голови МУП Тімофєєва Максима–президента Чернігівського колегіуму №11, Пустовойт Ольги, Гузь Анастасії та координатора Чернігівської обласної ради старшокласників, методиста ЧОПДтаЮ – Кучі Світлани Володимирівни.

 В офіційному відкритті заходу взяли участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема,генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики України Світлана Ільчукта український співак, фронтмен гурту «Антитіла», громадський діяч - Тарас Тополя. Далі за програмою відбулася дискусія «Запитання до лідера» між делегатами форуму та офіційними особами. Майже всі запитання мали один характер і, здебільш, стосувалися особистісного кар’єрного росту, громадської роботи, активної життєвої позиції.

         Програмою заходу також передбачалосятематичне обговорення "Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні" за участі президента виконавчої ради Fundacja Civis Polonus (Варшава, Польща) Джоанни П’єтрасік. В своєму виступі Джоанна розповіла про механізм взаємодії учнівського самоврядування з місцевими громадами та поділилася досвідом реалізації соціально-громадських проектів польських шкіл. Не менш цікавою виявилися презентації діяльності та можливостей від партнерських програм і організацій:освітній проект «Відкривай Україну»,громадська організація «GlobalOffice»,молодіжна організація «Пласт – Національна скаутська організація України», міжнародна платформа для молоді «AIESEC», громадська організація «Молодіжна правозахисна агенція», школа «Агенти змін».Після невеликої перерви лідери переглянули презентацію кращих практик роботи учнівського самоврядування:  освітній проект«Відповідальне лідерство – шлях до успіху», Всеукраїнська естафета учнівської молоді «Прапор доброчинності», проект «Схід-Захід – разом!», всеукраїнська екологічна ініціатива  «Зробимо Україну чистою».

         Другий день форуму, майже весь, був присвячений діяльності Української Академії Лідерства. Студенти та ментори УАЛ представили тренінгову програму "Розвиток особистості та лідерства". Робота велася по чотирьох локаціях.  Також в цей день було обговорено пропозиції, щодо плану роботи Всеукраїнської ради старшокласників на 2018 рік, а наступного дня, зранку, відбулося представлення та  захист даних проектів.

         У вирії креативних ідей та хвилюючих емоцій час сплинув яскраво, плідно і  непомітно. Закриття форуму відбулося врученням Олександром Яремою сертифікатів учасників форуму та побажанням цілеспрямовано йти до своєї заповітної мрії.

 

Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»Всеукраїнський форум учнівського самоврядування «Відповідальне лідерство – шлях до успіху»

 • Опубліковано: 8-12-2017, 02:59 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 10 |

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11До Дня Збройних Сил України в Чернігівському колегіумі №11 відбулися традиційні військово-патріотичні змагання «Сокіл» між учнями 9-11 класів. Колегіїсти продемонстрували свою майстерність у стрільбі; збиранні та розбиранні автомата й магазина; у підтягуванні на перекладині. Переможці були нагороджені почесними кубками, медалями та грамотами.

У холі колегіуму були вивішені вітальні плакати для вчителів та учнів – представників сильної статі.

Учні других класів зустрілися з учасниками АТО на Донеччині – Козаком Олегом Вікторовичем та Радченко Юрієм Петровичем. Воїни розповіли дітям про особливості своєї служби, продемонстрували різні види зброї та відповіли на запитання школярів. Колегіїсти,  в свою чергу, подякували бійцям за їх нелегку роботу і привітали зі святом теплими словами й квітами. 

У другій половині дня в актовій залі колегіуму відбувся святковий концерт «Гордість країни». Зі сцени лунали патріотичні вірші та пісні, були продемонстровані яскраві танцювальні композиції  переможців кастингу «Зірки колегіуму – 2017». 

 

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ КОЛЕГІУМІ №11

 

 • Опубліковано: 7-12-2017, 13:32 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 26 |

    Колегіум – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для навчання, і для розваг та відпочинку.  Три місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. Школярі з нетерпінням чекали посвяту у колегіїсти. Метою традиційного заходу було формування почуття гордості за свою приналежність до колегіумної родини, любові до рідної України. Кожен клас  отримав перший досвід виступу на сцені. А батьки оплесками зустрічали нових зірок колегіуму. Учні середньої ланки створили атмосферу казки для першачків, перевтілившись у казкових героїв: Пізнайку, Королеву Знань та Лінь. На завершення свята Королева Знань вручила кожному першокласнику  значок колегіїста,  діти вперше виконали Гімн колегіуму. Шкільна родина поповнилася новими колегіїстами.

 • Опубліковано: 5-12-2017, 08:29 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 13 |

 

 • Опубліковано: 1-12-2017, 08:48 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 6 |

У колегіумі відбулося традиційне свято-конкурс – «Презентація 10 класів». Глядачі стали свідками того, який з 10 класів  можна вважати кращим на паралелі в плані оригінальності, гумору та винахідливості.

     Цього року презентували себе два класи паралелі: 10-А клас, профіль - українська філологія та 10-Б клас, профіль -  іноземна філологія. Кожен з класів під час виступу за допомогою гумору, театрального дійства, хореографічних та музичних композицій розкривав свою профільність. Виступи класів були цікавими та захоплюючими, глядачі отримали насолоду від перегляду презентації кожного класу.

     За рішенням журі місця розподілились таким чином:

     І місце – 10-А клас (класний керівник Ліхута В.В.),

     ІІ місце – 10-Б клас (класний керівник Кошева О.І.).

  

 

 

 

 

 • Опубліковано: 29-11-2017, 15:23 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 131 |

З метою розвитку учнівської самодіяльної творчості, збереження багатонаціональної культури України, виявлення талановитих і обдарованих колегіїстів у різних видах мистецтва був проведений огляд – конкурс «Зірки колегіуму» по паралелях за такими номінаціями: «Вокальний спів»;  «Літературна творчість»; «Художня гімнастика»; «Музичне виконавство»; «Театральне мистецтво»; «Поетична муза»;  «Бардівська пісня».

         Перед оглядом-конкурсом «Зірки колегіуму» був проведений огляд-кастинг «Колегіум має таланти».

Огляд – кастинг «Колегіум має таланти» проводився по паралелях:

13.11.2017р. – початкова  ланка (2,3 класи);

14.11.2017р. – середня ланка (5-7 класи);

15.11.2017р. – старша ланка (8-11 класи);

16.11.2017р. –  молодша ланка (1, 4 класи).

     У номінації «Літературна творчість» звучали уривки з творів Т.Г. Шевченка (колегіїсти 1-Е, 3-А, 4-Б, 6-В класів). Гумористичні твори учні здебільшого брали з творчого доробку українського гумориста Павла Глазового та Л.Глібова.  Багато віршів учні присвятили рідній мові,  мамі (діти 1-Г, 2-А, 4-А, 3-Г, 4-Г, 5-Г, 6-Б, 6-В, 7-Б, 8-В  класів), мужності захисників Батьківщини (учні 2-Д, 3-А, 8-Г, 9-Б класів). Звучали твори  Б. Бондарчука, Н. Плескас, М.Верещаки, О. Пархоменко,  О. Василенко Л. Українки, Л. Костенко,  В.Сосюри  ( у виконанні школярів -  1-Д,  1-Г, 2-Б, 2-А, 3-Г, 4-А, 5-Б, 5-Д, 7-Б, 9-Б класів).

       У  номінації  «Поетична муза» учні 2-Б, 4-Г, 5-А,  6-В класів  присвятили свої твори Батьківщині, учениця 6-Г класу , Панасенко Софія – татові, учень 9-А класу, Белеванцев Олексій – брату, Володимиру Близнюку, який загинув за свободу і незалежність України 6 вересня 2014 року в селищі Станиця-Луганська під час виконання бойового завдання. 

       Члени журі відмітили сценічну культуру та зовнішній вигляд учасників номінації «Вокальний спів». На розгляд журі учасниками були представлені твори відомих виконавців, більшість пісень колегіїсти виконали на патріотичну тематику. Виступи вокалістів відрізнялись емоційністю, культурою виконавської майстерності. Гран-прі конкурсу отримала учениця  7-А класу – Кабенок Анна.  Високий рівень вокальної культури  показали  колегіїсти  1-В, 2-В, 2-Д, 4-В, 6-В, 6-Д, 7-В, 8-В, 9-В класів. Достатній рівень вокальної культури у номінації продемонстрували учні 1-Г, 2-Б, 3-Е, 4-Г, 5-Б, 6-Д, 6-Б, 7-Б, 8-В класів.

        Високий рівень виконавської майстерності та уміння володіти інструментом продемонстрували учні 5-Г, 6-Б, 6-Г, 7-Б, 8-В, 9-А класів у номінації «Музичне виконавство». Учні виконували твори на скрипці, гітарі, бандурі, домрі, баяні, фортепіано.

          У номінації «Майстерність танцю» колегіїсти  представили нові сучасні естрадні танці (1-Г, 2-Б, 2-Е, 4-В, 4-Г, 6-А, 6-В, 6-Д, 7-А, 8-В, 8-Б, 10-А,10-Б, 11-Б, 11-В класи), народні (1-В клас), бальні (1-В, 2-Е, 3-Е, 5-Б, 6-В, 9-Г класи), спортивні композиції (4-А, 4-Б, 4-В, 5-Д, 6-В, 6-Д, 7-Г, 9-Б, 9-Д класи).

           Високий рівень майстерності  продемонстрували учні 1-Б, 3-А, 4-А, 5-В, 9-Г класів у номінації «Художня гімнастика».

           У номінації  «Театральне мистецтво» вдалий режисерський задум та його втілення продемонстрували учасники 1-Г та 2-Б класу в сценках «Інтернет» та «Рукавичка», учні 4-Г класу інсценізували гумореску «Кухлик», учениця 9-Б класу продемонструвала свої театральні здібності у філософському монолозі «Історія однієї чарівниці», старшокласники 10-А класу показали сценку «Максимова наука».

 

        Колегіїсти 10-Б  і  11-А класу виконували пісні під гітару в номінації «Бардівська пісня».

 

 • Опубліковано: 27-11-2017, 08:58 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 7 |

Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Відповідно до листа Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського від 23.10.2017 № 10/1-11/836 про проведення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 09.11.2017 року в Чернігівському колегіумі №11 проводився Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Цього року урочистості з нагоди початку конкурсу розпочалися традиційно – у День української писемності та мови. Конкурс проводився з метою піднесення престижу української мови серед підростаючого покоління, виховання пошани до державної мови незалежної України. У Чернігівському колегіумі №11конкурс проводився за трьома віковими категоріями:

1. Молодший вік (2–4 класи).

2. Середній вік(5–9 класи).

3. Старший вік(10–11 класи).

 Кожний клас виконував різні завдання, які вимагали від учасників конкурсу всебічної обізнаності, знання літератури, міфології, культурології. Учителі склали для учнів різнопланові завдання (напишіть, складіть, визначте, розподіліть, перебудуйте, поясніть, доповніть, дайте відповідь), що зацікавили учасників і спонукали до роботи. Учням потрібно було орієнтуватися в ювілейних датах, цифрах, фактах, святах. Закономірно, що одне або декілька завдань були обов’язково творчими.

Сподіваємося, що після Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в колегіїстів з’явиться ще більше бажання розширювати  кругозір, плекати рідну мову, інтелектуально збагачуватися!

Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11
Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11
Конкурс з української мови імені Петра Яцика у колегіумі №11

 

 • Опубліковано: 11-11-2017, 14:12 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 148 |