Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум№11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів,

пр-т Миру, 137

E-mail

znz11@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii11.zip [1.78 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura11.rar [11.24 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry11.zip [308.25 Kb] (cкачувань: 40)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program11.rar [19.28 Kb] (cкачувань: 6)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO11-2019.docx [15.42 Kb] (cкачувань: 8)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1550

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1651

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez11.zip [428.84 Kb] (cкачувань: 9)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring11.rar [13.71 Kb] (cкачувань: 17)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit11.rar [33.2 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 23)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас чудове свято представниць прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день 8 Березня. З нагоди вшанування її величності Жінки в колегіумі 7 березня 2019 року відбувся вітальний концерт. Учні приготували прекрасні музичні та танцювальні подарунки,  щоб привітати своїх  улюблених учителів, мам, бабусь, сестер, дівчат та усіх жінок, пристніх у залі.

Концерт пройшов  у теплій святковій атмосфері. Програма свята була вишуканою та динамічною. Затамувавши подих,  глядачі насолоджувалися неперевершеними номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів шквалом оплесків.

Чернігівський колегіум №11 святкував 8 березняЧернігівський колегіум №11 святкував 8 березняЧернігівський колегіум №11 святкував 8 березня

Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти міста 2 березня 2019 року на базі Чернігівського ліцею №32 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» за темою: «Моя мала Батьківщина».

Участь у змаганнях брали учнівські колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти №№ 1, 4, 5, 10, 11, 15, 20, 21, 22, 24, 31, 32, 33.

Кількісний склад колективу – 6 учнів віком від 11 до 17 років і 1 керівник. Журі оцінювало не тільки виступ агітбригади, а й екологічну роботу колективу протягом навчального року, яку презетвували конкурсанти.

Перемогу здобув колектив екологічної просвіти Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області, який представить місто Чернігів на обласному етапі конкурсу. Бажаємо їм перемоги! 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ у колегіумі №11

Бринить-співає наша мова,

Чарує, тішить і п’янить.

                          Олександр Олесь

21 лютого  представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Слово… Буденність і значущість… Простота і таїна…  Звичайна магія… Без перебільшення можна сказати, що мова – одна з найбільших цінностей у житті. Рідна мова – це основа нашої безмежно багатої культури. І ми зобов’язані завжди любити українську мову, збагачувати та розвивати її – і тоді це «диво калинове» зачарує всіх навіки.

Першочергове  завданням учителів Чернігівського колегіуму № 11 –

донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови, формувати знання про шлях становлення української мови, національної гордості за неї, прищеплювати й розвивати  почуття патріотизму, виховувати любов до мови, як скарбниці духовності рідного народу, що єднає минулі, сучасні і прийдешні покоління.

У рамках відзначення Міжнародного Дня рідної мови в колегіумі проведено ряд заходів:

 • флешмоб «Об’єднані  традиціями, мовою, національною ідеєю», під час якого учні виклали карту України, а також виконали пісню «Перлина України», адже саме пісня є душею українського народу, вона  передає любов  до рідної землі, мови, традицій;
 • тематична лінійка «Яка чудова українська мова»,  на якій звернули увагу на самобутність української мови, літератури, культури, історії, прозвучали прізвища видатних українців та перелік найвизначніших місць нашої держави, що допоможе колегіїстам краще збагнути унікальність, викличе бажання досконало вивчати рідну мову;
 • філологічний брейн-ринг «Мова – ДНК нації», де колегіїсти продемонстрували високий рівень знань із мови та культури спілкування;  брейн-рингівці насолоджувалися виконанням цікавих завдань, невимушеною атмосферою заходу, виявили щире бажання долучитися до молоді, яка береже традиції національної культури, є гідним користувачем українського слова;
 • наукова конференція «Три генії українського слова: Т.Шевченко, І.Франко, А.Шептицький», на якій із нового боку відкрити імена тих, хто не тільки боровся за незалежність України, а й плекав рідну мову;
 • правовий диспут «Питання мовної політики в Україні», на якій розглядалися питання:українська мова протягом багатьох віків та її статус; період українських державотворчих пошуків 1917-1920 рр.; питання мовної політики в Україні;
 • літературно-музична композиція «Стежками минувшини», на якій учні відтворили цілий калейдоскоп  календарно-обрядових свят: Колядки, Щедрівки, Засівання, Веснянки, Жниварські обряди, Покрова. Звучали такі пісні: «Щедрий вечір, добрий вечір..», «Застилайте столи..» , «Нова радість встала..», «Ой, на Івана та й на Купала..»; змістовно і цікаво старшокласники  розповіли про уявлення та вірування наших далеких предків-слов’ян;
 • свято «Квітни, мово, наша рідна!»: під час заходу діти поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови, відчули її багатство, мелодійність, красу;
 • конкурс «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна  українська мова»;
 • написання творчих робіт на теми: «Я знаю: мова мамина свята»,  «Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п’янить» (Олександр Олесь); «Як парость виноградної лози плекайте мову» (М.Рильський) тощо;
 • тематичні години спілкування;
 • декілька років поспіль колегіїсти беруть участь  у Всеукраїнській грі «Соняшник», яка   розширює світоглядний інтерес учнів, дає можливість ширше пізнати українознавство, поглибити знання з мови.

Колегіїсти брали участь у Регіональному конкурсі учнівської творчості «Славні нащадки Тараса», який щорічно проводиться в Ніжинському обласному педагогічному ліцеєї Чернігівської обласної ради. Поетичні доробки колегіїстів містяться в збірці «Стежка до Шевченка».

Міжнародний день рідної мови – це свято, яке сприяє духовному збагаченню, поєднанню культур та зміцненню принципів толерантності  в нашому колегіумі.

День безпечного Інтернету в колегіумі №11

Чернігівський колегіум №11 провів День безпечного Інтернету. Проведено тренінг "Безпека в Інтернеті"для 8-Б класу, інформаційні хвилинки для учнів 5 класів підготували учні десятих  класів та колегіїсти 7-Д класу готували доповіді по безпеці користуванню Інтернетом.

80 років з дня створення святкує Чернігівський колегіум №11

Чернігівський колегіум №11 святкує 80 років з дня створення. Урочистості з нагоди цього свята проходили сьогодні, 30 листопада, в Міському Палаці культури ім.В.Радченка.

Привітати адміністрацію школи, педагогічний та учнівський колектив прийшли чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Максим Черненок, керівники структурних підрозділів міськради й інші поважні гості.

- Дійсно 80 років – це філософський вік, він з однієї сторони вже не малий, але з іншої – школа сьогодні юна, модернізована, амбітна. У 2019 році планується зробити досить серйозний капітальний ремонт самої будівлі школи, відновити спортивну залу, зробити басейн, закупити сучасне обладнання.

Хочу побажати, щоб у всіх вчителів залишалося натхнення до роботи, щоб колектив батьків, учнів і вчителів був єдиним.

Сьогодні досить суттєва увага міської влади приділяється вашому колегіуму, оскільки заклад є одним із найбільших у місті. Я сподіваюся, що ви це відчуваєте. Тільки з 2017 по плановий 2019 рік спрямовано на капітальні роботи більше 32 млн грн. Тому хочу вірити, що ваша школа та ваш колектив матиме прекрасне майбутнє. А для цього прошу вас - знаходьте найкоротші, найоптимальніші шляхи до душ, до розуму дітей і виховуйте з них щирих українців, які працюватимуть у Чернігові, - сказав Владислав Атрошенко у вітальному слові.

Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11Тиждень безпеки дорожнього руху у Чернігівському колегімі №11 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою полібшення  роботи із запобігання  дитячом дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення знань з безпеки дорожнього рух до школи  і дому  в Чернігівському колегіумі з 12.11 по 18.11.2018р.  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки  дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. В бібліотеці відбулася виставка літератури  «Дотримуся Правил дорожнього руху!». Учнями самоврядування був організований показ мультфільмів «Азбука дорожньої безпеки» (1-2 класи). Для учнів 3-4 класів проведена зустріч з працівниками Патрульної поліції Чернігова на тему «Правила поведінки на дорозі». Гуртківці клубу «ЮІР»  провели конкурс ребусів та загадок про дорожній рух для  колегіїстів 5-6 класів. Класними керівники 7  класів провели  вікторину седед школярів «Знай і виконуй ПДР».  Учителі основ здоров'я провели бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира». Проведено  години спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя» (8-9 класи). Ознайомено дітей  із Законом України  «Про дорожній рух», проведено тренінг «Твій безпечний шлях до колегіуму». Для  колегіїстів 10-11 класів організовано перегляд документального фільму з обговоренням «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам».

      Проведення Тижня безпеки дорожнього руху показало, що колегіїсти в достатні мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знати вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної  з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідні сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

НАШІ ВИПУСКНИКИ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ

6 листопада у гості до колегіїстів завітав випускник колегіуму 2006 року, учасник АТО, Кіборг з позивним «Цар» ВАДИМ БОЙКО разом зі своїм другом – рядовим батальйону «Чернігів» ДМИТРОМ БУСЛОМ.

Їх гостинно зустрічали учні 8-А класу (класний керівник СТЕБЛОВСЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА).

ВАДИМ БОЙКО поділився спогадами про захист Авдіївки, Водяного, Пісків, Донецького аеропорту, відповів на численні запитання учнів. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять ВОЛОДИМИРА БЛИЗНЮКА, випускника колегіуму, та усіх загиблих на Сході України. Звучало багато віршів, пісень. Ми із задоволенням дізналися про участь Вадима у Всеукраїнському проекті «Запроси мене з війни» та подивилися відео його виступу на презентації проекту у Кабінеті Міністрів України. А ще Вадима запросили зніматися у кіно. Це будуть фільми про Кіборгів, про війну, про мужність…

Потім гості відвідали Зразковий музей «Історія школи», де їх чекали екскурсоводи – члени пошукового загону «Слідопити». Перегляд експозиції був дуже цікавим, адже Вадим Бойко – один з героїв розділу експозиції про наших випускників – захисників України.

Кожен отримав безліч емоцій, а ще – фото та селфі на згадку. Дякуємо за зустріч, яка нікого не залишила байдужим!

Тиждень безпеки життєдіяльності у Чернігівському колегіумі №11Безпека – це життя людини,

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи –

Прекрасне буде всіх життя!

З метою  виховної роботи з колегіїстами з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час Надзвичайних ситуацій з 29.10 по 02.11.2018р.  у колегіумі бу проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня були проведені такі заходи: квест «Школа безпеки» (1-2 класи); перегляд мультфільмів «Азбука безпеки»; зустріч з працівниками Патрульної поліції Чернігова (3-4 класи); усний журнал «Правила користування газовими приладами» (5 клас); вікторина з пожежної безпеки «Попереджений – захищений» (7-8 класи); бесіди: «Правила безпечної поведінки біля водоймищ», «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами. Поведінка у НС», «Обережно! Гриби!», «Правила пожежної безпеки», «Правила користування електроприладами та необхідність економії електроенергії. Енергозбереження»; практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги (10-11 класи).

Проведення Тижня безпеки життєдіяльності показало, що колегіїсти в достатній мірі знають Правила безпеки життєдіяльності, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі,  під час пожежі, знаходженні вибухонебезпечних  речовин вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов'язаної  з безпекою життєдіяльності. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил безпеки життєдіяльності.