РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Травень 2024 (150)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (88)
Грудень 2023 (150)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14033, м.Чернігів, пр-т Миру, 137

E-mail

kollegium11@gmail.com

Сайт закладу

collegium11.at.ua

Директор закладу

Рубан Світлана Василівна

Телефон

(04622) 5-34-13

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut11.rar [3.49 Mb] (cкачувань: 118)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 74)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura-2022-2023.docx [14.59 Kb] (cкачувань: 24)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Chernigivskiy-kolegum-11_-kadrove-zabezpechennya-zakladu-osvti-2022-2023-1.docx [22.61 Kb] (cкачувань: 85)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Navchaln-plani-ta-osvtn-programi-2022-2023.pdf [2.78 Mb] (cкачувань: 33)

Programa-2022-2023.docx [257.29 Kb] (cкачувань: 23)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

11.pdf [89.3 Kb] (cкачувань: 18)

Ліцензований обсяг 

1860

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1623

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Cherngvskiy-kolegum-Materalno-tehnchne-zabezpechennya.pdf [240.54 Kb] (cкачувань: 40)

 

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti-semestr-2022-23.pdf [1003.66 Kb] (cкачувань: 23)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Переглянути

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom11.zip [2.23 Mb] (cкачувань: 275)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Bezbaryerniy-dostup.pdf [287.29 Kb] (cкачувань: 33)

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Zvedeniy-koshtoris-2023.pdf [224.33 Kb] (cкачувань: 12)Zvedeniy-plan-asignuvan-2023.pdf [84.15 Kb] (cкачувань: 10)

 

Профілактика булінгу: 

переглянути

Інформацію оновлено 05.03.2024

 

На обласному етапі зманань зі спортивного орієнтування проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» всі призові місця здобули команди Чернігівських шкілНа обласному етапі зманань зі спортивного орієнтування проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» всі призові місця здобули команди Чернігівських шкіл

У змаганнях зі спортивного орієнтування проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед 14 команд із трьох районів Чернігівської області  вибороли перемогу команди Спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (І місце), Чернігівського ліцею №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області (ІІ місце), Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області (ІІІ місце). Команда СЗСШ №1 виборола право представляти Чернігівську область у заключному етапі змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Привітали переможців та вручили нагороди Ольга Бібік, амбасадорка проєкту та Денис Закружний, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Відео

Результати змагань

Живи в безпеці!

З 13 травня до 19 травня 2024 року у Чернігівському колегіумі №11 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. 

З метою популяризації дотримання Правил дорожнього руху серед дітей та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, у Чернігівському колегіумі № 11 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня класні керівники і вчителі закладу освіти провели бесіди, вікторини, квести, тренінги, виставку малюнків та стінгазет, практичні заняття, під час яких здобувачі освіти  повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях в умовах воєнного стану;  демонстрували увагу, спостережливість, обережність та культуру поведінки на дорозі, закріпили знання неухильних правил поведінки, від яких залежать здоров`я й безпека життя, говорили про необхідність убезпечити себе на дорозі, бути відповідальними та уважними пішоходами.

Просвітницько-профілактична робота з питань дотримання правил безпечного дорожнього руху в умовах воєнного стану і прищеплення навичок правильних дій під час надзвичайних ситуацій на дорозі охопила учнів 1-9 класів колегіуму, була різноманітною за змістом та формою, відповідала віковим особливостям, запитам дітей. Проведені заходи були цікавими, сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху в умовах воєнного стану: бесіда: «Твій друг- дорожній рух!» (1-4 класи); вуличний марафон «Наш друг-велосипед» (5 класи);  вікторина «Дорожні знаки, їх призначення» (6 класи); диспут: «Культура поведінки в громадському транспорті» (7 класи); проведення профілактичного Meet Up «Надзвичайні ситуації на транспорті (залізничному, автомобільному, водному)» (8 класи); просвітницький променад «Безпека на дорогах. Травмуючі фактори. Способи попередження травматизму» (9 класи).

 

Флешмоб «Коло єднання»Флешмоб «Коло єднання»Флешмоб «Коло єднання»

З нагоди святкування Дня вишиванки, Чернігівський колегіум № 11 приєднується до флешмобу «Коло єднання» Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, спрямованого на об’єднання громадян у символічному акті підтримки культурної спадщини українського народу.


Наукове товариство учнів Чернігівського колегіуму №11 «Інтелект» провело науково-практичну конференцію «Крок у майбутнє»

Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об’єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Завдяки науці людство досягло прогресу розвитку, пройшовши шлях від перших спроб вивчення світу до нанотехнологій.

14 травня 2024 року наукове товариство учнів Чернігівського колегіуму №11 «Інтелект» провело науково-практичну конференцію «Крок у майбутнє», яка присвячена Дню науки. Це свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року. Основною метою цього свята є вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося.

Під час конференції здобувачі освіти презентували цікаві факти життя видатних науковців-українців, ознайомили учасників конференції з їхніми відкриттями.

Розглянули діяльність таких науковців: Івана Яковича Горбачевського, Івана Павловича Пулюя, Юрія Валентиновича Кнорозова, Максима Федотовича Гулого, Іллю Ілліча Мечникова, Георгія Феодосійовича Вороного, Єгора Анчішкіна, Олексія Пахунова, Максима Левчина, Яна Кума, Івана Селезньова, Павла Гнатовича Житецького, Олександра Опанасовича Потебню,  Бориса Дмитровича Грінченка, Євгена Костянтиновича Тимченка, Івана Івановича Огієнка, Бориса Антоненка-Давидовича, Юрія Володимировича Шевельова, Олександра Даниловича Пономарьова, Миколу Павловича Барабашова, Марину Сергіївну В’язовську, Якова Оскаровича Парнаса.

Безмежна шана українським науковцям за наполегливу працю та беззаперечний авторитет не лише в нашій країні, але й по всьому світу! Вони обрали важливу місію – допомагати людству.

 Колегіум №11: День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 роківКолегіум №11: День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 роківКолегіум №11: День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 роківКолегіум №11: День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

 

 

 

 

 

 

 

 

Друга світова війна тривала шість років.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини.

Мільйони українців чинили спротив зі зброєю в руках у різних регулярних арміях світу, сотні тисяч боролися в підпільних і повстанських структурах. Майже всі українські підприємства були переорієнтовані на потреби оборони.

А українська земля була одним із основних театрів воєнних дій, місцем масштабних битв і найзапеклішого спротиву.

Нажаль, історія має властивість повторюватись…

Сьогодні нова загроза застала світ — Україна бореться з  оскаженілою росією, її ідеологією — рашизмом, бореться за незалежність, суверенітет і мир на європейському континенті.

А українські захисники та захисниці сьогодні, як колись діди та прадіди, — стали на захист українських та європейських цінностей.

Тому сьогодні учні Чернігівського колегіуму №11 згадали трагічні події Другої світової, поклали квіти до меморіального знака учням та вчителям, загиблим у роки війни. А ще говорили про війну сьогоднішню, вшанували випускників колегіуму, які віддали життя за нашу свободу та незалежність у 2014-2024 роках. Вічна пам‘ять Героям!

Для заохочення обдарованої учнівської молоді та як результат плідної роботи свято  «Віват, інтелект!» проведено в Чернігівському колегіумі №11.

Свято – чудова нагода визнання та відзначення зусиль та досягнень здобувачів освіти, саме так формується спільнота обдарованих учнів, яка обмінюється досвідом та ідеями, а також підтримує одне одного.

Цей захід не тільки стимулює в колегіїстів прагнення до подолання наступних творчих висот, а й дає змогу підвищити їхню самооцінку, мотивує здобувачів освіти.

На святі вітали переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, студентсько-учнівських змагань, команди-інтелектуали міських, всеукраїнських ігор. Цим здобувачам освіти під бурхливі овації вручили дипломи, грамоти, медалі.

Святкування перемог та успіхів обдарованих учнів колегіїсти сприймають як ціль, до якої можна прагнути.

Свято «Віват, інтелект!» провели в Чернігівському колегіумі №11Свято «Віват, інтелект!» провели в Чернігівському колегіумі №11Свято «Віват, інтелект!» провели в Чернігівському колегіумі №11

«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)

26 квітня 2024 року виповнюється 38 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – Чорнобильської трагедії. Напередодні цієї трагічної для всієї України дати учні Чернігівського колегіуму №11 провели дослідження питань: у чому небезпека Чорнобиля, що там відбувається сьогодні  і чому про це треба говорити?

Радіоактивні метали випромінюють потужну енергію, яку використовує людина. Але радіацію не можна побачити, почути або відчути фізично - жоден із захисних механізмів людини не допоможе врятуватися від неї. Розпадаючись протягом багатьох років, атоми радіоактивних елементів забезпечують нас енергією. Але зупинити ядерну реакцію неможливо, навіть закривши станцію. Фахівці розповідають, що кілька хімічних елементів, період напіврозпаду яких становить приблизно 30 років, після аварії частково перестали бути небезпечними. Однак говорити про повну безпеку не можна, бо у інших речовин період напіврозпаду становить тисячі років. Радіація сьогодні глибше проникає у ґрунт і рослинність, але зовсім не зникає.

Після аварії роботу енергоблоків поступово зупинили. У 2000 році почали їх зняття.

У 2010 році відпрацьоване ядерне паливо було повністю вивантажено з блоку № 3, у  2016 році  від ядерного палива був звільнений блок № 2, а 6 червня 2016 року вивезено останнє ядерне паливо до спеціального сховища.

З початком повномасштабної російської агресії 24 лютого 2022 року Україна і світ опинилися під загрозою нової катастрофи. З 24 лютого по 2 квітня 2022 року ЧАЕС була захоплена рашистами. росія перетворила і цей об'єкт на арену війни. 30-кілометрову зону відчуження окупанти використовували для підготовки нових атак проти нашої оборони, а сама ЧАЕС опинилася під загрозою пошкодження і руйнування. Військова частина, що охороняла ЧАЕС і складалася переважно з бійців Національної гвардії України, чинила опір окупантам, але була змушена скласти зброю через брак важкого озброєння і небезпеку обстрілу нападниками критично важливих об'єктів станції. Вони перебували в полоні росіян весь час окупації ЧАЕС.

На щастя, глобальної катастрофи не сталося, але й після виходу російських військ з території ЧАЕС знадобляться роки, щоб дослідити, які захоронення радіоактивних відходів вони пошкодили, як в результаті цього розповсюдився радіоактивний пил та якої шкоди російські варвари завдали українській землі.

Сьогодні в Україні знаходиться ще 4 атомних електростанції. Запорізька АЕС (ЗАЕС) – розташована на березі Каховського водосховища, поруч із містом Енергодар. Це найбільша в Європі і шоста у світі атомна електростанція. Донедавна на ній працювало шість енергоблоків. 4 березня 2022 року атомна та теплова електростанції були захоплені російськими військами під час битви за Енергодар упродовж російського широкомасштабного вторгнення. 

Південноукраїнська АЕС, розташована неподалік від міста Южноукраїнськ, що в Миколаївській області. Робочими є два енергоблоки АЕС. Рівненська АЕС  –розташована біля міста Кузнецовськ, Хмельницька АЕС – розташована в місті Нетішин; на електростанції працює 2 ядерних реактори.

Хоч минуло 38 років з того трагічного дня, наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються сьогодні. Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка, але все дається в порівнянні. Сьогоднішні події показали, що потрібно знаходити альтернативні види енергії. Ми, нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь: дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела.

До річниці пам‘яті Чорнобиля в колегіумі було проведено години спілкування, виставки малюнків, відеопрезентаціі, уроки-проєкти, урок-реквієм "38 років палає весна", перегляди відеороликів. Підготували та продемонстували проєкти з тем: "Передумови катастрофи на Чорнобильській АЕС", "Хронологія подій 26 квітня 1986 року", "Наслідки катастрофи", "Спадщина Чорнобиля". Також переглянули відеофільм "Чорнобильська катастрофа - історія про трагедію, яка назавжди закарбувалася в пам'яті". Діти активно відповідали і розказували про Чорнобиль. Зробили буклети.

Ми назавжди залишимо у пам'яті подвиги всіх, хто боровся з наслідками катастрофи, всіх, хто ризикуючи своїм життям, виконали свій обов'язок.

«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)«І біль. І пам'ять. І тривога» (до річниці аварії на ЧАЕС)

Тематичні години спілкування з цивільного захисту в колегіумі №11

25.04.2024 року – день проведення тематичних годин спілкування з учнями.
Учні 5- Г класу, разом з класним керівником, Івановим Р. Л., провели спортивну естафету "Допомогти та перемогти", де вчилися транспортуванню потерпілого, подоланню перешкод та діях в команді під час надзвичайної ситуації. Учні отримали велике задоволення від змагань та набули дорогоцінного досвіду дій в надзвичайних ситуаціях.
Для учнів 4-Д класу(Лабазова Н.Г.), дистанційна форма навчання, було проведено вікторину на тему: “День цивільного захисту”. Учні оновили свої знання з теорії та практики. Повторили Порядок дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.
Для учнів 1-Е класу(Полуботко Л.В.), проведено тематичну годину спілкування у формі вікторини ”Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях”. Учні закріпили знання про надзвичайні ситуації, їх класифікації та наслідки, навчилися діяти у випадку виникнення загрози, працювали в групах, провели конкурс малюнків.
Удосконалення теоретичних знань і закріплення практичних навичок щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, засвоєння алгоритму дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації проведена тематична година для учнів 3-Е класу(Хропач М.О.).
Вікторина на тему “Цивільний захист” для учнів 4-Г класу провела Шевцова І.М. Учні закріпили знання про надзвичайні ситуації, їх класифікації та наслідки, навчилися діяти у випадку виникнення загрози, працювали в групах, провели конкурс малюнків.