Повна назва закладу дошкільної освіти

Дошкільний навчальний заклад №77 «Дельфін»

Адреса

Вул.Захисників України, 15

E-mail

dnz77.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

Гриценко Надія Михайлівна

Телефон

3-70-80

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut77.zip [1.19 Mb] (cкачувань: 117)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii77.zip [391.74 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura77.zip [10.79 Kb] (cкачувань: 10)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry77.zip [10.45 Kb] (cкачувань: 15)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program77.zip [10.49 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

270

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

300

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez77.zip [9.75 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring77.zip [19.19 Kb] (cкачувань: 12)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit77.zip [17.91 Kb] (cкачувань: 13)

Правила прийому до закладу освіти

pruom77.zip [10.33 Kb] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Семінар інструкторів з фізичної культури міста у ЗДО № 77 "Дельфін"

09 квітня 2019 року на базі ЗДО №77 «Дельфін» відбувся семінар інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста з проблеми: «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти». Семінар пройшов змістовно, творчо, з високою активністю дітей. Адже, малеча зустрічалась з казковими та мультяшними героями, виконували їх завдання, було цікаво і захоплююче.  Дошкільнята  показали свої вміння, фізичну досконалість і спортивний азарт. Під час семінару панували позитивна атмосфера та гарний настрій, всі отримали заряд бадьорості. Бо здоров’я дітей – це основний скарб, який треба берегти та примножувати!

Назва закладу освіти: Дошкільнний навчальний заклад № 77 "Дельфін" 

 

Вакантні посади: 1. Вихователь - 0.9 ставки. 2. Кухар - 1 ставка.

 

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Захисників України 15. Тел.: 3-70-80; 3-03-23.

Нова українська школа та заклад дошкільної освіти – партнери у становленні особистості

15 березня 2019 р. в закладі дошкільної освіти № 77 «Дельфін» під керівництвом завідувача Гриценко Н.М. пройшло заключне засідання семінару – діалогу з проблеми: «Наступність у роботі ЗДО і школи як умова забезпечення особистісно – орієнтованого підходу до освітнього процесу».

       На семінар були запрошені особистості, які безпосередньо займаються даною проблемою в області, це: Бурнос В.В. – завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО та Шоколенко Л. М. – методист відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО імені К. Д. Ушинського. Діалог між педагогами і гостями був змістовний, наповнений інноваційними підходами в рамках наступності обох ланок освіти. Представники ЧОІППО глибоко розкрили практичне впровадження  Концепції  Нової  української  школи  в  закладах  м. Чернігова та області і подарували в методичний кабінет методичні рекомендації (порадник для вчителя початкових класів) «Першу кроки в Нову українську школу». Отже, і педагоги ЗДО і вчителі школи спрямовують свою діяльність на педагогіку партнерства, організацію освітнього процесу із застосуванням діяльнісного підходу на інтегрованій основі з переважанням ігрових методів. Лише спільні зусилля всіх освітніх ланок зможуть виховати компетентного громадянина незалежної України.

Назва закладу: Чернігівській дошкільний навчальний заклад № 77 «Дельфін» Чернігівської міської ради Чернігівської області. 

Вакантні посади: шеф кухар (1 ставка), кухар (1 ставка), прибиральниця службових приміщень (1 ставка).

Адреса закладу : м. Чернігів, вул. Захисників України, 15, т. (04622)3-70-80.

Безпека дитини в ЗДО № 77 "Дельфін" перш за все!

У рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" в ЗДО № 77 " Дельфін" були проведені екскурсії в пожежну частину, зустріч з працівниками рятувальної служби, конкурси, вікторини, заняття практичного характеру, де діти закріплювали набуті знання. В усіх вікових групах педагоги ознайомлювали дітей із заходами безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, вчили правилам дорожнього руху, та протипожежної безпеки, поводження з електроприладами та в умовах природного довкілля. 

Фотозвіт про тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності по ДНЗ №77Фотозвіт про тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності по ДНЗ №77Фотозвіт про тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності по ДНЗ №77

Великодні дива у "Дельфіні"

      Цікаво і змістовно проходить Великодній тиждень у ЗДО №77 "дельфін". Педагоги разом з дітьми виготовляли писанки, робили паски на заняттях ліплення, знайомились із традиціями українського народу. В чистий четвер відбулася тематична розвага "Котилася писаночка!", де діти були активними учасниками дійства, отримали масу позитивних емоцій і святковий настрій.

     Педагоги спільно з батьками організували в групах чудову Великодню виставку, де вироби зроблені руками батьків і дітей. Комплексний підхід до реалізації завдань даної теми дає добрі результати та позитивні емоції.

 • Опубліковано: 8-04-2018, 17:19 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 150 |

Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Кожної зимової пори в дошкільному закладі №77 "Дельфін" проходить конкурс "Городів на підвіконні". Вихователі усіх вікових груп креативно, творчо і по-сучасному підходять до  нього, створюють цікаві композиції, сюжети, залучають дітей до елементарної праці. Щоденні спостереження за змінами на "городі" розвивають у дітей допитливість, спостережливість, бажання самостійно вирощувати рослини і доглядати за ними.

Така краса і неповторність дає змогу дітям відчути весняний подих взимку, нагодувати свіжою зеленню тварин і, врешті-решт, самим поласувати зеленою цибулькою під час обіду. Цього року переможцями конкурсу стали:
І місце: група №7 (старша лог.),
         група №9 (старша).
ІІ місце:група №8 (середня),
         група №12 (середня лог.),
         група №14 (середня).
ІІІ місце: група №4 (ІІ молодша),
         група №10 (ІІ молодша).
Переможці отримали грамоти і заохочувальні призи, а учасники слова подяки.

Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"Конкурс "Городів на підвіконні - 2018" в ЗДО №77 "Дельфін"

 • Опубліковано: 16-02-2018, 13:56 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 436 |

Січень сповнений яскравими святами, особливо весело, чудово і багатогранно відзначає український народ Новорічно-різдвяні віншування. В закладі дошкільної освіти №77 "Дельфін" щорічно відзначають і люблять ці свята. І цей рік не став виключенням. Педагоги разом з дітьми і батьками долучились до скарбниць українських традицій. Дітей зустрічали в господі господар і господиня, пригощали гостинцями, розважали малят Коза, Чортеня, Циган і Циганка. Діти грали в ігри, співали, танцювали, колядували і щедрували. Дійство сповнене радості, сміху і позитивних емоцій на довго запам`ятається малечі. Цим самим колектив ЗДО №77 виховує у дітей почуття поваги до народних традицій, бажання їх продовжувати.

Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77Новорічно-різдвяні дійства в ЗДО №77

 • Опубліковано: 15-01-2018, 10:13 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 175 |