РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
6 грудня 2018 учні 15 ліцею здійснили незабутню подорож до Верховної Ради України. У поїздці взяли участь учні-переможці олімпіад та 6-В клас, який виборов 1 місце у міському конкурсі «Чернігів — місто легенд» у категорії «селфі». Вихованці ліцею отримали унікальну можливість побачити роботу головного законодавчого органу держави. Такий досвід запалив у дітях інтерес до роботи на благо нашої країни, а, можливо, що серед юних вихованців ліцею, які взяли участь в поїздці, є й майбутні законотворці та видатні політики, які з часом теж займуть почесні місця у сесійній залі Верховної Ради.
- Опубліковано: 7-12-2018, 16:32
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 720
|
У рамках проекту «Я маю право» в ЗЗСО №19 6 грудня 2018 року відбувся тренінг «Стоп насильство», проведений спеціалістами Головного управління юстиції (Трейтяк О.М., Петухова Н.Ю.), інспектором ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Андрющенко Ю.Ю. та соціальним педагогом Медянцевою І.М.
У світі багато жорстокості й насилля,е гірше, коли кривдник – твоя близька людина. Який захист гарантує держава постраждалим від домашнього насильства? Ознайомили учнів з правилами поведінки в кризових ситуаціях, законодавчими нормами, що протидіють домашньому насильству і гарантують захист.
- Опубліковано: 7-12-2018, 16:13
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 856
|
06 грудня 2018 у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №14 відбулася зустріч учнів 9-11класів із Полегенько Надією Дмитрівною - мамою Полегеньки Дмитра Павловича – стрільця 1-го взводу 1-ї роти охорони 13-го батальйону територіальної оборони «Чернігів-1» Збройних Сил України, який загинув 18 серпня 2014 року в районі села Макарове Станично-Луганського району Луганської області, під час обстрілу ворогом позицій українських військових із реактивних систем залпового вогню «Град». У цей день Полегенька Дмитра було нагороджено відзнакою Президента України, за участь у антитерористичній операції (посмертно). Також на зустрічі була присутня Бірюкова Катерина Іванівна, рідна тітка Лободи Вадима Михайловича, випускника школи, старшого стрільця 13-го батальйону територіальної оборони «Чернігів», який загинув 12 вересня 2014 р., підірвавшись на фугасі поблизу с. Городище Біловодського району Луганської області.
Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Матері на деякий час забули про життєві турботи й відчули себе в тісному колі однодумців, з любов’ю згадували своїх синів, які з честю виконали свій військовий обов’язок і, як справжні Герої, загинули в антитерористичній операції на сході України. Наприкінці учні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих.
- Опубліковано: 7-12-2018, 16:10
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 682
|
- Опубліковано: 7-12-2018, 15:37
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 782
|
У рамках проведення правопросвітницького проекту "Я маю право" у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 було проведено низку заходів правоосвітнього, інформаційного характеру у сфері захисту прав людини для здобувачів освіти, у тому числі з питань протидії домашньому насильству, булінгу, торгівлі людьми, вчинення правопорушень неповнолітніми тощо. А саме:
1. Зустріч учнів 7-х класів з начальником Центрального відділу Державної виконавчої служби міста Чернігвова ГТУЮ у Чернігівській області Павленком С.О. та заступниками Петренко С.В., Середою А.В.
2. Перегляд учнями 5,7,10,11 класів документального фільму "Гірчиця" від ГО «MART» у рамках проведення Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у місті Чернігові та Чернігівській області.
3. Конкурс малюнків для учнів 7-8-х класів "Я маю право".
- Опубліковано: 7-12-2018, 15:31
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 718
|
Назва закладу освіти: Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю
Вакантна посада: двірник (1 ставка).
Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Доценка, 29, т. 3-35-77.
- Опубліковано: 7-12-2018, 15:30
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 924
|
6 грудня в СЗСШ №1 разом з Громадською організацією МАRТ була проведена навчальна гра «Країна гідності» з вивчення соціальних прав через освіту з прав людини. Учні 9-х класів мали можливість створити свою країну гідності. Кожен гравець виконував роль члена парламенту вигаданої країни, долучався до прийняття рішень щодо різних національних стратегій, які стосуються соціальних прав.
Цей проект спрямований підвищити обізнаність про невід’ємність, взаємозв’язок та універсальність прав людини. Заохотити учасників до реалізації соціальних прав в реальному житті.
- Опубліковано: 7-12-2018, 15:13
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 756
|
6 грудня в ЗСШФМП №12 відбулося загальношкільне військово-патріотичне свято «Ми – майбутні захисники!» для учнів 10-11 класів, присвячене Дню Збройних сил України. Здобувачі освіти хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв АТО: Шанського А., Чередніченка Д., Нешка І. Під час виконання конкурсів команди продемонстрували свою звитягу, кмітливість, теоретичні знання військової справи. Для учасників і глядачів лунали патріотичні пісні у виконанні учнів 5 і 6 класів. Свято пройшло в дружній атмосфері!
- Опубліковано: 7-12-2018, 15:09
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 777
|
Протягом тижня в ЗЗСО №19 до Дня Збройних сил України було проведено конкурс малюнків «Мій тато захисник» серед 1-4 класів, також учні писали листи за темами, "Вірш захиснику", "Лист герою".
Були проведені виховні години серед 1-11 класів «Історія створення Збройних сил України». «День збройних Сил України», «Вірні сини Батьківщини», «Життя української армії», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини», «Уклін всім, хто край свій боронить». Учні 7-Б класу (класний керівник Голумбевська С.В.) відвідали Чернігівський військово-історичний музей.
- Опубліковано: 7-12-2018, 14:53
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1101
|
Як навчити дітей насолоджуватись музикою? Як навчити слухати і сприймати класичну музику? Потрібно зробити цей процес не лише цікавим, але й ефективним, як це робить музичний керівник вищої кваліфікаційної категорії ЗДО №35 Руднік Н.В.
Вона давно звернула увагу на методику активного слухання Батії Штраус і на третьому засіданні Школи молодого музкерівника представила її своїм колегам. До слухання класичних музичних творів Наталія Валентинівна додала власні авторські історії, вірші, казкові сюжети. Слухаючи класичну музику, діти акомпанували на музичних інструментах, виконували ритмічні партитури звуковими жестами, застосовували «влучний реквізит» : капці вдягнені на дитячі долоньки, танцювали «Летку-єньку» ; канцелярські резинки, натягнуті на пластикові стаканчики з-під йогурту, допомагали виконати «Піциктто» Лео Деліба; діти перевтілювались у «каченяток» і «вовків», слухаючи «Норвезький танець» Е. Гріга; цікаву історію про козаків розповідали за допомогою мішечків, наповнених крупою, під український танок Гулака-Артемовського із опери «Сорочинський ярмарок».
Для підвищення рівня своєї музичної культури , Наталія Валентинівна запропонувала молодим музкерівникам активізувати процес сприймання музики, загравши на саморобних музичних інструментах «Італійську польку» С.Рахманінова.
Вихователь-методист Нікітчук Л.І., розповідаючи про інноваційній технології в музичному вихованні дошкільників зазначила, що потрібно змінювати звичний формат слухання музики, адже, «коли музика торкається потаємних куточків серця людини – вона назавжди стає її бажаним другом».
А завершила роботу Школи виставка саморобних музичних інструментів та музично-дидактичних ігор.
- Опубліковано: 7-12-2018, 12:46
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 738
|