Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів вул. Доценка 22

E-mail

znz12@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school12.cn.ua/

Директор закладу

Гопаченко Василь Васильович

Телефон

3-00-12, 95-27-59

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut12.rar [1.43 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii12.rar [698.61 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura12.rar [12.86 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry12.rar [11.49 Kb] (cкачувань: 16)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program12.rar [18.13 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO12-2019.docx [13.98 Kb] (cкачувань: 7)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1568

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1068

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez12.rar [11.9 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

[monitoring12.rar [8.13 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit12.rar [20.18 Kb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom12.rar [66 b] (cкачувань: 10)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Методичний семінар у ЗСШФМТ №12Методичний семінар у ЗСШФМТ №12

Наймасовішим заходом міського тижня педагогічної майстерності вчителів-філологів став методичний семінар «Використання сучасних педагогічних методів на уроках літератури», проведений на базі нашої школи та організований найактивнішими та творчими вчителями школи. Відкривала семінар заступниця директора НВР Волоха Г.М., активними учасниками-тренерами стали вчителі-філологи Демиденко О.О., Володіна Т.М., Сарана Л.І., Молоносова Л.В., Мневець С.М. (учителька німецької мови, яка спільно з Молоносовою Л.В. змоделювали фрагмент бінарного уроку). Запам’ятався учасникам семінару та гостям виступ-тренінг психолога Чистенко І.Г. Завершальним акордом заходу став майстер-клас з декорування писанки, який провела вчителька трудового навчання Ющенко О.В. Варто подякувати особливим гостям семінару: Чередник Т.П., к.ф.н., доцентові НУ «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, яка розповіла про особливості реалізації компетентнісного підходу на уроках літератури; подякувала за захід і Матюшкіна Т.П., к.п.н, доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО імені К.Д.Ушинського. Семінар став справжнім святом інтеграції мистецтва – літератури й мови, музики, писанкарства та психології.

Заняття з елементами тренінгу «#Стоп_булінг» у ЗСШФМП№12

26.02.2019 р. в ЗСШФМП№12 спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Оліфіренко А.О. у рамках проекту «Я маю право!» було проведено заняття з елементами тренінгу «#Стоп_булінг» для учнів 5-х класів. Учні, переглядаючи цікаві відеороликипро боулінг у школі та із закликом протидіяти проявам булінгу, активно та із задоволенням їх обговорювали. Під час ігрових вправ розглядали життєві ситуації випадків боулінгу.

Міжнародний день рідної мови у ЗСШФМП № 12

Традиційно до Міжнародного дня рідного мови у ЗСШФМП № 12 проходять гучні заходи. Сьогодні, 21 лютого, учні 9-х класів із задоволенням брали участь у мовному квесті "Шляхами рідної мови". Вони активно виконували завдання на логічне й образне мислення, пам’ять, увагу, кмітливість та швидкість. Наприкінці заходи всі отримали заохочувальні призи.

Подібні заходи виховують культуру мовлення, любов до рідної мови, спонукають учнів цікавитися здобутками української мови.

 

Урок-реквієм, присвячений роковинам Дня Героїв Небесної Сотні у ЗСШФМП №12Урок-реквієм, присвячений роковинам Дня Героїв Небесної Сотні у ЗСШФМП №12

20.02.2019р. – Україна сумує!  Україна пам’ятає!

Пам’ятаємо мужність синів, які віддали своє життя за Незалежність, Свободу свого народу.

Учні і вчителі ЗСШФМП №12 провели урок-реквієм, присвячений роковинам Дня Героїв Небесної Сотні. Лунали вірші, пісні, читали листи воїнів АТО, згадали події під Крутами. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання  загиблих наших учнів Шанського А., Чередніченко Д., Нешко І. На заході своїми спогадами поділилася волонтер, учасниця Майдану Лепявко Тетяна Миколаївна. А також діти приєдналися до всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» на знак вшанування Героїв Небесної сотні. Учні виготовили янголяток – символ чистих душ синів і доньок України, які загинули, захищаючи свою Батьківщину.

Ми пам’ятаємо наших захисників!

Шкільні офіцери поліції в гостях у 6-А ЗСШФМП №12

20.02.2019 р. в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції», метою якого є співробітництво загальноосвітніх навчальних закладів і Управлінь патрульної поліції Департаменту патрульної поліції, для учнів 6А класу ЗСШФМП №12 було проведено лекцію з метою профілактики булінгу. Шкільні офіцери поліції з правової точки зору пояснили значення слова "булінг", особливу увагу звернули на відповідальність за правопорушення та відповіли на запитання учнів. Лекція була цікава та інформативна.

Профілактика булінгу в ЗСШФМП №12

20 лютого 2019 року співробітниками сектору ювенальної превенції ГУНП Національної поліції України в Чернігівській області та адміністрацією ЗСШФМП №12 було проведено профілактичні бесіди з учнями 7-х та 9-х класів з питань запобігання та протидії булінгу (цькування) в закладах освіти. Роз'яснено про негативні наслідки вживання спиртних напоїв та тютюнових виробів, а також попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення ними будь-яких протиправних дій.  

 

Профорієнтаційний захід у СЗШФМП №12 для здобувачів освіти міста

З метою професійної орієнтації здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, популяризації військових спеціальностей серед випускників здобувачі освіти 10-11 класів закладів загальної середньої освіти зустрілися з представниками Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (місто Хмельницький).

         Профорієнтаційний західвідбувся 15 лютого 2019 року в актовій залі Чернігівської загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів фізико-математичного профілю №12 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Тиждень початкової школи в ЗСШФМП №12Тиждень початкової школи в ЗСШФМП №12Тиждень початкової школи в ЗСШФМП №12Тиждень початкової школи в ЗСШФМП №12Тиждень початкової школи в ЗСШФМП №12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках тижня початкової школи в ЗСШФМП №12 між учнями 1-А і 1-Г класів відбулося свято спорту, краси та спритності. До проведення тижня також залучилися учні групи продовженого дня. Проведено виховні заходи для учнів перших класів: “Я - мандрівник”, гра-драматизація “Обережно, електрика”. Під час свята «Запали свою зірку» учні продемонстрували свої таланти у різноманітних сферах. Тиждень видався насиченим та якскравим!

Патріотичний захід за участю матерів загиблих в АТО випускників ЗСШФМП №12

Цього тижня в ЗСШФМП №12  був проведений  патріотичний захід  у 7-А класі, де було запрошено маму загиблого героя в АТО Чередніченка Дениса Марину Михайлівну Чередніченко. Спочатку дівчатка зі старших класів, що займаються в шкільному музеї, проникливо розповіли про захисників України, згадали Героїв Крут, Героїв Майдана, Героїв АТО, згадували сторінки нашої історії, і розповідали вірші. Згадали хлопців, що навчалися в цій школі та загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність та цілісність України. Це Андрій Шанський, Денис Чередніченко та Ігор Нешко. Згадали, скільки воїнів загинуло в Україні з початку російсько - української війни та скільки - в нашій області. Разом переглянули відеоролики про історію Крут та Героїв Майдану. Потім Марина Михайлівна розповіла про свого сина.