РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

АРХИВ
Червень 2022 (34)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14034, вул. Доценка, 9

E-mail

znz29@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://cheschool29.at.ua/

https://www.facebook.com/groups/394337020995331/

Директор закладу

 Совєтова Галина Василівна

Телефон

(04622) 3-13-44

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut29.rar [465.28 Kb] (cкачувань: 35)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 31)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura29.rar [20.4 Kb] (cкачувань: 43)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry29.rar [6.96 Kb] (cкачувань: 224)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa-ZNZ-29.rar [1.32 Mb] (cкачувань: 58)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

29.docx [12.31 Kb] (cкачувань: 3)

Ліцензований обсяг 

1800

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1260

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mat-teh-zabezpech-ZOSh29.rar [19.67 Kb] (cкачувань: 19)

 

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-yakost-osvti-uchnv.rar [863.26 Kb] (cкачувань: 36)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-29-2019-2020.docx [1.11 Mb] (cкачувань: 23)

Правила прийому до закладу освіти

Poryadok-Zarahuvannya.docx [29.48 Kb] (cкачувань: 99)

Pravila-PriyomuDoZOSh29.docx [13.88 Kb] (cкачувань: 82) 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

 

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

finans29.pdf [48.98 Kb] (cкачувань: 21)

Інформацію оновлено: 31.05.2022

Профілактика правопорушень в ЗЗСО №29

З метою профілактики правопорушень серед дитячого населення інспекторка сектору ювенальної превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області Анастасія Якутко 21 лютого 2022 року провела лекцію-бесіду з учнями 6-го класу Чернігівської ЗОШ №29 на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Злочинність серед неповнолітніх є однією з болючих проблем нашого суспільства. Правопорушення, вчинені дітьми, нині становлять вагомий відсоток від загальної кількості злодіянь.

На зустрічі з дітьми ювенальна поліцейська провела роз'яснювально-профілактичну бесіду щодо вчинення правопорушень неповнолітніми, зокрема крадіжок, серед школярів. Інспекторка акцентувала увагу на актуальності питання збереження майна від протиправних посягань.

Окремо Якутко А.В. зупинилася на особистій безпеці дітей як повсякденно, так і під час канікул. А також дала поради, як не стати жертвою кримінального правопорушення та як діяти, коли правопорушення вже сталося.

Пам'яті Героїв Небесної Сотні вшанували у ЗОШ №29

Учні ЗОШ №29 вшанували пам’ять  Героїв Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі було проведено загальношкільну лінійку-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…».

День спонтанного прояву доброти у ЗОШ №29

Всесвітній день спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого — щире, чисте та світле свято. Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. А День спонтанного прояву доброти – це чудова нагода, ще раз згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити.

Сьогодні 15 лютого в Україні відзначається свято Стрітення. За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною. Цікаво пройшло свято Стрітення у 2-В та 2-Г класах Чернігівської ЗОШ №29. Під час заходу учні дізналися про традиції та обряди цього дня,  водили хороводи, співали веснянки. У кінці свята школярі пригощались печивом "жайворонки", як символом наближення весни.

Профілактика булінгу в ЗОШ №29

Бесіда на тему "Булінг" з учнями 4-Б класу ЗОШ №29  та здобувачами освіти туристичного гуртка (керівник Луганцева Марина). Діти дізналися, що таке булінг, його ознаки, куди звертатися у разі вчинення булером до дітей неправомірних дій, безпечне користування соціальними мережами. Захід провела старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області ДПП лейтенант поліції Мороз Наталія Миколаївна.

Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»

Традиційно в кінці січня щороку в ЗОШ №29 проводиться декада, присвячена Дню Соборності України, Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту та Дню пам’яті героїв Крут. Цього року декада проходила під гаслом «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя» .

День 21 січня учні  6-х та 9-х  класів  зустріли яскраво:  провели флешмоб «Золота нитка єднання», а також  заспівали пісню про Україну.  Наймолодші школярі брали участь  у фоточеленджі  « Ми – українці! Живімо, творімо разом, а не поодинці!»  та виготовляли браслети єдності.

За планом  пройшли тематичні  виховні заходи на базі шкільних музеїв: пізнавальна вікторина «Як я знаю Україну» , урок патріотичного драйву для 4-А кл «Моя багатогранна Україна», гра -вікторина  «З Україною в серці» (6-Г кл) ,  година історичної пам’яті  в 6-В кл «Ми – у соборній Україні» , година історичної правди для учнів 5-В кл «Вона - наш витвір». Учителі  та учні підійшли до цього креативно і творчо, адже розуміння того, що лише в єдності  дій та соборності душ  можемо досягти  величної мети – ми зможемо побудувати  духовно багату ,вільну та демократичну Україну.

 Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь у створенні  інтелект-пазлів «Творці соборності», оформленні фотовиставки  об’ємних розмальовок «Захід, схід- одна країна. Це  соборна Україна!».

І навіть зараз, в нелегкі часи  для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною, адже  вона скріплена  любов’ю.

Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»Декада «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя»

 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 29 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада: педагог-організатор - 1 ставка.

Адреса закладу: м. Чернігів, вул. вул. Доценка, 9, тел. (04622) 3-13-44.

Проведено супервізію для педагогічних працівників початкової освіти школи №29

З метою корегування освітнього процесу відповідно до завдань Нової української школи 30 листопада здійснено організацію та проведено супервізію для педагогічних працівників початкової освіти школи №29 в режимі офлайн. Супервізор-методист відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО імені К. Д. Ушинського Травкіна Л.П.

Ми не маємо права забутиМи не маємо права забути

«Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у ЗОШ №29 з нагоди 88-ї річниці Голодомору в Україні. Школярі долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» у пам’ять про жахливу трагедію українського народу. Учні початкових класів на базі шкільного Музею доблесті та слави взяли участь у квесті, під час якого дізналися справжню ціну хліба, виготовили символічні квіти пам’яті – незабудки. На згадку про тих, хто загинув і на знак того, що ми незламні,  зобразили символи цього дня - хліб і зерно на українському рушнику. У школі  була організована акція «Зернятка пам’яті». Під час заходу діти ознайомилися зі стравами, котрі їли українці в 1932-1933 роках. Учні мали змогу вшанувати всіх тих, хто помер у страшні часи Голодоморів.  Саме штучний голод забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.