Повна назва закладу загальної  середньої освіти 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Адреса

14029, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Миру 207-А

E-mail  

znz28@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school28-cn.at.ua/

Директор закладу

Серновець Ліліана Анатоліївна

Телефон

(0462) 72-78-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut28.rar [3.21 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii28.rar [871.86 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura28.rar [9.8 Kb] (cкачувань: 7)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry28.rar [8.47 Kb] (cкачувань: 26)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa.doc [322 Kb] (cкачувань: 1)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

28.rar [9.48 Kb] (cкачувань: 29)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

863

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez.rar [7.1 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring28.rar [703.13 Kb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-na-sayt.doc [204.5 Kb] (cкачувань: 3)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom28.rar [5.92 Kb] (cкачувань: 16)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ №28ЗОШ №28ЗОШ №28

Назва закладу: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: 1. Учитель української мови  (20,5 год.) - на час відсутності основного працівника;

                      2. Учитель німецької мови - 2 год.

Адреса закладу: м. Чернігів,  пр. Миру 207-А, т. (0462)72-78-21.

Заходи до Дня захисника України у ЗЗСО №28

Напередодні Дня захисника України учні  ЗЗСО №28  згадували своїх героїв – учасників Майдану та антитерористичної операції на Сході країни. Шкільна перерва на мить зупинилась і всі учні взялись за руки задля вшанування пам’яті наших бійців. Учні поклали квіти до меморіальної дошки. Був оформлений стенд з фотографіями та стіннівками. Для учнів старших класів були проведені змагання зі стрільби. Тематичні години спілкування мали назву «Україна – вільна держава!».

Акція «Подаруй бібліотеці книжку!» у ЗЗСО №28

З метою поповнення фонду бібліотеки школи новою літературою та виховання в учнів поваги до книги, культури читання, зацікавленості до роботи бібліотеки, в ЗЗСО № 28 з початком навчального року стартувала  акція «Подаруй бібліотеці книжку!». В понеділок, 08.10.2018, відбувся її підсумковий захід. Виставка "Її величність книга" розкрила широкий спектр книжкових дарів. Особливо активними були учні 5-А класу. Бібліотека отримала яскраві дитячі книжки, декілька збірників віршів та періодичні видання для молодшої школи. 

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

Заходи до 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського у ЗЗСО №28

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в ЗЗСО № 28 були проведені тематичні години спілкування, в бібліотеці діяла виставка «Творчість В.Сухомлинського – дітям», учні початкової школи активно малювали малюнки за творами митця та взяли участь в літературному читанні.  Для старшокласників вчителі разом зі шкільним самоврядуванням  провели проблемні столи, де школярі розмірковували над темою  «Учитель Сухомлинський: уроки на завтра». Позитивні емоції у четверокласників викликало обговорення 10 порад Сухомлинського учням. Вчителі-мовники взяли участь в конференції , яка проводилась в Обласній бібліотеці міста.

Jсвітня кампанія «Голуб миру»

Цього тижня  учні ЗЗСО № 28 долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Голуб Миру, прилети! Україну захисти!». 17 вересня учні виготовляли паперових птахів та прикрашали ними школу. Наприкінці тижня був влаштований міні флешмоб: учні школи вишикувались, утворивши фігуру у вигляді голуба та проспівали гімн України. Ця акція є невеличким вкладом усіх школярів у збереження миру на Землі. А учні початкової школи долучились до конкурсу малюнків на асфальті, який пройшов під назвою  «Україна – вільна держава». Також 20 вересня у госпіталі при обласній лікарні школярі провели концерт, присвячений Дню міста, а школу прикрасила виставка «Осінній вернісаж».

До дня народження Михайла Коцюбинського

До дня народження великого українського митця, генія літератури та майстра українського слова Михайла Коцюбинського, в ЗЗСО № 28 був проведений захід пам’яті. Під час заходу учні слухали вірші митця, переглянули уривки легендарного фільму «Тіні забутих предків», ознайомились з життєвим шляхом поета та його творчістю. Розпочалось свято з декламування віршів, яскравих українських пісень та читання уривків. В бібліотеці почала діяти виставка «Цікаві факти та бувальщини про Михайла Коцюбинського». Для учнів 11 класу проведений урок-конференція «Коцюбинський – імпресіоніст».

Урок на тему «Стоп булінг» у ЗОШ № 28

У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» відбулась зустріч фахівців Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області з учнями 6 – А Чернігівської загальноосвітньої школи № 28. Урок на тему «Стоп булінг» викликав багато запитань у учнів. Головний спеціаліст звернула увагу на те, що проконсультуватися щодо агресивної поведінки та шляхів її подолання можна у шкільного психолога. Діти вели різні дискусії, обговорювали можливі шляхи запобігання булінгу. Також школярі дізналися «секретну  формулу», яка допоможе їм попередити направлену  на них агресію.

Освітнє середовище НУШ ЗОШ №28Освітнє середовище НУШ ЗОШ №28Освітнє середовище НУШ ЗОШ №28