Повна назва закладу загальної  середньої освіти 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Адреса

14029, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Миру 207-А

E-mail  

znz28@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school28-cn.at.ua/

Директор закладу

Серновець Ліліана Анатоліївна

Телефон

(0462) 72-78-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut28.rar [3.21 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii28.rar [871.86 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura28.rar [10.94 Kb] (cкачувань: 0)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

 

kadry28.rar [8.53 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa.doc [322 Kb] (cкачувань: 3)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

28.rar [9.48 Kb] (cкачувань: 32)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

880

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez.rar [7.1 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring28.rar [703.85 Kb] (cкачувань: 0)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-na-sayt.doc [204.5 Kb] (cкачувань: 4)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom28.rar [6.15 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ №28ЗОШ №28ЗОШ №28

Оновлено 01.12.2018

Тиждень толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД у ЗОШ № 28

У рамках тижня толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД у ЗОШ № 28 були проведені бесіди, круглі  столи для учнів середньої школи. Для найменших вихованців була проведена інтерактивна вікторина на тему «Що ми знаємо про СНІД».  Школа була прикрашена тематичними газетами, також  діяла виставка малюнків «СНІД  очима дітей» та виставка літератури в бібліотеці.  Найстарші учні школи долучились до акції шляхом проведення конференції «Інфекція та шляхи її подолання». Учні 6 класу в рамках тижня відвідали станцію переливання крові. Діти дізнались багато цікавого та корисного не тільки про інфекційні хвороби, а і про власний організм в цілому.

Привітання з Днем Збройних Сил України від учнів 6-х класів ЗОШ №28

До Дня Збройних Сил України учні 6-х класів ЗОШ N28 знову зустрілися з офіцером ЗСУ Оленою Мокренчук для того, щоб передати привітання та подарунки нашим бійцям на Схід.

Ми за гуманне ставлення до безпритульних та домашніх тварин (благодійний ярмарок «З добром до тварин» у ЗОШ № 28)

Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя.

У всьому світі створено громадські організації борців за права тварин. Вони проводять акції, спрямовані на захист тварин від знущань та жорстокого ставлення.

         Отож, 19 листопада до нашої школи завітала керівник пункту тимчасового утримання та стерилізації тварин, що по вулиці Дрозда в місті Чернігові, Диденко Тетяна Олександрівна. Метою її візиту було донести важливість гуманного відношення до безпритульних та домашніх тварин, а також виховання відповідального ставлення до них починаючи з дитячого віку. Саме тому вона влаштувала зустріч з учнями третіх класів, де розповіла діткам багато цікавого про тварин та навчила, що потрібно робити, коли знайшов безпритульну тварину і як себе поводити. Діти захоплено слухали Тетяну Олександрівну, переглянули презентацію та активно відповідали на запитання, вчилися передавати свої почуття в малюнках.

Цього ж дня була проведена акція милосердя, а на зібрані кошти (майже 1000грн.) закуплено корм для тварин.

         23 листопада в школі був проведений благодійний ярмарок «З добром до тварин»,  на якому самі школярі продавали принесені речі. Кошти (3650грн.) від продажу товарів були передані до пункту тимчасового утримання тварин.

         Тож, нехай множаться зерна добра і у ваших душах.

Вшанування пам’яті жертв голодомору ЗОШ №28

До дня вшанування пам`яті жертв голодомору учні 6-х класів ЗОШ №28 відвідали особливу експозицію в Музеї хліба (на Станції юних натуралістів), присвячену Голодомору 1932-1933 рр., а також провели години спілкування «Монолог 1933-го року...».  Саме цьогоріч спливає 85 років із тих страшних часів. 24 листопада о 16:00 запалимо свічу пам`яті на своїх вікнах, щоб теплом вогника зігріти душі померлих у роки страшної трагедії - штучного знищення українського народу...

А також пам’ятаймо про те, що наш світ може врятувати лише любов та повага до ближнього, здатність цінувати та захищати свій народ, свою Батьківщину...

Зустріч шестикласників ЗЗСО № 28  із Наталією Коноваловою (ГО "Єдина Родина")

16 листопада в Міжнародний день толерантності учні 6-х класів ЗЗСО № 28 зустрілися з матір'ю першого загиблого чернігівця в зоні проведення АТО Олексія Коновалова Наталією Миколаївною Коноваловою.

         Захід-реквієм розпочався віршем "Яблучка й горішка" Ганни Арсенич-Баран. Потім Наталія Миколаївна розповіла учням про свого сина, його дитинство, життя, свідомий вибір стати на захист України, показала світлини Олексія Ігоровича; поговорила з дітьми про те, що спонукає людство розпочинати війни та чим керуються люди, коли йдуть захищати свою державу від нападника. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх воїнів, які віддали життя за мир та незалежність України, а також поклали квіти до меморіальної дошки загиблим в АТО випускникам нашої школи.

         Зустріч видалася дуже теплою та зворушливою, після завершення ніхто не поспішав розходитися... Діти щиро співпереживали почутому, із задоволенням читали вірші Олексія Коновалова, один з яких був написаний за 40 хвилин до смерті, ставили питання Наталії Миколаївні та дарували свої теплі дитячі обійми.  

Заходи до Дня Гідності та Свободи у ЗЗСО №28

У Чернігівській загальноосвітній школі I-III  ступенів № 28 до Дня Гідності та Свободи були проведені наступні заходи:

- години спілкування у 1-4 кл. за темою «Ми вільні громадяни вільної держави»;

- конкурс читців «З любов’ю до України» у 1-4 класах;

- виставка-конкурс малюнків «Вільна країна очима дітей» у 1-4 класах;

- уроки мужності «Україна – це територія гідності і свободи» у 8-11 класах;

- облаштовано виставку книг та  періодичної преси «Майдан – шлях до свободи»;

- зустрічі учнів школи  військовослужбовці, які брали участь в ООС та матерями загиблих учасників АТО;

- організовано покладання квітів до шкільної меморіальної дошки загиблим випускникам школи.

ЗОШ №28: Тиждень безпеки дорожнього руху

Протягом Тижня дорожнього руху, який відбувся в ЗОШ № 28 з 12 по 16 листопада 2018 року проведено години спілкування за темами «Дитина пасажир» - у 1-4-х класах; «Безпека руху при перетині залізничних переходів» - 5-8-мі класи; «Молодь за безпеку дорожнього руху» - 9-11-ті класи; турнір знавців у 3- А класі; тренінг «Правила дорожнього руху» у 4-А класі. Класоводи 1-4 класів та вихователі груп ГПД організували рухливі ігри «Вивчаємо правила дорожнього руху». Відбувся творчий конкурс «Молодь за безпеку дорожнього руху». Організовано відпрацювання практичних дій під час надання першої допомоги травмованим і потерпілим «Знаю, вмію, врятую». Всього у заходах брали участь 858 учнів.

ЗОШ №28: радіодиктант національної єдності

Учні 10-А та 11-А класів ЗЗСО № 28 разом з учителями-словесниками долучилися до написання ХVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Крила України".

Знову офіцер Збройних сил України, автор книги "Аліска, фронтова лисичка" Олена Мокренчук завітала до учнів ЗЗСО №28

7 листопада учні 6-А та 7-Б класів ЗЗСО №28 зустрілися з чарівною Оленою Мокренчук, офіцером Збройних сил України, волонтером, громадським діячем, автором книги "Аліска, фронтова лисичка".

        Під час зустрічі панувала дружня атмосфера, учні із захватом слухали пані Олену, брали активну участь в обговорені різноманітних ситуцій, які досить часто трапляються на війні, завзято виконували завдання дослідницького характеру, поставлені гостею.

        На знак подяки учениця 6-А класу Софія Копачова подарувала пані Олені пісню "Ти підбори змінила на берці", а вчитель української мови Петренко О. М. передала бійцям 72 ОМБР прапор із Авдіївки Куликівського району Чернігівської області, який 23 серпня 2017 увійшов до Національного реєстру  рекордів України та два роки поспіль на День Незалежності майорів на подвір'ї її бабусі, оскільки події описані в книзі "Аліска, фронтова лисичка" відбувалися поблизу прифронтової Авдіївки на Донеччині.

        Також учні всіх 6-х класів, 7-Б та 8-А передали нашим захисникам, як і обіцяли, малюнки, листи, обереги, виготовлені на уроках трудового навчання під керівництвом справжніх майстрів своєї справи Озірської О.Р. та Дешка Г.В., та домашні смаколики, за що отримали слова найщирішої подяки від Олени Вікторівни.

         Сподіваємося на подальшу співвпрацю та чекаємо нових зустрічей із письменницею, а також гарних новин про закінчення війни та мир в усій Україні!