РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Липень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Червень 2022 (35)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)

 

Повна назва закладу загальної  середньої освіти 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14029, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Миру 207-А

E-mail  

znz28@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school28.cn.sch.in.ua

Директор закладу

Серновець Ліліана Анатоліївна

Телефон

(0462) 72-78-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut28.rar [3.21 Mb] (cкачувань: 52)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 9)

Структура та органи управління закладу освіти

 

truktura28.rar [7 Kb] (cкачувань: 21) 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadroviy-sklad.pdf [96 Kb] (cкачувань: 16)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtn-programi.rar [2.66 Mb] (cкачувань: 11)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

28.docx [12.7 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензований обсяг 

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1000

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchna-baza.pdf [188.4 Kb] (cкачувань: 2) 

Результати моніторингу якості освіти

Montoring.rar [1.22 Mb] (cкачувань: 1) 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvt.pdf [399.57 Kb] (cкачувань: 3)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom28.rar [5.99 Kb] (cкачувань: 72) 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

doop28.rar [6.01 Kb] (cкачувань: 14)

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

koshtoris-2020.rar [3.46 Mb] (cкачувань: 5)

Профілактика булінгу: 

Nakaz-bulng-47-vd-12.03.2019.pdf [126.11 Kb] (cкачувань: 4)Nakaz-bulng-124-vd-01.09.2021.pdf [174.43 Kb] (cкачувань: 2)Nakaz-bulng-167-vd-22.10.2021.pdf [60.88 Kb] (cкачувань: 3)

Оновлено 31.05.2022

Конференція українських та американських старшокласників та студентівКонференція українських та американських старшокласників та студентів

У рамках підтримки України 21.06.2022 р. відбулась конференція українських та американських студентів зі Štrúdle Privátne Academy. Серед 75 кандидатів було обрано три найкращі мотиваційні листи на тему: "Моя історія війни". Учениця 10 -В класу, Чернігівської загальноосвітньої школи N 28 Діденко Олександра стала однією з трьох спікерів цього заходу. Мета даної зустрічі - підвищення обізнаності міжнародної спільноти щодо російської агресії на території України. Пишаємося, що є діти, які не бояться поширювати правдиву інформацію з власного досвіду, тим самим наближаючи нашу країну до перемоги.

Показові заняття від Національної гвардії України для дев’ятикласників ЗЗСО № 28

Чернігівські гвардійці спільно з працівниками патрульної поліції провели для здобувачів освіти 9 класів ЗЗСО № 28 показові заняття.

Правоохоронці розповіли молоді про заборону торкатися вибухонебезпечних предметів, як поводити себе й куди звертатись у разі виявлення подібних речей. 

Під час спілкування з підлітками гвардійці ознайомили їх з особливостями служби в лавах Національної гвардії України та продемонстрували сучасну екіпіровку військовослужбовців. Інструктори частини розповіли здобувачам освіти про особливості надавання домедичної допомоги пораненому, після чого школярі мали змогу потренуватися накладати турнікет на різні частини тіла.

Також присутнім показали виступ кінологічної служби, де службовий пес Джері-Лі продемонстрував свою спритність та вміння.

інтерактивне заняття «Безпека дорожнього руху велосипедистів» для п'ятикласників ЗОШ №28

Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області для здобувачів освіти 5-х класів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 було проведено інтерактивне заняття «Безпека дорожнього руху велосипедистів». Під час жвавого спілкування хтось із здобувачів освіти дізнався про основні правила дорожнього руху для велосипедистів, а хтось закріпив раніше здобуті знання. Поліціянти надали дітям прості поради, як уникнути неприємних ситуацій на дорозі під час катання на велосипеді та не стати учасником ДТП. Закріпити отримані знання діти змогли під час тестування, отримавши відмінний результат. Усі весело та з користю провели час.

Віртуальна екскурсія для здобувачів освіти 9 – 11 класів ЗЗСО № 28 на ПРАТ «ЧІЗ»

03 червня здобувачі освіти 9 – 11 класів у межах профорієнтаційної роботи мали можливість здійснити віртуальну екскурсію на приватне акціонерне товариство «Чернігівський інструментальний завод», ознайомитися із продукцією, яку виготовляють на підприємстві, та дізнатися про професії, задіяні на виробництві.

Гідом для юнаків став начальник експериментально-виробничої дільниці Михайло Петренко. Саме він показав дітям зразки готової продукції та розказав про їхнє призначення. Також Михайло Миколайович поділився своїми міркуваннями щодо професій, які користуватимуться попитом найближчі 10 років, і зазначив, що професіоналами не народжуються – ними стають, що будь-яка професія потребує знань, старань і любові.

А ще пан Михайло поділився із майбутніми випускниками своїми пріоритетами, які панували для нього у виборі професії 45 років тому.

Зустріч видалася, цікавою, змістовною і, сподіваємося, отримані поради комусь із дітей допоможуть  зробити правильний вибір у визначенні із майбутньою професією.

Заняття в ЗЗСО №28 з теми «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами»Заняття в ЗЗСО №28 з теми «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами»

27.05.2022 року для здобувачів освіти, їхніх батьків та педагогів школи було проведено заняття «Уникнення ураження вибухонебезпечними предметами». Усі присутні мали змогу не лише прослухати інформацію про вибухонебезпечні предмети, а побачити їх на власні очі. Діти отримали відповіді на всі свої запитання від  саперів, щодо небезпеки замінованих територій, відвідин лісу та недоречності відкриття пляжного сезону, а також ще раз переконалися в тому, що не слід підіймати із землі будь-які предмети. Сподіваємося, ці знання будуть корисними і допоможуть зберегти життя як дітям, так і дорослим.

27.05.2022 року в ЗЗСО№ 28 проведено захід створення «Саду української мрії» (від паростків надії до щедрих плодів) за фінансової підтримки в наданні посадкового матеріалу від фірми «СонцеСад». Дякуємо координатору по м. Чернігову Світлані Потоцькій. Дякуємо за підтримку в наданні посадкового матеріалу пану Остапу Михацю та працівникам фірми «СонцеСад» за їх доброту й невтомну працю.

Міжнародний день рідної мови в ЗОШ №28

День рідної мови в рідній школі: квести, вікторини, виховні години, онлайн-зустріч із сучасною українською письменницею Мілою Іванцовою та презентація її роману «Намальовані люди» про буремні події на Майдані 2014 року, пісні Андрія Кузьменка... та море позитивних і щирих емоцій.

У ЗОШ №28 відзначили День єднання

16 січня Україна вперше відзначає День єднання – свято, до якого активно долучилися педагоги та здобувачі освіти ЗЗСО № 28, прикрасивши свій одяг блакитно-жовтими стрічками та елементами національної символіки. 

Єдність у думках і вчинках кожного громадянина країни сьогодні дуже важлива, а ще важлива підтримка один одного та наших захисників зокрема. Оскільки символом свята є дитяча долонька, то й семикласники нашої школи виготовили долоньки-обереги із побажаннями, які вже завтра буде передано на Схід, а одинадцятикласники, долучившися до акції, написали глибокі листи-роздуми захисникам і захисницям. Діти, які є членами гурка «Народні ремесла» виготовили обереги, які також були відправлені в зону АТО, а в бібліотеці організована тематична виставка літератури.

Здобувачі освіти 9 – Б класу вже четвертий рік поспіль продовжують активно спілкуватися із своїми однолітками із 9 – А класу НВК «Гарант» м. Лисичанськ Луганської області в межах акції «Діти єднають Україну». Тож і в День єднання вони обмінялися один із одним подарунками та листами, а ще записали відеопривітання. Також підлітки мали нагоду поспілкуватися із лейтенантом ЗСУ Анатолієм Карпенком, татом свого однокласника та людиною, котра пройшла шлях від медпрацівника військового шпиталю до  командира роти артилерійської бригади в зоні АТО (ООС). Військовослужбовець поділився із хлопцями та дівчатами своєю історією у виборі професії, думками щодо сьогодення та частинкою свого світогляду, а також відповів на запитання, які цікавили підростаюче покоління.

Миру нам і правильних думок, пам’ятаймо про тих, хто боронить наш спокій.

ЗОШ №28: вшанування пам’яті Героїв Крут

До Дня памʼяті Героїв Крут у школі організована пізнавальна фотовиставка, у 1 – 11 класах проведені виховні години, присвячені вшануванню памʼяті юнаків, які полягли за незалежність України. У бібліотеці організовано тематичну виставку літератури.