Повна назва закладу загальної  середньої освіти 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Адреса

14029, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Миру 207-А

E-mail  

znz28@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school28.cn.sch.in.ua

Директор закладу

Серновець Ліліана Анатоліївна

Телефон

(0462) 72-78-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut28.rar [3.21 Mb] (cкачувань: 11)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii28.rar [871.86 Kb] (cкачувань: 9)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura28.rar [10.94 Kb] (cкачувань: 3)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

 

kadry28.rar [8.53 Kb] (cкачувань: 18)

 

 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa.doc [322 Kb] (cкачувань: 7)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO28-2019.docx [17.21 Kb] (cкачувань: 8)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

880

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez.rar [7.1 Kb] (cкачувань: 12)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring28.rar [703.85 Kb] (cкачувань: 14)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-na-sayt.doc [204.5 Kb] (cкачувань: 19)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom28.rar [6.15 Kb] (cкачувань: 8)

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

ЗОШ №28 

ЗОШ №28

ЗОШ №28

Оновлено 12.03.2019

Заходи з нагоди Дня ВИШИВАНКИ та Дня Європи в Україні ЗЗСО №28

Останні навчальні тижні 2018-2019 н.р. дружня родина ЗЗСО №28 проводить пізнавально, цікаво, змістовно та весело, адже травень багатий на свята та знаменні дати.

Щорічно у третій четвер травня українці та друзі України в усьому світі відзначають Всесвітній  День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. За традицією, в цей день усі охочі приходять на роботу або навчання у найбільш пізнаваному елементі українського традиційного одягу  – вишиванці.  Винятком не став і колектив учнів та вчителів ЗЗСО №28. 16 травня, педагоги та здобувачі освіти нашого закладу прийшли на роботу та навчання  в піднесеному святковому настрої, одягнені у вишиванки. Протягом дня учні та вчителі фотографувалися, фото представили на ФОТО-виставці «Наш клас у вишиванках».

В цей день працював АРТ-майданчик  «Українська вишиванка – світовий тренд»  –  діти побували в ролі дизайнерів та оформили вишиванки на свій смак, роботи виконували у різних техніках, використовуючи різноманітні матеріали.

Протягом дня діти дізнались багато цікавої інформації про українську вишивку, традиції та обряди пов’язані з нею, завдяки проведеному усному журналу «Вишиванка – твій генетичний код».  Цікавим для допитливих учнів став оформлений стенд до свята, на якому можна було віднайти закодоване у вишивці своє ім’я.

Тиждень дорожнього руху  в ЗОШ № 28

З 06 по 11травня 2019 року в школі проходив Тиждень дорожнього руху.

В ході Тижня були проведені години спілкування на тему: «Свідомий пішохід» у 1 – 4 – х класах; «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста» у 5-9-х класах; «Безпека прогулянок на велосипедах, скейтах, роликових ковзанах» у 10-11-А класах.

Класоводи 2-А класу Супрун В. Г. та 4-А класу Алексеєва Ю. І. провели відкриті навчально-методичні заходи з предмета «Основи здоров’я» на тему: «Це потрібно знати всім», в ході яких учні ознайомилися з основними правилами поведінки в транспорті та на вулицях міста.

Разом з цим, вчителями предмета «Основи здоров’я» Приходько Н. П. та Левусенковою І. В. було організовано відпрацювання практичних дій з учнями школи «Надання домедичної допомоги постраждалим під час ДТП».

Учні 9-х-11- А класів організували виставку інформаційних плакатів  на тему «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Всього в заході взяло участь 880 здобувачів освіти.

День пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили у ЗЗСО №28

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні  ЗЗСО №28 виступили з концертом в госпіталі для ветеранів при обласній лікарні. Було впорядковано місце поховання загиблих у Другій світовій війні (в Березовому гаї). Здобувачі освіти, вчителі та працівники освітнього закладу долучились до акції «Маки пам’яті». Старшокласники відвідали ветеранів за місцем проживання та привітали їх з нагоди річниці. По класах проведено уроки мужності «Пам'ять живе у віках». У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку художньої та меморіальної літератури «Вони воювали за Україну!». Школярі 1-4 класів брали участь у флеш-мобі «Червоний мак – квітка пам’яті».  Організовано виставку малюнків «Голуб миру». Учасники освітнього процесу створили панно-фото-колаж «Карта пам’яті».

З 22 по 26 квітня 2019 року в нашій школі проходив тиждень хімії та біології. Хімічні вікторини про цікаві факти про відкриття хімічних елементи  мотивували учнів 7, 8, 9, 10,11 класів (учитель Трифонова Г.М.) перегорнути сторінки книг, передивитися пізнавальні фільми, звернутися до Інтернету, щоб знайти відповіді на складні питання.

Учителі Жердєва Т.П. та Барко Р.В. провели біологічний квест «Юні знавці природи» з учнями 6-х і 7-х класів. Запропонована організаторами квест- гра складалася з восьми конкурсів-«станцій», які мали різноманітні завдання з біології, географії,  екології та медицини. Зокрема, станція під назвою «Сільськогосподарська» передбачала знайти відповідність між насінням культурних рослин та їх біологічною назвою, а також за допомогою демонстраційного матеріалу вгадати вид ґрунту. А от станція «Біологічних супермаркет» передбачала перевірити знання учнів про використання тварин і рослин в житті людини.  Желатин, вату, агар-агар, морську капусту діти легко вгадали, а ось питання, з чого виготовляють дитячу присипку та лимонну кислоту, було для них нелегке. Також дітей дуже зацікавила станція «Музична», де за аудіозаписом звуків треба було вказати вид тварини.

 По закінченні квесту за сумою балів з усіх конкурсів визначалися призери та переможці. Школярі отримали подарунки у вигляді грамот, подяк та солодощів.

Такий спосіб організатори квесту прагнуть впроваджувати в традиційний шкільний процес навчання при вивчення біології та екології, де завдяки нетрадиційному методу гри активно розвивається не лише розумовий потенціал сучасних школярів, але й підтримується фізичний стан їх організму.

Підсумки Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»Підсумки Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

Щорічно в Україні народжується приблизно 10000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. З   першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

Саме тому цьогорічною темою всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» є дитяча кардіологія, що пройшла під гаслом – «Дитяче серденько, живи!».

На виконання доручення заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 28.03.2019 № 04-10/1903 у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих управлінню освіти Чернігівської міської ради, з 01 до 30 квітня 2019 року проведено заходи у рамках 14-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Підсумки Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»На добровільних засадах у закладах загальної середньої №№ 3, 11, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 31, 33, 35 проведено благодійні концерти, ярмарки, флешмоби, презентації, уроки доброти, рекламні кампанії акції. Силами 76 волонтерів з числа працівників та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти було зібрано та перераховано на рахунки, надані координатором акції у Чернігівській області (Іриною Симоновою), 18015 грн. 26 коп. 

Крім того, учнями ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування» за участі 7 волонтерів у рамках акції зібрано та перераховано 952 грн.

Акція проводиться щорічно. Цього року зібрані кошти витрачатимуться на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗЗСО №28 (фоторепортаж)Тиждень безпеки життєдіяльності в ЗЗСО №28 (фоторепортаж)

Назва закладу: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: учитель німецької мови  (2 год.).

Адреса закладу: м. Чернігів,  пр. Миру 207-А, т. (0462)72-78-21.