Повна назва закладу загальної  середньої освіти 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28

Адреса

14029, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Миру 207-А

E-mail  

znz28@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school28-cn.at.ua/

Директор закладу

Серновець Ліліана Анатоліївна

Телефон

(0462) 72-78-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut28.rar [3.21 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii28.rar [871.86 Kb] (cкачувань: 9)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura28.rar [10.94 Kb] (cкачувань: 3)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

 

kadry28.rar [8.53 Kb] (cкачувань: 5)

 

 

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtnya-programa.doc [322 Kb] (cкачувань: 6)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO28-2019.docx [17.21 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

880

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez.rar [7.1 Kb] (cкачувань: 12)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring28.rar [703.85 Kb] (cкачувань: 13)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-na-sayt.doc [204.5 Kb] (cкачувань: 17)

 

Правила прийому до закладу освіти

pryom28.rar [6.15 Kb] (cкачувань: 4)

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ №28ЗОШ №28ЗОШ №28

Оновлено 01.12.2018

Заходи до Дня рідної мови в ЗЗСО №28

День рідної мови для учні ЗЗСО №28 був дуже насиченим та різноманітним, адже сьогодні всі намагалися долучитися до різних заходів та глибше сягнути витоків української мови, традицій і культури.

         Найменші вихованці школи демонстрували свою вправність у конкурсі загадок та прислів'їв про рідну мову, виконували малюнки на тему "Буду я  навчатись мови золотої". Для учнів 5-х класів було проведено квест "У королівстві рідної мови", а от учнівство 6-х та 7-х класів із задоволенням взяли участь у QR-вікторині "У світі цікавих слів", восьмикласники та дев'ятикласники долучилися до челенджу "Ми ніколи не зречемось рідної мови" та виготовлення рекламних буклетів "Збережемо чистоту рідної мови", учні старшої ланки взяли участь у мовній дискусії "Що означає свобода слова?".

         Учителі також не пасли задніх та стали учасниками флеш-акції "Розкажіть про значення рідної мови при вивчені вашої навчальної дисципліни", саме із цікавої розповіді про значення української мови та її славетних носіїв сьогодні починався кожен урок. Та справжньою родзинкою свята була участь наших вихованців у Х Всеукраїнському конкурсі з українознавства "ПАТРІОТ", у якому ми вже беремо участь утретє та на який щороку чекаємо з нетерпінням.    

У ЗОШ №28 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого важливий день для всієї України. Учні 28 школи вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.  Для старших класів були проведені тематичні години спілкування «Герої не вмирають», «Сотня», «Патріоти України». На першому поверсі діяла  виставка малюнків. Для початкової школи був проведений захід-реквієм  «Небесна Сотня – герої не вмирають». Учні поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі школи.

Зустріч учнів школи №28 з учасником бойових дій в Афганістані

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» — цей вислів сьогодні актуальний, як ніколи...

На жаль, ще не було жодного покоління, в яке б не увірвалася війна... Дітьми війни сьогодні можна назвати не лише бабусь та дідусів, які пережили це лихо у 40-х роках ХХ століття. Дітьми війни, нехай і побічно, на жаль, є кожен із нас... Але сьогодні наші славні воїни боронять свою рідну землю, наш мирний сон... Під час Другої світової війни також захищали свою рідну землю... А за що воювали наші хлопці у 80-роках минулого століття? Чому багато з них повернулися додому на «чорних тюльпанах»? Чому сивочолі дідусі та чоловіки в розквіті сил, які пройшли афганське пекло, до сих пір скупі на слова? Чому тоді були такими популярними пісні Валерія Леонтьєва «Афганський вітер» та Ірини Шведової «Білий вальс», які й зараз не можна слухати без сліз, хоча 15 лютого спливає вже 30 років, як радянські війська були виведені з Афганістану після 10-літньої війни... На всі ці питання сьогодні під час зустрічі в Чернігівській дитячій бібліотеці-філії на Льтній, 12 учням 6-х класів ЗЗСО N 28 намагався відповісти учасник бойових дій в Афганістані, воїн-інтернаціоналіст та просто дуже цікава й багата життєвим досвідом людина - Гранчак Юрій Михайлович. Розповідав він дітям не лише про війну, а й про мирне життя, читав свої вірші та закликав учнівство бути гідними та розумними творцями нової історії України. Учні ж йому дарували свої щирі усмішки та пісні у виконанні Казімір Яни та Ніколаєнка Данила.

Участь в акції до Міжнародного дня дарування книги учнів школи №28

14 лютого учні 6-х класів ЗЗСО N 28 долучилися до Міжнародного дня дарування книг, адже книги - це завжди добро, розум та мудрість... Ми подарували збірку оповідань «Хуха-Моховинка» (автор Василь Королів-Старий) Чернігівській дитячій бібліотеці-філії на Льотній, 12 (а нам натомість подарували чудові валентиночки із побажаннями), надіслали роман «Муська» (автор Ганна Арсенич-Баран) друзям у Лисичанськ та передали книги Володимира Лиса й Василя Шкляра до Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, а напередодні подарували й нашій шкільній бібліотеці роман «Ракурс» Світлани Талан з побажаннями від автора, подарований нам лисичанськими друзями.

 

День усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти міста

Традиційно День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. У закладах освіти  працювала шкільна  пошта, за допомогою якої учні могли надіслати  святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям, в холах шкіл лунала романтична музика, працювали фотозони, а на дверях кабінетів красувалися «валентинки», поздоровлення та цікава інформація про свято.

«Все починається з добра» - так називався захід у 2-А класі ЗОШ №3, на якому учні подарували один одному тепло своїх сердець та передали «сердечки» для бійців в ООС. Учні 5-В класу цього закладу обмінялися «валентинками», зробленими власноруч. Найбільш  цікавий захід провели учні 9-В та 11-А класів. Разом зі своїми класними керівниками Бас Т.А. та Саковською Ж.Ю. вони підготували  та провели захід  «З любов’ю в серці» для вихованців дитячого реабілітаційного центру в музеї Михайла Коцюбинського.. Багато щирих усмішок було на обличчях дітей!

У ЗОШ І ступеня № 25 зранку під музику учнів та учителів школи привітали валентинками Янголята. Дрес-код дня-червоний одяг для всіх учасників освітнього процесу.

У ЗОШ №30 на вході до закладу чатували амурчики та дарували всім святковий настрій, роздавали валентинки зі шкільної пошти.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 працювала стенд-пошта та «пошта закоханих» для учнів 1-11-х класів. Учні активно брали участь у святковому оформлені стін рідної школи. Кожен учнівський колектив виготовив святковий плакат-привітання з днем Св. Валентина.

У переддень цього свята учні закладу освіти № 21 малювали стіннівки, створювали листівки, які поміщали в «Скриньку кохання», що була переповнена валентинками (їх було не багато не мало, а 493). В день свята в кожному класі пройшли цікаві конкурси, веселі вікторини. Дівчата-старшокласниці в образах ангелів роздали вітання та побажання всім адресатам. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. № 24 приєдналися до свята та обмінювались валентинками. Для учнів 8- 9-х класів проведено брейн-ринг "Свято кохання". Протягом тижня проводився тиждень англійської мови. Гуртківці "Євроклубу" підготували повідомлення про культурну спадщину англомовних країн. Учні 2-11-х класів виконували пісні та декламували вірші на англійській мові.

День Закоханих у загальноосвітній школі №28 пройшов дуже насичено. В холі діяли 2 фотозони, працювала пошта «Валентина», учні 11-А класу провели челендж, який пройшов під гаслом «Ми любимо вчителів». Вони роздавали вчителям кульки у формі серця. 

Одним словом, святкували весело, креативно, з цікавими вигадками і різноманіттям. Свято вдалося!

У ЗОШ №28 05.02.2019 року проведено заходи до Дня безпечного інтернету

04 лютого з учнями було проведено заняття з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет», «Я вмію безпечно користуватись Інтернетом». В ході якого кожною групою учнів були зроблені і представлені інформаційні плакати з запропонованої теми та спільний плакат «Інтернет – за і проти». 

05 лютого учні брали участь в онлайн-уроці з нагоди Дня безпечного Інтернету-2019 (за програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC). 

05-06 лютого учні 7-10-х класів приєдналися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг обговоривши тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», переглянули відеоролик, отримали важливі поради.

Героїв Крут вшанували у ЗОШ №28

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Цей день є одним із символів боротьби українського народу за свою незалежність. Ця трагічна подія в історії Української держави є символом патріотизму юного цвіту нації. 

На вшанування пам’яті  в школі №28 були проведені години спілкування «Героям Крут присвячується»,  «Мій рідний край-моя історія», «На Аскольдовій могилі поховали їх…». Діяла виставка малюнків та книг. Для учнів початкової школи була проведені інформ - хвилинка «Битва під Крутами: вони були такими молодими…», захід-реквієм: «Трагедія, подвиг, пам’ять», уроки історії для здобувачів освіти 10-11 класів «Пам’яті тридцяти». 

У ЗОШ №28 відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні школи № 28 відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-11 класів були проведені години спілкування «Єднання заради Незалежності»,«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?».  В бібліотеці діяла книжкова виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя», конкурс малюнків «Соборна Україна – це наша держава єдина», флешмоб «Шлях України до возз’єднання».

Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу.

Назва закладу: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: Учитель початкових класів  (21 год., класовод 4 класу) - на час відсутності основного працівника.

Адреса закладу: м. Чернігів,  пр. Миру 207-А, т. (0462)72-78-21.