РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

АРХИВ
Липень 2024 (20)
Червень 2024 (108)
Травень 2024 (164)
Квітень 2024 (211)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (141)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська гімназія № 14 Чернігівської міської ради

Адреса

14000, м.Чернігів, вул.Текстильників, 30

E-mail

Chernigiv14@gmail.com

Сайт закладу

Посилання

В.О. директора закладу

Хоменко Ірина Миколаївна

Телефон

664-263

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut14.zip [1.77 Mb] (cкачувань: 118)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 42)

Структура та органи управління закладу освіти

 

переглянути

 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

переглянути 

переглянути

переглянути

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

читати

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

14.pdf [93.62 Kb] (cкачувань: 6)

Ліцензований обсяг 

930

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

425

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

переглянути

Результати моніторингу якості освіти

переглянути

переглянути

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

читати

Правила прийому до закладу освіти

відповідно до Положення

переглянути

переглянути

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

переглянути

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Кошторис

Профілактика булінгу:

Переглянути

Інформацію оновлено 14.07.2024

ЗЗСО №14: День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної російської агресії

4 червня - День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної російської агресії. 548 загинуло... 1351 дитину поранено... Важко усвідомлювати, що в XXI столітті гинуть діти... Вихованці табору з денним перебуванням "Джерельце" Чернігівської ЗОШ І-ІІІ №14 вшанували пам'ять хлопчиків та дівчаток, яких вбила Росія, прикрасивши дерева білими дзвіночками: нехай чує Земля дзвін - голос кожної невинної дитячої душі,яку вбила Росія! Не забудемо! Пам'ятаємо! Убивць - агресорів - не пробачимо!

ЗЗСО №14: "Рух - це здорово!"ЗЗСО №14: "Рух - це здорово!" 

03 червня 2024 року в таборі з денним перебуванням " Джерельце" Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. №14 до Дня захисту дітей відбулися спортивні активності  під гаслом: "Рух - це здорово!".

День розпочався фізичною зарядкою-руханкою,яка налаштувала 51 вихованця табору на позитивні емоції та забезпечила чудовий настрій на увесь день.

А далі хлопчики та дівчатка протягом дня виборювали перемогу,змагаючись з бігу на короткі дистанції, естафеті, змаганні з волейболу між загонами. Діти отримали масу емоцій та задоволення!

Перемогла дружба!

ЗЗСО №14: ДЕНЬ ГЕРОЇВ                 

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Це свято величі духу українських вояків — борців за волю України.

23 травня 2024 року здобувачі освіти Чернігівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №14 згадували всіх випускників закладу, хто віддав найдорожчу ціну за свою Батьківщину – життя. Усіх, для кого Україна завжди була на першому місці. Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях!

ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ПОДВИГ:

ВОРОХА ПАВЛА (молодший сержант Павло Ворох народився 27 жовтня 1982 року у Чернігові. З 1991 по 1998 навчався в школі №4. У 2001-му році опанував професію столяра. В цьому ж році розпочав проходження військової служби. Протягом 2003-2004 років перебував в Іраку. У 2005 році служив в аеромобільних військах, того ж року звільнився з армії за станом здоров'я.

Павло спочатку працював охоронцем на Чернігівському молокозаводі. Останнім часом працював у ТОВ "Глобал Дистриб'юшин компані" завідувачем складу.

У квітні цього року чоловік вдруге долучився до лав ЗСУ. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А3821 на посаді старшого стрільця-оператора.

26 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Павло загинув.

Вдома залишились дружина та двоє малолітніх дітей.

Похований на кладовищі «Яцево».) 

ПОЛЕГЕНЬКА ДМИТРА (народився 1988 року в місті Чернігів. Закінчив 9 класів чернігівської ЗОШ, 2005 року — Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості. Працював складальником меблів у чернігівському будівельному гіпермаркеті «Вена».

Під час Революції гідності неодноразово був на Майдані; після анексії Криму записався добровольцем.

З квітня 2014-го — солдат, стрілець 13-го батальйону територіальної оборони Чернігівської області «Чернігів-1». Загинув 18 серпня 2014-го в бою біля села Макарове Станично-Луганського району — під час обстрілу терористами з реактивної системи залпового вогню «Град» та самохідних артилерійських установок.

Був єдиною дитиною в сім'ї.

Похований у Чернігові 21 серпня 2014 року, кладовище «Яцево».) 

ЛОБОДИ ВАДИМА (закінчив Чернігівську ЗОШ № 14, 2001 року — Чернігівський професійний будівельний ліцей № 18, спеціальність — електромонтажник.

Призваний до Збройних сил України у квітні 2014-го, за станом здоров'я Вадима мали комісувати, однак потрапив у зону бойових дій, перебував на війні 4 місяці. Солдат 13-го батальйону територіальної оборони «Чернігів-1».

Загинув під час так званого «перемир'я»; дані про смерть різняться — російські терористи обстріляли Станицю Луганську, де були позиції 13-го батальйону «Чернігів-1». За даними з «Книги пам'яті», загинув 12 вересня внаслідок підриву на фугасі автомобіля поблизу села Городище, Біловодський район.

Похований на кладовищі «Яцево».)

           Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави!

18 травня 1944 року… Пам'ятаємо!18 травня 1944 року… Пам'ятаємо!

80 років тому, на світанку, в будинки кримських татар увірвалися солдати та оперативники НКВС…18 травня 1944 року за наказом Сталіна було розпочато депортацію кримських татар з рідного півострова до Середньої Азії. Близько 200 тисяч людей депортували в залізничних товарних вагонах.

Нелюдський акт депортації призвів до незліченних жертв. Протягом кількох днів цілий народ було позбавлено Батьківщини. В ешелонах смерті, у місцях спецпоселень загинули тисячі безвинних людей. Було знищено цілі родини…

17.05.2024 року в Чернігівській ЗОШ І – ІІІ ст.№14 вшанували  пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу: класні керівники 7-9 класів  провели загальношкільний Урок пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу «Зламані крила свободи!» Згадуючи про ті далекі трагічні події, педагоги розповіли здобувачам освіти про те, що  Постановою Верховної Ради України   2015 року злочинні дії НКВС проти кримських татар визнано геноцидом.

Переглядаючи відео-та документальні  фільми про депортацію кримських татар, здобувачі освіти переконалися в тому, наскільки жахливо-жорстоким було знищення кримськотатарського народу!

Бібліотекар школи Осипенко Н.В. підготувала для юних читачів тематичну виставку «Твори кримськотатарських авторів українською мовою».

Пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу ушанували Хвилиною мовчання.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14

Протягом 13.05-17.05.2024р. у Чернігівській ЗОШ І – ІІІ ст.№14 тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Ці дні були дуже насиченими.

13.05.2024р. члени учнівського Парламенту  провели в усіх класах закладу освіти інформаційні хвилинки на тему «Безпека на дорозі - понад усе».

 Під гаслом «Обережність на дорозі – це запорука вашої безпеки» 14.05.2024 р. пройшла зустріч здобувачів освіти 1-4 класів з представниками ювенальної поліції. Під час заняття з поліцейськими юні пішоходи згадували дорожні знаки, розмітку, як перетинати проїзну частину. Аби діти мали змогу відчути себе відповідальними й законослухняними, правоохоронці дали їм змогу перевтілитися в дорожнього інспектора, порегулювати обстановку на імпровізованому пішохідному переході, посидіти в службовому транспорті та випробувати в дії поліцейську радіостанцію.

Заходи із вивчення правил дорожнього руху вкотре нагадали дітлахам, що незалежно від того, пересуваємося ми пішки, чи на транспорті, для кожного з нас є певний перелік вимог, яких потрібно дотримуватися.

15.05.2024р. класні керівники 9-А та 9-Б класів Лепеха О.В. та Антоненко Н.І. провели зі своїми вихованцями гру-вікторину «Знай правила дорожнього руху», метою якої було нагадати здобувачам освіти правила дорожнього руху та виховати в юнаків та дівчат бажання усвідомлено їх дотримуватися, розуміючи, що найцінніше, що має людина – це життя, а знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах є запорукою власної безпеки та тих, хто поруч.

Тематичні бесіди щодо забезпечення захисту життя та здоров'я дітей під час дорожнього руху були проведені класними керівниками  5-7 класів (Пасько І.І, Руденко О.Б., Лутченко О.Д., Завацькою О.Ю.).

17.05.2024р. класними керівниками 1-9 класів закладу освіти був проведений Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому».

Цього ж дня відбулася зустріч здобувачів освіти 5-9 класів  з  представником Національної  поліції Гужвою О.Д. (лекція «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»).

Завершальним етапом Тижня безпеки дорожнього руху був конкурс малюнків на тему «Безпека дорожнього руху», переможцем якого знову став творчий 8-А клас (кл.кер. Коваленко Л.А).

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗЗСО №14

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14

Вишиванка – оберіг української нації, символ краси, мудрості та єднання поколінь. Український народ здавна намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. Вишиванка для українця – це символ здоров'я, краси, оберіг щасливої долі для господаря або господині, що її носить.

У Міжнародний день вишиванки наша шкільна родина долучилася до святкувань, продемонструвала красу й різнобарв’я української вишивки, повагу до культури та традицій українського народу. Розмаїття вишитих сорочок, суконь та елементів національного одягу створили святковий настрій і в учнів,і у вчителів!

16.05.2024р. в закладі освіти були проведені виховні заходи, присвячені Дню вишиванки. Педагогом – організатором школи Чемерис О.В було зініційовано та проведено фоточелендж «Вишиванка в моїй родині», до якого активно долучилися  батьки школярів.

Класоводи й вихованці початкової школи віншували національний символ України, підготувавши та провівши флешмоб «Я люблю вишиванку! Я люблюУкраїну!» У 1-4 класах було також проведено цікаві тематичні виховні заходи до Дня вишиванки.

До маленьких школяриків приєдналися й учні старших класів та вчителі, влаштувавши  показ вишиванок біля  святкової локації.

Цього травневого дня хлопці та дівчата  вкотре переконалися, що вишиванка – це єдність поколінь, «… пам’ять з роду і до роду, це святиня найцінніша українського народу!».

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у ЗЗСО №14

ПЕРШУ СХОДИНКУ ПОДОЛАНО!

Перший раз у перший клас…Для більшості малюків – це життєве випробування… Страх, невпевненість, розпач (незнайомі хлопчики та дівчата, нова вчителька, мами немає поруч)…

Аби швидше діти звикли до свого нового статусу та адаптувалися до нелегких навчальних буднів, у Чернігівській ЗОШ І – ІІІ ст.№14 протягом березня – квітня гостинно зустрічала їх Школа майбутнього першокласника.

 Щосереди о 17:00 хлопчики та дівчата мали змогу посидіти  за партами, послухати цікаві розповіді майбутніх вчителів Пушок С.М. та Койдан М.В.

Світлана Михайлівна та Маргарита Віталіївна  допомагали майбутнім першокласникам підготуватися до школи, заохочували змістовними, веселими й цікавими заняттями - готували дітей до шкільного життя, навчали їх вчитися, поводитись у колективі, слухати дорослих і вчителів. А найголовніше - щоб дитина, котра йде в перший клас, почувалася комфортно й  розуміла, що навчання в її житті тепер буде займати значне місце.

Не менш цікавими й пізнавальними були зустрічі майбутніх учнів першого класу з учителем англійської мови Лаптєвою Ю.Л.

 Яскравий роздатковий матеріал, цікаві ігри, музичний супровід занять, ігрові куточки, килимки та м’які іграшки – усе це сприяло комфортному перебуванню дітей у школі під час занять.

Останнім уроком у Школі майбутніх першокласників  був майстер – клас, на якому хлопчики та дівчата мали можливість дізнатися про особливість свята Великодня та  про те, що одним із головних символів  свята є Великодня писанка. Майбутні школярики навчилися також розфарбовувати яєчка.

Закінчилося заняття «Пригодою з Капітошкою». 

Адміністрація школи відзначила  педагогів, які брали участь у підготовці малят до школи, та нагородила їх Грамотами за успішне виконання програми «Пригоди з Капітошкою».

Кожен майбутній  школярик був нагороджений Почесним дипломом за успішне виконання програми «Підготовка до школи» та отримав яскраве запрошення: «Чернігівська ЗОШ №14 любить тебе та чекатиме зустрічі у першому класі!»

Тож - ДО ЗУСТРІЧІ!    

ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14

Щороку у травні Україна та країни Євросоюзу відзначають День Європи як символ єдності та миру. У цей день ми шануємо наші спільні цінності, історію та, що найголовніше, – наше спільне майбутнє. 

З метою ознайомлення здобувачів освіти з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями,  формування єдиного європейського простору та ролі в ньому України в Чернігівській ЗОШ І – ІІІ ст.№ 14  пройшли тематичні заходи: виховні години, бесіди, вікторини «Україна – це Європа», «Хай сонечко сяє всім дітям Європи!», «Дружба – це сила, що об’єднує світ», «Вікно у світ європейської культури», «Європа – спільний дім»; конкурс малюнків до Дня Європи серед учнів 1-9 класів «Ми і Європа»; віртуальні подорожі «Відкрий Європу для себе», «Мандруючи європейськими містами», «Подорожуємо Європою»; виставки стіннівок «Країни Європи»; вікторини «Вгадай країну ЄС»; гра – конкурс «Що я знаю про Європу?».

Бібліотекар школи Осипенко Н.В. підготувала цікаву  книжкову виставку «Європейські автори в українських перекладах».

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави.

У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами.   Щиро сподіваємося, що  Україна найближчим часом стане повноправним членом європейської родини!

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, дякуємо країнам Європи  та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст.№14