РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Березень 2023 (44)
Лютий 2023 (89)
Січень 2023 (36)
Грудень 2022 (84)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 управління освіти Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, м.Чернігів, вул.Текстильників, 30

E-mail

znz14@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

chzosh14.ucoz.net

Директор закладу

Слєсар Борис Володимирович

Телефон

664-263

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut14.zip [1.77 Mb] (cкачувань: 72)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 18)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura14.zip [3.2 Kb] (cкачувань: 51)

 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

KADROVIY-SKLAD-2021.pdf [538.07 Kb] (cкачувань: 62) 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

читати

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

14.docx [13.04 Kb] (cкачувань: 0)

Ліцензований обсяг 

930

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

478

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mater.tehn.zabezpechennya.pdf [191.19 Kb] (cкачувань: 10)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring14.pdf [189.69 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

читати

Правила прийому до закладу освіти

відповідно до Положення

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Не забезпечені

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

 не надаємо

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу:

Dokument-Microsoft-Word.pdf [176.16 Kb] (cкачувань: 9)Plan-zahodv-schodo-proflaktiki-bulngk.pdf [213.46 Kb] (cкачувань: 5) 

 

Інформацію оновлено 14.02.2023

Освітній процес під час повітряної тривоги ЗЗСО № 14

Згідно з вимогами МОН України щодо організації навчального процесу в період військового стану головною передумовою початку 2022-2023 навчального року в очному форматі була наявність укриттів у загальноосвітніх навчальних закладах, що забезпечувало б збереження життя й здоров’я усіх учасників освітнього процесу.
Оскільки в школі є можливість здійснювати очне навчання, педагогічний та батьківський колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 ще з травня 2022 року почали ремонт підвального приміщення школи, аби облаштувати в ньому укриття для безпечного перебування учнів та педагогів під час повітряних тривог.
З серпня 2022 року до виконання робіт долучилося управління капітального будівництва міста. Будівельники з ТОВ «Нормаль-країна» закінчили ремонт у підвальних приміщеннях школи. Облаштування сховищ відбувалося згідно з рекомендаціями ДСНС.
В школі навчається більше 550 учнів, тому під час виконання ремонтних робіт передусім було забезпечено дотримання санітарної норми – не менше 0,6 метра для кожного учасника освітнього процесу. Після проведення реконструкції ( будівельних робіт) та укомплектування приміщень усім необхідним, кожен школяр має індивідуальне місце, обладнане для навчання.
В укритті є все необхідне для здійснення повноцінного освітнього процесу: парти, навчальні дошки, мережа Інтернет, WI – FI, тому навчання під час повітряної тривоги не переривається.
У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14 облаштовано два укриття: для учнів 1-5-х класів та 6-11-х класів. Кожне приміщення має два евакуаційні виходи та по одному аварійному. Двері до укриттів оснащенні металевими конструкціями, щоб убезпечити від потрапляння сторонніх предметів чи вибухової хвилі. Здобувачі освіти та педагоги мають можливість безперервного перебування в укриттях № 1 та № 2 упродовж тривалого часу, адже вони обладнанні санітарними кімнатами (умивальник, туалет), складськимиприміщеннями, де зберігаються ємності з питною водою, продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни та ін. 
Для комфортних умов перебування в укриттях учнів, педагогів, батьків, техперсоналу ці приміщення оснащенні системою вентиляції, яка забезпечує доступ свіжого повітря у разі тривалого використання сховища.
Під час повітряної тривоги в спеціально облаштованому куточку «Медична допомога» чергує медичний працівник, який у разі необхідності може надати ПМД усім, хто її потребує. У разі відсутності електроенергії належне освітлення в укриттях навчального закладу забезпечує генератор, розташований у безпечному для здобувачів освіти місці.
Тож станом на березень 2023 року з упевненістю можемо сказати, що навчально-виховний процес в ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 м. Чернігова є повноцінним, оскільки укриття № 1 та № 2 забезпечують його безперервність у разі повітряних тривог.

Янголи пам’яті

У цей день, 20 лютого 2014 року, в Україні на Майдані Незалежності у Києві почалися події, що змінили хід історії нашої країни. 9 років тому протягом трьох кривавих днів 20-23 лютого загинуло близько 100 людей, котрі ввійшли в історію як Небесна Сотня. Ці події стали завершенням Революції Гідності та початком російсько-української війни.
Педагогічний колектив ЗОШ І – ІІІ ст.№14 вшанував подвиг Героїв Небесної Сотні та закликав не забувати все те найцінніше, що є для нас символом тих трагічних подій: Гідність, Свободу і Правду, адже саме за них, за вільне майбутнє України поклала своє життя Звитяжна Сотня, яка й зараз з небес боронить рідну Батьківщину.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у ЗОШ №14

Хто не повернувся вічна пам'ять,
а живим щирі вітання
15 лютого 2023 року в ЗЗСО№ 14 з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено ряд виховних заходів інформаційного характеру: виставка літератури «Афганістан: біль і пам'ять…», виховний захід «Пам'ять без кордонів», проведена година пам'яті "Обпалені війною. Афганістан болить в моїй душі".
Діти з цікавістю прослухали історії про ті страшні події. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули відео та фотоматеріали про афганську війну.

  • Опубліковано: 1-02-2023, 20:17 |
  • Автор: Ольга_Количева
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 48 |

ЗЗСО №14:" Диво починається "

Свята підходять до порогу,

Таємно вірю в чудеса….

Хай наша віра в Перемогу,

летить до Бога в небеса!

ЗЗСО№14: «Ви –наші герої»ЗЗСО№14: «Ви –наші герої»

Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! За кожен новий ранок! Нехай мир стане реальністю на всій території нашої країни, а також у кожному домі, у кожному серці!

Велика подяка нашим воїнам-захисникам за служіння Україні та народові, за мужність і честь!Вічна слава і пам’ять Героям! Пишаємося! Переможемо!!!

З повагою  - колектив учителів та учнів ЗОШ №14.

ЗЗСО№14: «Сковорода – творець філософії серця»

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років із дня народження  Григорія Сковороди-видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Відповідно до  цієї дати в ЗОШ 1-3 ст. №14 були проведені  різноманітні виховні заходи, а саме: "Крокуємо  за Сковородою" (5-Б клас), "Моральні принципи Г.С.Сковороди - основні засади у житті" (6-Б клас), "Сім стежок Григорія Сковороди"  (8-Б клас). Більшість  дітей вже багато чого чули і знають про видатного поета, але найбільше  їх вразили цікаві факти з життя мандрівного філософа.

День Гідності та Свободи в ЗОШ №14День Гідності та Свободи в ЗОШ №14

21 листопада 2022 року учні та вчителі ЗОШ №14 під час заходів до Дня Гідності та Свободи згадували про події Революції Гідності, коли народ України обрав європейський шлях розвитку. І яку високу ціну випало заплатити за такі цінності як свобода, гідність та незалежність. Ми переконані - наша країна гідна стояти в одній шерензі із розвинутими державами Європи. Ми, українці, гідні того, щоб нас шанували й поважали.