Повна назва закладу загальної середньої освіти                                  

Комунальний заклад «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №1» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

 

вул. П’ятницька, 69-А, м. Чернігів, 14005

E-mail

 

nrc1@os.chernigiv-rada.gov.ua 

Сайт закладу

 

 

сторінка в мережі facebook: https://www.facebook.com/ЧНРЦ1-Чернігівський навчально-реабілітаційний центр#1

Директор закладу

 

Коломієць Анатолій Петрович

Телефон

 

(0462) 72-37-10 

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut1nrc.zip [3.77 Mb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

.

licenzii1nrc.zip [1.8 Mb] (cкачувань: 16)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura1nrc.zip [9.31 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry1nrc.rar [9.2 Kb] (cкачувань: 17)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program*

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

120

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

64

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

[attachment=655:mtzabez13.rar]

Результати моніторингу якості освіти

-

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit1nrc.zip [2.03 Mb] (cкачувань: 11)

Правила прийому до закладу освіти

pryom1nrc.zip [13.13 Kb] (cкачувань: 10)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug*

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено 25.02.2019

День космонавтики

11 квітня 2019 року, учні ЧНРЦ№1 стали учасниками космічного уроку, присвяченому першому космонавту України Леоніду Каденюку. Діти познайомилися з біографією героя України, його дослідженнями, громадською діяльністю. Під час космічного уроку діти "відвідали" космічні станції, де познайомилися з побутом космонавтів. По закінченню подорожі, учні активно та зацікавлено відповідали на запитання вікторини та розгадували кросворд. Відзначення Всесвітнього дня космонавтики запам'ятається дітям яскравими емоціями та новими знаннями.

День води у ЧНРЦ№1

22 березня  -  Всесвітній день води. Учні ЧНРЦ №1 брали участь у конкурсі плакатів, присвячених захисту та збереженню водних ресурсів планети. Кожен клас захищав свій проект, обгрунтовуючи ідею плаката. Переможці отримали в подарунок чисту джерельну воду. Всі учасники та гості були задоволені цим заходом. Закликаємо всіх: не будьте байдужими до природи - бережіть її! 

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

День захисту тварин в НРЦ №1

У День захисту тварин (4 жовтня) до НРЦ №1 завітали дивовижні, творчі, яскраві, талановиті та мегапозитивні гості - актори студентського соціального театру «Екслібріс» та їх режисер, викладач театрального мистецтва ЧДПУ, Марина Каранда. Для когось це було перше особисте знайомство із справжніми акторами, а хтось просто весело, з піснями та іграми провів час у колі старих та нових друзів. Привезена у подарунок вистава «Ковбої в зоопарку» невимушено знову нагадала про прості людські цінності: дружбу та доброту, яка долає усі кордони. Тож терапевтичний ефект театральної анімації відчули і діти, і педагоги. Молоді актори подарували шкільній бібліотеці тематичну художню літературу та організували чудову фотосесію. Щира подяка та "Браво!" театру "Екслібріс"!

Про проведення Тижня історії до Дня міста у НРЦ№1Про проведення Тижня історії до Дня міста у НРЦ№1Про проведення Тижня історії до Дня міста у НРЦ№1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 17 по 21 вересня в ЧНРЦ №1 пройшов Тиждень історії, присвячений нашому рідному Чернігову. На загальношкільній годині спілкування «Куточки міста серцю дорогі» учні згадували старовинні будівлі та вулички, вдивляючись у старі світлини, дивувались незгаслій крізь вікикрасі. З нагоди 75-ої річниці зі Дня вигнання нацистський окупантів з Чернігова було відвіданоекспозиції військово-історичного музею, присвячені воїнам-визволителям міста. А 20 вересня, в день 1111-річчя письмової згадки про Чернігів, у приміщенні бібліотеки-філії №1 для дітей Чернігівської міської ЦБС відбувся святковий захід «Чернігів мій, з любов’ю крізь віки», окрасою якого став майстер-клас з розпису сувенірних пряників та підведені підсумки фотоконкурсу «Це МОЄ місто». 21 вересня учні ЧНРЦ №1 провели в історично-літературній мандрівці на екскурсійному тролейбусі, відвідали Болдині гори та Вал, а також приготували листівку-освідчення в любові найкращому місту в світі.

«З Україною в серці»

Виховна година «З Україною в серці» у 8 класі НРЦ №2 пройшла дуже тепло і душевно. Запрошений був учасник АТО, кіборг Ярослав, позивний «Байкер», людина, яка пройшла через всі жахіття у Донецькому аеропорту.  Розказав учням про свій життєвий шлях від звичайного хлопця до начальника роти, про патріотизм та любов до України, чим до сліз розчулив учнів та педагогів. Ознайомив з журналом-коміксом «Кіборги». Сфотографуватися разом з такою людиною бажали навіть вчителі. Окрему подяку висловлюємо Олександру Стрішному з громадської організації «Північні вовки» за систематичну участь у  національно-патріотичному вихованні учнів  ЧНРЦ №2.

У рамках просвітницького проекту «Я маю право!» вихованці ЧНРЦ №1 долучилися до фестивалю-конкурсу «Україна-Європа: права людини» в номінації «Захист прав людини в Україні і країнах ЄС та виконання обов’язків їх громадянами» – конкурс відеороликів соціальної реклами. У своїх роботах здобувачі освіти навчально-реабілітаційного центру висвітлили проблему використання права людей з інвалідністю на освіту, право на роботу та права дітей.


  • Опубліковано: 6-03-2018, 15:05 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 274 |

  • Опубліковано: 6-03-2018, 14:27 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 134 |