РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Березень 2023 (44)
Лютий 2023 (89)
Січень 2023 (36)
Грудень 2022 (84)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14027, м. Чернігів,
проспект Левка Лук'яненка, 45-б

E-mail

znz22@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

https://sites.google.com/view/chelizey22

Директор закладу

Верба Людмила Олександрівна

Телефон

3-13-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut22.rar [262.63 Kb] (cкачувань: 78)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 83)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura22-1.zip [12.44 Kb] (cкачувань: 37)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-lceyu.pdf [350.52 Kb] (cкачувань: 80)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

читати

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

 22.docx [17.23 Kb] (cкачувань: 33)

Заклад не здійснює набору до 1 класів

Ліцензований обсяг 

1440

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1163

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchna-baza.pdf [358.41 Kb] (cкачувань: 19)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми по предметам та паралелям класів, у відсотках, прізвища учнів та вчителів не вказуються – за грудень і за травень поточного навчального року).

Rezultati-montoringu-yakost-osvti-za-2020-2021.pdf [533.87 Kb] (cкачувань: 18) 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

читати

Правила прийому до закладу освіти

[attachment=1327]

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

doop22.zip [10.35 Kb] (cкачувань: 37)

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

 

Профілактика булінгу: 

124-vd-27.08.2020-Pro-zatverdzh.-planu-zahodv-bulng.pdf [282.96 Kb] (cкачувань: 14)Plan-zahodv-schodo-protidyi-bulngu-ckuvannyu.pdf [268.23 Kb] (cкачувань: 11)

 

Інформацію оновлено: 01.09.2022

День українського добровольця у ліцеї №2214 березня ми вшановуємо добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну.

У День українського добровольця учні 9-А,Б класів (кл. кер. Карпіко С. М., Замерлова А.В.) відвідали обласну бібліотеку для дітей та юнацтва ім. Островського. Змістовну та цікаву бесіду з дітьми провів Сергій Володимирович Бутко. Під час зустрічі згадали і добровольців Чернігівщини, серед яких був Олександр Мацієвський, якого розстріляли російські солдати у відповідь на слова «Слава Україні!»

Шана і пам’ять-це найменше, чим ми можемо їм віддячити.

 

 • Опубліковано: 15-03-2023, 10:29 |
 • Автор: Ірина_Гнатюк
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 11 |

«Жінки, знайте свої права» у ліцеї № 22

Жінки в українському суспільстві мають рівні з чоловіками конституційні права в економічній, політичній, культурній і соціальній сферах, а також у сім'ї. 

10 березня в Чернігівському ліцеї № 22 було проведено змістовну та цікаву бесіду з теми «Жінки, знайте свої права». У ній взяли участь учні 9-х класів, які, застосовуючи знання з історії та правознавства, обговорили історію та сучасний стан захисту прав жінок у нашому суспільстві. Учні поділилися власними думками та спостереженнями з цього питання.

 

 • Опубліковано: 10-03-2023, 09:51 |
 • Автор: Ірина_Гнатюк
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 8 |

Свою Україну любіть. Любіть її…

Свою Україну любіть. Любіть її…

 «Свою Україну любіть. Любіть її…Во время люте. В останню тяжкую минуту За неї господа моліть». Як ніколи актуальними сьогодні є ці слова Т.Г.Шевченка. Ми виборюємо свою незалежність і свободу разом із Кобзарем.

У рамках місячника МО вчителів історико-філологічного профілю в Чернігівському ліцеї 22 учні та вчителі проводять заходи, приурочені шевченківським дням. Виставка книжок шкільної бібліотеки знайомить відвідувачів із цікавим виданням творів Т. Шевченка: «Кобзар» англійською мовою; факсиміле записника, у якому поет малював, перебуваючи в засланні; ілюстровані твори та книжки про життєвий шлях Т. Шевченка. Розгорнуто виставку «Ілюстрації до творів Кобзаря».

Класні керівники 3-11класів провели години спілкування: «Геніальний поет і мислитель», «Читайте, слухайте шевченкове слово»… Попереду ще багато цікавих і змістовних зустрічей із славним Тарасом. Шевченко з нами. Його слово-наша зброя. Ми впевнені, що переможемо, бо «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

 • Опубліковано: 9-03-2023, 16:28 |
 • Автор: Ірина_Гнатюк
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 18 |

Заходи до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Чернігівський ліцей № 22

Щорічно 26 лютого Україна відзначає День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, який був запроваджений Указом Президента України. З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, у Чернігівському ліцеї № 22 проведено години спілкування «Крим. Історія і сьогодення», «Крим – це Україна», «Що ми знаємо про анексію Криму», «26 лютого – День початку кримського спротиву». У бібліотеці ліцею оформлено викладку інформаційних матеріалів «Крим: як це було».

Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували в ліцеї №22Пам'ять Героїв Небесної Сотні вшанували в ліцеї №22

Щороку 20 лютого Україна вшановує пам’ять людей, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У Чернігівському ліцеї № 22 проведено години спілкування «Герої не вмирають!», «Небесна сотня: Україна пам’ятає», присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учні 5-Б класу (класний керівник Судденко О.В.) виготовили символічних паперових янголів у пам’ять про тих, хто трагічно загинув на Майдані та взяли участь у патріотичній акції «Янголи пам’яті».

Учитель історії Пушок М.П. (для учнів 9, 11 кл.) провела виховний захід-реквієм «Небесній сотні вдячні за свободу».

У бібліотеці ліцею оформлено викладку інформаційних матеріалів «Небесна сотня. Герої нашого часу».

За підсумами І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» перемогу здобув ЗЗСО №34, ліцеї №22 і 15 - у призерах. Вітаємо!

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації від 28 жовтня 2022 року No 156 «Про проведення І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» у 2022/2023 навчальному році» комунальним позашкільним навчальним закладом «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» у листопаді 2022 року - січні 2023 року проведено І (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».
На І (обласний) тур було представлено матеріали 8 музеїв військово-історичного, краєзнавчого та літературного профілів закладів загальної середньої освіти Чернігівської області, в тому числі 3-х ЗЗСО міста Чернігова.
Учасники подали на конкурс розробки екскурсій у друкованому вигляді та презентації до них на електронних носіях.
Роботи переможців і призерів І (обласного) туру конкурсу відрізняються повнотою та відповідністю наданої інформації, досконалим розкриттям змісту музейних експозицій, виховної спрямованості їх розділів, форм і засобів залучення експонатів та популяризації музейних колекцій.
Так, розробка екскурсії «У горнилі боротьби за єдину й неподільну Україну», вихованців гуртка «Патріот» Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No 34 Чернігівської міської ради Чернігівської області (керівники Марія Бондаренко, Віктор Трухан), яка стала переможцем серед музеїв військово-історичного профілю, надає можливість дізнатися не лише про нелегкий героїчний шлях, який пройшли наші діди і прадіди, але й про сучасну молодь, яка пліч-о-пліч зі своїми батьками боронить рідну землю від російського агресора. Під час екскурсії ми знайомимось з подіями Української революції 1917-1921 років, зразками тогочасної зброї та військової форми, розділами, присвяченими бою під Крутами, початку Другої світової війни. У розділах, присвячених сучасній російсько-українській війні, бачимо зразки озброєння українських захисників, техніку зв’язку, засоби індивідуального захисту, сучасну бойову форму. Особливу увагу відвідувачів привертають стенди, які висвітлюють страшні картини результатів бомбардувань міста Чернігова, решток російської військової техніки та особистих речей ворога.
В оглядовій екскурсії «Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність» здобувачки освіти 10-В класу ліцею №15 м. Чернігова Холодняк Анастасії (керівники Юлія Кирилюк-Прядко, Валентина Руденок), яка посіла II місце серед музеїв військово-історичного профілю, висвітлюються події вигнання нацистських загарбників з Чернігівщини восени 1943 року та події сучасного виміру: Революція гідності, Майдан, АТО/ООС та початок повномаспггабної російсько-української війни.
Розробка екскурсії «У мужності є прізвище і вік» здобувачів освіти 11-Д класу Чернігівського ліцею No 22 Чернігівської міської ради Чернігівської області Носка Романа, Скоряк Анни (керівник Марина Пушок), яка посіла III місце серед музеїв військово-історичного профілю, висвітлює визвольну боротьбу нашого народу за свободу і незалежність від початку німецько-радянської війни, встановлення нацистського «нового порядку» в Чернігові до Героїв Небесної Сотні, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та героїв сучасної російсько-української війни.
Управління освіти Чернігівської міської ради вітає переможців конкурсу та висловлює подяку педагогам, які їх підготували. 

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Чернігівському ліцеї № 22Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Чернігівському ліцеї № 22Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Чернігівському ліцеї № 22

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Чернігівському ліцеї № 22 проведено години спілкування «Сторінками історії. Ми будемо памʼятати», «Афганістан. Крізь пекло війни», «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять», «Болить в душі моїй Афганістан».

У військово-історичному музеї Пам’яті захисників Вітчизни ліцею вчитель історії Пушок М. П. (для учнів 11 кл.) здійснила мандрівку в минуле «Афганська війна – як це було?», розповіла про події в Афганістані. Здобувачі освіти дізналися про випускника Чернігівського ліцею № 22 – Самострова К. М., який загинув 15 серпня 1985 року на цій війні.

У бібліотеці ліцею оформлено тематичну виставку літератури «Дорогами війни».

Пройшло багато років після Афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишилася в пам’яті людей. На жаль, багато з них не повернулися додому. Всі вони є жертвами радянського тоталітарного режиму, який відправив на смерть молодих людей заради своїх імперських амбіцій та злочинної зовнішньої політики. 

Всесвітній день без інтернету в ліцеї №22

30 січня відзначаємо Всесвітній день без інтернету. Захід запровадили ще 2000 року, коли Інтернет лише набував своєї популярності. Сьогодні це саме той простір, де люди можуть працювати, спілкуватися, знаходити інформацію та розважатися. Але цьогоріч ця дата для українців заграла "іншими барвами". Повномасштабна війна, відключення світла та інші негаразди навчили нас обходитись без інтернету не тільки у знаменні дні, а й майже щодня. Але ми -українці, тому не втрачаємо оптимізму і витрачаємо час з користю! Ось так учні нашого ліцею "святкують" цей день.

Назва закладу освіти: Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада: прибиральник службових приміщень - 2 ставки. 

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, проспект Левка Лук'яненка, 45-б, т. 3-13-21.