РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

АРХИВ
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)
Вересень 2022 (72)
Серпень 2022 (38)
Липень 2022 (9)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14027, м. Чернігів,
проспект Левка Лук'яненка, 45-б

E-mail

znz22@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

https://sites.google.com/view/chelizey22

Директор закладу

Верба Людмила Олександрівна

Телефон

3-13-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut22.rar [262.63 Kb] (cкачувань: 67)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 81)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura22-1.zip [12.44 Kb] (cкачувань: 32)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-lceyu.pdf [350.52 Kb] (cкачувань: 63)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

читати

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

 22.docx [17.23 Kb] (cкачувань: 29)

Заклад не здійснює набору до 1 класів

Ліцензований обсяг 

1440

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1163

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchna-baza.pdf [358.41 Kb] (cкачувань: 17)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми по предметам та паралелям класів, у відсотках, прізвища учнів та вчителів не вказуються – за грудень і за травень поточного навчального року).

Rezultati-montoringu-yakost-osvti-za-2020-2021.pdf [533.87 Kb] (cкачувань: 12) 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

читати

Правила прийому до закладу освіти

[attachment=1327]

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

doop22.zip [10.35 Kb] (cкачувань: 35)

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

 

Профілактика булінгу: 

124-vd-27.08.2020-Pro-zatverdzh.-planu-zahodv-bulng.pdf [282.96 Kb] (cкачувань: 12)Plan-zahodv-schodo-protidyi-bulngu-ckuvannyu.pdf [268.23 Kb] (cкачувань: 11)

 

Інформацію оновлено: 01.09.2022

Всесвітній день боротьби зі СНІДом у ліцеї №22Всесвітній день боротьби зі СНІДом у ліцеї №22

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема ВІЛ/СНІДу та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у Чернігівському ліцеї № 22 проведено інформаційні хвилинки.

На перерві учні та педагогічні працівники переглянули відеоролик «Захисти себе від СНІДу».

У бібліотеці ліцею оформлено викладку матеріалів «СНІД: знання, розуміння».

29 листопада 2022 року в Чернігівському ліцеї № 22 відбулась важлива подія – благодійна акція «Щедрий вівторок», яка покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління. Було сформовано три локації «Добра посилка», «Чотири лапи», «Канцтовари». Кожного року діти зі всієї України доводять: благодійність – для будь-якого віку.

Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"Чернігівський ліцей № 22: Благодійна акція "Щедрий вівторок"

Учні та педагогічний колектив Чернігівського ліцею № 22 приєдналися до всеукраїнської акції «Запали свічку»Учні та педагогічний колектив Чернігівського ліцею № 22 приєдналися до всеукраїнської акції «Запали свічку»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів. У 2022-му році ця пам’ятна дата припадає на 26 листопада.

З метою належного вшанування жертв голодоморів, відновлення історичної справедливості, глибокого усвідомлення громадянами причин та наслідків геноциду українського народу, утвердження в суспільстві нетерпимості до будь-яких проявів насильства, учні та педагогічний колектив Чернігівського ліцею № 22 приєдналися до всеукраїнської акції «Запали свічку» та провели години спілкування.

У бібліотеці ліцею оформлено книжкову виставку «Голодомор очима письменників України», викладку матеріалів «Вічні дзвони Голодомору».

 

День Гідності та Свободи від Чернігівського ліцею № 22День Гідності та Свободи від Чернігівського ліцею № 22

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України П. Порошенка від 13 листопада 2014 року. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 – 2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Не залишились ці події поза увагою педагогічного колективу та учнів Чернігівського ліцею № 22, де було проведено уроки мужності до Дня Гідності та Свободи, екскурсії в музей Пам’яті захисників Вітчизни, відбулась квест-гра до Дня Гідності та Свободи (учні 5-А, 5-Б класів, учитель Калита О.В.). У бібліотеці ліцею оформлено викладку інформаційних матеріалів «Україна – країна нескорених! Історичні віхи новітньої незалежної України».

День Гідності та Свободи від Чернігівського ліцею № 22День Гідності та Свободи від Чернігівського ліцею № 22День Гідності та Свободи від Чернігівського ліцею № 22

Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22

З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, узагальнення і удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в Чернігівському ліцеї № 22 з 14 по 18 листопада 2022 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

У закладі освіти було проведено години спілкування, єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» та селфі-марафон «Дорожня грамота», оформлено виставку дитячих малюнків «Безпечна дорога додому».

Під час проведених заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї №22

Переможці конкурсу "Безпечна країна" від Чернігівського ліцею №22

Міжнародний Благодійний Фонд «Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» проводив щорічний конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна». Конкурс у цьому році був п’ятим, ювілейним. Перемогу в номінації «Безбар’єрне освітнє середовище» здобули учні 9-Б класу Чернігівського ліцею № 22 (учитель Силенок В.Ю.). Вітаємо переможців!

День толерантності від Чернігівського ліцею № 22День толерантності від Чернігівського ліцею № 22

День толерантності від Чернігівського ліцею № 22

Щороку 16 листопада в нашій країні відзначають свято Міжнародний день толерантності, яке запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.

З нагоди Міжнародного дня толерантності в Чернігівському ліцеї №22 було проведено години спілкування, флешмоб «Що значить бути толерантним?» (за участю учнів 7-Г класу), оформлено виставку дитячих малюнків. На перерві здобувачі освіти мали змогу переглянути мультфільм «Міжнародний день толерантності».

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

День толерантності від Чернігівського ліцею № 22День толерантності від Чернігівського ліцею № 22День толерантності від Чернігівського ліцею № 22

Заходи до Дня української мови та писемності в ліцеї №22Заходи до Дня української мови та писемності в ліцеї №22

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Дата Дня української мови та писемності припадає на православне свято – День вшанування преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

З кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні. І сьогодні українською мовою розмовляють понад 45 мільйонів людей. Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання! Вчімо українську та шануймо її!

У Чернігівському ліцеї № 22 до Дня писемності було проведено флешмоб «Улюблена поезія Тараса Шевченка». Вчителі та учні Чернігівського ліцею № 22 долучилися до написання диктанту та перевірили свої знання з української мови.

Заходи до Дня української мови та писемності в ліцеї №22Заходи до Дня української мови та писемності в ліцеї №22Заходи до Дня української мови та писемності в ліцеї №22

Благодійна акція "Добра посилка" від Чернігівського ліцею № 22 

У Чернігівському ліцеї 22 проходила благодійна акція "Добра посилка". Учні, батьки та вчителі зібрали 90 кг речей та смаколиків для наших Захисників. Дякуємо кожному, хто долучився до благодійної акції.

Збройні сили, ми з Вами! Ми готові допомагати! Борімося разом!

 

 

 

 

 

 

 

Благодійна акція "Добра посилка" від Чернігівського ліцею № 22Благодійна акція "Добра посилка" від Чернігівського ліцею № 22Благодійна акція "Добра посилка" від Чернігівського ліцею № 22