Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівський ліцей №22 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14027м. Чернігів,
вул. Рокоссовського, 45-б

E-mail

znz22@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

http://lyceum22.at.ua

Директор закладу

Пекур Вікторія Олегівна

Телефон

3-13-21

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut22.rar [262.63 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii22.rar [1.14 Mb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura22.rar [11.52 Kb] (cкачувань: 16)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry22.rar [7.98 Kb] (cкачувань: 34)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program22.rar [24.13 Kb] (cкачувань: 16)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO22-2019.docx [15.26 Kb] (cкачувань: 1)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

960

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1065

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez22.rar [739.95 Kb] (cкачувань: 8)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми по предметам та паралелям класів, у відсотках, прізвища учнів та вчителів не вказуються – за грудень і за травень поточного навчального року).

monitoring22.rar [17.23 Kb] (cкачувань: 20)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit22.rar [18.29 Kb] (cкачувань: 12)

Правила прийому до закладу освіти

pryom*

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

koshtoris-2.pdf [151.84 Kb] (cкачувань: 3)

Koshtoris.pdf [145.25 Kb] (cкачувань: 2)

Plan-asignuvan.pdf [144.84 Kb] (cкачувань: 2)

Чернігівський ліцей № 22 приєднався до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг

05 лютого 2019 року учні 7-11-х класів  Чернігівського ліцею № 22 приєдналися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Під час проведення годин спілкування відбулися дискусії та обмін думками  з теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Учні дізналися про засоби захисту від сексуального насильства та експлуатацію через мережу Інтернет.

Пішла із життя Четирус Тамара Володимирівна, яка 28 років пропрацювала на посаді директора ліцею №22

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив управління освіти Чернігівської міської ради, колектив Чернігівського ліцею №22  – на 71-ому році пішла із життя  Четирус Тамара Володимирівна, яка 28 років пропрацювала на посаді директора й понад 50 років як учитель віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління.

Відійшла у Вічність добра та щира людина. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Тамару Володимирівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.

 За роки своєї плідної діяльності Тамара Володимирівна виховала не одне покоління, розв'язала тисячі життєвих задач і рівнянь.  

 Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Тамару Володимирівну вічно житиме у наших серцях.      

Найщиріші свої співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати дітям, онукам, рідним і близьким покійної.

Історичний брейн-ринг в Центрі ТОВРДМ серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова

Останнього осіннього вечора у затишному приміщенні Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в урочищі Ялівщина відбувся історичний брейн-ринг серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова. Учасники брейн-рингу мали змогу проявити всі свої інтелектуальні якості, намагаючись якомога швидше надати правильну відповідь на запитання. Переможцем стала команда ліцею № 22, достатній рівень підготовки показали лауреати: ЗЗСО № 20, 29, ліцей № 15.

"Щедрий вівторок" в ліцеї №22

Добрі посилки воінам-захисникам зібрали в "Щедрий вівторок" учні, батьки, вчителі ліцею22. #добро_жменями - такий меседж був всіх, хто долучиася до благородноі справи.

Сододощі, консерви, одяг та зворушливі дитячі листи було передано до ГО "Жіноча сотня самооборони Чернігівщини".

День толерантності в Чернігівському ліцеї №22

16 листопада 2018 року в Чернігівському ліцеї № 22 пройшов День толерантності. У вестибюлі була організована виставка дитячих малюнків. Члени клубу «Друзів ЮНЕСКО» підготували й провели інформаційні хвилини на перервах. На засіданні євроклубу «Єдність» представлена членами парламенту ліцею презентація «Толерантність до культур інших народів» у рамках проекту «Ми і світ».

«Козацтво – слава України». Учні Чернігівського ліцею № 22 відвідали художній музей імені Галагана

 На базі Чернігівського художнього музею імені Галагана 14 листопада відбувся музейний урок з учнями 6-А класу Чернігівського ліцею № 22.

Ліцеїсти відвідали виставку “Де козак, там і слава”, яка акцентує увагу глядачів на одному із найпопулярніших оригінальних художніх образів в Україні – козака-запорожця. Відвідувачі виставки дізналися, що козак – це архетип воїна, захисника рідної землі. Саме виникнення козацтва допомогло консолідувати українське суспільство в боротьбі проти численних ворогів і стало важливим кроком на шляху українського державотворення. Зображення козацтва — невід’ємна частина творчих пошуків багатьох українських художників з ХVІІІ століття і до сьогодення. 

9 листопада – День української писемності та мови у Чернігівському ліцеї  № 229 листопада – День української писемності та мови у Чернігівському ліцеї  № 22

Цікаво пройшов День української писемності та мови у Чернігівському ліцеї № 22. Старшокласники та педагоги долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, що проходив під гаслом «Пишемо разом».

Також відбулося свято «Мова наша калинова», на якому лунали вірші, гуморески, українські пісні. Діти виконували сценки за творами українських класиків і запальні народні танці.

Присутні отримали море позитивних емоцій та вражень. Настрій був напрочуд піднесений. Після таких заходів виникає бажання краще опановувати рідну мову.

 

Зустріч «Безпека на дорозі – збережене життя» у ліцеї №22

«Безпека на дорозі – збережене життя», – під таким гаслом відбулася зустріч учнів 8-х класів Чернігівського ліцею № 22 із представниками Дорожньої поліції м. Чернігова. Вони завітали до школярів під час проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності. Учні повторили правила, розглянули нестандартні ситуації, почули відповіді на питання, що їх цікавили. Діти, їх батьки та педагоги вдячні правоохоронцям за цікаву й корисну зустріч.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності в Чернігівському ліцеї № 22

         31 жовтня 2018 року в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності в Чернігівському ліцеї № 22 відбулася зустріч учнів 9-х класів з провідним пожежним інспектором Чернігівського відділення УДСНС України Беломитцевим Дмитром Станіславовичем та диспетчером Державної пожежно-рятувальної частини Даниленко Дариною Сергіївною. Представники пожежної служби розказали учням, як поводитися з відкритим вогнем, вибухонебезпечними приладами, піротехнічними засобами. Навели приклади небезпечних ситуацій, у яких брали участь підлітки, показали та прокоментували відеоролики таких ситуацій. Представник ДСНС продемонстрував вогнегасник та розказав, як користуватися ним. Учні задавали запитання щодо небезпечних ситуацій та специфіки роботи пожежників. Бесіда відбувалася у формі діалогу між учнями та представниками пожежної служби.