Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Ліцей №15 м. Чернігова

Адреса 

 

Козацька, 4Б,

м. Чернігів, 14037

E-mail 

znz15@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://liceum15.cn.ua/

Директор закладу

Жовтопляс Олена Іванівна

Телефон

(0462-2)5-37-27

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut15.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii15.rar [177.4 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura15.rar [12.81 Kb] (cкачувань: 7)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry15.rar [12.38 Kb] (cкачувань: 22)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program15.rar [17.16 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

15.rar [8.93 Kb] (cкачувань: 27)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1776 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez15.rar [886.63 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring15.rar [87.9 Kb] (cкачувань: 12)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit15.rar [2.62 Mb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom15.rar [26.76 Kb] (cкачувань: 22)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug15.rar [9.97 Kb] (cкачувань: 13)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Екскурсія-подорож до Верховної Ради України учнів ліцею №15Екскурсія-подорож до Верховної Ради України учнів ліцею №15Екскурсія-подорож до Верховної Ради України учнів ліцею №15

 

 

 

 

 

 

 

6 грудня 2018 учні 15 ліцею здійснили незабутню подорож до Верховної Ради України. У поїздці взяли участь учні-переможці олімпіад та 6-В клас, який виборов 1 місце у міському конкурсі «Чернігів — місто легенд» у категорії «селфі». Вихованці ліцею отримали унікальну можливість побачити роботу головного законодавчого органу держави. Такий досвід запалив у дітях інтерес до роботи на благо нашої країни, а, можливо, що серед юних вихованців ліцею, які взяли участь в поїздці, є й майбутні законотворці та видатні політики, які з часом теж займуть почесні місця у сесійній залі Верховної Ради.

Військово-патріотичне свято присвячене Дню Збройних сил України у ліцеї №15

Уже стало традиційним для 15 ліцею проведення у грудні військово-патріотичного свята присвяченого Дню Збройних сил України, у яких змагаються між собою 10-ті класи нашого закладу.

Уже вкотре це свято у ліцеї присвячено пам’яті Герою війни на Сході України, випускнику ліцею, офіцеру Збройних сил України Олексію Коновалову. На заході була присутня мати героя, яка отримала почесті за полеглого героя, який, на жаль, уже не зможе прийняти їх особисто. Покладанням квітів до пам’ятної дошки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Олексія учні ліцею.

На честь героя почали свої змагання на вправність у військовій та патріотичній підготовці юнаки 10-х класів. Стрільба, біг, перетягування канату – усе це стало цікавим викликом для наших хлопців та незабутнім видовищем для глядачів та вболівальників, що відвідали свято.

Перше місце у чесній боротьбі завоював 10-А клас, за ним розташувалися 10-Б та 10-В.

Ми вітаємо переможців і пишаємося тим, що у нашому навчальному закладі є справжні мужні чоловіки, горді нащадки минулих поколінь, які у майбутньому зможуть захистити свою країну!

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В останні дні листопада - початку грудня в закладах загальної середньої освіти до Дня Збройних Сил України проведені творчі майстерні за темами "Малюнок на фронт", "Вірш захиснику", "Лист герою". 03 грудня 2018 р. в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбулася передача листів з привітаннями військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, віршів, сувенірів власноруч створених здобувачами освіти.

Так учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 брали активну участь у написанні листів захисникам України. Звичайно, листи писалі дорослі діти, а ось учні початкових класів малювали малюнки і робили невеличкі поробки. Сподіваємось, що наші роботи сподобаються воїнам і підтримають їх бойовий дух.

 

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" Здобувачі освіти СЗОШ І ст. №36 теж приєдналися до привітань захисникам України, які гідно виконують свої професійні обов'язки із захисту Батьківщини. А учні ліцею №15 записали відеолистівку.

Історичний брейн-ринг в Центрі ТОВРДМ серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова

Останнього осіннього вечора у затишному приміщенні Чернігівського міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в урочищі Ялівщина відбувся історичний брейн-ринг серед кращих команд пошукових загонів закладів освіти м. Чернігова. Учасники брейн-рингу мали змогу проявити всі свої інтелектуальні якості, намагаючись якомога швидше надати правильну відповідь на запитання. Переможцем стала команда ліцею № 22, достатній рівень підготовки показали лауреати: ЗЗСО № 20, 29, ліцей № 15.

Інтерактивний просвітницький захід «Станція життєвих навичок-захисти себе від ВІЛ» у ліцеї №15

ВІЛ, СНІД. Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і  просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі вірусу.

4 грудня 2018 року в рамках місячника «Обізнаність населення до подолання епідемії ВІЛ-інфекції, СНІДу» у ліцеї №15  серед сьомих класів відбувся інтерактивний просвітницький захід «Станція життєвих навичок-захисти себе від ВІЛ», який організували та провели психолог ліцею Слезко О.М. та соціальний педагог Волочок Ю.А. Кожен учасник класу зміг поглибити свої знання про ВІЛ та СНІД, формувати вміння презентувати свою роботу, працювати в команді та з великою аудиторією, зміг  усвідомити важливість  вибору здорового способу життя. Домашнім завданням кожного класу було підготувати презентацію команди та інтерв’ю: розуміння фрази: «Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ». Увазі учасників було представлено декілька конкурсів: «Інтелектуальний», «Навчаючись-учись», «Шлях до здорового, безпечного  життя». Переможцями стали чарівні дівчата з 7-Б класу команди під назвою «Дюрасел».

Правовиховний захід у ліцеї №15

У рамках фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» у ліцеї №15 м. Чернігова відбувся перегляд документального анімаційного фільму «Коли я чую спів птахів». Представник правозахисної громадської організації «МАРТ» Андрій Міщенко, координатор і модератор показу обговорив з учнями ліцею фільм, у ході спілкування згадали про права дітей та зробили висновки. А ще знайшли схожості між тим, що побачили на екрані з процесами, які відбуваються сьогодні в нашій країні.

Заходи до Дня Гідності і Свободи у ліцеї №15Заходи до Дня Гідності і Свободи у ліцеї №15 

Сьогодні, 21 листопада 2018 р., в ліцеї №15 проведено урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Учні та вчителі зібрались в актовій залі, щоб вшанувати пам'ять загиблих на майдані, переглянути кадри документальних фільмів про найтрагічніші дні Революції  18-20 лютого 2014 року. Також було проведено флешмоб «Україна – це територія гідності і свободи». Ліцеїсти запевнили вчителів та один одного, що будуть намагатися жити у мирі та єдності, захищати незалежність своєї країни та бути її сильними і сміливими патріотами.

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху у ліцеї №15

У рамках Тижня проведено виховні години в 1-8 класах, конкурс фото робіт на тему «Молодь за безпеку дорожнього руху», зустріч зі студентами пенітенціарної академії, проведено інтерактивні вистави щодо безпеки дорожнього руху серед учнів третіх класів.

День Толерантності у ліцеї №15

16 листопада 2018 р. у ліцеї №15 відбувся знаковий захід, що відбувався у межах міжнародного Дня Толерантності. Учні отримали необхідні в сучасних умовах життя знання про толерантність та її особливості, прослухали виступи своїх однолітків з повчальними історіями про толерантність, а також переглянули серію відео про чуйність, доброту і милосердя.

Захід надовго залишився в пам’яті ліцеїстів і тепер «толерантність» для них – не просто абстрактне поняття, але й один із життєвих постулатів.