Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Ліцей №15 м. Чернігова

Адреса 

 

Козацька, 4Б,

м. Чернігів, 14037

E-mail 

znz15@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://liceum15.cn.ua/

Директор закладу

Жовтопляс Олена Іванівна

Телефон

(0462-2)5-37-27

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut15.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 1)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii15.rar [177.4 Kb] (cкачувань: 2)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura15.rar [12.81 Kb] (cкачувань: 2)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry15.rar [12.38 Kb] (cкачувань: 4)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program15.rar [17.16 Kb] (cкачувань: 1)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

15.rar [8.93 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1116 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez15.rar [886.63 Kb] (cкачувань: 2)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring15.rar [87.9 Kb] (cкачувань: 8)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit15.rar [2.62 Mb] (cкачувань: 2)

Правила прийому до закладу освіти

pryom15.rar [26.76 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug15.rar [9.97 Kb] (cкачувань: 2)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:18 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 6 |

16.01.2018 року, у ліцеї № 15 відбувся захід із нагоди вшанування  пам’яті «кіборгів», які героїчно загинули під час оборони терміналу Донецького аеропорту в січні 2015 року.
Присутні мали можливість  переглянути фрагменти стрічки режисера Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги», вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. Були запрошені учасники АТО, але з поважних причин вони перепросили перенести зустріч на інший час.
Перед учнями ліцею виступив викладач предмету «Захист Вітчизни» Черкашин В.П. та заступник директора ліцею з виховної роботи Іванова Л.Г,  які наголосили на тому, що саме за стійкість, безстрашність і непереможність цих українських захисників Донецького аеропорту  називають «кіборгами», що їх подвиг став символом мужності українців, оплотом українського духу.
 А директор ліцею Олена Іванівна Жовтопляс наголосила на необхідності бути патріотом не лише на словах, а й на ділі: турбуватися про красу та чистоту рідного міста,  цінувати спокій та мир в нашому регіоні, активно підтримувати наших бійців у зоні АТО і гідно представляти не лише себе, а й рідну Батьківщину на Європейському рівні.

У ліцеї №15 вшанували пам'ять "кіборгів"У ліцеї №15 вшанували пам'ять "кіборгів"У ліцеї №15 вшанували пам'ять "кіборгів"

 • Опубліковано: 17-01-2018, 12:11 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 13 |

Відкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиЗранку 11.01.2018 року мікрофони ліцею №15 знову було встановлено на хвилю урочистостей з нагоди відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики та англійської мови.
На І поверсі учасників олімпіад вітали із новорічними святами актори капели бандуристів під керівництвом заслуженого діяча мистецтв М.Борща та вихованці Чернігівського музичного коледжу ім.Л.М. Ревуцького (керівник Суховірський В.М.).
 У актовій залі зібралися учасники, гості, члени журі. Із вітальним словом звернувся начальник Управління освіти і науки Чернігівської області державної адміністрації – Микола Анатолійович Конопацький та голова журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із фізики - А. Давиденко, а заступник голови журі олімпіади з англійської мови В. Коваль промову проголосила англійською мовою.
 У кінці прозвучала пісня у виконанні Маховки Варвари «Добро ранку, Україно!» та знову прозвучали зворушливі ноти «Многії літа…» капели бандуристів. Незабутнім фрагментом свята стало відео «Зі святом, Чернігове», на якому всі побачили  феєрично прикрашену головну площу нашого міста, яким ми дуже пишаємося.

Відкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мовиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з фізики та англійської мови

 • Опубліковано: 11-01-2018, 17:18 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 40 |

Вітаємо переможців міжнародного конкурсу!Команда ліцею №15 стала переможцем Міжнародного конкурсу шкільних усноісторичних проектів для вчителів історії та суспільних дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у період 1980 – 1991 роках», який проводиться Асоціацією з міжнародних питань (Asociace pro mezinárodní otázky, AMO) МЗС Чеської республіки за підтримки Української асоціації усної історії (http://oralhistory.com.ua/) та Асоціації керівників шкіл України.

Перемогу здобула команда ліцею №15 у складі:

1) Довга Леся, учениця 11-А класу;

2) Чуйченко Сніжана, учениця 11-А класу;

3) Кулакова Наталя Михайлівна, вчитель історії ліцею №15, керівник команди. 

Вітаємо!

 • Опубліковано: 10-01-2018, 17:16 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 106 |

Відкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури10.01.2018 року у ліцеї №15 м. Чернігова відбулися урочистості з нагоди відкриття III етапу учнівських предметних олімпіад, що традиційно розпочалися олімпіадою з української мови та літератури.
157 учасників  з’їхалися разом із своїми керівниками з усіх куточків області.
На святі були присутні: начальник  Управління освіти і науки Чернігівської області державної адміністрації – Микола Анатолійович Конопацький, заступник начальника Управління –  начальник відділу загальної  та корекційної  освіти Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – Олена Юріївна Соронович, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент, Заслужений працівник освіти України – Анатолій Андрійович Заліський та педагогічна громадськість міста.
З вітальним словом до присутніх звернувся Конопацький М.А. та голова журі олімпіади Г.В. Баран.
Ведучі закликали усіх говорити, спілкуватися між собою винятково українською, бо ми – українці.
11.01.2018 року, ліцей готується прийняти учасників олімпіад із англійської мови та фізики. І надалі будемо вболівати за наших дітей, які будуть представляти Чернігівщину на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Відкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літературиВідкриття III етапу учнівських олімпіад з української мови та літератури

 • Опубліковано: 10-01-2018, 16:51 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 96 |

Новорічні святкування у ліцеї № 15Останні дні перед канікулами для учнів ліцею № 15 видалися напрочуд цікавими і захопливими.

Вони мали змогу поринути у світ чар. Так 20 грудня у Міському палаці культури діти з нашого навчального закладу переглянули виставу "Дідусеві казки", зробили поробки на майстер-класах і написали листа Дідусеві Морозу.

22 грудня, цей казковий герой власною персоною разом із Снігуронькою завітав до учнів молодших класів, привітавши усіх із майбутніми святами і пригостивши їх смачними подарунками. Бажаючі змогли розповісти віршики та заспівати веселих зимових пісень. А хтось тихенько нашіптував Дідусеві, який подарунок він хоче отримати на Новий рік. Дітлахи оплесками проводжали  гостей і запросили казкових героїв завітати до них знову через рік.

Новорічні святкування у ліцеї № 15Новорічні святкування у ліцеї № 15Новорічні святкування у ліцеї № 15Новорічні святкування у ліцеї № 15Новорічні святкування у ліцеї № 15Новорічні святкування у ліцеї № 15

 • Опубліковано: 23-12-2017, 11:02 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 51 |

День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15Дорослі і діти люблять і шанують Св. Миколая. Щороку він приходить у ліцей № 15 з миром і дарунками. Для малечі (учнів 1-4 класів), став чарівною казкою-виставою «Казка старого ліхтаря», що поставили вихованці театральної студії «Дебют» (керівник Шведова Є. В.). У актовій залі багатолюдно: і батьки, і бабусі, учні, вчителі – в очікування дива, бо знають Миколай-чудотворець обов’язково чимось здивує хороших дітей. І дійсно, у захваті від побаченого і почутого залишилися всі.
А ще Св. Миколай дарував подарунки дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування, дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та переселенцям: канцтовари, книжки, іграшки.
Наші учні люблять робити різні доброчинства. Тож за ініціативи УПЛ було оголошено на початку місяця акцію на збору речей для дітей, групи АТО, які знаходяться на лікуванні в обласному нервово-психологічному диспансері. Керівництво лікарні було дуже вдячне за увагу та милосердя, хоча ми пояснили, що Святий дотримується принципу: чинити добро таємно, не сподіваючись на людську вдячність.
А ще сьогодні було відкрито головну ялинку ліцею, та і деякі класи уже приготувалися до конкурсу на кращий новорічний кабінет року, підсумки якого будуть підбивати на зимових канікулах.

День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15День Святого Миколая у ліцеї № 15

 • Опубліковано: 19-12-2017, 19:22 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 63 |

Із приходом зими у всіх з'являється святковий настрій. Наступає  час для прояву  творчості та фантазії.
Саме у цей чарівний період  із 11 по 15 грудня  у ліцеї № 15 проходив тиждень 3-х класів, під час якого усі: і учні, і вчителі, і батьки змогли активно долучитися до навчального та виховного процесу .
День креативності, «Міні-лабораторія», «Крок до зірок», «STEM-хлопці та  STEM-дівчата», «Світ моїх захоплень», День інтелекту, фотофиставка "Брати наші менші", змагання читців і наостанок фольк-шоу «Андріївські вечорниці», - ось далеко не весь перелік організованих учителями та батьками заходів у рамках проведення тематичного тижня.
Учасники та гості отримали  позитивні  враження, пізнали багато нового та ще раз переконалися, що лише при спільній взаємодії батьки-вчителі-учні можна  досягти максимально ефективного результату як під час навчання так і на виховних заходах.

Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15Тиждень 3-х класів у ліцеї № 15

 • Опубліковано: 16-12-2017, 02:35 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 25 |

Динамічним та захоплюючим став час, проведений у рамках Всеукраїнського тижня права у ліцеї № 15.
У період з 8 по 15 грудня було проведено низку тематичних заходів: інформаційні хвилинки для учнів початкової школи про права та обов'язки маленьких учасників навчального процесу, смішний та водночас повчальний виступ команди КВК, правові уроки та, - наостанок, як практичне підтвердження того, що діти рівні у правах із дорослими, - гра з волейболу, у якій учні 10 та 11-х класів позмагалися із командою вчителів і перемогли!

Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15Всеукраїнський тиждень права у ліцеї № 15

 • Опубліковано: 15-12-2017, 02:39 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 10 |

Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Уже вкотре у грудні проходять заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС: класні керівники проводять з учнями уроки пам’яті, виховні години. У медіатеці ліцею облаштовано тематичну експозицію «Мій біль – Чорнобиль» та виставку інформаційно-довідкової літератури. У конференц-залі проведено зустріч учнів 6-х, 8-х класів з учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветераном–пожежником, підполковником Прядко Г.П. Діти уважно слухали спогади учасника  про ті страшні дні, коли радіація забирала життя рятувальників, та і про наслідки аварії говорили також. Ідуть у вічність учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Тож свідомо і відповідально підготувалися учні ліцею до міського фестивалю «Рятуючи світ, врятували тебе», який пройшов у обласному Палаці дітей та юнацтва 14 грудня, та отримали перемогу: І місце – колектив сучасного спортивно-естрадного танцю «Еліт» / керівник Сущенко О.М./. Та найбільше пишається своїми вихованцями керівник музичної студії Маховка С.П.:ІІ місце – за виконання пісні «Чернігів» отримала Бурденко Віка, а Олексій Адам’юк поклав на власну музику вірш «Ліквідаторам аварії присвячується», за цю пісню Олексій отримав ІІІ місце.

Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15Заходи з відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕСу ліцеї №15

 • Опубліковано: 14-12-2017, 01:33 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 6 |