РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ

Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Ліцей №15

Адреса 

 

Козацька, 4Б,

м. Чернігів, 14037

E-mail 

znz15@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://liceum15.cn.ua/

Директор закладу

Харченко Антоніна Геннадіївна

Телефон

(0462-2)5-37-27

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut15.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 72)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 16)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura15.docx [15.33 Kb] (cкачувань: 44)

 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadroviy-sklad-zakladu-osvti-zgdno-z-lcenzynimi-umovami.pdf [303.87 Kb] (cкачувань: 3)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtn-programi-2021-2022-n-r.pdf [728 Kb] (cкачувань: 1)Osvtnya-programa-2021.docx [106.26 Kb] (cкачувань: 2)Osvtnya-programa-2021-2022.pdf [653.52 Kb] (cкачувань: 1)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

 

15.docx [16.33 Kb] (cкачувань: 22)

Ліцензований обсяг

1980 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1418

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya-zakladu-osvti.pdf [277.13 Kb] (cкачувань: 1)

Результати моніторингу якості освіти

 Rezultati-montoringu-yakost-osvti-za-2020-2021-n-r.pdf [254.76 Kb] (cкачувань: 1)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Rchniy-zvt-pro-dyalnst-zakladu-2020-2021-n-r.pdf [4.59 Mb] (cкачувань: 2)

Правила прийому до закладу освіти

 

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

[attachment=1390]

 

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

Інформацію оновлено 01.11.2021

«Щедрий вівторок» в ліцеї №15

У рамках Всеукраїнської благодійної акції «Щедрий вівторок» здобувачі освіти Ліцею 15 беруть участь у різних благодійних локаціях: 9-В зібрав канцтовари на подарунки дітям-сиротам до Дня Святого Миколая, учні 5-11 класів збирають макулатуру, на вилучені кошти якої буде придбано костюм Св. Миколаю. А ще паралельно в Ліцеї проходить акція «Миколай-чарівник» допомога дітям які залишились в зоні ООС. Завтра, 03.12 ми чекаємо військовослужбовців, щоб привітати їх із 30-річчям Збройних Сил України та передати посилки воїнам на фронт.

Назва закладу освіти: Ліцей №15

Вакантна посада: педагог-організатор - 1 ставка.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Козацька, 4Б

т. 04622-53727.

Благодійні акції в ліцеї №15

У рамках Всеукраїнського Дня добрих справ здобувачі освіти 2-4 класів ліцею №15 вже вкотре проводять акції Щедрого вівторка. Цей день надихає нас робити добрі справи  та популяризує культуру благодійності, а ще формує почуття доброти, милосердя, толерантності, турботи, відповідальності.

Так, напередодні осінніх канікул, беручи участь у акції «Жолудь Чернігівщини – до зоопарку Миколаєва», наші здобувачі освіти разом із вчителями та батьками збирали жолуді та передали їх звірятам. Найбільше відзначився 3-Г клас (класовод Шафікова В.П.). Та ще і в Менський зоопарк будемо передавати: назбирали багато, бо так захопилися справою, що забули про терміни.

У вівторок, 09 листопада,  здобувачі освіти ліцею взяли участь в акції «Лікувальна калина – бійцям на схід!». Малеча намалювала малюнки, старші писали листи та всі, у кого є вдома чи на дачах калина, збирали її та передали волонтерам разом із цукром нашим бійцям на фронт. А дехто разом із мамами, бабусями чи самостійно виготовив сиропи, варення, перетерту калину для зміцнення здоров’я солдат.

А ще на минулому тижні, 05.11, у вівторок, здобувачі освіти разом із педагогами взяли активну участь у Дні піжам чим і підтримали тяжкохворих дітей, які довгий термін знаходяться у лікарнях, флешмобом  та коштами (2887 грн.), які були відправлені організаторам благодійного фонду для створення Сімейних кімнат у лікарнях України, щоб батьки та діти були поруч.

У цьому навчальному році ліцейна родина збільшилась на 65 учнів 10-х класів зі шкіл міста. На 1 вересня  2021 року були сформовані такі профільні класи: математичний, хіміко-біологічний, історичний, два філологічних(українська мова та література, англійська мова).

28 жовтня в ліцеї було проведено педконсиліум по адаптації старшокласників до профільного навчання. Заступники директора з НВР Ячний Г.М., Бибик О.В., класні керівники підготували моніторинг рівня навчальних досягнень здобувачів освіти за два місяці 2021-2022 н.р. в порівнянні з попереднім навчальним роком.

Конструктивною і корисною відбулась розмова. Були підведені підсумки, наголошені проблемні питання та шляхи їх вирішення. Вцілому можна вважати початок реформування навчального закладу в академічний ліцей вдалим. Робимо висновки і продовжуємо працювати плідно, з користю для громади рідного міста.

“Осіння толока”. Ліцей №15 відзначає Всесвітній день трудотерапії

Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку. 27 жовтня 2021 року в рамках проведення осіннього місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану територій в ліцеї №15 м.Чернігова відбулась “Осіння толока”. До цієї благородної справи долучилася вся дружна ліцейна родина. З натхненням працювали всі: обслуговуючий персонал, учні. педагоги та батьки.

Робота кипіла. “Більшу частину життя ми проводимо на роботі. Ліцей – наш рідний дім, – говорить директор ліцею Антоніна Харченко. – Всі ми прагнемо зробити його красивим, сучасним, де було б добре і учням, і вчителям. З роками стає все дедалі актуальнішим вислів Антуана де Сент-Екзюпері: “Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – приведи в порядок і свою планету”. 

30-річчя Ліцею № 1530-річчя Ліцею № 15

Ліцей #15 відсвяткував свій 30-річний ювілей. За ці роки він пройшов яскравий і творчий шлях, насичений цікавими подіями. З його стін вийшло багато випускників, а саме 3162 ліцеісти, з них 177 із золотою та 103 із срібною медалями.

Усі ці роки проводилась системна робота щодо підвищення ефективності освітнього процесу, творчоі активності педагогів, їх відповідальності за своіх вихованців. Ліцей назавжди став тим будинком, в якому знаходять відповіді на свої запитання не тільки здобувачі освіти, а їхні батьки.

Найпрогресивніші педагоги ліцею отримали медалі, грамоти та подяки від директорки А. Г. Харченко, поважних гостей: радника Національноі академіі наук вищоі освіти України академіка Зубка М. І. та помічника заступника Голови Чернігівськоі обласної ради Єреми В. І.

Згадали перших випускників 1993 року, роздивлялись їх на фото. Вшанували хвилиною мовчання тих педагогів, які відійшли у вічність, та випускника навчального закладу О. Коновалова, який у 2014 р. віддав своє життя за Украіну. Директорка ліцею (1987-2020) О. І. Жовтопляс поділилась спогадами про те, як зароджувався ліцей. Та особлива увага в цей день була направлена на посвячення в ліцеісти учнів 10 класів-першокурсників. Ліцейське братство поповнилось ще на 162 ліцеіста. А ми, старші їхні друзі і наставники, побажали їм міцного здоров‘я, родинноі злагоди, здійснення мрій і сподівань. Вони заприсяглися шанувати вчителів, українською говорити, сумлінно навчатись та робити все необхідне задля процвітання нашоі неньки України.

День міста відзначили в ліцеї №15

21 вересня 2021 року колектив ліцею № 15 святкував День міста, вітаючи ветеранів Другої світової війни. У музеї Історії навчального закладу відбулась зустріч з начальником виробництва «Аніт» - Хімволокно (1965-2001р) Веренею М.П.  Ліцеїстів дуже захопила розповідь про минуле нашого міста, а ліцеїсти 10-11 класів привітали улюбленого ветерана Бондарева П.А. вдома. Здобувачі освіти 6-10 класів брали участь у конкурсі плакатів, малюнків, кращі з яких отримали місце на виставці. Поряд з виставкою була розташована інсталяція до Міжнародного Дня Миру. Голубів Миру із задоволенням виготовили  учні 2-4 класів. У результаті всі отримали справжню фотозону.

INTERNATIONAL DAY FOR THE PRESERVATION OF THE OZONE LAYER

Здобувачі освіти ліцею №15 завжди беруть участь у різних конкурсах. Нещодавно відбувся захід, присвячений Міжнародному Дню охорони озонового шару (INTERNATIONAL DAY FOR THE PRESERVATION OF THE OZONE LAYER), що проходив у стінах Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка.  У конкурсі інформаційних екологічних бюлетенів «ДІЙ ЗА ОЗОН!» наші ліцеїсти зайняли ІІ місце та отримали грамоту та подарунки  від голови Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи Світлани Потоцької. Радісними та щасливими повернулись до ліцею, запевняючи про те, що і надалі будуть прикладати усі зусилля, аби наша планета була красивою, о озон чистим.

Акція «Дій за ОЗОН»

Ліцей №15 щорічно бере участь у акції «Дій за ОЗОН». І у цьому році 16 вересня у ліцеї пройшли заходи, під час яких здобувачі освіти вкотре переконалися у необхідності чистого повітря.

Ліцей №15 постійно бере  участь у екоакції «Екомісто» зі збору батарейок, пластику, кришок, і т.д. А також проводить тематичні флешмоби та зустрічі з людьми, які працюють на виробництвах Чернігова.