Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Ліцей №15 м. Чернігова

Адреса 

 

Козацька, 4Б,

м. Чернігів, 14037

E-mail 

znz15@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://liceum15.cn.ua/

Директор закладу

Жовтопляс Олена Іванівна

Телефон

(0462-2)5-37-27

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut15.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii15.rar [177.4 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura15.rar [12.81 Kb] (cкачувань: 8)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry15.rar [12.38 Kb] (cкачувань: 28)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program15.rar [17.16 Kb] (cкачувань: 9)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO15-2019.docx [14.43 Kb] (cкачувань: 0)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1776 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez15.rar [886.63 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring15.rar [87.9 Kb] (cкачувань: 14)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit15.rar [2.62 Mb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom15.rar [26.76 Kb] (cкачувань: 22)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug15.rar [9.97 Kb] (cкачувань: 13)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Мовознавчий турнір для учнів 5-х класів ліцею №15

Сьогодні, 21 лютого, до Міжнародного дня рідної мови в медіацентрі ліцею №15 проведено мовознавчий турнір. Учасники – чотири команди учнів 5-х класів. Діти з цікавістю виконували граматичні завдання, складали прислів'я про мову, відгадували загадки про розділові знаки. Працювали захоплено, всі прагнули перемоги.

Перемогла в турнірі команда 5-Б класу. Учасники нагороджені грамотою та подяками за участь в турнірі. Наостанок всі радісно поласували цукерками.

Тиждень інформатики та День безпечного Інтернету в ліцеї №15

У ліцеї №15 розпочався тиждень інформатики. Сьогодні, 5-го лютого, відбувся урок з безпечного інтернету на тему «Інтимні селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Разом з викладачем інформатики Богданом Сергієм Васильовичем та педагогом-організатором Буренок Анастасією Ігорівною учні 10-А класу дізнались цікаву інформацію про безпечний інтернет.

Особливістю уроку було те, що він проводився в форматі діалогу. Кожен з учнів висловлював свою думку щодо заданої теми та коментував відеозапис, що був продемонстрований. Основні запитання учнів стосувались теми щодо майбутнього прийняття на роботу, вступу у ВНЗ та їх зв'язок з інтимними фото в мережі інтернет, а також, як визначити, що з ними спілкується шахрай.

Як сказав Сергій Васильович: «Мене вразила обізнаність та різноплановість дітей, вони спокійно та з серйозністю ставились до теми. Найбільше сподобалась робота в групах, адже саме тоді вони відкрились для нас та максимально висловлювали свою думку».

У Анастасії Ігорівни враження трішки різнились: «У сучасному світі діти спокійно ставляться до таких фото і це погано. Я обговорювала з ними теми зв'язку інтимних фото та їх майбутнього життя, а також, як ними можуть скористатись шахраї. Можливо, трішки не серйозності у їх словах було через вік, але після перегляду відео думки значно змінились».

Зроблено висновок: "Майбутнє кожного з нас залежить від наших вчинків, тому треба фільтрувати ту інформацію, яку отримуєте, та ту, яку самі демонструєте у соціальних мережах".

За інформацією Типовий ліцей 15

День вшанування пам'яті загиблого героя, випускника ліцею №15 - Олексія Коновалова

Уже традиційно в останній день січня ліцей №15 вшановує загиблого героя, нашого випускника – Олексія Коновалова. Саме 31 січня 1970 року народився той, хто став майбутньою гордістю міста, активним учасником подій Майдану та солдатом добровольцем першої хвилі російсько-української війни.
Ушанувати Олексія прийшли учні 10 класів, його бойові побратими, друзі і, звісно ж, батьки – Наталя Миколаївна та Ігор Вікторович. Ушанували загиблого героя віршами, піснями, покладанням квітів до пам’ятної дошки, що розміщена на фасаді ліцею. Ліцеїсти з гордістю відзначають, що почесно вчитися у навчальному закладі, який став свого часу рідним домом для справжнього чоловіка, шанованого військового командира та людини з великої букви – Олексія Коновалова.

Вшанування Героїв Битви під Крутами

29.01.2019 року викладачі та учні ліцею №15 стали частиною заходу, приуроченому до дня пам’яті Героїв Битви під Крутами. Саме сьогодні, дев’ятикласники поглибили свої знання з історії України та рідного краю. 
Під час інтерактивної лекції, яку провів Іван Миронович Баран, відбулось обговорення історичної події. Кожен учасник зміг розкрити для себе невідомі факти про бій під Крутами. Разом з вчителем учні спростовували міфи та відкривали нові факти. 
Захід був емоційним та зворушливим, а на очах деяких учнів з’явилися сльози. Завершився захід вшануванням загиблих за волю хвилиною мовчання.

Стоп булінг!

Учні ліцею №15 починають свій перший 2019 році навчальний тиждень корисно та цікаво.

28 січня троє офіцерів поліції: інспектор у зв’язках з громадськістю Аліна Сергіївна Палуб шкільні інспектори Ольга Миколаївна Мельник та Олександр Сергійович Кустенко зустрілися з учнями 9-х класів для того, аби спільно обговорити нагальні освітні проблеми: булінг, його види та протидію цьому явищу.

Захисники правопорядку за допомогою інтерактивної дошки наочно продемонстрували дітям не тільки як розпізнати булінг, а й надали практичні поради, що робити, коли ти став свідком булінгу, та як захистити себе від нього.

Діти активно брали участь у діалозі, засипали офіцерів масою питань та власних ідей щодо запобіганню булінгу. Тепер для підлітків булінг – це не просто дивне закордонне слово, але й важлива проблема, яку вони зуміють подолати у разі її виникнення.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у ліцеї №15

Уже стало доброю традицію відкривати ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у ліцеї №15.

 

Цього разу до нашого закладу на поклик знань злетілося понад 200 дітей з усієї Чернігівської області. Ліцей завжди з радістю відкриває обійми для гостей, тож і для цьогорічних конкурсантів було створено всі умови для комфортного написання завдань олімпіади.

 

Юних олімпіантів прийшли привітати поважні освітяни: Анатолій Заліський, Олена Соронович, Ганна Баран.

 

Урочисту частину змагання відкрив зразковий ансамбль естрадного танцю «Еліт», а підхопив естафету вокальний колектив «Мрія».

Міцна ліцейська родина зробила все можливе, щоб конкурсанти відчули себе у колі друзів.

 

Ми вітаємо усіх учасників свята під назвою «олімпіада» і бажаємо їм високих звершень, міцного здоров'я та наснаги!

Підсумки благочинної акції у ліцеї №15

28 грудня 2018 року ліцей №15 підбив підсумки акції допомоги малозабезпеченим, багатодітним родинам та сім’ям переселенців, яка проходила на території закладу до Дня святого Миколая разом із новим соціальним безкоштовним магазином  «ДякуЮ», який 15 грудня відкрився у нашому місті за адресою вул. Красносільського, 59 (район Масанів).

Власниця закладу Юлія Гребнєва привітно прийняла педагогів. Магазин отримав від ліцейської громади  одяг, взуття, іграшки та інші необхідні речі. Дивовижно, скільки людей долучилися до нашої акції!

Адміністрація ліцею щиро дякує всім, хто підтримав і зреалізував доброчинну ініціативу!

Товариський матч з волейболу у ліцеї №15

Ліцей №15 не припиняє активного способу життя і на канікулах!
Із таким девізом вихованці закладу прийшли у передноворічний день 27 грудня до спортивної зали закладу для того, аби відбувся товариський матч з волейболу між учнями десятих класів.
10-А та 10-В зійшлися у видовищній і рівній боротьбі під керівництвом Володимира Петровича Черкашина. 
Повболівати за гравців прийшли їх друзі, які заповнили залу галасом підбадьорення та непідробних спортивних емоцій.
Обидві команди достойно проявили себе у грі, але перемогу отримав 10-А клас. Хоча, зустріч була товариською, тому грамотами за участь нагородили обидві команди, і, зрештою, перемогла дружба.

Виставка-конкурс «Зимовий букет – замість ялинки»

         19.12.2018 р. на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася виставка– конкурс "Зимовий букет – замість ялинки" в рамках природоохоронної акції "Не рубай ялинку".
Від організаторів: Чернігівської обласної організації Українського товариства охорони природи (голова організації – Потоцька С.О.), Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» (координатор – Дяченко М.О.), кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (завідувач кафедрою екології та охорони природи – Карпенко Ю.О.). навчальні заклади м. Чернігова та області були нагороджені грамотами та призами:

І місце – Чернігівська загальноосвітня школа № 5 та ліцей № 15;
ІІ місце – заклад дошкільної освіти № 38; Чернігівська гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю та ЗСШФМП № 12;
ІІІ місце – Сновський Центр дитячого та юнацького розвитку Сновської міської ради Чернігівської області та КПНЗ "Будинок школяра" Чернігівської районної ради;

за активну участь – КЗ "Чернігівська обласна станція юних натуралістів"; Запека Олена.

         Відзначені подяками колективи: Чернігівської загальноосвітньої школи № 4, Киселівського НВК Чернігівський р-н; Сновського НВК І-ІІ ст. Сновської міської ради, студенти-екологи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Організатори вдячні за активну участь у заході учнівській та студентській молоді, вчителям, вихователям та небайдужим жителям  Чернігова та Чернігівської області.