Повна назва закладу загальної середньої освіти  

Ліцей №15 м. Чернігова

Адреса 

 

Козацька, 4Б,

м. Чернігів, 14037

E-mail 

znz15@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу 

http://liceum15.cn.ua/

Директор закладу

Жовтопляс Олена Іванівна

Телефон

(0462-2)5-37-27

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut15.rar [2.8 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii15.rar [177.4 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura15.rar [12.81 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry15.rar [12.38 Kb] (cкачувань: 19)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program15.rar [17.16 Kb] (cкачувань: 5)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

15.rar [8.93 Kb] (cкачувань: 22)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1776 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

1426 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez15.rar [886.63 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring15.rar [87.9 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit15.rar [2.62 Mb] (cкачувань: 4)

Правила прийому до закладу освіти

pryom15.rar [26.76 Kb] (cкачувань: 20)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug15.rar [9.97 Kb] (cкачувань: 12)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Захід з профілактики булінгу у рамках проекту "Я маю право!" у ліцеї №15

03.10.2018 року у ліцеї №15 проведено захід в рамках правопросвітницького проекту "Я маю право!" за участю фахівців Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Л.О. Кузьміної та С.М. Трянової, а також інспекторів сектору ювенальної превенції л-та поліції Олійника Ю.В.,  л-та поліції Ткачук Я.Я. та  л-та поліції Малай М.Ю.
Здобувачі освіти, учні 5-6 класів, зацікавлено слухали інформацію щодо профілактики булінгу, ставили запитання фахівцям та залюбки читали буклети "Як протидіяти домашньому насильству", також повторили свої права та обов'язки і пообіцяли захищати їх у разі порушення. 

Завершилась Всеукраїнська благодійна акція "Назустріч Мрії VI"

    До управління освіти Чернігівської міської ради надійшов лист-подяка від Міжнародної благодійної організації "Сильні Духом" за участь у Всеукраїнській благодійній акції "Назустріч Мрії VI". У 2017-2018 навчальному році до цієї благодійної акції приєдналися 750 шкіл та садочків з 24 областей України та зібрали 802457,78 грн. Зібрані гроші були направлені на проведення дитячих програм, підтримку батьків хворих дітей, на підтримку дитячого реабілітаційного центру для тяжкохворих дітей "Казковий світ".

  Найактивнішими учасниками акції серед закладів освіти Чернігова стали ліцеїсти та педагогічний колектив ліцею №15. Вони зібрали 1503 грн. Дякуємо Вам за Ваші добрі серця та бажаємо здоров'я, щастя, миру та достатку! Великий океан складається з маленьких крапель.

День Миру у ліцеї №15

21 вересня у Ліцеї №15 доєдналися до всесвітнього вшанування Дня Миру, яке охоплює не один десяток країн світу. Учні закладу взяли участь у флешмобі, який символізував доєднання дітей до ідей пацифізму.

Після короткої історії свята, підготованої дев’ятикласниками, учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення орігамі (голубів миру). Потім дитячі вироби були прикріплені самими дітьми на карту світу у ті точки, де діти найбільше хотіли бачити мир.

Еко-акція «Чисті береги» за участю ліцеїстівЕко-акція «Чисті береги» за участю ліцеїстів

Стояти на сторожі екології - обов’язок кожного свідомого члена сучасного суспільства. Не стали осторонь від загальноміської еко-акції «Чисті береги» й учні 6-Г (класний керівник Пінчук Ю.С.) та 10-Б класу (класний керівник Садченко Н.М.) та педагог-організатор ліцею №15 Федорченко Ю.Ю.

Злагоджена робота вчителів та учнів очистила від сміття кількасот квадратних метрів узбережжя річки Стрижень, що в заповіднику Ялівщина.

Таким способом наші вихованці змогли не тільки внести свою посильну лепту до розвитку добробуту міста, але й привернути до проблеми забруднення водойм увагу своїх родичів та друзів.

Дню народження Google святкували у ліцеї №15

14 вересня учні 9-11 класів Ліцею №15 узяли участь у флешмобі, присвяченому Дню народження міжнародної корпорації Google.

Ліцеїсти стали «акторами» у відеолистівці, яку знімали на флешмобі. Загалом у заході взяли участь майже 70 учнів.

Подібні свята – прекрасна можливість для дітей відчути себе частиною світової спільноти. І радісно, що вихованці 15 ліцею таку можливість мають!

Освітнє середовище НУШ ліцей №15Освітнє середовище НУШ ліцей №15Освітнє середовище НУШ ліцей №15

День фізичної культури у ліцеї №15

7 вересня о 14.00 у ліцеї №15 відбулося свято здоров’я та спорту, приурочене до Дня фізичної культури, що в Україні відзначають 8 вересня.

Ліцеїсти масово взяли участь у велопробігу, естафеті та долали на своїх двоколісних конях смугу перешкод.

Радісно, що вихованці 15-го ліцею піклуються не лише про інтелектуальний, а й про фізичний розвиток.

До «Дня Десни» - водна прогулянка по Десні

7 вересня 2018 року, в рамках екологічного свята «День Десни» працівниками Деснянського БУВР за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради було організовано для учнів 2-4 класів Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов та ліцею №15 еколого-пізнавальну екскурсію на теплоході "Казбек" по річці Десна. У заході взяло участь понад 100 дітей та вчителів, студенти Чернігівського національного педуніверситету імені Т.Г. Шевченка та працівники Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Протягом екскурсії дітям в доступній формі розповіли про річку Десна, її тваринний та рослинний світ, розказали старовинні легенди про Десну та цікаві факти про річки, закликали бережно ставитися до водойм.

Проведено також ряд цікавих пізнавально-розважальних заходів: вікторина про Десну та інші річки України, «Загадки красуні Десни», рухлива гра «Вода – не вода».

В ході екскурсії школярі милувались деснянськими краєвидами, чудовими ландшафтами і взагалі насолоджувались неквапливим рухом теплоходу по деснянській воді.

На закінчення прогулянки екскурсанти подякували організаторам свята та капітану теплоходу за чудово проведений час.

Інформаційно-правовий захід «Я маю право!» у ліцеї №15

6 вересня до ліцею №15 завітали незвичайні гості: начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Оксана Олександрівна Железняк та головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Анастасія Олександрівна Оліфіренко. Що ж такі поважні юристи робили у нашому закладі? Проводили інформаційно-правовий захід «Я маю право!».

Суть заходу полягала у поясненні учням молодших класів їх прав та обов’язків згідно з Конституцією України. Діти брали активну участь у дискусії, з цікавістю грали в ігри, запропоновані доповідачами, виконували роботу в групах, яка була спрямована на розвиток у юних школярів правового мислення.

«Навіть маленькі діти мають свої права та обов'язки», – підсумувала одна зі спікерів. І чудово, що наші найменші вихованці тепер глибше знають і розуміють їх суть.