Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 56 Чернігівськоі міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м. Чернігів

вул. Реміснича 53 - А

E-mail

dnz56.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Завідувач  закладу

Кисла Віра Петрівна

Телефон

678-478

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut56.rar [330.3 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii56-2.rar [1.5 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura56.rar [12.03 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry56.rar [12.19 Kb] (cкачувань: 16)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program56.rar [9.53 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

126

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

142

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez56.rar [11.8 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring56.rar [64.02 Kb] (cкачувань: 4)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit56.rar [30.24 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom56.rar [12.49 Kb] (cкачувань: 4)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Театралізована вистава в ЗДО № 56

У дошкільні роки дитина не лише має набути типових рис особистості, а й розкрити свої творчі можливості, стати неповторною індивідуальністю. Як хочеться в дитинстві перенестися в казковий світ: перетворитись на принцесу-красуню, виявити відвагу й хоробрість як сміливий принц, врятувати Червону Шапочку… І все це можливо в театрі. На яскраве театралізоване дійство перетворили  казку «Івасик-Телесик» члени гуртка «Казкова мозаїка», яким керує вихователь Скоромець Ярослава Олегівна. Щасливі усмішки, палаючі очі, радісні обличчя маленьких акторів та щедрі оплески глядачів: однолітків, батьків, співробітників – ось такий результат творчої  праці педагогів та їх вихованців. 

Спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я» в ЗДО №56

Спортивні змагання  дуже подобаються дошкільникам. А участь батьків у таких змаганнях  сприяє об’єднанню дитини і родини спільними переживаннями, пробудженням  почуття відповідальності, насолодою  від  перемог.  Традиційні спортивні змагання  «Тато, мама, я – спортивна сім'я»,  які пройшли  20 березня в ЗДО №56  створили бадьорий радісний настрій, залишили незабутні враження в усіх присутніх.

Тварини – наші друзі. Допоможімо їм!

Жива природа - це дивовижний, складний, багатогранний світ. Особливе місце в ньому відведено тваринам. Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Найближчими до дітей тваринами в усі часи були собаки та коти. Саме вони найчастіше стають домашніми улюбленцями в українських родинах. Проте, все частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не тільки дорослих, але і дітей. Милосердя, доброта, чуйність - це риси характеру, які є базовою характеристикою особистості. Виховати їх в кожній дитині – важливе завдання педагогів. В рамках проведення Всеукраїнського заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»,  старші дошкільники ЗДО № 56 відвідали зоомагазин «Кузя», в якому мали змогу побачити тваринок, які чекають на люблячу сім'ю та поспівчувати тим тваринкам, які постраждали від жорстокості людей.

Маємо надію, що виховний захід «Тваринки – наші друзі. Допоможімо їм!», залишить глибокий слід в душі кожної дитини і в неї ніколи не підніметься рука на беззахисну тваринку.

Свято «Як Зима з Весною сперечалися» в ЗДО №56

15 лютого, на  Стрітення, в садочку пройшло спортивне свято «Як Зима з Весною сперечалися». При зустрічі Зима та Весна сперечалися між собою - кому йти, а кому залишатися господарювати? Діти допомогли героям вирішити цю суперечку. Після захопливих спортивних змагань, перемогла Весна. А діти отримали заряд бадьорості та емоційне задоволення від свята.

Розвага «Зима прийшла, свята принесла»  в ЗДО №56

Зима – найхолодніша пора року, але  дуже цікава та весела. Коли, як не зимою можна покататися на санчатах, ковзанах, зліпити снігову бабу, погратися в сніжки.  Дуже багата зима на свята:  День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Старий Новий рік, Водохреща. Ці урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи та танці. Цікаво та весело пройшла в ДНЗ розвага  «Зима прийшла, свята принесла» як підсумок новорічних календарно-обрядових свят. Розвага збагатила уявлення дітей про зимові народні свята, дала можливість дітлахам в котрий раз відчути всю їх радість та сприяла вихованню шанобливого ставлення до звичаїв і традицій українського народу.

Виставка новорічних композицій у ЗДО №56Виставка новорічних композицій у ЗДО №56

Напередодні новорічних ранків у дошкільному закладі №56 традиційно проводиться  виставка новорічних композицій. Тема цьогорічної виставки «Калейдоскоп новорічного настрою». З великим задоволенням та бажанням батьки та діти створювали святкові композиції. Вони стали окрасою групових кімнат та садочка і дійсно створили святковий настрій.

Свято «Моя талановита родина» в ЗДО №56

Родина – природний осередок найглибших людських почуттів: тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошана до рідної мови, історії, культури.

В закладі дошкільної освіти №56 стало доброю традицією в листопаді, на Тиждень сім'ї, проводити спільні з батьками заходи. Яскраво та емоційно пройшло  свято «Моя талановита родина». Окрасою цього свята стали виступи талановитих батьків та їх дітей: виконання української пісні родиною Гаєвець, спортивно-гумористичний номер сім'ї Мельниченко  та гімнастичний номер сестричок Коваленко. Присутні на святі мали змогу високо оцінити майстерне рукоділля родини Русіних, смачну випічку родин Гуляй, Чорноног, Булат та сімейну традицію закосичування родин Величкіних та Немченко. А діти отримали емоційне задоволення від спільних таночків та рухливих народних ігор разом з батьками. Залучення батьків до активної участі у спільних заходах формує в них відчуття приналежності до колективу дитячого садка як однодумців і спільників.

Тиждень БЖД в ЗДО №56

Серед актуальних завдань, які вирішують сьогодні заклади дошкільної освіти, важливе місце належить  навчанню  дошкільників основам безпеки життєдіяльності. Ефективному виконанню цього завдання  сприяють Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Під час проведення Тижня безпеки в ЗДО №56  з дітьми були організовані та проведені різноманітні заходи: тематичні заняття; дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри;конкурси малюнків, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, перегляд мультфільмів, моделювання небезпечних ситуацій та правил поведінки в довкіллі.

Яскравим та вражаючим був тематичний День безпеки вуличного руху. Діти мали змогу поспілкуватися з капралом поліції Управління патрульної служби в Чернігівській області Палуб Аліною Сергіївною. Вона доступно та цікаво розповіла дітям правила безпечної поведінки на вулиці. Закінчилася зустріч ознайомленням з патрульною машиною, в якій всі діти мали змогу посидіти, познайомитися із засобами зв’язку та послухати попереджувальну сирену. Підсумком цієї зустрічі було те, що діти усвідомили важливість дотримання правил вуличного руху та того,що сучасна поліція – це помічник в усіх небезпечних ситуаціях.

Провідним видом діяльності дітей дошкільного руху є гра. Цікавими та повчальними були розваги: «Подорож до осіннього лісу», «Азбука безпеки», «У гостях у Здоров'ячка», «Тренування пожежних команд», «Уроки світлофора Моргайка».

Тільки у співпраці з батьками можна досягти потрібного результату- збереження життя та здоров'я дітей. Для взаємодії з батьками використовувались такі форми роботи: анкетування «Безпека дитини вдома – важлива умова здоров'я малюка»; папки – пересувки: «Безпека дитини», «Абетка безпеки», «Щоб здоров'я мати, про здоров'я треба дбати», «Безпека життєдіяльності», «Безпека дитини в побуті»; ширми, інформаційні куточки, виставки дитячих робіт. До відома всіх батьків було доведено  «Звернення до батьків» Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки облдержадміністрації.

У ДНЗ №56 пройшли козацькі змагання

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це є відродження України. 14 жовтня — свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України.  У переддень цього величного свята  у ДНЗ №56 пройшли козацькі змагання: «Козацькому роду – нема переводу». Дошкільнята мали змогу повернутися  до наших національних витоків, духовної пам’яті,  відкрити  славну сторінку нашої історії та згадати  про козаків, їхнє життя. Всі наші хлопчики хочуть бути схожими на славних козаків, які виявляли високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність та героїзм. Та щоб стати мужнім, надійним захисником Батьківщини, потрібно готуватися до цього з дитинства. Маленькі козачата показали свої вміння, фізичну витривалість, силу та були прийняті в лави українського козацтва.