Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 56 Чернігівськоі міської ради Чернігівської області

Адреса

14000 м. Чернігів

вул. Реміснича 53 - А

E-mail

dnz56.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Завідувач  закладу

Кисла Віра Петрівна

Телефон

678-478

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut56.rar [330.3 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii56-2.rar [1.5 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura56.rar [12.03 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry56.rar [12.19 Kb] (cкачувань: 14)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program56.rar [9.53 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

126

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

142

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez56.rar [11.8 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring56.rar [64.02 Kb] (cкачувань: 4)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit56.rar [30.24 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom56.rar [12.49 Kb] (cкачувань: 4)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Свято «Моя талановита родина» в ЗДО №56

Родина – природний осередок найглибших людських почуттів: тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошана до рідної мови, історії, культури.

В закладі дошкільної освіти №56 стало доброю традицією в листопаді, на Тиждень сім'ї, проводити спільні з батьками заходи. Яскраво та емоційно пройшло  свято «Моя талановита родина». Окрасою цього свята стали виступи талановитих батьків та їх дітей: виконання української пісні родиною Гаєвець, спортивно-гумористичний номер сім'ї Мельниченко  та гімнастичний номер сестричок Коваленко. Присутні на святі мали змогу високо оцінити майстерне рукоділля родини Русіних, смачну випічку родин Гуляй, Чорноног, Булат та сімейну традицію закосичування родин Величкіних та Немченко. А діти отримали емоційне задоволення від спільних таночків та рухливих народних ігор разом з батьками. Залучення батьків до активної участі у спільних заходах формує в них відчуття приналежності до колективу дитячого садка як однодумців і спільників.

Тиждень БЖД в ЗДО №56

Серед актуальних завдань, які вирішують сьогодні заклади дошкільної освіти, важливе місце належить  навчанню  дошкільників основам безпеки життєдіяльності. Ефективному виконанню цього завдання  сприяють Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. Під час проведення Тижня безпеки в ЗДО №56  з дітьми були організовані та проведені різноманітні заходи: тематичні заняття; дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри;конкурси малюнків, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, перегляд мультфільмів, моделювання небезпечних ситуацій та правил поведінки в довкіллі.

Яскравим та вражаючим був тематичний День безпеки вуличного руху. Діти мали змогу поспілкуватися з капралом поліції Управління патрульної служби в Чернігівській області Палуб Аліною Сергіївною. Вона доступно та цікаво розповіла дітям правила безпечної поведінки на вулиці. Закінчилася зустріч ознайомленням з патрульною машиною, в якій всі діти мали змогу посидіти, познайомитися із засобами зв’язку та послухати попереджувальну сирену. Підсумком цієї зустрічі було те, що діти усвідомили важливість дотримання правил вуличного руху та того,що сучасна поліція – це помічник в усіх небезпечних ситуаціях.

Провідним видом діяльності дітей дошкільного руху є гра. Цікавими та повчальними були розваги: «Подорож до осіннього лісу», «Азбука безпеки», «У гостях у Здоров'ячка», «Тренування пожежних команд», «Уроки світлофора Моргайка».

Тільки у співпраці з батьками можна досягти потрібного результату- збереження життя та здоров'я дітей. Для взаємодії з батьками використовувались такі форми роботи: анкетування «Безпека дитини вдома – важлива умова здоров'я малюка»; папки – пересувки: «Безпека дитини», «Абетка безпеки», «Щоб здоров'я мати, про здоров'я треба дбати», «Безпека життєдіяльності», «Безпека дитини в побуті»; ширми, інформаційні куточки, виставки дитячих робіт. До відома всіх батьків було доведено  «Звернення до батьків» Управління ДСНС України у Чернігівській області та Управління освіти і науки облдержадміністрації.

У ДНЗ №56 пройшли козацькі змагання

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це є відродження України. 14 жовтня — свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України.  У переддень цього величного свята  у ДНЗ №56 пройшли козацькі змагання: «Козацькому роду – нема переводу». Дошкільнята мали змогу повернутися  до наших національних витоків, духовної пам’яті,  відкрити  славну сторінку нашої історії та згадати  про козаків, їхнє життя. Всі наші хлопчики хочуть бути схожими на славних козаків, які виявляли високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність та героїзм. Та щоб стати мужнім, надійним захисником Батьківщини, потрібно готуватися до цього з дитинства. Маленькі козачата показали свої вміння, фізичну витривалість, силу та були прийняті в лави українського козацтва.

День Державного Прапора в ДНЗ №56

Ознайомлення дошкільнят з державними святами,  залучення їх до урочистого відзначення сприяє формуванню в малят активної соціальної  й громадянської позиції, почуття гордості за свою Батьківщину. Напередодні Дня Незалежності України малята ДНЗ №56 відзначали День Державного Прапора. Свято з сучасними українськими піснями, таночками, народними іграми було пізнавальним, цікавим та веселим.

Свято радості у ДНЗ № 56Діти – це квіти – життя.

                                    Діти – наше майбутнє.

Діти – щастя.

 

Щороку  в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості.

В ДНЗ № 56 проведено серію цікавих заходів щодо «Дня захисту дітей»: конкурс малюнку на асфальті «Радість дитинства», спортивні змагання на спритність та витривалість, розвага «Кулька-шоу».

Приємно було бачити всіх дітей веселими, щасливими, радісними.

Виставка «Великодня казочка» в ДНЗ №56

     Великдень, Пасха, Воскресіння Христове - найочікуваніше світле весняне свято.  З його нагоди  в ДНЗ № 56 відбулась виставка робіт батьків, дітей та вихователів на тему  «Великодня казочка».

     Кожен із учасників мав можливість показати свою творчість – писанки та композиції на Великодню тематику.

Перший крок до природи

Активне спілкування з природою народжує і зміцнює у дитини безцінну якість, властиву людській особистості - доброту.  Як дати дитині відчути радість перших відкриттів дивного світу що навколо нього, змогли побачити педагоги ЗДО №56, відвідавши відкритий захід вихователя вищої категорії Кукушкіної С.О. в групі раннього віку. А найпростіший шлях до пізнання таємниць природи через спостереження. В. О. Сухомлинський зазначав: «Треба розвивати в дитини дбайливе й турботливе ставлення до безпомічних істот, яких так легко образити, але, захистивши яких, відчуєш себе добрим і сильним».  Цікавим та веселим було знайомство малят з черепашками Машею та Максиком.

Педагогічна рада – випуск журналу  «Формуємо економічну свідомість дошкільників»  в ДНЗ №56 

«Сила педагогічного колективу – в колективній думці,

в обговоренні, у народженні та втіленні задумів»

В.О.Сухомлинський

Як підсумок роботи педагогічного колективу  ДНЗ над проблемою формування економічного світогляду дітей,  в дошкільному закладі пройшло засідання педагогічної  ради  «Формуємо економічну свідомість дошкільників».  Уникаючи стереотипів і формалізму під час засідання педагогічної ради, ми спланували роботу як випуск тематичного журналу.

Основні рубрики сторінок журналу:

1.Актуальність пробле­ми економічної освіти дітей дошкільного віку  у сучас­ному світі (головний редактор журналу-завідувач).

2.   Первинний еко­номічний досвід — необхідна умова економічної соціалізації та виховання дітей дошкільного віку (ведучий кореспондент-практичний психолог). 

3. Пізнаємо «маленькі» секрети «великої» економіки. З досвіду роботи  (педагоги- члени редакційної колегії).

Я.О.Скоромець

Відкриваємо світ економіки разом з казкою. 

О.В.Турчак

Коректурні таблиці як один із засобів економічного виховання дітей середньої групи.

Т.П.Ухабова

Формування  економічних знань  у старших дошкільників.

4. Результати роботи з  формування первинного економічного досвіду у дошкільників (відповідальний редактор-вихователь-методист).

5. Фестиваль економічної ігротеки. Виставка (педагоги).

  • Опубліковано: 1-03-2018, 15:02 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 258 |

Економічний ярмарок у ЗДО № 56«На  ярмарку славнім ми побували,

Одні - продавали, другі - купували.

Грались, співали, всі танцювали,

Завзято змагались та ще й жартували.

І з покупками потому, 

повернулись ми додому».

 

Ось так змістовно та весело пройшов «Економічний ярмарок», на який запросила своїх колег вихователь  Ухабова Тетяна Петрівна. Виховати соціально-адаптованих до сучасних економічних умов дітей - завдання, яке ставила перед собою Тетяна Петрівна. Діти мали змогу збагатити свої знання з економічної освіти та відчути атмосферу справжнього ярмарку. Педагоги ЗДО високо оцінили роботу своєї колеги. 

Економічний ярмарок у ЗДО № 56Економічний ярмарок у ЗДО № 56Економічний ярмарок у ЗДО № 56Економічний ярмарок у ЗДО № 56Економічний ярмарок у ЗДО № 56Економічний ярмарок у ЗДО № 56

  • Опубліковано: 14-02-2018, 16:39 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 182 |