РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Червень 2026 (14)
Травень 2026 (17)
Квітень 2026 (37)
Березень 2026 (15)
Лютий 2026 (29)
Січень 2026 (18)

На базі КЗ «ЗДО №60» для вихователів – методистів міста було організовано  зустріч у форматі інтерактивної взаємодії, під час якої гості здійснили не тільки цікаву та пізнавальну подорож екологічною стежиною закладу дошкільної освіти, а й  мали змогу відчути себе активними учасниками освітнього процесу. Адже, екологічна стежина в ЗДО — це не просто красивий простір на території садочка, а важливий освітній осередок для формування екологічної компетентності, де дитина не просто отримує знання, а проживає їх через власний досвід.

Учасники заходу мали можливість не лише ознайомитися з теоретичними аспектами організації екологічної стежини, а й побачити, як вона функціонує на практиці. В садочку створено  11 екозупинок,  які працюють як  інтерактивний освітній простір, де кожна дитина має можливість досліджувати, порівнювати, спостерігати, працювати з природним матеріалом та робити власні маленькі відкриття. Педагоги закладу  разом з вихованцями поділилися практичними напрацюваннями,  а вихователь – методист Першина О.М. ознайомила присутніх  зі шляхом створення,  реалізації  та «проживання» освітнього проєкту «Екостежина в ЗДО».

Щиро дякуємо всім учасникам за активність, професійний обмін досвідом, теплу атмосферу та натхнення творити сучасний екологічний простір для наших дітей.

Нехай кожна екологічна стежина стане місцем дитячих відкриттів, досліджень і щирої любові до природи!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

У Чернігівській гімназії №11 відбулося свято Останнього дзвоника — день щирих емоцій, теплих слів і прощання зі школою для випускників.
Із вітаннями до учнів, учителів та батьків звернулася директор гімназії Світлана Василівна Рубан, побажавши випускникам успіхів, здійснення мрій та щасливої дороги в доросле життя.
Привітати випускників і вручити грошові премії переможцям олімпіад та конкурсу-захисту МАН завітав депутат Чернігівської міської ради Черненок Максим Петрович. Щиро вдячні Максиму Петровичу за багаторічну підтримку талановитих учнів!
І ось пролунав останній дзвоник — символ прощання зі школою та початку нового життєвого шляху для гімназистів.
Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання! Бажаємо впевнено йти до своїх мрій, не боятися нових викликів, вірити у власні сили та завжди пам’ятати рідну школу!

Переглянути відео