РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Листопад 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

АРХИВ
Листопад 2024 (87)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)

Міжнародний день толерантності в СЗОШ №2

«Привчи свій розум до сумніву,

а серце до терпимості!»
© Георг Ліхтенберг

Толерантність (від лат. tolerantia – стійкість, витривалість, терпимість) – це прийняття та повага до чужого вибору, особливостей, думок, прийняття і правильне розуміння різноманіття культур нашого світу, форм самовираження людини і способів вияву людської індивідуальності.
16 листопада, у Міжнародний день толерантності, учнями, учителями та психологічною службою СЗОШ № 2 було організовано круглий стіл «Толерантність, як метод мирного розв’язання конфлікту»; акції «Квітка толерантності» та «Сонечко толерантності»; виховний захід «Толерантність у сучасному світі». Усі проведені заходи були спрямовані на поглиблення знань учнів про те, як бути толерантними та вихованими, як допомагати та спілкуватися з усім оточенням, не залежно від гендеру, нації, культури чи світосприйняття.  

Міжнародний день толерантності в ліцеї №22Міжнародний день толерантності в ліцеї №22

Щороку 16 листопада в нашій країні відзначають свято Міжнародний день толерантності, яке запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.

Учні 4-х класів виготовили стрічку толерантності, п’ятикласники колективно оформили «Дерево толерантності». На дошці «Добрих побажань» не лише діти, а й вчителі мали змогу написати один одному щось приємне – комплімент, побажання, добрі слова.

Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.

Міжнародний день толерантності в ліцеї №22Міжнародний день толерантності в ліцеї №22Міжнародний день толерантності в ліцеї №22

Міжнародний день толерантності відзначили у ЗЗСО №16

Міжнародний день толерантності відзначили у ЗЗСО №16Міжнародний день толерантності відзначили у ЗЗСО №16
Толерантність - це доброта душі.
 Толерантність - це повага.
 Толерантність - це співпереживання.
 Толерантність - це терпіння.
Толерантність - це ДРУЖБА
Толерантність - це милосерддя.Толерантність – це визнання і повага до інших людей, вміння жити разом з іншими людьми. Толерантність передбачає, що у мене є свої погляди, у когось іншого вони інші, і хоча я ці погляди не поділяю, але терпимо до них ставлюся.

У третій четвер листопада світова спільнота об’єднується в тематичному полі Міжнародного дня відмови від куріння. Він започаткований у 1977 році American Cancer Society. Ідея згодом підтримана на рівні ВООЗ.

Здобувачі освіти Чернігівської ЗОШ №5 обізнані щодо шкоди й небезпеки від шкідливих звичок, ведуть здоровий спосіб життя та мотивовані зберігати здоров’я, бути в життєвому тонусі й вільно дихати без куріння.

Толерантність врятує світТолерантність врятує світ

16 листопада учні Чернігівської ЗОШ І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області відзначили Міжнародний день толерантності. В класах проведено інтерактивні вправи, що спрямовані на розвиток толерантності: "Сонечко толерантності", "Твій настрій", "Побажання однокласнику", "Впізнай на дотик". Учні створили браслети "Толерантність врятує світ", квіточки толерантності та долоньки добра.
Нехай ці ініціативи нагадують нам про важливість терпимості та взаєморозуміння. Разом ми можемо зробити світ кращим!

У ЗДО №62 навчають вихованців бути толерантнмиУ ЗДО №62 навчають вихованців бути толерантнмиУ ЗДО №62 навчають вихованців бути толерантнмиУ ЗДО №62 навчають вихованців бути толерантнмиУ ЗДО №62 навчають вихованців бути толерантнми

Толерантне ставлення Дитини
Збереже Планету від негод,
Прибере навіки павутини,
І здолає сотні перешкод…

 

ЗДО №52: "Дієві рішення для освітнього управління у часи війни"ЗДО №52: "Дієві рішення для освітнього управління у часи війни"

Продовжуємо втілення набутих знань в рамках програми, яка реалізується SavED за підтримки Ministry of Foreign Affairs of Czech Republic "Дієві рішення для освітнього управління у часи війни".
До створення проєкту "Містечко здоров'я - простір рівних можливостей" долучились всі учасники освітнього процесу, сусідні дошкільні заклади, локальна громада. Спільний творчий процес створив унікальну карту нашого простору.
Ми вдячні кожному, хто долучився до справи зміцнення здоров'я підростаючого покоління.
Адже здоров'я нації - суттєвий показник суспільного та економічного розвитку держави. Здоров'я дітей - її майбутнє.

Можливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’яМожливість від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ): молодь може створити власні проєкти для вирішення проблем у сфері ментального здоров’я

Українську молодь запрошують долучитися до участі у програмі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Тут вона зможе вирішити проблеми, які її хвилюють, пов’язані з темою ментального здоров’я, та створити власні проєкти.

UPSHIFT — це програма, яка надає можливість підліткам та молоді пройти навчання за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб перетворити свої ідеї на соціально важливі проєкти.

Хто може взяти участь у програмі? 

Молодь віком від 14 до 24 років, яка має бажання вирішувати нагальні питання, пов’язані з психічним здоров’ям, у своїх громадах.

Деталі та форма реєстрації за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/rmJxwvcP

Дедлайн: 30 листопада
Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн-зустрічі 20 листопада о 17:00.

Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/3eyQURXzB8aKw5p4A

UPSHIFT у соціальних мережах: інстаграм, фейсбук.
Хвиля програми UPSHIFT, присвячена темі ментального здоров'я, реалізується  ГО "СКЦ «Задзеркалля»"  у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за експертної та аналітичної підтримки Координаційного центру з психічного здоров'я Кабінету Міністрів України, а також за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Японії.

У сучасному світі, де різноманіття культур, релігійних переконань та соціальних поглядів стає невід’ємною частиною нашого життя, питання толерантності набуває особливої важливості. У контексті шкільної освіти, розуміння та практика толерантності мають велике значення, оскільки школи грають ключову роль у формуванні свідомих, відкритих та поважних громадян.

Колегіум - це місце, де ми проводимо багато часу разом з іншими людьми. Тут ми вчимося, граємо, спілкуємося. Тому дуже важливо, щоб у нас панувала атмосфера толерантності. Щоб кожен учень відчував себе прийнятим та захищеним, незалежно від того, хто він чи вона є. Одним із способів підтримання толерантної атмосфери в нашому колегіумі є проведення різноманітних заходів, що спрямовані на підвищення обізнаності  учнів про різноманіття культур, традицій та поглядів. Так, починаючи з 16 листопада, в нас стартував тиждень толерантності. Проведено години спілкування, бесіди, тренінги класними керівниками. Соціальний педагог разом з учнями 9-х класів проводили заходи для початкової та старшої школи. Було охоплено 12 класів. З учнями розбирали ситуації, грали в ігри на визначення толерантної поведінки, розгадували шифри з ввічливими словами. Їхнім завданням було не тільки розказати, але й наочно продемонструвати, яким може бути толерантне ставлення людей один до одного та свого оточення.  Толерантність в школі є важливою не лише для того, щоб кожен учень міг відчувати себе комфортно та захищено, вона також є ключовою складовою успішної навчальної атмосфери, де кожен учень може розвиватися та досягати цілей особистісного розвитку. То ж будьмо толерантними у своїх вчинках та ставленні до інших!

ТОЛЕРАНТНІСТЬ = ТЕРПИМІСТЬТОЛЕРАНТНІСТЬ = ТЕРПИМІСТЬТОЛЕРАНТНІСТЬ = ТЕРПИМІСТЬТОЛЕРАНТНІСТЬ = ТЕРПИМІСТЬ