РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
З метою підвищення поінформованості учнівської молоді з питань охорони праці у сучасному світі, вивчення законодавчої бази України щодо реалізації прав людини на безпечне життя, сприяння подальшому розвитку життєвих умінь та навичок учнів, набуття ними необхідних знань, формування поваги до праці у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 з 23 по 27 квітня 2018 року пройшов тиждень «Безпека праці, безпека життя». Було проведено виставку малюнків «Радість життя у дитячих очах», виставку газет «Чорнобиль не має минулого». Учні 9-10 класів відвідали «Ярмарок професій» у ПДтаЮ. Проведено тематичні виховні години: «Безпечне довкілля. Наслідки аварії на ЧАЕС.», «Чорнобиль: без права на забуття»; перегляд фільму «Розщеплені на атоми».
З метою практичного відпрацювання учнями теоретичних знань, розвитку навичок швидкого реагування на ситуації техногенного та природного характеру 27 квітня відбувся День цивільного захисту. Організовано тематичні заходи: виставку малюнків, газет, естафету «Смуга перешкод» на уроках фізичної культури, перегляд мультфільмів «Уроки обережності» (1-4 кл.), відеофільму «Надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру» (5-8 кл.), «Вибухонебезпечні предмети»(9-11кл.), а також демонстрація засобів захисту та практикум з надання першої долікарської допомоги. Діти відвідали пересувну виставку Навчального центру ДССТ «Техніка саперів, водолазів, рятівників».
День закінчився практичним відпрацюванням евакуації учнів з навчального закладу.
- Опубліковано: 29-04-2018, 14:17
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 905
|
Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці до Всесвітнього дня охорони праці в гімназії №31 23.04.2018 року було проведено відкритий урок з основ здоров’я вчителем Кузьмик Н.В. під девізом «Захищене і здорове покоління», в якому прийняла участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління держпраці у Чернігівській області Барзеловська Л.О., де учні підготували цікаві презентації щодо історії розвитку охорони праці в Україні, факти щодо запобігання економічної експлуатації молоді та правові засади щодо її попередження, колаж «Охорона праці очима дітей». Лариса Олексіївна розширила кругозір учнів щодо небезпеки в скритих небезпечних умовах праці, познайомила з класифікатором робіт, правовими нормами, які повинен знати кожний майбутній працівник .
Проведена інформаційно-консультативна нарада при директорі за участю Барзеловської Л.О. та адміністрації гімназії щодо підвищення правової обізнаності з питань охорони праці.
Під керівництвом педагога-організатора Пригорницької С.Ю. парламентом гімназії був проведений усний журнал для учнів 8-10 класів з формування культури охорони праці майбутніх працівників.
Вчителями основ здоров’я Олексенко А.О., Колотіло Н.М. проведено конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів на тему «Охорона праці очима дітей».
- Опубліковано: 29-04-2018, 11:06
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 963
|
В ДНЗ №70 відбулось третє засідання школи ППД для музичних керівників з теми «Розвиток творчого потенціалу дошкільників засобами народознавчих традицій та звичаїв».
Родинні свята допомагають духовному зростанню дитини, становленню її особистості. Одним із таких обрядів, що залишився нам у спадок, є свято «Закосичення». Тому музичні керівники зробили спробу повернути до життя призабутий звичай - закосичення, наповнивши його дещо новим змістом.
Батьки вперше відчули глибину та значення такого дійства. Воно було дуже зворушливе. Мами закосичували дівчаток, на вустах була посмішка, а на очах бриніла сльоза. Закосичення проходило в супроводі українських народних пісень, ігор, таночків.
- Опубліковано: 29-04-2018, 09:29
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 954
|