РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Червень 2026 (28)
Травень 2026 (17)
Квітень 2026 (38)
Березень 2026 (15)
Лютий 2026 (29)
Січень 2026 (18)

Акція до Всесвітнього дня прибирання в спецшколі №1

"Вставай на шлях екологічних змін", "Побачив ? Прибири" - такими гаслами учні ЧСШ №1 почали підготовку до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання (18 вересня). 

14 вересня відбулася зустріч з екоментором, лікарем-рентгенологом Д.О.Рубанік. Активістка розповіла дітям про правила сортування різного роду сміття, показала презентацію про сортування пластику 

Участь в екоакціях для нас не нова. Ми збираємо відпрацьовані батарейки, макулатуру, прибираємо локації, розмальовуємо еко торбинки та поширюємо культуру користування ними. 

15 вересня учні взяли участь у колективному прибиранні подвір'я школи. Працювали завзято, з розумінням важливості нашої роботи. 

 

День з поліцейським та рятівником ЗЗСО №7

У рамках інформаційно-профілактичного заходу "День з поліцейським та рятівником" інспектори відділу зв'язків з громадськістю УПП в Чернігівській області ДПП спільно з Чернігівським районним управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області в стінах загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 для учнів 11-А класу провели інтерактивний квест, який включав практичні і теоретичні завдання. Спершу учні, які були попередньо сформовані у 3 команди, мали на швидкість одягти екіпірування патрульного та рятівника і подолати визначену дистанцію. Далі завдання були на логіку та обізнаність у Пдр і заключним етапом стало виконання школярами міні-сценаріїв - практичних ситуацій з буднів патрульних та рятувальників з якими вони стикаються кожного дня. Всі учасники були відзначені подяками та грамотами.
Інтерактивно, пізнавально, весело, а головне з наочним знайомством з професіями поліцейського та рятівника пройшов сьогодні день.

Нагорода для герояНагорода для героя 

До школи №7 завітали представники  Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та нагородили учня 8 В класу ЗОШ №7 Максима Тимошенка дипломом за вірні дії під час виявлення пожежі та своєчасне повідомлення екстроенних служб про виникнення пожежі, яка виникла 10 липня 2021 р. Дякуємо герою!

Акція на підтримку захисників УкраїниАкція на підтримку захисників України

Акція на підтримку захисників України проводиться у нашій школі вже не вперше. Її головна мета полягає в тому, щоб кожен громадянин подякував військовим, добровольцям та волонтерам, які боронять українські землі як на Сході, так і в тилу.

Цього разу вона пройшла спільно з міською бібліотекою для дітей ім.Довженка. Дитячі малюнки будуть передані волонтерам і доставлені нашим воїнам-захисникам.

Квест-гра "Готовність до подорожі в осінній ліс" у ЗЗСО №13

11.09.2021 на шкільному подвір'ї ЗЗСО №13 учні 3-х класів разом з батьками провели квест-гру "Готовність до подорожі в осінній ліс". Відпочинок пройшов пізнавально і емоційно, дружньо і весело. Всі з гарним настроєм повернулись додому.

Ще одна меморіальна дошка героям, які віддали життя за Україну, з’явилася у Чернігові. У Чернігівській ЗОШ №20 в п’ятницю, 10 вересня урочисто відкривали дошку та вшановували пам’ять випускників цього закладу освіти Ігоря Пащенка та Олега Ребенка. Ігор Пащенко пішов захищати Україну від російського агресора в 40 – річному віці. Перед від’їздом в зону АТО восени 2014 року проходив військову підготовку на Яворівському полігоні. У січні 2015 – го під час зіткнення з проросійськими окупантами він отримав сильну контузію. Війна наздогнала героя в 43 роки. Не витримало серце після тяжких боїв на фронті і в 28 – річного Олега Ребенка. 4 – річний син Артемко дуже схожий на свого тата, каже Ірина Ребенок. За певних обставин бабуся виховує онука сама. Рідні, друзі, військові побратими та ветерани АТО долучилися до вшанування пам’яті чернігівських бійців. Учасники заходу вшанували героїв , поклали квіти до меморіальної дошки на фасаді школи.

10.09.2021 ювенальні поліцейські разом з учнями школи №13 провели флешмоб, який пропагує цінність людського життя. Захід приурочений до Всесвітнього дня запобігання самогубствам, що відзначається 10 вересня.
«Співробітники відділу ювенальної превенції Головного Управління поліції в Чернігівській області за активної підтримки адміністрації та педагогічного колективу школи №13 провели флешмоб «Я обираю жити». Школярі намалювали на  асфальті щасливе майбутнє», — розповіла керівник ювенальної превенції Оксана Огненко, — Поліцейські розказали школярам, як вирішувати труднощі, навчили шукати виходи зі складних ситуацій».
Захід має показати дорослим: діти часом сприймають дрібні проблеми, як дуже серйозні. У таких ситуаціях дітям важко впоратися самотужки, тому дорослі мають приходити їм на допомогу.