РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
У сучасній освітній системі питання охорони життя, збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування у них умінь, навичок безпечної поведінки у предметному, природному, соціальному довкіллі є одним із пріоритетних.
Важливою складовою безпеки життєдіяльності людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до страшних наслідків. На сьогодні високий рівень дитячого дорожньо-транспортного травматизму та значна кількість смертельних випадків викликають серйозне занепокоєння. Ця проблема є доволі актуальною в соціально-психологічному аспекті і потребує пошуку ефективних шляхів розв’язання.
В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладі дошкільної освіти № 76 педагоги разом із вихованцями облаштували проїжджу частину в спеціально організованих куточках безпеки в групі та на вулиці в автомістечку. На практичних заняттях із використанням макетів світлофора, дорожніх знаків транспортних засобів вихователі ознайомлювали дошкільників з правилами поведінки на вулицях міста, розповідали про правила дорожнього руху, необхідність їх чіткого та неухильного дотримання, пояснювали призначення тротуару, проїжджої частини, перехрестя, які види транспорту можна побачити на вулицях нашого міста, чому дітям не можна виходити на вулицю без дорослих, гратися на тротуарі (міні-заняття «Пригоди в країні Дорожніх Знаків», «Веселі машиністи», «Дорожня абетка міста», «Мова вулиці», вечір-розваг «Автомобільні перегони», сюжетно-рольові ігри «Водії», «Пішоходи», «У автобусі»).
З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод, набуття соціального досвіду та практичних навичок з правил дорожнього руху, свідомого їх дотримання для вихованців старших груп були проведені вечори-розваг з переглядом слайд-презентацій на тему «Будь обережним на дорозі!», «Ми за безпеку дорожнього руху!», «Дорожні знаки. Правила дорожнього руху» .
Найдієвішим засобом виховання маленького пішохода є приклад поведінки на дорозі батьків та оточуючих. Тому в дошкільному закладі ведеться робота з батьками вихованців по ознайомленню з правилами безпечної поведінки на дорозі та в громадському транспорті. Для цього педагогами закладу були проведені консультації, відповідно оформлені пам’ятки з правил дорожнього руху, які були представлені у батьківських куточках.
Від того, наскільки добре дитина засвоїла правила беезпечної поведдінки на вулиці, як застосовує їх в реальній ситуації на дорозі, залежить її здоров’я, а іноді навіть життя.
- Опубліковано: 19-11-2017, 12:54
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1781
|