РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
9-10 грудня 2019 року в ЗДО № 26 для фахівців дошкільної освіти міста Чернігів було проведено семінар-тренінг «Професійне вигорання педагога».
Захід було організовано у тісній співпраці педагогів ЗДО № 26 та викладацького й студентського складу Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Вступними промовами методиста МЦ управління освіти Чернігівської міської ради Мисник В. І., завідувачки ЗДО № 26 Олексієнко В. В. та вихователя-методиста ЗДО № 26 Біломитцевої Т. М. було розпочато семінар-тренінг, метою якого стало висвітлення актуальної нині проблеми професійного вигорання педагогів та підготовка вихователів до запобігання його виникнення.
Кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри дошкільної та початкової освіти Кошель А. П., кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри дошкільної та початкової освіти Кошель В. М., студенткою ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» спеціальності «Дошкільна освіта» Ширмановою А. Р та вихователями-практиками ЗДО № 26 було вдало організовано та проведено теоретичний та практичний блоки заходу. Зокрема, учасники семінару мали змогу продіагностувати рівні власної схильності до професійного вигорання, навчилися використовувати техніки запобігання професійного вигорання у практичній діяльності, як-от «Сміттєвий кошик», «Непредметне зображення» та ін.
У підсумковому блоці учасників заходу зачаровувала жива музика. Семінар-тренінг «Професійне вигорання педагога» був продуктивним та напрочуд цікавим. Зважаючи на те, що семінар було організовано в рамках курсу підвищення кваліфікації, наприкінці заходу всі учасники отримали сертифікати учасників (1,5 години).
- Опубліковано: 11-12-2019, 16:41
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 577
|