РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
Сьогодні соціально-педагогічне партнерство є важливим засобом інтеграції батьків у педагогічний процес освітніх закладів.
З метою створення необхідних і достатніх умов для залучення сім'ї до супроводу дитини у навчально-виховному процесі, у закладі дошкільної освіти №4 «Калинонька» був оголошений місячник партнерської взаємодії з родинами «Здорова родина – здорова й дитина». Протягом місяця вихователі залучали батьків до різних форм продуктивної взаємодії.
Вихователь старшої групи № 2 Шевченко С.О. запросила батьків разом з дітьми на тренінг з кольоротерапії «Подорож у Країну Краплинок-кольоринок».
Педагоги спеціальної групи № 3 Пасячнік Л.І., Ульянченко Л.О. провели практикум для батьків та малюків «Розвиваємо дрібну моторику», в ході якого ознайомили батьків з основами нейрофізіології та продемонстрували серію кінезіологічних вправ, корисних малюкам з особливостями мовного розвитку.
Інструктор з фізкультури Кресс О.В. та вихователь середньої групи № 5 Кіфор В.І. організували для дошкільнят та їх родин цікавий пізнавально-фізкультурний квест «Таємниці березового гаю».
В ході круглого стола «Здоровий спосіб життя в родині», проведеного вихователем старшої групи №9 Авраменко С.І., батьки разом з дітьми презентували досвід родинного виховання на засадах ЗСЖ.
Мама – медсестра з молодшої групи №14 (вихователь Шульга Т.Л.) разом із своєю донечкою розповіли малятам про професії лікаря і медичної сестри та запропонували влаштувати лікарню для ляльок.
Творчі матусі проводили майстер-класи з дітьми та їх батьками, зокрема, «Слайм – гумка для рук» (середня група №10, вихователь Дайнеко Л.М.) та «Малюємо натюрморт з мамою» (молодша група №14, вихователь Раєвська М.А.).
Вихователь старшої групи №13 Лісанська С.В. запросила на зустріч з батьками арт-терапевта Наталію Лазаренко, яка провела тренінг «Страхи та проекції батьків: як розірвати замкнуте коло».
Спробували себе у ролі вихователя батьки групи №9 під час спільного заняття «Квітка здоров’я», яке завершилось виготовленням ароматичних мішечків та смачним чаюванням.
Підсумком місячника стали загальні батьківські збори, в ході яких розглядалися питання партнерської взаємодії з батьками як запоруки збереження та зміцнення здоров’я дітей, профілактики захворювань на гепатит А, особливості організації харчування дошкільників у ЗДО та в сім’ї, презентувалась система роботи закладу щодо формування у дітей основ здорового способу життя, надавалися поради щодо виховання щасливої дитини.
Місячник «Здорова родина – здорова й дитина» завершено, але налагодження партнерської взаємодії з родинами продовжується і надалі.
- Опубліковано: 18-11-2019, 14:19
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 765
|