РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Листопад 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

АРХИВ
Листопад 2024 (87)
Жовтень 2024 (159)
Вересень 2024 (75)
Серпень 2024 (36)
Липень 2024 (24)
Червень 2024 (108)
Чернігівські педагоги взяли участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

Чернігівські педагоги взяли участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»Чернігівські педагоги взяли участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад»

Масштабний освітній форум, що відбувся 21 серпня в Києві, об’єднавосвітян, науковців, представників профспілки, управлінь освіти на місцях, голів ОТГ з усіх куточків України. На конференцію прибули Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, міністр освіти та науки Лілія Гриневич, голова представництва ЄС в Україна Хюг Мінгареллі, голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

«Цього року День знань особливий. Україна більше чверті століття чекала нову освітню реформу. І тому зараз я тут, і Прем’єр-міністр, міністри разом з вами, для того, щоб підкреслити важливість початку втілення в життя програми «Нова українська школа», – наголосив Президент Петро Порошенко.

«Дуже важливо, щоб і обласні адміністрації, і обласні ради, і об’єднанні громади, і виконкоми якнайшвидше вирішували питання матеріально-технічного забезпечення, насамперед Нової української школи. Це гордість - бути долученим до цього амбітного проекту», – зазначив Президент.

Доступність та якість – два ключові орієнтири, яких має досягти Україна в рамках започаткованої Урядом реформи освіти. Це на конференції підкреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Про старт НУШ розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Також міністр повідомила, що до Верховної Ради України цьогоріч планується внесення законів «Про повну загальну середню освіту» та «Про професійну освіту» і закликала усю освітянську громаду змінювати освіту разом.

Під час конференції відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, пілотування другого класу НУШ, прозорі фінанси в школах тощо.

Протягом усього дня у рамках заходу працювали виставки, майстер-класи, презентації, фото- та  інтерактивні зони.