Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14030, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Всіхсвятська, 14

E-mail

znz30@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 https://www.facebook.com/groups/school30chernigiv/

Директор закладу

Скорко Олена Анатоліївна

Телефон

3-80-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut_ZOSh30.rar [2.44 Mb] (cкачувань: 18)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Lcenzya_ZOSh30.rar [606.28 Kb] (cкачувань: 10)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-30.rar [444.78 Kb] (cкачувань: 18)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-30.rar [112.28 Kb] (cкачувань: 43)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtn-programi-2018-2019.rar [24 b] (cкачувань: 8)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

30.rar [9.25 Kb] (cкачувань: 36)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

840

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-30.rar [104.21 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring_30.rar [833.81 Kb] (cкачувань: 12)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvt-direktora_ZOSh30.rar [617.15 Kb] (cкачувань: 15)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-30.rar [80.15 Kb] (cкачувань: 21)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений стаціонарним  пандусом

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Оновлено 16.10.2018

У Чернігівську ЗОШ №30 завітало святоУ Чернігівську ЗОШ №30 завітало свято

День Гідності та Свободи у ЗОШ №30 

У ЗНЗ № 30 до Дня Гідності та Свободи відбудуться: радіолінійка, оформлено пересувний інформаційний стенд, присвячений подіям Революції гідності, 21.11 уроки почнуться учительським флешмобом «Розпочни свій урок з цитати про гідність», шкільними коридорами шкільний парламент розміщує цитати про гідність. У 5-11-х класах протягом тижня проводяться тематичні виховні години за темами: «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність і свободу українського народу», «Зустріч із земляками, учасниками бойових дій в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил», «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», «Україна – це територія гідності і свободи», «Гідність і свобода українців».

Заклад освіти приєднується до проведення Єдиного Всеукраїнського уроку до Дня Гідності. У шкільній бібліотеці влаштовано виставку тематичної літератури «Майдан − шлях до свободи».

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №30

Протягом Тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся у ЗОШ №30 з 12 по 16 листопада 2018 року, проведені:конкурс дитячого малюнку «Безпека пішоходів» для 1-4 класів; бесіда працівника ДПС про безпеку по дорозі в школу та до дому для учнів 2-3 класів; інтерактивна гра з працівниками патрульно-постової служби для учнів 1 класів; конкурс дитячих плакатів «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» серед учнів 8-9 класів; уроки «Безпека на дорозі – безпека життя» у 1-11 класах; урок-практикум по наданню першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП: «Знаю, вмію, врятую» для учнів 9-10 класів; інтерактивна гра « Дитина – пасажир» для учнів 5-6 класів.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗЗСО №30

Протягом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проведено у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30 з 05.11 по 09.11.2018 відбулися такі заходи: вікторини серед учнів 10-11-х класів з питань основ безпеки життєдіяльності; зустріч з фахівцем пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС України в Чернігівській області; тематичні 5-ти хвилинки на уроках  з питання цивільного захисту; виставка інформаційного стенду та інформаційних бюлетенів відповідної тематики; години спілкування із залученням фахівців МНС; екскурсії до пожежно-технічної виставки, пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України в Чернігівській області; батьківські збори  із залученням фахівців МНС.

Представники посольств Великої Британії та США завітали на уроки медіаграмотності у ЗОШ №30

30.10.2018 у Чернігівській школі №30 побували на гостинах представники посольств Великої Британії та США. Вони відвідали уроки з медіаграмотності, зокрема мистецтва та історії у 8 і 9 класах.

Заходи з військово-патріотичного виховання  учнів ЗНЗ №30

08.09.2018 – урок мужності із запрошенням матері загиблого воїна АТО Чередніченко М.М. (учні 7х класів).

09.10.2018 – екскурсія до військової частини зв’язку (учні 8х класів).

11.10.2018 – урок-практикум по наданню І медичної допомоги. Волонтер ТСО – Савчак Т.В. (учні 10х класів).

12.10.2018 – урок мужності – запрошений гість – майор  Коробов О.М., військових сухопутних сил Північний округ.

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №30 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Вакантна посада:  інженер-електронік (1 ставка)

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 14, т. 3-80-08.

День фізичної культури та спорту відзначили здобувачі освіти ЗОШ №30

08.09.2018 здобувачі освіти 5-6-х класів Чернігівської ЗОШ №30 долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту в Міському парку культури та відпочинку. Під час презентацій видів спорту, які розвиваються в Чернігові, діти змогли спробувати себе у різних видах та обрати спортивну секцію та записатися до неї. Після стрільби з луку, пожежно-прикладного спортивного випробування всі долучилися до прогулянки до Десни, де отримали позитивні враження та сили для продовження навчання на майбутньому тижні.