Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14030, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Всіхсвятська, 14

E-mail

znz30@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 https://www.facebook.com/groups/school30chernigiv/

Директор закладу

Скорко Олена Анатоліївна

Телефон

3-80-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut_ZOSh30.rar [2.44 Mb] (cкачувань: 19)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Lcenzya_ZOSh30.rar [606.28 Kb] (cкачувань: 10)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-30.rar [444.78 Kb] (cкачувань: 20)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-30.rar [112.28 Kb] (cкачувань: 56)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

osvtn-programi-2018-2019.rar [24 b] (cкачувань: 13)

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO30-2019.docx [15.02 Kb] (cкачувань: 6)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

840

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-30.rar [104.21 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring_30.rar [833.81 Kb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvt-direktora_ZOSh30.rar [617.15 Kb] (cкачувань: 19)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-30.rar [80.15 Kb] (cкачувань: 24)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений стаціонарним  пандусом

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Оновлено 16.10.2018

Заходи до Міжнародного дня рідної мови у ЗОШ №30

    21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

З 2000р. цей день відзначають і в Україні. Це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Ряд заходів було заплановано та проведено у стінах 30 школи.

   Важливо говорити рідною мовою, відчувати її серцем, вірити і творити краще майбутнє для своєї країни. З цією метою учні 9-х класів  спільно з вчителем української мови Саприкіною Т.М. провели флешмоб, який об’єднав шкільну родину.  Також відбулася концертна  програма  за участю учнів 5а та 8а класів для дітей початкової ланки. Спільно з учнями святковий захід підготували їх вчителі української  мови, наставники – Желдак С.М. та Кучма Т.І.

   Пісня, гумор, крилате слово і запальний український танок  додають сили і наснаги. Також діти разом  виконали «Гімн українській  мові», що єднає нас, створює атмосферу любові.

    Слово має велику силу  і здатне подолати стіни непорозумінь. Діти  щирим українським словом закликали шкільну спільноту  любити милозвучну рідну нашу  мову та поважати мови інших народів.

Рідне слово – це наша сила, переконання, вплив і наша цінність.

    Усі ми повинні пам’ятати і дбати про те багатство, яке є в кожного із нас, його ми не завжди пам’ятаємо, не завжди цінуємо, але без нього не можемо жити. І багатство це – наша рідна мова.

День усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти містаДень усіх закоханих відсвяткували у закладах загальної середньої освіти міста

Традиційно День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. У закладах освіти  працювала шкільна  пошта, за допомогою якої учні могли надіслати  святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям, в холах шкіл лунала романтична музика, працювали фотозони, а на дверях кабінетів красувалися «валентинки», поздоровлення та цікава інформація про свято.

«Все починається з добра» - так називався захід у 2-А класі ЗОШ №3, на якому учні подарували один одному тепло своїх сердець та передали «сердечки» для бійців в ООС. Учні 5-В класу цього закладу обмінялися «валентинками», зробленими власноруч. Найбільш  цікавий захід провели учні 9-В та 11-А класів. Разом зі своїми класними керівниками Бас Т.А. та Саковською Ж.Ю. вони підготували  та провели захід  «З любов’ю в серці» для вихованців дитячого реабілітаційного центру в музеї Михайла Коцюбинського.. Багато щирих усмішок було на обличчях дітей!

У ЗОШ І ступеня № 25 зранку під музику учнів та учителів школи привітали валентинками Янголята. Дрес-код дня-червоний одяг для всіх учасників освітнього процесу.

У ЗОШ №30 на вході до закладу чатували амурчики та дарували всім святковий настрій, роздавали валентинки зі шкільної пошти.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 працювала стенд-пошта та «пошта закоханих» для учнів 1-11-х класів. Учні активно брали участь у святковому оформлені стін рідної школи. Кожен учнівський колектив виготовив святковий плакат-привітання з днем Св. Валентина.

У переддень цього свята учні закладу освіти № 21 малювали стіннівки, створювали листівки, які поміщали в «Скриньку кохання», що була переповнена валентинками (їх було не багато не мало, а 493). В день свята в кожному класі пройшли цікаві конкурси, веселі вікторини. Дівчата-старшокласниці в образах ангелів роздали вітання та побажання всім адресатам. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Учні Чернігівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ст. № 24 приєдналися до свята та обмінювались валентинками. Для учнів 8- 9-х класів проведено брейн-ринг "Свято кохання". Протягом тижня проводився тиждень англійської мови. Гуртківці "Євроклубу" підготували повідомлення про культурну спадщину англомовних країн. Учні 2-11-х класів виконували пісні та декламували вірші на англійській мові.

День Закоханих у загальноосвітній школі №28 пройшов дуже насичено. В холі діяли 2 фотозони, працювала пошта «Валентина», учні 11-А класу провели челендж, який пройшов під гаслом «Ми любимо вчителів». Вони роздавали вчителям кульки у формі серця. 

Одним словом, святкували весело, креативно, з цікавими вигадками і різноманіттям. Свято вдалося!

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №30 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: 1) учитель інформатики (0,5 ставки).

 2) інженер-електронік (1 ставка)

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 14, т. 3-80-08.

Заходи з відзначення річниці подвигу Героїв Крут у ЗОШ №30

У школі №30 працювала тематична виставка літератури у медіацентрі «Подвиг Героїв Крут».

Учні 10, 11-х класів переглянули фільм «Бій під Крутами» - вчитель Розумієнко О.Є. провела з учнями після перегляду диспут.

Круглий стіл із переглядом презентації «Крути – подвиг і трагедія» у 9-х класах провела вчитель історії Провотар С.В.

У Чернігівську ЗОШ №30 завітало святоУ Чернігівську ЗОШ №30 завітало свято

День Гідності та Свободи у ЗОШ №30 

У ЗНЗ № 30 до Дня Гідності та Свободи відбудуться: радіолінійка, оформлено пересувний інформаційний стенд, присвячений подіям Революції гідності, 21.11 уроки почнуться учительським флешмобом «Розпочни свій урок з цитати про гідність», шкільними коридорами шкільний парламент розміщує цитати про гідність. У 5-11-х класах протягом тижня проводяться тематичні виховні години за темами: «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність і свободу українського народу», «Зустріч із земляками, учасниками бойових дій в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил», «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!», «Україна – це територія гідності і свободи», «Гідність і свобода українців».

Заклад освіти приєднується до проведення Єдиного Всеукраїнського уроку до Дня Гідності. У шкільній бібліотеці влаштовано виставку тематичної літератури «Майдан − шлях до свободи».

Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗОШ №30

Протягом Тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся у ЗОШ №30 з 12 по 16 листопада 2018 року, проведені:конкурс дитячого малюнку «Безпека пішоходів» для 1-4 класів; бесіда працівника ДПС про безпеку по дорозі в школу та до дому для учнів 2-3 класів; інтерактивна гра з працівниками патрульно-постової служби для учнів 1 класів; конкурс дитячих плакатів «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» серед учнів 8-9 класів; уроки «Безпека на дорозі – безпека життя» у 1-11 класах; урок-практикум по наданню першої домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП: «Знаю, вмію, врятую» для учнів 9-10 класів; інтерактивна гра « Дитина – пасажир» для учнів 5-6 класів.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗЗСО №30

Протягом Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який проведено у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №30 з 05.11 по 09.11.2018 відбулися такі заходи: вікторини серед учнів 10-11-х класів з питань основ безпеки життєдіяльності; зустріч з фахівцем пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС України в Чернігівській області; тематичні 5-ти хвилинки на уроках  з питання цивільного захисту; виставка інформаційного стенду та інформаційних бюлетенів відповідної тематики; години спілкування із залученням фахівців МНС; екскурсії до пожежно-технічної виставки, пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України в Чернігівській області; батьківські збори  із залученням фахівців МНС.

Представники посольств Великої Британії та США завітали на уроки медіаграмотності у ЗОШ №30

30.10.2018 у Чернігівській школі №30 побували на гостинах представники посольств Великої Британії та США. Вони відвідали уроки з медіаграмотності, зокрема мистецтва та історії у 8 і 9 класах.