РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Січень 2022 (100)
Грудень 2021 (187)
Листопад 2021 (202)
Жовтень 2021 (158)
Вересень 2021 (135)
Серпень 2021 (69)

 

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14017, вул. Малясова, 14

E-mail

znz17@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 http://osvita.ch.ua/navchalni_zakladi/zagalnyoosvitni/znz-17/ 

Директор закладу

Коломійцева Вікторія Петрівна

Телефон

678-469

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-17.rar [2.2 Mb] (cкачувань: 14)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

 

603-27-zakladv.pdf [206.24 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-17.rar [8.56 Kb] (cкачувань: 12)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadrove-zabezpechennya-17.pdf [176.75 Kb] (cкачувань: 2) 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Osvtnya-programa-17-2021-2022-1-stupenya.pdf [3.66 Mb] (cкачувань: 0)Osvtnya-programa-17-2021-2022-2-stupenya.pdf [5.3 Mb] (cкачувань: 0) 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

17.docx [16.93 Kb] (cкачувань: 11) 

Ліцензований обсяг 

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 248

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalno-tehnchne-zabezpechennya-17.pdf [508.73 Kb] (cкачувань: 0) 

Результати моніторингу якості освіти

Pro-montoring-navch.-dosyagnen-uchnv-2020-2021.pdf [2.19 Mb] (cкачувань: 0)

 

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvt-2021-1.docx [42.23 Kb] (cкачувань: 1)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-17.rar [7.57 Kb] (cкачувань: 22)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

[attachment=1221]

Профілактика булінгу:

Pro-organzacyu-roboti-schodo-protidyi-bulngu.pdf [1.76 Mb] (cкачувань: 1) 

Інформацію оновлено: 14.06.2021

Тренінги з профілактики правопорушень в ЗЗСО №17

У рамках роботи ЗЗСО № 17 щодо профілактики правопорушень, протидії підлітковій злочинності, захисту прав, інтересів дітей від протиправних посягань і злочинів  практичний психолог Веселова Наталія Петрівна провела цикл тренінгів у 8 класі «Побудова позитивної життєвої перспективи». На заняттях учні розкривали особистісний потенціал, формували уявлення щодо самопізнання, формували позитивне ставлення до себе, розвивали навички для ефективної реалізації себе у житті, відпрацьовували навички прийняття рішень, постановки цілей та побудови перспективних планів, визначали наявні та необхідні ресурси для здійснення запланованих дій та подолання труднощів на шляху до поставлених цілей.

На занятті «Від мрій до дій»  в техніці колаж на символічному рівні формували цілі і прагнення на нинішньому етапі життя.  На наступному занятті «Самопізнання» визначали загальнолюдські цінності, які існують у суспільстві, та виокремлювали особистісні цінності, що є важливими у власному житті кожного. На занятті «Формування позитивного ставлення до себе» визначали свої внутрішні позитивні ресурси, що допомагають у досягненні цілей та житті загалом. Працювали з метафоричними картами, вправа «Карта моєї душі» та складали план турботи про себе. Заняття проходили у жвавій дискусії з восьмикласниками, які висловлювали свої думки та погляди.

21 січня у ЗОШ№ 17 був доволі насиченим. З нагоди відзначення Дня Соборності України у нашій школі відбулась низка заходів. Класні керівники та педагог – організатор провели години спілкування «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг.» Діти молодшої ланки підготували малюнки для виставки «Моя чарівна Україна», де виявили свою любов до Батьківщини у фарбах. А також щиро та натхненно декламували вірші про рідну соборну Україну. Учні другого класу утворили «живий ланцюг» - символ духовної єдності українського народу. Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності та свободи. Книжкова тематична виставка «22 січня – День Соборності України», була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

Свято Василя та Маланки в ЗЗСО №17

Щедрий вечір! Добрий вечір! Добрим людям на здоров’я! Ось і настав той день, коли дзвенять по всій Україні веселі співи, в кожну українську оселю приходять щедрівники, щоб побажати гарного Нового року та вшанувати той рік, який минув.  Із дзвінкими піснями та теплими словами побажань завітали і до нашої ЗОШ 17 щедрівники. Вони привітали всю шкільну родину із святом Василя та Меланки, водили козу, співали щедрівки та колядки, веселили присутніх жартами, бажали всім добра й мирного неба над головою. Як і годиться щедрувальників обдарували солодощами, щоб щасливий і багатий був весь рік.

Тренінг "Сприйняття різноманітності - основа толерантності" в ЗЗСО№17

У рамках забезпечення реалізації закладом освіти заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі  практичний психолог ЗЗСО №17 Веселова Наталія Петрівна проводить цикл тренінгових занять серед учнів  молодших класів «Сприйняття різноманітності – основа толерантності». Метою даного циклу занять є розкриття особистісного потенціалу учасників тренінгу, відпрацювання навичок успішного спілкування, усвідомлення гендерної рівності, формування уявлень щодо толерантності до себе та до оточуючих.

Перше заняття «Основи толерантності» пройшло у учнів 4 класу. Діти ознайомились з поняттям «толерантність», усвідомили, що всі люди різні і важливо позитивно оцінювати відмінності кожного. Через групове обговорення та дискусію змалювали образ толерантної людини. В кінці заняття підбили підсумки та обмінялися враженнями.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: вихователь ГПД - 1 ставка.

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Малясова, 14, тел. 678-469.

Заходи з протидії підліткової злочинності в ЗЗСО №17

24 грудня,  з метою  безпеки учнів під час навчання та зимових канікул та протидії підлітковій злочинності, соціальним педагогом та вчителем правознавства  було проведено роз'яснювальну роботу серед учнів 9 класу, щодо недопущення злочинів та правопорушень, зокрема у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів.

На уроці були розглянуті назви наркотичних засобів їх вплив на організм підлітка та наслідки вживання прекурсорів. Діти переглянули відеоролик " Про захист своїх прав". Також у шкільній бібліотеці  представлена виставка  літератури " Молодь за безпечне майбутнє".

Створення Новорічної атмосфери в ЗЗСО №17Створення Новорічної атмосфери в ЗЗСО №17

Напередодні новорічних свят, учні ЗОШ №17 разом з класними керівниками та педагогом-організатором прикрасили приміщення навчального закладу. Молодші школярі, спільно з класними керівниками, вирізали та клеїли на вікна чарівне мереживо – витинанки, розмальовували вікна зубною пастою, виготовляли новорічні прикраси та святково вбрали красуню-ялинку на своєму поверсі. Учні 8 класу прикрасили вестибюль святковою аркою з подарунками, які охороняє Грінч -  улюблений дитячий герой з книги «Як Грінч вкрав Різдво». Учні 9 класу створили справжню новорічну та затишну атмосферу, встановивши декоративний камін, біля якого лежить безліч яскравих подарунків. Санчата з оленями мерехтять святковими вогниками, створюючи радісний настрій, і все це на фоні чарівної зимової ночі. Тепер кожен відвідувач закладу, ще з порогу може відчути атмосферу свята.

Зустріч з психологом ЦПС

Зустріч  учнів 9 класу  ЗЗСО №17 з практичним психологом  Центру планування сім’ї Олех Тетяною Миколаївною та практичним психологом школи Веселовою Наталією Петрівною на тему «Вступаючи у світ дорослих взаємин».

Стосунки між чоловіком і жінкою потребують уваги, близькості, спонтанності. Багато хто живе і без цього, звісно. Але з часом з’являється відчуття, що чогось не вистачає в житті. І почуття незадоволеності сприймається за норму. Можливість бути щирим і чесним в стосунках з партнером і з собою – це не привілея особливих людей- це навичка і вміння, стиль життя, якому можна навчитися. Учні 9 класу вчилися спілкуватись на тему інтимних стосунків. Оскільки ця тема в нашому суспільстві довгий час була табуйованою, то подібні вміння ми не завжди можемо засвоїти в сім’ї. Під час нашої зустрічі діти вчилися визначати свої потреби та приймати себе не ідеальним та вразливим. Оволодівали вміннями партнерського спілкування між дівчатами та хлопцями. Вчилися озвучувати очікування, які можуть руйнувати близькість і розуміння в стосунках.

Бесіда була живою, щирою та відвертою.