Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14017, вул. Малясова, 14

E-mail

znz17@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 http://school17.cn.ua

Директор закладу

Коломійцева Вікторія Петрівна

Телефон

4-04-85

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-17.rar [2.2 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-17.rar [2.15 Mb] (cкачувань: 10)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-17.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 4)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-17.rar [15.24 Kb] (cкачувань: 18)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-17.rar [8 Kb] (cкачувань: 8)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

17.rar [9.16 Kb] (cкачувань: 14)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

І корпус - 300 осіб,

ІІ корпус - 320 осіб 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 245 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-17.rar [9.01 Kb] (cкачувань: 3)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-17.rar [8.68 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-17.rar [25.85 Kb] (cкачувань: 8)

звіт за 2017-2018 н.р

Правила прийому до закладу освіти

pryom-17.rar [7.57 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ №17

ЗОШ №17 

ЗОШ №17

Тиждень права у ЗОШ №17

З 10 по 14 грудня у школі № 17 проходив тиждень права, протягом якого відбувалися такі заходи: Всеукраїнський урок права, перегляд фільму "Еволюція прав людини", для учнів 1-6 класів старшокласники підготували та провели лекторій "Права дитини", у 8-11 класах була конференція "Захист прав людини у світі", працювала виставка літератури "Право у твоєму житті", виставка малюнків "Мої права", у 1-4 класах проводилися бесіди та перегляд мультфільмів про права та обов'язки дітей, виступили працівники Юстиції на тему "Торгівля людьми", відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції  лейтенантом поліції Леоненко Андрієм Володимировичем зі слухачами 7-9 класів на тему "Адміністративна відповідальність неповнолітніх". Протягом тижня діти поповнювали свої знання з правових тем. Вкотре було наголошено про важливість прав людини, про гідне життя, та що дотримання прав людини неможливе без виконання обов'язків.

До Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС у ЗОШ №17

У ЗОШ №17 відбулися заходи до Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС, а саме: 

клас-бесіда «Чорнобильська трагедія; як це було», клас-бесіда «Чорнобиль. Дні випробування та сподівань», клас-бесіда «Мужність і біль Чорнобиля», клас-бесіда «Відлуння Чорнобильської катастрофи», клас-бесіда «Ці люди врятували нам життя!», клас-бесіда «Герої нашого часу», 7 клас « Скорботний янгол Чорнобиля», 8 клас -«Чорнобиль-трагедія ХХ століття», 9 клас- «Пам'ять Чорнобиля», 10 клас-бесіда «Чорнобильська катастрофа-міфи і реальність», 11 клас -«Рятувальники АЕС – на варті безпеки ядерного об’єкту».   Учителем  історії проведено  урок  мужності у 8 класі «Герої-ліквідатори аварії на ЧАЕС». Шкільним бібліотекарем Єгоровою Г.П. оформлено тематичні експозиції, виставку інформаційно-довідникової літератури, присвячених річниці Чорнобильської трагедії.

Виставу лялькового театру ім. Довженка переглянули учні ЗЗСО №17

11 грудня 2018 р. до нашого закладу завітали актори лялькового театру ім. Довженка із виставою "Коза-Добродійка" для слухачів 1-4 класів. Діти із задоволенням переглянули виставу, вчилися через казку добру та прекрасному, отримали позитивні враження.

Профорієнтаційне заняття у ЗЗСО №17

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії. Від правильності обраної професії зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначає у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому часто питання стоїть  куди піти вчитися, щоб поєднати професійні уподобання  та матеріальні можливості батьків. Щоб полегшити такий відповідальний життєвий вибір для майбутніх абітурієнтів ми провели профорієнтаційне заняття за участі представників різних факультетів Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім.Т.Г.Шевченка.

Про особливості вступної кампанії 2019 н.р. розповіли представники технологічного факультету к.п.н., доцент Белан Т.Г. зі своїми студентами Кузьменко Миколою та Манайленком Дмитром. Психолого-педагогічний факультет представляла к.п.н., доцент Ющенко І.М. Факультет фізичного виховання представляв декан факультету проф. Гаркуша С.В. зі своїми студентами Синицею Артемом та Рябченко Романом.

Урок мужності до Дня Збройних Сил України у ЗЗСО №17

04.12.18 року у 9 класі ЗЗСО №17 відбувся урок мужності до Дня Збройних Сил України. До заходу долучились Ярошенко Любов Іванівна та Лєбєдєва Людмила Анатоліївна, члени ГО "Єдина родина Чернігівщини", матері загиблих у 2015 році захисників України. Діти дізнались про наших сучасників, які ціною власного життя відстоювали територіальну цілісність Батьківщини. Згадали і випускника школи Артема Рудника, який у 2014 році загинув виконуючи такий же обов'язок перед державою.

Заходи з профілактики ВІЛ/СНІДу в ЗЗСО №17

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1% населення країни.
СНІД (синдром набутого імунодефіциту) – важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який пошкоджує імунну систему людини, і таким чином знижує опірність організму проти будь-якого захворювання. Саме тому у ЗЗСО №17 були проведені години спілкування «Ми проти СНІДу», «Здоров’я – це сучасно», «СНІДу-НІ!» тощо. 8 клас прийняв участь в акціїї "Квіти життя", спрямованої на виховання підтримки і толерантності ВІЛ-інфікованих.

Назва закладу: Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: вихователь ГПД  (на час відсутності основного робітника). 

Адреса закладу: м. Чернігів, вул. Малясова, 14, т. (04622)4-04-85.

У ЗЗСО №17 вшанували жертв Голодомору

23.11.2018 учні ЗЗСО №17 у шкільній бібліотеці мали змогу ознайомитися з виставкою присвяченій пам'яті жертв голодомору 30-х років. Вчитель історії ознайомила дітей з фактами із життя людей, що пережили страшні події, розповіла про причини і наслідки страшного терору над українським народом.

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи  у ЗЗСО №17 

У Чернігівській загальноосвітній школі №17 до Дня  Гідності та Свободи проведено наступні заходи:

-класними керівниками та класоводами проведено тематичні години спілкування з таких тем: «Ми вільні громадяни вільної держави» - 5 клас, «Збережемо гідність і свободу українського народу»- 6 клас, «Зустріч із земляками, учасниками бойових дій в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил» - 7 клас, «Народ мій є, народ мій завжди буде, ніхто не переможе мій народ!» - 8 клас, «Україна – це територія гідності і свободи» - 9 клас, «Гідність і свобода українців» - 10 клас;

- Єгоровою Г.П., шкільним бібліотекарем організовано тематичні виставки фотоматеріалів, періодичної, інформаційно-довідкової літератури  о за темами: «З любов’ю до України»; «Я буду жити у вільній країні», «Вільна країна очима дітей», «Ми хочемо миру у нашій країні», «Крокуємо вільною Україною», «Герої Майдану», «Герої АТО та ООС», «Ми – діти вільної країни», «Зростаємо сильними, сміливими патріотами України».

-Комок І.О., педагогом-організатором школи, запрошено на заходи родичів загиблих в АТО, представків громадських організацій «Єдина родина».

-Комок І.О., педагог-організатор школи, організувала  покладання квітів біля меморіальної дошки випускника школи Рудника Артема, який загинув у зоні АТО.