Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14017, вул. Малясова, 14

E-mail

znz17@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 http://school17.cn.ua

Директор закладу

Коломійцева Вікторія Петрівна

Телефон

678-469

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-17.rar [2.2 Mb] (cкачувань: 7)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-17.rar [2.15 Mb] (cкачувань: 10)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-17.rar [8.74 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-17.rar [15.24 Kb] (cкачувань: 20)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-17.rar [8 Kb] (cкачувань: 8)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO17-2019.docx [14.9 Kb] (cкачувань: 1)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

І корпус - 300 осіб,

ІІ корпус - 320 осіб 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 245 учнів

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-17.rar [9.01 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-17.rar [8.68 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-17.rar [25.85 Kb] (cкачувань: 8)

звіт за 2017-2018 н.р

Правила прийому до закладу освіти

pryom-17.rar [7.57 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

ЗОШ №17

ЗОШ №17 

ЗОШ №17

Виховний захід «Протидія булінгу» у ЗЗСО №17

14.02.2019 р. у 7 класі ЗЗСО №17 відбувся виховний захід «Протидія булінгу» спільно з начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Тряновою Світланою Михайлівною, який відбувся у рамках проекту «Я маю право!». Школярі переглянули відеоролики про проблему булінгу, які викликали зацікавлення, охоче висловлювали свої думки з приводу побаченого, та обговорили способи протидії булеру.

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав у ЗЗСО №17

До Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав у ЗЗСО №17 було проведено низку заходів. Метою виховної години «Афганістан болить у серці» було: розширити знання учнів про історичні події афганської війни, виховувати повагу до воїнів-інтернаціоналістів, розповісти здобувачам освіти про воїнів, які служили в Афганістані.

   Діти читали вірші на воєнну тематику. Учитель зробив короткий історичний екскурс про війну в Афганістані. Учні переглянули відео, ділилися власними знаннями про події (свідчення рідних та близьких).

   Для учнів 7-8 класів проведено Урок мужності «Українські миротворці та їх участь у бойових діях на території інших держав», метою якої було національно-патріотичне виховання, розвиток критичного мислення, вміння аналізувати історичні факти та події, з повагою ставитись до ветеранів-афганців.

  Бібліотекарем школи було організовано тематичні виставки, що висвітлюють сторінки війни в Афганістані та інші збройні конфлікти.

Зустріч п'ятикласників ЗОШ №17 з мамою загиблого в АТО Запекою О. М.

05.02.2018 року до 5 класу на виховну годину завітала мати учасника АТО Запека Олена Миколаївна. Вона розповіла історію життя свого сина Запеки Віктора, який загинув у бою під Станицею Луганською 17.11.2014 року.

День Соборності України, День пам'яті Героїв Крут відзначили в ЗЗСО №17

Початок ІІ семестру в ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 стартував з виховних бесід присвячених Дню соборності України та Дню пам'яті Героїв Крут. Учні 7 класу мали змогу переглянути фільм "У Соборності сила України", а у 8 класі була проведена бесіда приурочена подвигу Героїв Крут (читання віршів українських поетів про подвиг юних захисників України).

Новорічні ранки у ЗОШ №17

У ЗЗСО№17 весело та цікаво були проведені заходи до Нового року, а саме: "Нетиповий Новий рік" або "Наша ліга сміху" (5-7 та 8-11 кл); "Новорічний бал-маскарад" (1-4кл). Переможці конкурсів були нагороджені солодкими призами.

Тиждень права у ЗОШ №17

З 10 по 14 грудня у школі № 17 проходив тиждень права, протягом якого відбувалися такі заходи: Всеукраїнський урок права, перегляд фільму "Еволюція прав людини", для учнів 1-6 класів старшокласники підготували та провели лекторій "Права дитини", у 8-11 класах була конференція "Захист прав людини у світі", працювала виставка літератури "Право у твоєму житті", виставка малюнків "Мої права", у 1-4 класах проводилися бесіди та перегляд мультфільмів про права та обов'язки дітей, виступили працівники Юстиції на тему "Торгівля людьми", відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції  лейтенантом поліції Леоненко Андрієм Володимировичем зі слухачами 7-9 класів на тему "Адміністративна відповідальність неповнолітніх". Протягом тижня діти поповнювали свої знання з правових тем. Вкотре було наголошено про важливість прав людини, про гідне життя, та що дотримання прав людини неможливе без виконання обов'язків.

До Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС у ЗОШ №17

У ЗОШ №17 відбулися заходи до Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС, а саме: 

клас-бесіда «Чорнобильська трагедія; як це було», клас-бесіда «Чорнобиль. Дні випробування та сподівань», клас-бесіда «Мужність і біль Чорнобиля», клас-бесіда «Відлуння Чорнобильської катастрофи», клас-бесіда «Ці люди врятували нам життя!», клас-бесіда «Герої нашого часу», 7 клас « Скорботний янгол Чорнобиля», 8 клас -«Чорнобиль-трагедія ХХ століття», 9 клас- «Пам'ять Чорнобиля», 10 клас-бесіда «Чорнобильська катастрофа-міфи і реальність», 11 клас -«Рятувальники АЕС – на варті безпеки ядерного об’єкту».   Учителем  історії проведено  урок  мужності у 8 класі «Герої-ліквідатори аварії на ЧАЕС». Шкільним бібліотекарем Єгоровою Г.П. оформлено тематичні експозиції, виставку інформаційно-довідникової літератури, присвячених річниці Чорнобильської трагедії.

Виставу лялькового театру ім. Довженка переглянули учні ЗЗСО №17

11 грудня 2018 р. до нашого закладу завітали актори лялькового театру ім. Довженка із виставою "Коза-Добродійка" для слухачів 1-4 класів. Діти із задоволенням переглянули виставу, вчилися через казку добру та прекрасному, отримали позитивні враження.

Профорієнтаційне заняття у ЗЗСО №17

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії. Від правильності обраної професії зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначає у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому часто питання стоїть  куди піти вчитися, щоб поєднати професійні уподобання  та матеріальні можливості батьків. Щоб полегшити такий відповідальний життєвий вибір для майбутніх абітурієнтів ми провели профорієнтаційне заняття за участі представників різних факультетів Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім.Т.Г.Шевченка.

Про особливості вступної кампанії 2019 н.р. розповіли представники технологічного факультету к.п.н., доцент Белан Т.Г. зі своїми студентами Кузьменко Миколою та Манайленком Дмитром. Психолого-педагогічний факультет представляла к.п.н., доцент Ющенко І.М. Факультет фізичного виховання представляв декан факультету проф. Гаркуша С.В. зі своїми студентами Синицею Артемом та Рябченко Романом.